Νέα

Έχει μείνει κάτι στο Ηράκλειο???

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Atalados29

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά υπάρχει κανένα καλό στριπτιζάδικο στο ηράκλειο σήμερα ρε παιδιά?? Έχει κανείς καμία πρόσφατη εμπειρία?
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Λένε πως οι κρητικιές είναι δροσερές υπάρξεις... Τί είντα κάμεις το στριπτητζάδικο, ωρέ σύντεκνε;
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Λένε πως οι κρητικιές είναι δροσερές υπάρξεις... Τί είντα κάμεις το στριπτητζάδικο, ωρέ σύντεκνε;
Κρίμα την προσπάθεια Κινέζε,δεν το χεις το κρητικό... :rockon:
Εκεί που μένεις εσύ δεν έχει "δροσερές υπάρξεις";Τι δουλειά έχεις στο bou;
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Κρίμα την προσπάθεια Κινέζε,δεν το χεις το κρητικό... :rockon:
Εκεί που μένεις εσύ δεν έχει "δροσερές υπάρξεις";Τι δουλειά έχεις στο bou;

Που να το έχω το κρητικό, αφού το παίζω κινέζος... Παντού έχει δροσερές υπάρξεις, αλλά με ποιον επιλέγουν ή καταλήγουν αυτές να δροσιστούν, είναι άλλο θέμα. Στο μπου, είδα φως και μπήκα. Αλλά αρκετά ρημάξαμε το "νήμα", ας αφήσουμε κάποιον που ξέρει να απαντήσει. Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να ζητάει κάποιος μια απλή πληροφορία και κανείς να μήν του τη δίνει...
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Που να το έχω το κρητικό, αφού το παίζω κινέζος... Παντού έχει δροσερές υπάρξεις, αλλά με ποιον επιλέγουν ή καταλήγουν αυτές να δροσιστούν, είναι άλλο θέμα. Στο μπου, είδα φως και μπήκα. Αλλά αρκετά ρημάξαμε το "νήμα", ας αφήσουμε κάποιον που ξέρει να απαντήσει. Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να ζητάει κάποιος μια απλή πληροφορία και κανείς να μήν του τη δίνει...
Έτσι είναι το bou φίλε μου..Ώρες ώρες γαμιέται η συζήτηση!!Πάντως στο Ηράκλειο δεν έχω μάθει για κάτι κουνούριο...Αλλά θα το ψάξω περισσότερο!
 
OP
OP
A

Atalados29

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0


Αλήθεια τώρα. Δεν θα ρωτούσα αν ήθελα απλά να μάθω ήντα δροσερές υπάρξεις είναι οι κρητιτσές. Γρίκα σύντεκνε.. και αν το κατέχεις και θές απάντα…
Ψάχνω να δώ αν κανεις ξέρει ένα καλό στριπ στο ηράκλειο, και αν έχει πάει πρόσφατα. Πχ για το λ αμουρ έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν ξέρω αν είναι ανοιχτό… Θέλω απλά να οργανώσω ένα πάρτι γενεθλίων σε ένα φίλο και θέλω να τον κέρασω αυτά που λένε ότι κάναν πριν χρόνια στο λ αμουρ. Υπάρχουν ακόμα?

Γίαντα μπρε σύντεκνοι δεν μιλεί κανείς?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Αλήθεια τώρα. Δεν θα ρωτούσα αν ήθελα απλά να μάθω ήντα δροσερές υπάρξεις είναι οι κρητιτσές. Γρίκα σύντεκνε.. και αν το κατέχεις και θές απάντα…
Ψάχνω να δώ αν κανεις ξέρει ένα καλό στριπ στο ηράκλειο, και αν έχει πάει πρόσφατα. Πχ για το λ αμουρ έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν ξέρω αν είναι ανοιχτό… Θέλω απλά να οργανώσω ένα πάρτι γενεθλίων σε ένα φίλο και θέλω να τον κέρασω αυτά που λένε ότι κάναν πριν χρόνια στο λ αμουρ. Υπάρχουν ακόμα?

Γίαντα μπρε σύντεκνοι δεν μιλεί κανείς?
δεν εχει τιποτα απολυτως αξιολογο εκτος εαν θελεις ματι μονο... στην χερσονησο εχει κανα δυο τουριστικα στριπ αλλα ειναι κοιτατε μονο και μην αγγιζετε.
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Στα Μάλια έχει τουλάχιστον 2 Go-Go..To ένα είναι δίπλα-πίσω από το Banana club και το άλλο λίγο πιο κάτω..
 
OP
OP
A

Atalados29

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι λοιπόν όχι λαμουρ ή diamonds αλλα Μάλια.. Ξερω γώ. Θα κάνω μια βόλτα και ότι κάτσει! Εδώ δεν έχει μείνει κλαμπ για κλάμπ από ότι ακουω, στριπ θα έχει!!! Shame ρε πούστη μου σπίτι θα τη βγάλουμε!
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Το L amour αυτη την εποχη εχει δυο τρια αστερια....!Δυο ουκρανες και μια ρωσιδα παιχτουρες!Διμετρες και φοβερη τεχνικη....! και 4-5 αλλες ανω του μετριου...!
Το diamonds εχει πεσει λιγο γιατι τα καλα τεμαχια τα στειλε χερσονησο....αλλα εκει δ αξιζει γιατι πριβε γιοκ!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Τελικά υπάρχει κανένα καλό στριπτιζάδικο στο ηράκλειο σήμερα ρε παιδιά?? Έχει κανείς καμία πρόσφατη εμπειρία?
στο ηράκλειο έχει μείνει το κτελ που σε πάει για το ρέθυμνο
 
OP
OP
A

Atalados29

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το L amour αυτη την εποχη εχει δυο τρια αστερια....!Δυο ουκρανες και μια ρωσιδα παιχτουρες!Διμετρες και φοβερη τεχνικη....! και 4-5 αλλες ανω του μετριου...!
Το diamonds εχει πεσει λιγο γιατι τα καλα τεμαχια τα στειλε χερσονησο....αλλα εκει δ αξιζει γιατι πριβε γιοκ!


Πολύ βολική απάντηση!!!!! Θα είναι το πρώτο στη λίστα επίσκεψης μου λοιπόν. Κανουν και πριβέ αυτές????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom