Νέα

Τραγούδια και αναμνήσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gusmx5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ολοι πιστευω πως εχουμε καποια τραγουδια που τα εχουμε συνδεσει με καποια γεγονοτα που ισως μας εχουν πληγωσει,στενοχωρησει,χαροποιησει...
Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι συνδεδεμενα με το σεξ αλλα δεν τρεχει και αμα ειναι...
Για πειτε τα δικα σας για να χουμε κατι να λεμε εκτος απο πουτανες και συναφη...
Εγω εχω πολλα τετοια που μου φερνουν γεγονοτα αυτοματα στη μνημη μου,αλλα ενα χαρακτηριστικο ειναι το τραγουδι των Aqua-turn back time...
Πρωτοχρονια του 2000,ζω τον απολυτο ερωτα με ενα φανταστικο μουνακι και πηγαινουμε σε ενα πρωτοχρονιατικο παρτυ φιλων της και μολις μπαινουμε στο σπιτι σκαει αυτο το τραγουδι...
Η αναμνηση αποτυπωθηκε σαν σφραγιδα σε λευκο χαρτι...
Εχω και αλλες και θα τις μοιραστω μαζι σας.
Για να ακουσω δικες σας και ας προσπαθησουμε να μην το γαμησουμε το νημα,ας κανουμε μια ωραια κουβεντα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647

2000...σκοπια στον Ευρο, ξυλινα σπαθια, ειχα μια κασετα και την επαιζα (την κασετα  :grin:) καθε βραδυ στην σκοπια...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.297
Κριτικές
178
Like
38.649
Πόντοι
21.896
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
:grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • GAP-andreas.jpg
    GAP-andreas.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 29
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Ολοι πιστευω πως εχουμε καποια τραγουδια που τα εχουμε συνδεσει με καποια γεγονοτα που ισως μας εχουν πληγωσει,στενοχωρησει,χαροποιησει...
Δεν ειναι απαραιτητο να ειναι συνδεδεμενα με το σεξ αλλα δεν τρεχει και αμα ειναι...
Για πειτε τα δικα σας για να χουμε κατι να λεμε εκτος απο πουτανες και συναφη...
Εγω εχω πολλα τετοια που μου φερνουν γεγονοτα αυτοματα στη μνημη μου,αλλα ενα χαρακτηριστικο ειναι το τραγουδι των Aqua-turn back time...
Πρωτοχρονια του 2000,ζω τον απολυτο ερωτα με ενα φανταστικο μουνακι και πηγαινουμε σε ενα πρωτοχρονιατικο παρτυ φιλων της και μολις μπαινουμε στο σπιτι σκαει αυτο το τραγουδι...
Η αναμνηση αποτυπωθηκε σαν σφραγιδα σε λευκο χαρτι...
Εχω και αλλες και θα τις μοιραστω μαζι σας.
Για να ακουσω δικες σας και ας προσπαθησουμε να μην το γαμησουμε το νημα,ας κανουμε μια ωραια κουβεντα...

την παντρεύτηκες μετά τύπε, δεν μας είπες.  :grin:
 
OP
OP
G

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μπα...χωρισαμε μετα απο 9 μηνες...
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
:grin:
 

Συνημμένα

  • 1990_beverly_hills_90210_004.jpg
    1990_beverly_hills_90210_004.jpg
    180,6 KB · Εμφανίσεις: 57
OP
OP
G

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
πειτε και τι σας θυμιζουν ομως!!!ενα ξερο τραγουδι τι να λεει,πρεπει να δουμε και τι το συνοδευει.
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.258
Πόντοι
216
Η πρώτη νύχτα που περνάει κανείς με την κοπέλα του...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
H πρωτη μου σχεση και ισως η σωστοτερη κοπελα που γνωρισα ποτε. Εγω κλασσικος  :jerking:  το δευτερο χρονο που ημασταν μαζι την ειχα κανει ταρανδο. Γυρναω ξημερωματα μια μερα απο το σπιτι της "κολλητης" της, ανοιγω τηλεοραση και παιζει αυτο το τραγουδι. Δε θα ξεχασω ποτε το ποσο ασχημα ενιωσα εκεινη τη στιγμη...

 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon: :rockon: εισαι ωραιος με καταλαβες,
μονο να σε ρωτησω,γιατι δεν μπορω να το βαλω και εγω  το βιντεο να φαινετε εττσι,που στο διαολο ειναι η επιλογη youtube?ποσο κομματια ειμαι ο μαλακας

μια χαρά το κάνεις, απλά από το λινκ άφησε μόνο ότι είναι μετά το =
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom