Νέα

Πιάτσα στο Ρουφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikosxp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Την προηγούμενη κυριακή κατά τις 2 το βράδι.... περνώντας από το ρουφ, στον δρόμο πριν την γεφυρα που οδηγεί χαμοστέρνας.... είχε 2 τεμάχια... μελαχρινά με ωραία σωματάκια και ψωνιζόντουσαν......

Λεπτομέρειες δεν ξέρω..... Περαστικός ήμουν.. απλά αναφέρω.
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
τσιγγανορουμανες η γυφτορουμανες οπως προτιμας
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
σημερα κατα τις 20.30 εντοπισα συμπαθητικο μελαχρινο γυρω στο 1.65 με κοντη φουστα που το 1/3 του κώλου ηταν σε κοινη θέα.. δεν σταματησα για πληροφοριες γιατι συνοδευομουν απο γκομενα..

βεβαια παρομοιο θεμα για την ιδια πιατσα υπαρχει και στο www.bourdela.com/forum/index.php?topic=89138.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=89138.0[/url]
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
σημερα κατα τις 20.30 εντοπισα συμπαθητικο μελαχρινο γυρω στο 1.65 με κοντη φουστα που το 1/3 του κώλου ηταν σε κοινη θέα.. δεν σταματησα για πληροφοριες γιατι συνοδευομουν απο γκομενα..

βεβαια παρομοιο θεμα για την ιδια πιατσα υπαρχει και στο www.bourdela.com/forum/index.php?topic=89138.0]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=89138.0[/url]
Παντως παλι προσφατα που περασα απο κει ειδα κατι αξιολογα κομματια. Αν και ειχα ξενερωσει την πρωτη φορα τωρα μου ξαναπηκε ο διαολος. Ετσι κι αλλιως αλλες κοπελες ητανε τωρα. Αλλα δεν προλαβα να φορτωσω καθοτι προλαβαν αλλοι. Πολυ κομσος φορτωνει τελικα απο πιατσες ρε παιδια. Αν υπηρχε ενημερωση ισως διευκολυνε και μας που εχουμε ενδοιασμους.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ειδε κανεις την μιμα εκει τυποι? :grin:
 

oidomeneas

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
...εχουμε πει οτι η Μιμα αραζει μετα τις 21:00 κατω απο την γεφυρα στη συμβολη Λ.Αθηνων και Λ. Σχιστου!!!  :cum:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασμα από το σημείο την Παρασκευή κατά τις 21:30. Παρόντα 2 τεμάχια, το 1 μιλούσε με έναν που οδηγούσε βανάκι (ίσως συναγωνιστής ίσως ο ντιλιβεράς τους) κι έτσι δεν το είδα καλά. Το άλλο τεμάχιο κοντά στα 25-30 όσο πρόλαβα να το δω, αδυνατούλικο, με αδιάφορο πρόσωπο για τα γούστα μου, με τζιν και άσπρο μπλουζάκι. Δεν ρώτησα καν.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Μεσα στις γιορτες περασα παλι απο Ρουφ. Κλασσικα 2 κοπέλες η μια βουλγαρα η αλλη αλβανιδα. Πηρα τη Βουλγαρα η οποια ητανε καθαρη τουλαχιστον δεν μυριζε. Με 30 ευρω πιπα, γαμησι. Ειχε ωραια βυζακια αλλα λιγο κοιλιτσα.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Λοιπον η πιατσα στο Ρουφ υπαρχει ακομα αλλα κανεις αλλος δεν γραφει οποτε αναλμβανω να συνεχισω απο κει που το αφησα. Κλασσικα δυο κοπελες εγω πηρα μια μελαχρινη αλβανιδα ονοματι Σονια. Τσαχπινογαργαλιαρα, ετων 30+ με σκυλε προσωπο και δυνατη κωλαρα. Στα αρνητικα λιγη κοιλιτσα αλλα οκ. Τιμη 20 πιπα 30 πιπα γαμησι. Στα του σερβις τωρα αρκετα καλη βαθια πιπα με λιγη περιποιηση στα μπαλακια. Συμμετοχη αρκετη και προσπαθεια να ικανοποιησει. Αλλαξαμε 2 στασεις και τελος με πιπα, ολα φυσικα με προφυλαξη. Αρκετα καθαρη με τα μαντηλακια της κτλ. Το βασικο αρνητικο ειναι οτι αλλαξε η καβατζα και πηγαμε σε παρκινγκ διπλα στα σπιτια των στρατιωτικων και ενω επεφτε πηδημα ηρθανε οι ανθρωποι απο τα αλλα αυτοκινητα να φυγουν. Εκει τα ειδα ολα επρεπε βασικα να το περιμενω με τοσα παρκαρισμενα αυτοκινητα οτι καποιος θα ερθει αλλα ολο το αιμα ητανε στο κατω κεφαλι. Τελοσπαντων μετα το αρχικο σοκ εκανα οτι δεν τους βλεπω μεχρι που εφυγαν. Η Σονια παντως δεν μασησε καθολου και επαιζε τρομπονι ασταματητα σαν μην τρεχει τιποτα. Δυσκολα θα ξαναπηγαινα παντως. Αυτα προς ενημερωση των οποιων ενδιαφερομενων.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Λοιπον η πιατσα στο Ρουφ υπαρχει ακομα αλλα κανεις αλλος δεν γραφει οποτε αναλμβανω να συνεχισω απο κει που το αφησα. Κλασσικα δυο κοπελες εγω πηρα μια μελαχρινη αλβανιδα ονοματι Σονια. Τσαχπινογαργαλιαρα, ετων 30+ με σκυλε προσωπο και δυνατη κωλαρα. Στα αρνητικα λιγη κοιλιτσα αλλα οκ. Τιμη 20 πιπα 30 πιπα γαμησι. Στα του σερβις τωρα αρκετα καλη βαθια πιπα με λιγη περιποιηση στα μπαλακια. Συμμετοχη αρκετη και προσπαθεια να ικανοποιησει. Αλλαξαμε 2 στασεις και τελος με πιπα, ολα φυσικα με προφυλαξη. Αρκετα καθαρη με τα μαντηλακια της κτλ. Το βασικο αρνητικο ειναι οτι αλλαξε η καβατζα και πηγαμε σε παρκινγκ διπλα στα σπιτια των στρατιωτικων και ενω επεφτε πηδημα ηρθανε οι ανθρωποι απο τα αλλα αυτοκινητα να φυγουν. Εκει τα ειδα ολα επρεπε βασικα να το περιμενω με τοσα παρκαρισμενα αυτοκινητα οτι καποιος θα ερθει αλλα ολο το αιμα ητανε στο κατω κεφαλι. Τελοσπαντων μετα το αρχικο σοκ εκανα οτι δεν τους βλεπω μεχρι που εφυγαν. Η Σονια παντως δεν μασησε καθολου και επαιζε τρομπονι ασταματητα σαν μην τρεχει τιποτα. Δυσκολα θα ξαναπηγαινα παντως. Αυτα προς ενημερωση των οποιων ενδιαφερομενων.

Οπως τα λες το κοριτσι. εγω ειμαι πιο τυχερος στο θεμα καβατζας αν και μου αρεσει παρα πολυ το αουτντορ γενικα
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φόρουμ καταρχάς ειναι το πρώτο μου μήνυμα και γω με τη σειρά μου θα πω τη προσωπική μου εμπειρία ....έχει περάσει αρκετός καιρός που ψώνισα τη σγουρομαλλα συνήθως κάνει πιάτσα κοντά στο πάρκινγκ πριν τη γέφυρα , την εν λόγο κοπέλα τη λένε ολγα από Αλβανία με προγράμμα 20 ευρώ πίπα και 30 γαμισι συμπαθητική αρκετά εκφυλη και δε βιάζεται ,τα τιμά τα λεφτά της με λίγα λόγια , ωραίο σωματακι πρόσωπο μέτριο θα λέγε κανείς , πάντως από πολλά περάσματα συνήθως επιστροφή από γκάζι της πιάνω τη κουβέντα , με ψήσιμο κάνει και παρτουζα στο ξενοδοχείο 100 ευρώ ο ένας και 23 το ξενοδοχείο στη τροχαία σε ένα μέρος δε θυμάμαι που , τελευταία επιλογή αν δει βρεις κάτι καλό στην αγορά να το δοκιμασεις , αυτά από μένα  :rockon:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.485
Κριτικές
21
Like
6.773
Πόντοι
6.745
απο τα 30 πως φτασαμε στα 100??? :think: :think: :uglystupid: :uglystupid:
 

Panagiotisath7ath

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2014
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Τι να σου πω αδερφέ 100 τα θέλει για μια ώρα τα 30 ειναι classic στο αμάξι και έτσι  :2funny:
 

poison7

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο φόρουμ καταρχάς ειναι το πρώτο μου μήνυμα και γω με τη σειρά μου θα πω τη προσωπική μου εμπειρία ....έχει περάσει αρκετός καιρός που ψώνισα τη σγουρομαλλα συνήθως κάνει πιάτσα κοντά στο πάρκινγκ πριν τη γέφυρα , την εν λόγο κοπέλα τη λένε ολγα από Αλβανία με προγράμμα 20 ευρώ πίπα και 30 γαμισι συμπαθητική αρκετά εκφυλη και δε βιάζεται ,τα τιμά τα λεφτά της με λίγα λόγια , ωραίο σωματακι πρόσωπο μέτριο θα λέγε κανείς , πάντως από πολλά περάσματα συνήθως επιστροφή από γκάζι της πιάνω τη κουβέντα , με ψήσιμο κάνει και παρτουζα στο ξενοδοχείο 100 ευρώ ο ένας και 23 το ξενοδοχείο στη τροχαία σε ένα μέρος δε θυμάμαι που , τελευταία επιλογή αν δει βρεις κάτι καλό στην αγορά να το δοκιμασεις , αυτά από μένα  :rockon:
Τίμια λύση η Όλγα. Απλά εχω καιρό να την δω στο μέρος.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Εκει είναι κάθε μέρα,, κολλάει τα ένσημα της μαζί με την άλλη 20 μέτρα πιο κάτω ..
Οντως ειναι και οι δυο στο ποστο τους απο τις 20:00 και μετα. Δοκιμασα και την Ολγα αυτη τη φορα. Αρκετα καλη και καθαρη.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Την προηγούμενη κυριακή κατά τις 2 το βράδι.... περνώντας από το ρουφ, στον δρόμο πριν την γεφυρα που οδηγεί χαμοστέρνας.... είχε 2 τεμάχια... μελαχρινά με ωραία σωματάκια και ψωνιζόντουσαν......

Λεπτομέρειες δεν ξέρω..... Περαστικός ήμουν.. απλά αναφέρω.

παντα 2 τεμαχιΑ ΕΧΕΙ , 30 το απλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom