Νέα

Μου αρέσουν τα μιλφ γιατί...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα αλεμαο
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Ηθελα και εγω να μοιραστς μια ιστορια μαζι σας...Δυστυχως η ευτυχως εχω ωραια μαμα...Οπως το βλεπει κανενας...Ενταξει τα εχω δει ολα εννοοω και ντυμενη και γυμνη...Πολλες φορες βεβαια οπως καταλαβαινετε ημουν σε στυση σε ολα αυτα που εβλεπα...Απο την αλλη και οι ιδιοι μου οι φιλοι εδειχναν οτι γουσταρουν να την βλεπουν και καβλωναν αν και δεν μου το εδειχναν...Τωρα πραγματκα δεν ξερω αμα ηθελα η οχι να μου το δειχνουν...Η ακομα ακομα και κατι αλλο...Το θεμα ειναι βεβαια απο αυτο το γεγονος να μου αρεσουν οι πιο μεγαλες γυναικες να κοιταω συνεχεια αυτες και να θελω και σχεση μαζι τους...Απο την αλλη βεβαια εχω και μια περιεργη ελξη μεσα στο σπιτι για την μ... ειδικα απο την στιγμη που εχει χωρισει και μενουμε μαζι...Ελξη οχι στο να κανω κατι αλλα να θελω να την βλεπω με αλλους η να μου λενε για αυτην....Αυτα ακουω σχολια και γνωμες...
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Ασε τις ανωμαλιες...και πηγαινε γαμα κανα μιλφακι να χαλαρωσουν οι μπαλες σου...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
γουσταρουμε μιλφ γιατι δεν ειμαστε ανωμαλοι τυπε

elena.jpg
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
καμια φωτο?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ενας τετοιος μου ετυχε μια φορα που καυλωνε με τη μανα του...αμα σας πω τι μου ελεγε για αυτην θα φριξετε!!!
και κατα συμπτωση τον ελεγαν και νικο!τυπε,μηπως εισαι απο τα γιαννενα?
 

kavlogiannis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ηθελα και εγω να μοιραστς μια ιστορια μαζι σας...Δυστυχως η ευτυχως εχω ωραια μαμα...Οπως το βλεπει κανενας...Ενταξει τα εχω δει ολα εννοοω και ντυμενη και γυμνη...Πολλες φορες βεβαια οπως καταλαβαινετε ημουν σε στυση σε ολα αυτα που εβλεπα...Απο την αλλη και οι ιδιοι μου οι φιλοι εδειχναν οτι γουσταρουν να την βλεπουν και καβλωναν αν και δεν μου το εδειχναν...Τωρα πραγματκα δεν ξερω αμα ηθελα η οχι να μου το δειχνουν...Η ακομα ακομα και κατι αλλο...Το θεμα ειναι βεβαια απο αυτο το γεγονος να μου αρεσουν οι πιο μεγαλες γυναικες να κοιταω συνεχεια αυτες και να θελω και σχεση μαζι τους...Απο την αλλη βεβαια εχω και μια περιεργη ελξη μεσα στο σπιτι για την μ... ειδικα απο την στιγμη που εχει χωρισει και μενουμε μαζι...Ελξη οχι στο να κανω κατι αλλα να θελω να την βλεπω με αλλους η να μου λενε για αυτην....Αυτα ακουω σχολια και γνωμες...

καλα ρε φιλε δε φτανει που εισαι ματακιασ αλλα θεσ να βλεπεισ να σου γαμανε τη μανα τι ανομαλοσ εισαι συ ρε φιλε ελεοσ δηλαδησ θα μασ καραφλιασεισ  :idiot:
 
OP
OP
αλεμαο

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
καμια σχεση δεν ειμαι απο γιαννενα...φιλε ελεος δεν ειπα αυτο...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εκει το πας...
 

wrong

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2013
Μηνύματα
140
Like
33
Πόντοι
1
Αφού ειναι και ωραία και την γουστάρουν οι φίλοι σου άμα την εκδιδεις με ενα κατοσταρικο τη φορά το ελυσες το πρόβλημα. Ασε που μπορείς να εχεις και εμάς πελάτες που δεν ειμαστε φίλοι σου.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ολοι αισθανόμαστε περήφανοι φίλε, άμα η μαμά μας είναι νέα καί ωραία καί περπατά στο δρόμο καί τρόζει το πεζοδρόμιο. Ως εκεί όμως . Αμα κάνουμε άλλες σκέψεις ,τότε είναι προτιμότερο να πάμε να πνιγούμε. Εκτός καί αν μερικοί εδώ μέσα Αμερικομαλακοφέρνουν που διαβάζουν κάτι περιοδικά Αμερικαν made που γράφει ο κοκακολάκιας-χαπάκιας Αμερικανόπαις (πουστόπαις) ότι την πρώτη του σεξ εμπειρία την είχε με την μάνα του .Άει σιχτιρ. SERAPIS
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ηθελα και εγω να μοιραστς μια ιστορια μαζι σας...Δυστυχως η ευτυχως εχω ωραια μαμα...Οπως το βλεπει κανενας...Ενταξει τα εχω δει ολα εννοοω και ντυμενη και γυμνη...Πολλες φορες βεβαια οπως καταλαβαινετε ημουν σε στυση σε ολα αυτα που εβλεπα...Απο την αλλη και οι ιδιοι μου οι φιλοι εδειχναν οτι γουσταρουν να την βλεπουν και καβλωναν αν και δεν μου το εδειχναν...Τωρα πραγματκα δεν ξερω αμα ηθελα η οχι να μου το δειχνουν...Η ακομα ακομα και κατι αλλο...Το θεμα ειναι βεβαια απο αυτο το γεγονος να μου αρεσουν οι πιο μεγαλες γυναικες να κοιταω συνεχεια αυτες και να θελω και σχεση μαζι τους...Απο την αλλη βεβαια εχω και μια περιεργη ελξη μεσα στο σπιτι για την μ... ειδικα απο την στιγμη που εχει χωρισει και μενουμε μαζι...Ελξη οχι στο να κανω κατι αλλα να θελω να την βλεπω με αλλους η να μου λενε για αυτην....Αυτα ακουω σχολια και γνωμες...
ποσο χρονων εισαι νικολακι?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ηθελα και εγω να μοιραστς μια ιστορια μαζι σας...Δυστυχως η ευτυχως εχω ωραια μαμα...Οπως το βλεπει κανενας...Ενταξει τα εχω δει ολα εννοοω και ντυμενη και γυμνη...Πολλες φορες βεβαια οπως καταλαβαινετε ημουν σε στυση σε ολα αυτα που εβλεπα...Απο την αλλη και οι ιδιοι μου οι φιλοι εδειχναν οτι γουσταρουν να την βλεπουν και καβλωναν αν και δεν μου το εδειχναν...Τωρα πραγματκα δεν ξερω αμα ηθελα η οχι να μου το δειχνουν...Η ακομα ακομα και κατι αλλο...Το θεμα ειναι βεβαια απο αυτο το γεγονος να μου αρεσουν οι πιο μεγαλες γυναικες να κοιταω συνεχεια αυτες και να θελω και σχεση μαζι τους...Απο την αλλη βεβαια εχω και μια περιεργη ελξη μεσα στο σπιτι για την μ... ειδικα απο την στιγμη που εχει χωρισει και μενουμε μαζι...Ελξη οχι στο να κανω κατι αλλα να θελω να την βλεπω με αλλους η να μου λενε για αυτην....Αυτα ακουω σχολια και γνωμες...
βαλε καμια φωτο της να παρουμε ματι ρε τυπε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.549
Κριτικές
178
Like
38.961
Πόντοι
21.896
ΚΥΡΙΑΚΗ, κοντη γιορτη          :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
αλεμαο

αλεμαο

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
μια πλακα καναμε αντε σοβαρευτειτε...
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Εδώ είσαι τύπε.
Πάρε μια γεύση από την πορνό ταινία Taboo του 1980. Εδώ το (PartI)

Storyline
A woman whose husband leaves her is sexually frustrated by the absence of a lover in her life. Avoiding the lecherous advances of the men she meets, she finds an interest in her son that exceeds the limits of their relationship. And to her shock, she finds herself excited by the prospect. Meanwhile, she does find a suitable man for herself, but things start heating up between mother and son...

[xvideos]
]


:cum:





 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Η τελευταια σκηνη ειναι η καλυτερη. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
τυπε αμα καυλωνεις με τη μανα σου γαμησε την,απο εμενα εχεις το ναι ;)......γουσταρουμε μιλφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ γιατι ξερουν πολυ καλο σεξξξξξξξξξξξξξξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom