Νέα

Ουκρανία - belamodel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nios67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
δεν είναι μούναρος ρε παιδιά??!!!
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
δέστε λίγο και τις τιμές .....
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
μουνάρες οι περισότερες και πολύ καλές οι τιμές, αλλά αυτό το downpayment τι σημαίνει??? Όλο το ποσό προκαταβολή(ταξιδιωτικά έξοδα και αμοιβή της κοπέλας) ???
Και αν δεν εμφανιστεί ποτέ στο ραντεβού????
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
έλα ντε τι γίνεται τότε... τους κάνεις μήνυση...:):)
 

Επισκέπτης
Μου μυριζει κομπινα..Θελουν προκαταβολικα εξοδα εισιτηριων και μερος της αμοιβης της κοπελλας....Βρε ουσσττ,
αμα δεν δω το μουνι στην μπορτα μου δεν δινω δεκαρα....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Είναι μούφα. Ποτέ μην στέλνετε λεφτά με Western Union. Τα σοβαρά πρακτορεία ζητούν να τους πληρώσεις το εισιτήριο και να το στείλεις σε ηλεκτρονική μορφή. Ποτέ μετρητά στα χέρια τους πριν δείτε την κοπέλλα.

Πολλοί την έχουν πατήσει έτσι. Είναι γνωστό scam.
 
OP
OP
N

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
το banner τους το βρηκα στο .
παλαιότερα ειχα πάρει γκομενα απο αυτους αλλα εδώ και 1.5 χρόνο το γυρισαν σε photo agency.
ελεγα λοιπόν μηπως καποιος ειχε δοκιμάσει.
 

npp

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
O studian έχει δίκιο. Είναι μούφα. Όποιος προσπαθήσει θα χάσει τα λεφτά του.
 

Επισκέπτης
συναγωνιστες μια νεα εποχη ανατελει απο το νεο ετος που αναλαμβανει στο Μενιδι ο νεος δημαρχος ( Ρωσοποντιος ) στηριζετε απο τους Ρωσους της περιοχης οι οποιοι καθε μηνα κουβαλανε νεες φουρνιες απο Ρωσια και Ουκρανια εχουν να ανοιξουν εκει ενα σορο κολομπαρα
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Τους έστειλα ένα email για ένα weekend και μου είπαν 750+340 το εισιτήριο. Western union προκαταβολικά τα 490...Προτείνω να κάνουμε το εξής.Να ζητήσουμε το ίδιο κορίτσι για ένα συγκεκριμένο σαββατοκύριακο, ένας στην Αθήνα κι ένας άλλος στη Ρώμη πχ, αν πουν και στους δύο οκ τότε είναι απατεώνες.
Όλο βλακείες σκέφτομαι...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τους έστειλα ένα email για ένα weekend και μου είπαν 750+340 το εισιτήριο. Western union προκαταβολικά τα 490...Προτείνω να κάνουμε το εξής.Να ζητήσουμε το ίδιο κορίτσι για ένα συγκεκριμένο σαββατοκύριακο, ένας στην Αθήνα κι ένας άλλος στη Ρώμη πχ, αν πουν και στους δύο οκ τότε είναι απατεώνες.
Όλο βλακείες σκέφτομαι...

μια φορα ηταν ενας γερμανος ενας ιταλος και ενας ελληνας που σκεφτηκαν το ιδιο με σενα ποιος απο ολους γαμησε?
 

Επισκέπτης
Μόνο από το .tk μπορεί κάποιος να καταλάβει ότι είναι απάτη.Ολόκληρο πρακτορείο και δεν μπορεί να πληρώσει 20? για ένα domain name σε .com;Μάλλον κάποιοι θέλουν λεφτά για να γαμήσουν κάποιο μοντέλο απο άλλο πρακτορείο!
 

Επισκέπτης
Σίγουρη απάτη το κόβω! Μακάρι να μπορούσαμε να γαμήσουμε τέτοιες θεές με τέτοιες τιμές ....
 

misha

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ειναι σιγουρα απατη οπως και το ουκρανεζικο DIAMONDS (την πατησα) ! Ουκρανια ειναι τιγγα με μαιμου σελιδες συνοδειας με θεομουνα μαιμου και τσαμπα τιμες που ζητανε προκραταβολη 300-400 ευρω με western union και αμα δητε ποτε τα μουνια αθηνα.......................!
 

tzob

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
μην κάνει κανένας το λάθος και στείλη χρήματα
εγώ το έκανα και :headbang: :hammer:
ειναι μούφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom