Νέα

Το πρωί μαθήτριες το απόγευμα πόρνες πολυτελείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pgp74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
[size=10pt][size=10pt]Μια μητέρα 15χρονης αφηγείται την εμπλοκή της ανήλικης κόρης της σε κύκλωμα πορνείας. Οι πελάτες τις αποκαλούσαν "μικρές λολίτες" και τις πλήρωναν με 5.000 ευρώ για ένα σαββατοκύριακο εφηβικού πάθους[/size][/size]

Πέντε άτομα προφυλακίστηκαν μετά από έρευνα των αρχών για την εκμετάλλευση και την πορνεία δυο ανήλικων  κοριτσιών σε ένα διαμέρισμα στη συνοικία Parioli της Ρώμης.

Μετά την σύλληψη των δύο "εγκεφάλων" του κυκλώματος και τριών ακόμα ανδρών, η μητέρα ενός εκ των δύο ανήλικων κοριτσιών κλήθηκε να καταθέσει μετά από αίτηση της αντιεισαγγελέας Maria Monteleone.

Οι δύο έφηβες 14 και 15 ετών προσέφεραν τις υπηρεσίες τους σε πλούσιους πελάτες από τη Ρώμη οι οποίοι τις πλήρωναν με  5.000 ευρώ για ένα σαββατοκύριακο εφηβικού πάθους.

Οι "lolitine" είχαν διπλή ζωή. Το πρωί πήγαιναν σχολείο και το απόγευμα εκπορνεύονταν, ενώ τα κέρδη τους τα χρησιμοποιούσαν για αγορές επώνυμων ρούχων και ναρκωτικών.

Όλα ξεκίνησαν όταν  η μία από τις δύο άρχισε να αναρτά προκλητικές φωτογραφίες στη σελίδα της στο Facebook, παράδειγμα το οποίο ακολούθησε και η δεύτερη νεαρή. Στη συνέχεια έκανε ένα βήμα παραπάνω αναρτώντας φωτογραφίες αλλά και προσωπικά της στοιχεία στην γνωριμιών bakekaincontrii.com, από όπου δύο άνδρες, ο Nunzio Pizzacalla πρώην αξιωματικός του στρατού και ο Mirko Ieni διοργανωτής πάρτι, την προσέγγισαν ζητώντας της να συμμετάσχει στο κύκλωμα πορνείας που είχαν στήσει.

Σύμφωνα με την unita,οι συμμαθητές και φίλοι των κοριτσιών δεν άργησαν να αντιδράσουν στις σέξι φωτογραφίες, με αποτέλεσμα να ξεκινήσει ερωτική σχέση με κάποιους από αυτούς.

Το κορίτσι, που είχε κακή σχέση με τη μητέρα του, η οποία ανήκει στην «καλή κοινωνία» της Ρώμης, δέχθηκε και κάλεσε να συμμετάσχει και την 14χρονη φίλη της, η οποία είναι κόρη μίας ιδιοκτήτριας μπαρ.

Οι "lolitine", ήταν ανάρπαστες από τον περασμένο Μάιο. Όλα ήρθαν στο φως  όταν η μητέρα της 15χρονης βρήκε στη ντουλάπα της επώνυμες τσάντες και μεγάλα χρηματικά ποσά, αποφάσισε να προσλάβει ιδιωτικό ντέντεκτιβ για να την παρακολουθήσει.

"Ήταν διαφορετική, είχε μεγαλώσει απότομα. Δε μπορούσα να την κρατήσω στο σπίτι. Περνούσε ολόκληρες ημέρες εκτός σπιτιού και μερικές φορές δεν επέστρεφε ούτε για ύπνο. Δεν ξέρω που πήγαινε", δήλωσε στην αστυνομία η μητέρα της και πρόσθεσε "Ανακάλυψα ότι είχε μεγάλα χρηματικά ποσά, απίθανο για ένα κορίτσι στην ηλικία της. Είχε κινητά τηλέφωνα, τσάντες, φορέματα. Σταδιακά γινόταν πιο επιθετική, απειλούσε, έβριζε. Μου έλεγε ότι θα με σφάξουν οι φίλοι της, ότι θα μου έκαιγε τα ρούχα, ότι με μαχαίρωνε με τα ίδια της τα χέρια. Μάλιστα, μου επιτέθηκε, αλλά με έσωσε ο σύντροφός μου".

Πριν μερικούς μήνες η μητέρα της νεαρής έλαβε δύο ανώνυμες επιστολές που έγραφαν ότι η κόρη της έκανε χρήση κοκαΐνης, την οποία αγόραζε με χρήματα που κέρδιζε από την πορνεία, ενώ, στο κινητό της εντοπίστηκαν τηλέφωνα με ονόματα πελατών της.

"Κατήγγειλα την κόρη μου για να τη σώσω, θα ήθελα πολύ να φτιάξει η σχέση μας", είπε η γυναίκα.

Η δεύτερη μητέρα, εκείνη αντί να θορυβηθεί και να δραστηριοποιηθεί, προτίμησε να εκμεταλλευτεί την κόρη της.

Μόλις έμαθε ότι η ανήλικη ήταν συνοδός και αφού η καφετέρια που διατηρούσε την είχε οδηγήσει σε χρέη, ζητούσε χρήματα από την κόρη της, ωθώντας την να συνεχίσει να κοιμάται με πελάτες.

Όταν κλήθηκε από την αστυνομία της Ρώμης, ωστόσο, η μικρή κλαίγοντας φώναξε: "Δεν αντέχω άλλο".

Πηγή: unita.it
 

wrong

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2013
Μηνύματα
140
Like
33
Πόντοι
1
Το ίδιο θέμα παίζει και στο θρεντ "Φρίκη". Για ενοποιήστετο
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αυτά γίνονται όταν δεν υπάρχει πατέρας στο σπίτι να ρίξει χαστούκια.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
πριν κανα χρονο, γνωστος μου ειπε οτι πηρε 2 αδερφες μαζι , 17 και 19 ετων , στο διαμερισμα που εμεναν, με 50 ευρω.

η μανα ηταν στον κουζινα και καπνιζε παιζοντας το ρολλο της τσατσας. σημειωσε δε οτι ηταν διαθεσιμη και η μαμα αλλα δε τη γουσταρε ο γνωστος μου

μου εδινε τηλεφωνο αλλα ρε παιδια στ αληθεια σιχαθηκα και ουτε καν το σκεφτηκα

μενω σε μικρη επαρχιακη πολη

το αναφερω για να ξερουμε οτι δεν συμβαινουν μονο στην Ιταλια αυτα


 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Πατρα σιγουρα ειναι η πολη,,,,, :rockon:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
δεν ειναι Πατρα αλλα σιγουρα καποια της πελοποννησου

εχεις αναλογα παραδειγμα πο πατρα ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
πριν κανα χρονο, γνωστος μου ειπε οτι πηρε 2 αδερφες μαζι , 17 και 19 ετων , στο διαμερισμα που εμεναν, με 50 ευρω.

η μανα ηταν στον κουζινα και καπνιζε παιζοντας το ρολλο της τσατσας. σημειωσε δε οτι ηταν διαθεσιμη και η μαμα αλλα δε τη γουσταρε ο γνωστος μου

μου εδινε τηλεφωνο αλλα ρε παιδια στ αληθεια σιχαθηκα και ουτε καν το σκεφτηκα

μενω σε μικρη επαρχιακη πολη

το αναφερω για να ξερουμε οτι δεν συμβαινουν μονο στην Ιταλια αυτα

Ταξιτζής είναι ο γνωστός σου;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Αυτά γίνονται όταν δεν υπάρχει πατέρας στο σπίτι να ρίξει χαστούκια.
οι υπόλοιπες κόρες του κόσμου που δεν γινονται πουτανες και δεν κάνουν παρτουζες, είναινα υποθέσω επειδή υπάρχει πατέρας που ριχνει σφαλιαρες; :tooth:
 
OP
OP
P

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
οι υπόλοιπες κόρες του κόσμου που δεν γινονται πουτανες και δεν κάνουν παρτουζες, είναινα υποθέσω επειδή υπάρχει πατέρας που ριχνει σφαλιαρες; :tooth:

Μην μπλέκεις τις παρτούζες, για πουτάνες μιλάμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
Οι παρτούζες είναι άλλη κατηγορία, ο πατέρας τις χτυπάει με εφημερίδα. Στην πορνεία θέλουν χαστούκια, είναι άλλο level.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Μην μπλέκεις τις παρτούζες, για πουτάνες μιλάμε.  :2funny: :2funny: :2funny:
Οι παρτούζες είναι άλλη κατηγορία, ο πατέρας τις χτυπάει με εφημερίδα. Στην πορνεία θέλουν χαστούκια, είναι άλλο level.

Πάντα με συγκινούν οι απόψεις αυτές.
 

Επισκέπτης
δεν ειναι Πατρα αλλα σιγουρα καποια της πελοποννησου

εχεις αναλογα παραδειγμα πο πατρα ?

Αυτη η Πελοποννησος και ειδικα η Αχαια, ειναι Σοδομα και Γομορα λεμε. Και που να δεις στα ορεινα τι γινεται τυπε μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οι υπόλοιπες κόρες του κόσμου που δεν γινονται πουτανες και δεν κάνουν παρτουζες, είναινα υποθέσω επειδή υπάρχει πατέρας που ριχνει σφαλιαρες; :tooth:

:2funny: :2funny: εχουμε γεμισει πικραμένους.
 
OP
OP
P

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Αυτη η Πελοποννησος και ειδικα η Αχαια, ειναι Σοδομα και Γομορα λεμε. Και που να δεις στα ορεινα τι γινεται τυπε μου.

Υποθέτω ότι γίνεται ό,τι γίνεται και σε άλλες πόλεις (ειδικά με πανεπιστήμια). Απλά εκεί έχουν εφάνταστους "δημοσιογράφους".
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μάλλον είναι απ' αυτούς που πιστεύουν στο "Την σφαλιάρα που τρως στην ζωή, ρίξ'την στο σπίτι"  :jerking: :jerking:

O συγκεκριμενος υποστηριζε οτι ειναι πλάκα το να γεμισεις το τέτοιο σου με μελι και να πας εκει που κοιμαται ο αλλος στον στρατο να του κανεις καζουρα. Οποτε καταλαβαινεις οτι το μυαλο του δεν λειτουργει σωστα σαχλαμάρας στις πλακες σαχλαμάρας και στα άλλα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Υποθέτω ότι γίνεται ό,τι γίνεται και σε άλλες πόλεις (ειδικά με πανεπιστήμια). Απλά εκεί έχουν εφάνταστους "δημοσιογράφους".

Ναι στα μερη με πανεπιστημια γαμιουνται οι φοιτητριες στα μερη με παντρεμενες οι παντρεμενες στα μερη με χωρισμενες οι χωρισμένες και στα χωρια οι χωριάτισσες. Ποιοι γαμανε ειναι το ερωτημα γιατι οι μοναδικοι καβλιάρηδες στην χωρα που συχναζουν εδω στο φορουμ ουτε να τις βλεπουν τις ελληνιδες.  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom