Νέα

Ntella

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikoss_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Πολυ καλη περιπτωση, απιστευτο σωμα και "γυναικα" .. απο παπαρι μετρια πραγματα αλλα ντουρο, σε μενα στο τελος εδωσε και ζουμι :)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ανοιξτε κανενα θρεντ ακομη για αυτην δεν πιασαμε τα 400 θρεντ ακομη για τουτη :jerking: :jerking:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
ρε σεις τι γινεται; με εχετε μπερδεψει.. μεχρι προχθες ειχα ακουσει τα χειροτερα... απο ξεπετα μεχρι αδιαφορη... τωρα ακουω οτι ειναι σουπερ.. τι γινεται εδω περα;;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε σεις τι γινεται; με εχετε μπερδεψει.. μεχρι προχθες ειχα ακουσει τα χειροτερα... απο ξεπετα μεχρι αδιαφορη... τωρα ακουω οτι ειναι σουπερ.. τι γινεται εδω περα;;
δεν καταλαβες γιατι αρχισα τι δημοσια ειρωνια :grin:
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
ρε σεις τι γινεται; με εχετε μπερδεψει.. μεχρι προχθες ειχα ακουσει τα χειροτερα... απο ξεπετα μεχρι αδιαφορη... τωρα ακουω οτι ειναι σουπερ.. τι γινεται εδω περα;;

τυπε αν δεις αλλη κριτικη μου δεν ειμαι απο αυτους που λεω ευκολα καλα λογια.. δε ξερω μια φορα την πηρα πριν κανα 6μηνο και ηταν αρκετα καλη.
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ρε σεις τι γινεται; με εχετε μπερδεψει.. μεχρι προχθες ειχα ακουσει τα χειροτερα... απο ξεπετα μεχρι αδιαφορη... τωρα ακουω οτι ειναι σουπερ.. τι γινεται εδω περα;;
Είχα παει πριν πολύ καιρό. Τραγική όχι αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο. Πάντως 100% παθητική
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1

παθητικη ναι αλλα με μενα ειχε ορεξη για ενεργτικο στο τελος το οποιο αρνηθηκα ευγενικα και μπορω να πω οτι "ξενερωσε" γιατι ηθελε να γαμησει.. οποτε δε θα ελεγα 100% παθητικη
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
παθητικη ναι αλλα με μενα ειχε ορεξη για ενεργτικο στο τελος το οποιο αρνηθηκα ευγενικα και μπορω να πω οτι "ξενερωσε" γιατι ηθελε να γαμησει.. οποτε δε θα ελεγα 100% παθητικη
εσυ εισαι απο τους τυχερους γιατι εισαι μαλλον παιδαρας!!!Μεγαλη Τυχη,my friend
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
TZOYLI καμια Λαρισα θα παιξει;; :) να δεις και τι πραμα βγαζει ο καμπος.
τον εχω δοκιμασει πασα μου τον καμπο της Θεσσαλιας και πιστεψε με δεν ξεχνιεται με τιποτα!!δεν ειναι δυσκολο,απλα δεν το χω ακομη με τα ταξιδια..ειμαι τεμπελα..που θα παω,που θα μεινω,πως θαναι,θα μ αρεσει κτλ...τα θελω λιγο ετοιμα ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τι κόλπα της έκανες ?






παθητικη ναι αλλα με μενα ειχε ορεξη για ενεργτικο στο τελος το οποιο αρνηθηκα ευγενικα και μπορω να πω οτι "ξενερωσε" γιατι ηθελε να γαμησει.. οποτε δε θα ελεγα 100% παθητικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom