Νέα

BOUDOIR ΣΟΥΤΣΟΥ 6 κολωνακι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Ελαιοτριβειο στο κολωνακι
αληθεια για να δουμε τι θα δουμε...
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
εχει δοκιμασει κανεις? :tits2: :zfuck: :fuck1: :tits: :cum: :kissass: :kissass2: :boobies: :dancing:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Καλές δουλειές... :rolleyes:
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα το εχει ενας νεαρος καινουριος στο χωρο.Εχει προσλαβει την Σοφια απο Αγ,ιωαννου και Γ σεπτεμβριου 59.Ο χωρος ειναι πολυ καλος αλλα κοπελες τιποτα μονο η σοφια κανει φουλ προγραμμα στα 80€ ηταν και μια αλλαη ελληνιδα μουφα αλλα μου ειπαν οτι δεν κανει φουλ..Ειχα περασει αρχες Ιουλιου για να δω με ειχε ενημερωσει τηλεφωνικα η Σοφια για την μεταγραφη της.Πολυ δυσκολο το παρκινγκ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
34
Like
2.970
Πόντοι
4.365
Καλημερα το εχει ενας νεαρος καινουριος στο χωρο.Εχει προσλαβει την Σοφια απο Αγ,ιωαννου και Γ σεπτεμβριου 59.Ο χωρος ειναι πολυ καλος αλλα κοπελες τιποτα μονο η σοφια κανει φουλ προγραμμα στα 80€ ηταν και μια αλλαη ελληνιδα μουφα αλλα μου ειπαν οτι δεν κανει φουλ..Ειχα περασει αρχες Ιουλιου για να δω με ειχε ενημερωσει τηλεφωνικα η Σοφια για την μεταγραφη της.Πολυ δυσκολο το παρκινγκ.

Ποια Σοφία? Τη σερίφισα της Αγ. Ιωάννου 8?  :think:

Αυτή δεν είχε 2 χρόνια που είχε σταματήσει το φουλ? (με κάποιες εξαιρέσεις υποθέτω..)
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.033
Like
2.856
Πόντοι
456
Δεν μπορω να καταλαβω πως ανοιγουνε μαγαζια με τελειωμενες και χωρις καινουργιο και αξιολογο προσωπικο!
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
δλδ απο ελενη και την αλλη τη σιγκαπουριανη που δουλευαν στη δημοκριτου γιοκ
δεν δουλευουν εκει τωρα?
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
η αλεξανδρα :pipa1: η κινεζα δε δουλευει εκει?
 

katspirt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, το site που γράφουμε, αν έχετε πάρει χαμπάρι, λέγετε bourdela.com! Τουλάχιστον άμα είναι να ανεβάζετε κάποιο θέμα να ξέρετε για τι μιλάτε και να μην λέτε ότι να’ ναι στον κόσμο! Να φανταστώ ότι στο συγκεκριμένο μέρος δεν έχει πάει κανείς έτσι!; Σε λίγο θα στέλνετε τον κόσμο και θα ζητάνε full προγράμματα σε ταβέρνες και τους κοιτάνε σαν εξωγήινους! Απέκτησαν haters και τα SPA τώρα!; Tο επόμενο post δηλαδή τι θα είναι; Ότι τα παπούτσια Tsakiris Mallas είναι φτιαγμένα από δέρμα στριπτιτζούδων!;  :2funny:  :2funny:  :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τωρα με βαλατε σε σκεψεις αυτο ειναι σε αποσταση αναπνοης απο την δουλεια μου θα πρεπει να παω να κανω μια αυτοψια !!!!!!!
 

katspirt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το ξέρω το μέρος γιατί πάω! Γι' αυτό και μου έκανε εντύπωση και το post! Ότι να' ναι!  :jerking: Πήγαινε αλλά πριν πας δες και τα προγράμματα στο site τουλάχιστον αφού δεν θα κάτσει το full  (αν το πεις εξήγησε και τι εννοείς μην νομίζουν ότι θέλεις να κάνεις όλα τα προγράμματα και φας 300 ώρες μασάζ και φύγεις απο κει μέσα πλαστελίνη  :2funny: ) να κάνεις τουλάχιστον κάνα μαγαζάκι!!!
 

katspirt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
μασαζάκι ήθελα να πω ! άμα θες βέβαια κάνεις και μαγαζάκι! αν και οι καιροί δεν είναι καλοι για κάτι τέτοιο !  :headbang:
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
αμα ειναι στα δεν μαμας τοτε αντε γεια...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Πολύ ωραίος χώρος,πολλά είδη θεραπειών,χωρίς να αναφέρουν διαρκεια και τιμές...
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
αμα ειναι στα δεν μαμας τοτε αντε γεια...
φιλε φροιντ οπως σου ειπα στο αλλο θρεντ το μαγαζι απο τη στιγμη που δουλευει η σοφη (απο πανωπης και δημοκριτου) δεν υπαρχει περιπτωση να μην δινει φουλ προγραμμα για καποια κοριτσια αν οχι για ολα. τωρα αν δουλευει σαν της κυρα λενης με καλυψη και αποκρυψη για μερικες δεν ξερω....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Το ξέρω το μέρος γιατί πάω! Γι' αυτό και μου έκανε εντύπωση και το post! Ότι να' ναι!  :jerking: Πήγαινε αλλά πριν πας δες και τα προγράμματα στο site τουλάχιστον αφού δεν θα κάτσει το full  (αν το πεις εξήγησε και τι εννοείς μην νομίζουν ότι θέλεις να κάνεις όλα τα προγράμματα και φας 300 ώρες μασάζ και φύγεις απο κει μέσα πλαστελίνη  :2funny: ) να κάνεις τουλάχιστον κάνα μαγαζάκι!!!

Το τι γράφει το σάιτ του μαγαζιού είναι, μερικές φορές, άσχετο με το τι υπηρεσίες προσφέρονται. Π.χ. μπες στο σάιτ του Σκουφά 10 (www.olotropiki.gr]www.olotropiki.gr[/url]) και πες μου τι θα καταλάβεις διαβάζοντάς το. Σίγουρα θα καταλάβεις ότι είναι στα "ΔΕΝ". Κι όμως υπήρχαν και υπάρχουν κοπέλες (όχι όλες και όχι κατ' ανάγκη στην πρώτη επίσκεψη) που κάνουν "φουλ πρόγραμμα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom