Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
Γειά!
Είμαι 45 εμφανήσιμος,ψηλός και ευχάριστος τύπος.
Θα ήθελα να πάω στο NIRVANA αλλά δεν έχω ντάμα, μιας και η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε ζευγάρια.
Αν κάποια κοπέλα θέλει να ζήσει την ίδια εμπειρία ας αφήσει μήνυμα και θα απαντήσω με mail
για να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.
Επειδή τυγχάνω παντρεμένος αντιλαμβάνομαι και σέβομαι τις συνθήκες διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Ευχαριστώ!
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
ναυλωνεις ενα εμφανησιμο και προπαντως επικοινωνιακο CG και πας. Σαββατο και μετα τις 2.00 το βραδυ.
Αν πας με γκομενα που δεν κανει παιχνιδι το πιο πιθανο ειναι να μεινεις με το πουλι στο χερι!
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
Μα ενοείται πως η κοπέλα που θα απαντήσει θα ξέρει την φάση και θα γουστάρει κατάσταση!
Ίσως να είναι και αυτή παντρεμένη και να μην μπορεί να πάει με τον άντρα της.
Οι δυό μας θα είμαστε πιο απελευθερωμένοι.
Τίποτα με πίεση φυσικά!
Ακόμα όμως κι αν δεν γίνει κάτι, θα μου μείνει το μάτι!!!!!
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
ναυλωνεις ενα εμφανησιμο και προπαντως επικοινωνιακο CG και πας. Σαββατο και μετα τις 2.00 το βραδυ.
Αν πας με γκομενα που δεν κανει παιχνιδι το πιο πιθανο ειναι να μεινεις με το πουλι στο χερι!
Και για νά 'χουμε καλό ρώτημα, γνωρίζεις πόσο περίπου είναι το "ναύλο¨;
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μην το λες.. Ενα σωρο κοπελες του χώρου διαβαζουν το σαιτ. Μπορει να του κανουν καποια προταση...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
Στο σωστό site βρήκες να βάλεις την αγγελία σου!

Γεμάτο γκόμενες!

Ναι ρε πάλιουρα!
Εσύ που είσαι παλιός θα ξέρεις πως τίποτα δεν είναι όπως φαίνεται!
Μπορεί να μην βγαίνουν στις συζητήσεις αλλά είναι πολλές που παρακολουθούν το site!
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
Μην το λες.. Ενα σωρο κοπελες του χώρου διαβαζουν το σαιτ. Μπορει να του κανουν καποια προταση...
Και κοπέλες επαγγελματίες επίσης!
Μπορεί να θέλει κάποια να εξυπηρετήσει με το αζημίωτο!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Και για νά 'χουμε καλό ρώτημα, γνωρίζεις πόσο περίπου είναι το "ναύλο¨;

το ναύλο πάει με την ώρα και με το πόσα θα φάει η ναυλωμένη...

ο karaleonidas έχει εκπτωτική κάρτα στο μαγαζί και εξαργυρώνει πόντους οπότε δεν είναι μέτρο σύγκρισης...

για ένα καλό κομμάτι υπολόγισε (αν είναι και Σάββατο) και χωρίς να σε ξέρει να πάτε για παρτούζα ,κράτα 2 πεντακοσάρικα  μαζί σου και το διαπραγματεύεσαι
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
το ναύλο πάει με την ώρα και με το πόσα θα φάει η ναυλωμένη...

ο karaleonidas έχει εκπτωτική κάρτα στο μαγαζί και εξαργυρώνει πόντους οπότε δεν είναι μέτρο σύγκρισης...

για ένα καλό κομμάτι υπολόγισε (αν είναι και Σάββατο) και χωρίς να σε ξέρει να πάτε για παρτούζα ,κράτα 2 πεντακοσάρικα  μαζί σου και το διαπραγματεύεσαι

Άσε καλύτερα!
Βλέπω μια τσόντα με παρτούζα και τον παίζω μόνος μου!
:S :S :S :2funny: :2funny: :2funny:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Μπορεί να μην βγαίνουν στις συζητήσεις αλλά είναι πολλές που παρακολουθούν το site!

Σωστά.

Μπορεί να το παρακολουθεί και το Βατικανό, και να του στείλει καρδινάλιο.

Τίποτα δεν αποκλείεται σ' αυτή τη ζώη.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
Σωστά.

Μπορεί να το παρακολουθεί και το Βατικανό, και να του στείλει καρδινάλιο.

Τίποτα δεν αποκλείεται σ' αυτή τη ζώη.
Αλήθεια;
Ο καρδινάλιος, άμα φοράει φουστάνι μετράει για γκόμενα στο NIRVANA;
Μου έδωσες ιδέα τώρα!
:grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Άσε καλύτερα!
Βλέπω μια τσόντα με παρτούζα και τον παίζω μόνος μου!
:S :S :S :2funny: :2funny: :2funny:

αδερφέ μου δεν ξεκινάνε έτσι...δεν μπορείς ας πούμε επειδή βλέπεις τόπι στο nova να πας να μπεις στο Καμπ νόου να μπεις εντεκάδα στα 45 σου όσο φαντασία και αν έχεις και την καλύτερη κοφτή ντρίμπλα του κόσμου...

ξεκίνα από τα λιμανάκια στη Βουλιαγμένη από κάτω στα βραχάκια όταν ζεστάνει ξανά ο καιρός και κάνε γνωριμίες ...μετά με υπομονή και τόλμη θα γνωρίσεις όλα τα μυστικά του swinging.....εκτός και εξηγηθείς στη σύζυγο την πάρεις αλλά μπρατσέτα και την βγάλεις στο τζάμπα... κάτι πρέπει να δώσεις για να πάρεις ρε αδερφέ...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
449
Κριτικές
18
Like
1.051
Πόντοι
3.290
αδερφέ μου δεν ξεκινάνε έτσι...δεν μπορείς ας πούμε επειδή βλέπεις τόπι στο nova να πας να μπεις στο Καμπ νόου να μπεις εντεκάδα στα 45 σου όσο φαντασία και αν έχεις και την καλύτερη κοφτή ντρίμπλα του κόσμου...

ξεκίνα από τα λιμανάκια στη Βουλιαγμένη από κάτω στα βραχάκια όταν ζεστάνει ξανά ο καιρός και κάνε γνωριμίες ...μετά με υπομονή και τόλμη θα γνωρίσεις όλα τα μυστικά του swinging.....εκτός και εξηγηθείς στη σύζυγο την πάρεις αλλά μπρατσέτα και την βγάλεις στο τζάμπα... κάτι πρέπει να δώσεις για να πάρεις ρε αδερφέ...
Λες να μην το ξέρω;
Με εκτίμιση γι' αυτά που λες, χωρίς αντίρηση,
αλλά η σύζυγος δυστυχώς δεν είναι φαν αυτού του σπορ,
οπότε κι εγώ ψάχνομαι αλλιώς.
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
ακριβως οπως τα λεει ο νιτρο. Δυσκολο να ξεκινησεις την καριερα σου με πρωτο παιχνιδι στο τσαμπιονς , εκτος και αν τα χωσεις στο cg χοντρα.
Αλλα και να τα χωσεις χοντρα μην νομιζεις οτι θα πας στο νιρβανα και θα σε περιμενουν ολες με τα ποδια ανοιχτα και θα πηδηξεις καμια εικοσαρια.
Ασε που την πρωτη φορα θα εισαι και ψιλοκομπλαρισμενος και δεν θα ξερεις και τον τροπο προσεγγισης. Πιθανο σεναριο να σου πηδηξουν την γκομενα τρεις - τεσσερις γατοι και εσυ παλι με το πουλι στο χερι.
Εκτος και αν εισαι ο ρουβας οποτε θα σε αφησουν να μπεις και μονος και θα τις πηδηξεις ολες
Δεν ξερω τις εμπειριες σου , αλλα σιγουρα δεν ειναι η φαση ανοιξαμε και σας περιμενουμε να μας γαμησετε
ΦΙΛΙΚΑ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Γειά!
Είμαι 45 εμφανήσιμος,ψηλός και ευχάριστος τύπος.
Θα ήθελα να πάω στο NIRVANA αλλά δεν έχω ντάμα, μιας και η είσοδος επιτρέπεται μόνο σε ζευγάρια.
Αν κάποια κοπέλα θέλει να ζήσει την ίδια εμπειρία ας αφήσει μήνυμα και θα απαντήσω με mail
για να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα.
Επειδή τυγχάνω παντρεμένος αντιλαμβάνομαι και σέβομαι τις συνθήκες διακριτικότητας και εχεμύθειας.
Ευχαριστώ!
Aστο ρε τυπε,παρε ενα πλευστεισον καλυτερα,να παιξεις κανα προ,να σκοτωσεις καναν εξωγηινο,
δεν ειναι για σενα αυτα.
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.538
Πόντοι
606
Στο Νιρβάνα παίχτη το "παιχνίδι" γίνεται, αν γίνεται τελικά, μετά τις 3 το βράδυ!
Στο λέω διότι έχω πάει και στις 12.30 π.χ. δεν "κουνιώταν φύλλο" !
Είσαι σίγουρος πως αντέχεις τόσο αργά; Διότι εγώ στη μία κοιμάμαι συνήθως.
Και στις 3 και να είμαι ξύπνιος σιγά να μην έχω όρεξη να πηδήσω!

Άσε το άλλο. Εσύ θα πληρώσεις την call girl, για να την πηδήσουν άλλοι κι εσύ θα πηδήσεις (αν πηδήσεις τελικά) τίποτα μπουρούχες που έξω δεν θα τους έριχνες δεύτερη ματιά. Σου φαίνεται έξυπνη ιδέα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom