Νέα

Πολωνέζες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Ξεκινώ αυτό το θέμα, για να καταθέσει τις απόψεις του όποιος επιθυμεί, για μια καλή σύγκριση ανάμεσα στις ελληνίδες(ή ελλεεινίδες), και στις πολωνέζες.
Που υπερέχουν σε γενικές γραμμές οι πολωνέζες σαν γυναίκες, σε σχέση, συμπεριφορές, κλπ, και όλα αυτά συγκριτικά με τις δικές μας ελληνίδες. Ή αν υπάρχει και καποιο μειονεκτημα εναντι των ελληνιδων, ας ειπωθει κι αυτο. Γιατί αξίζει κανεις να προτιμήσει πολωνεζα για σχέση, τι καλά μπορεί να περιμένει και ποια στραβά κλπ.
Παρακαλώ όποιος δεν έχει γνώση επί του θέματος, εμπειρία, ή θετική διάθεση να συνεισφέρει κάτι που να αξίζει στην συζήτηση, απλά να απέχει, ώστε το θέμα να διατηρηθεί με χρήσιμες πληροφορίες.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Λοιπον αγαπητε...μπορω να πω οτι εχω μια μικρη εμπειρια απο Πολωνεζες καθως εχω γαμησει μια,τραβιομουν με μια αλλη και εχω μια καλη φιλη απο κει.
Στο γαμησι ειναι τρομερες και αυτο που παρατηρησα κ στις 2 ειναι οτι εχουν μικροσκοπικα μουνακια.δεν ξερω αν ειναι τυχαιο αλλα 2 στα 2 δε νομιζω να ειναι.
Ειναι γενικα καλες γυναικες,πιο σεμνες απο αλλες εθνικοτητες,θρησκες και θεωρω οτι ειναι καλη περιπτωση για δεσμο.
Σε περιπτωση που πετυχεις και καποια ομορφη πραγματικα εχουν ομορφια που δυσκολα βρισκεις ομοια τους.
Δεν ειναι τυχαιο που ο χιτλερ διαλεξε τους Πολωνους για να ξεκινησει την αρια φυλη.
Ασπρο δερμα,γαλαζια ματια,ξανθο μαλι.
Αν σου κατσει λεω προχωρα το.Μακραν καλυτερες απο ελληνιδες και αν τα δεις δυσκολα,φυγε για πολωνια.Ολο και καποιο σπιτι θαχει εκει η γκομενα να μεινετε...
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ξεκινώ αυτό το θέμα, για να καταθέσει τις απόψεις του όποιος επιθυμεί, για μια καλή σύγκριση ανάμεσα στις ελληνίδες(ή ελλεεινίδες), και στις πολωνέζες.
Που υπερέχουν σε γενικές γραμμές οι πολωνέζες σαν γυναίκες, σε σχέση, συμπεριφορές, κλπ, και όλα αυτά συγκριτικά με τις δικές μας ελληνίδες. Ή αν υπάρχει και καποιο μειονεκτημα εναντι των ελληνιδων, ας ειπωθει κι αυτο. Γιατί αξίζει κανεις να προτιμήσει πολωνεζα για σχέση, τι καλά μπορεί να περιμένει και ποια στραβά κλπ.
Παρακαλώ όποιος δεν έχει γνώση επί του θέματος, εμπειρία, ή θετική διάθεση να συνεισφέρει κάτι που να αξίζει στην συζήτηση, απλά να απέχει, ώστε το θέμα να διατηρηθεί με χρήσιμες πληροφορίες.

Είναι πολύ σημαντικό το ερώτημα σου, απλά για να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη πες μας και για τα ζώδια σας .
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
όσες πολωνές ξέρω, δίνουν standard κώλο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Είναι πολύ σημαντικό το ερώτημα σου, απλά για να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη πες μας και για τα ζώδια σας .
Παντρεψου τον ρε να ησυχασουμε.εδω και 10 χρονια ψαχνει ο καημενος μια ξενη να κανει σχεση.
κανε ενα ψυχικο.μεχρι για αφρικανες και μογγολες εχει ρωτησει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ξεκινώ αυτό το θέμα, για να καταθέσει τις απόψεις του όποιος επιθυμεί, για μια καλή σύγκριση ανάμεσα στις ελληνίδες(ή ελλεεινίδες), και στις πολωνέζες.
Που υπερέχουν σε γενικές γραμμές οι πολωνέζες σαν γυναίκες, σε σχέση, συμπεριφορές, κλπ, και όλα αυτά συγκριτικά με τις δικές μας ελληνίδες. Ή αν υπάρχει και καποιο μειονεκτημα εναντι των ελληνιδων, ας ειπωθει κι αυτο. Γιατί αξίζει κανεις να προτιμήσει πολωνεζα για σχέση, τι καλά μπορεί να περιμένει και ποια στραβά κλπ.
Παρακαλώ όποιος δεν έχει γνώση επί του θέματος, εμπειρία, ή θετική διάθεση να συνεισφέρει κάτι που να αξίζει στην συζήτηση, απλά να απέχει, ώστε το θέμα να διατηρηθεί με χρήσιμες πληροφορίες.
στα παντα....κορμαρες,ψηλες,περιποιητικες,καυλιαρες στο σεξ

η διαφορα δυναμικης με τις ελλεινιδες ειναι τεραστια.....σαν του θρυλου με τον μπαοκ ας πουμε για να καταλαβεις
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Παντρεψου τον ρε να ησυχασουμε.εδω και 10 χρονια ψαχνει ο καημενος μια ξενη να κανει σχεση.
κανε ενα ψυχικο.μεχρι για αφρικανες και μογγολες εχει ρωτησει.

Δεν μ αφήνει ο achileas7 να χαλάσω το ελληνικό dna
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δες τον βαζεχα..αν δεν ειχε μουστακι θα ηταν μουναρος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Πολυ ωραίες γυναίκες οι Πολωνές και πολυ καλο κρεβάτι
Ξέρουν να παίρνουν αλλα και να δίνουν απόλαυση
Δεν έχουν ταμπού αλλα δεν ειναι κ υπόδειγμα πίστης
Ιδίως οι ξανθιές και λεπτές ειναι άφησε με Θεέ μου να ζήσω !!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πολυ ωραίες γυναίκες οι Πολωνές και πολυ καλο κρεβάτι
Ξέρουν να παίρνουν αλλα και να δίνουν απόλαυση
Δεν έχουν ταμπού αλλα δεν ειναι κ υπόδειγμα πίστης
Ιδίως οι ξανθιές και λεπτές ειναι άφησε με Θεέ μου να ζήσω !!!

καλύτερες πολωνές οι μελαχροινες όμως...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
γυναικάρες οι πολωνέζες , για μένα είναι απ'τα πιο όμορφα πλάσματα του πλανήτη
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Όλες καλές ειναι αν ειναι πάνω από 1,70 και κάτω από 55 κιλά
Πριν από 10-15 χρόνια σε μια πολωνική ταβέρνα κοντα στο σταθμό λαρίσης εχω δει την ομορφότερη γυναικα που εχω δει ποτε live
Ήταν δεν ήταν 18, και σέρβιρε κατι παπούδια
Τα μάτια της ήταν απίστευτα και γενικά ήταν γυναικα από άλλο πλανήτη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Όλες καλές ειναι αν ειναι πάνω από 1,70 και κάτω από 55 κιλά
Πριν από 10-15 χρόνια σε μια πολωνική ταβέρνα κοντα στο σταθμό λαρίσης εχω δει την ομορφότερη γυναικα που εχω δει ποτε live
Ήταν δεν ήταν 18, και σέρβιρε κατι παπούδια
Τα μάτια της ήταν απίστευτα και γενικά ήταν γυναικα από άλλο πλανήτη

η ομορφοτερη γυναικα (κατα την δικη μου υποκειμενικη αποψη και κριτηρια) που εχω κανει σεξ μαζι της ηταν μια διαστημικη Πολωνεζα στο Artemis (Berlin)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Μόνο η vilma η Καύλα ειναι πιο ωραία απ τις Πολωνές!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
η ομορφοτερη γυναικα (κατα την δικη μου υποκειμενικη αποψη και κριτηρια) που εχω κανει σεξ μαζι της ηταν μια διαστημικη Πολωνεζα στο Artemis (Berlin)
δεν ειναι τυχαίο που εισαι και γαύρος κι ακούς κι όσα ακούς
Παιχταρά μου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom