Νέα

Κάτια και Μισέλ- Αφέντρες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VERYΓΙΑΝΝΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
πριν λιγες μερες επεσα πανω στο site τους..καμια εμπειρια απο κανεναν?
εχουν χωρο δικο τους καπου στο περιστερι
καθε πληροφορια ευπροσδεκτη
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
ποιο ειναι το σαιτ?
 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Katia & Michelle ! Δύο Αφέντρες Εξομολογούνται Στο Kinky Fantasies On Line

Katia & Michelle ! Οι Δύο Εντυπωσιακές Αφέντρες Επιστρέφουν

Η Δϋο Αφέντρες Σε Μια Kinky Νυχτερινή Έξοδο
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Θα τις φωτογραφήσει επι το έργον μάλλον  :)
 

BagelisBagos12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2013
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ωχ το κανα το λαθος..αν τις φιμωσεις και δε γκαριζουν καλες ειναι
 

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
50
Like
8
Πόντοι
0
Ωραίες γκόμενες φαίνονται. Κανένα νέο από κάποιον συναγωνιστή;
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Τις βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρουσες, και θα ήθελα ένα session.  Το θέμα είναι ότι δεν έχουν πουθενά τηλέφωνο επικοινωνίας, ενώ φαντάζομαι και η τιμή τους δεν θα είναι ευκαταφρόνητη. Όποιος συναγωνιστεί τις έχει δοκιμάσει, ας μας δώσει τα φώτα του.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.631
Like
7.910
Πόντοι
2.306
Σάββατο 3 Ιανουαρίου 2015 Ώρα 23:30 Event!!!Οι απόλυτες Αφεντρες
Kmladies - Katia-Michelle Μαζί με τα κατοικίδια τους !!!! Πάντα μέσω της εφαρμογής Livestream με τέλεια ποιότητα ήχου και εικόνας HD 720p!!!! Το Event θα αναμεταδιδετε live και από το ------ Room extrakavantza
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αυτές ζητούν 250 € για μιά συνάντηση !
 

ticklefetish

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εχει πάει κανείς στις εν λόγω κυρίες? Κανανε κ καινούριο Dungeon απ΄ότι βλέπω, πλήρως εξοπλισμένο. Αν τις έχει συναντίσει κανείς, ας γράψει εδώ ή ας μου στείλει pm.
 

ticklefetish

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ θα βρεις αρκετές πληροφορίες.
Παρ΄όλα αυτά, αν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία με τις κυρίες ας την παραθέσει εδώ, να μάθουμε κ κάτι από 1ο χέρι...
Έχω την εντύπωση ότι ο ''male tsouli'' τις έχει πάρει συνέντευξη, αν μας διαβάζει ας γράψει τις εντυπώσεις του.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φχαριστώ φίλος


Εδώ θα βρεις αρκετές πληροφορίες.
Παρ΄όλα αυτά, αν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία με τις κυρίες ας την παραθέσει εδώ, να μάθουμε κ κάτι από 1ο χέρι...
Έχω την εντύπωση ότι ο ''male tsouli'' τις έχει πάρει συνέντευξη, αν μας διαβάζει ας γράψει τις εντυπώσεις του.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Εχει πάει κανείς στις εν λόγω κυρίες? Κανανε κ καινούριο Dungeon απ΄ότι βλέπω, πλήρως εξοπλισμένο. Αν τις έχει συναντίσει κανείς, ας γράψει εδώ ή ας μου στείλει pm.

Που ειναι το καινουργιο dungeon τους?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εχει πάει κανείς στις εν λόγω κυρίες? Κανανε κ καινούριο Dungeon απ΄ότι βλέπω, πλήρως εξοπλισμένο. Αν τις έχει συναντίσει κανείς, ας γράψει εδώ ή ας μου στείλει pm.
Γουσταρεις στραπ ον στον κωλο τυπε?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Εγώ έχω εμπειρία. Είναι περισσότερο kinky παρά αφέντρες με την έννοια που του δίνουν οι περισσότεροι. Γουστάρουν την φάση δεν φαίνονται καθόλου επαγγελματίες. Εμένα με εξιτάρισε πολύ οι ιδέα των δύο γυναικών μαζί και δεν έκλαψα καθόλου τα λεφτά μου. Ασχολούνται μαζί σου και γουστάρουν γενικά την φάση. Επίσης είναι ιδανικές για ποδολάγνους γιατί τους αρέσει πολύ, εμένα πάντως δεν δε ενθουσιάζει το συγκεκριμένο. Γενικά πάντως όποιος πάει, εαν και εφόσον τους κάνει κλικ, θα περάσει καλά. Είναι φιλικές, καθαρές, νέες και βιτσιίοζες.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Εχω να τις δώ καιρό και πήγαινα συχνά πριν ανοίξουν το δικό τους χώρο. Είναι αυθόρμητες, αυθεντικές, γουστάρουν αυτό που κάνουν και αυτο βγαίνει και στο παιχνίδι τους. Αυτό που εκτίμησα σε αυτές είναι που έχουν μια απλότητα και νοιώθεις φιλικά και ζεστά μαζί τους. Αξίζει πραγματικά να τις επισκευθεί κανείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom