Νέα

Ξενοδοχείο ημιδιαμονής στη Θήβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poustalekos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    θήβα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Εχω ενα φιλαρακι που ειναι φανταρος στη θηβα και θελει να τον επισκεφθει εκει ενα γκομενακι που εχει να την ξεσκισει ακαποτον απο μπροστα απο πισω απο το πλαι... μιλαμε για τρελο ξεκωλιασμα! Θελει ομως να του βρω κανενα ξενοδοχειο για να παει εκει κοντα στη θηβα για να μη τους παρει και κανα ματι ρε αδερφε! Ασε που κανει και κρυο εκει τωρα και δεν ειναι ο καιρος για εξωχικα γαμησια!!
Ξερει κανενα απο τα τιμημενα μελη μας αν υπαρχει εκει κανενα ξενοδοχειο ημιδιαμονης οικονομικο? Βοηθηστε το φανταρο να ριξει μποτζον!!!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
373
Πόντοι
366
Εχω ενα φιλαρακι που ειναι φανταρος στη θηβα και θελει να τον επισκεφθει εκει ενα γκομενακι που εχει να την ξεσκισει ακαποτον απο μπροστα απο πισω απο το πλαι... μιλαμε για τρελο ξεκωλιασμα! Θελει ομως να του βρω κανενα ξενοδοχειο για να παει εκει κοντα στη θηβα για να μη τους παρει και κανα ματι ρε αδερφε! Ασε που κανει και κρυο εκει τωρα και δεν ειναι ο καιρος για εξωχικα γαμησια!!
Ξερει κανενα απο τα τιμημενα μελη μας αν υπαρχει εκει κανενα [size=17pt]ξενοδοχειο ημιδιαμονης οικονομικο[/size]? Βοηθηστε το φανταρο να ριξει μποτζον!!!

εύκολα πράματα ρε φίλε. Από τα 10δες ξενοδοχεία ημιδιαμονής που έχει η Θήβα, κάποιο δεν θα είναι οικονομικό;
 
OP
OP
poustalekos

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16



  Δυο ξενοδοχεία έχει και τα δύο είναι άθλια.


ΣΤο κεντρο της πόλης στον πεζόδορμο είναι το πιο καλό και δνε ξέρω μήπως δεν υφίσταται κιόλας. Εχει περάσει πολύς καιρός που χω να  :zfuck: εκεί πέρα.

Ονόματα δεν θυμάμαι, εκείνο που θυμάμαι είναι πως σε αυτό μένανε οι αθλητές ομάδων όταν έρχονταν να δώσουν παιχνίδι με τις τοπικές ομάδες ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ και ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ.

  :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16



  Τωρα το ειδα. Το ΝΙΟΒΗ είναι.


Το βρηκες. Δεν υπάρχει κι άλλο...


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom