Νέα

Sauna Splash Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure7788
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allure7788

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει παει κανείς στη σαουνα Splash στη θεσσαλονίκη να πει εντυπώσεις, τι κοσμο μαζεύει και γενικότερα το όλο κλίμα;
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
στο Βαρδάρι είναι. με λίγη έρευνα στο νετ μάλλον είναι gay κατάσταση
 

qazokmwsx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε μήπως αν στη Splash Sauna συχνάζουν άτομα 25 ετών και κάτω; Κι αν ναι, ποιες μέρες και ώρες κυρίως;
 

toobi

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαίνω σχετικά τακτικά, μεσημέρι ηλικίες συνήθως από 40 +, βραδάκια ειδικά αργά και Σάββατο παίζουν και πιτσιρικάδες....τίποτα το συνταρακτικό όμως!  το 99% το 2015 με φούντα εκεί που ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ, σε gay sauna....έλεος, λίγη περιποίηση δεν βλάπτει.
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Που ακριβώς είναι φίλε μου;
Ξέρετε μήπως αν στη Splash Sauna συχνάζουν άτομα 25 ετών και κάτω; Κι αν ναι, ποιες μέρες και ώρες κυρίως;
Γενικά τι κοσμος πατάει ξερετε?


απανταω πολυ καθυστερημενα αλλα πριν λιγες μερες επισκεφτηκα τη σαουνα για πρωτη φορα.
βρισκεται στο βαρδαρη, στην οδο αφροδιτης 23.

απο κοσμο, οι μισοι ηταν μεγαλης ηλικιας (απο 50 και ανω) και οι αλλοι μισοι ηταν απο 25 μεχρι 45 χρονων. ο μεσος ορος ηλικιας πρεπει να ηταν γυρω στα 45 χρονων, αν αυτο σας βοηθαει. δηλαδη εχει κυριως ωριμους αντρες αλλα πηγαινουν και καποιοι νεαροι.

πηγα με εναν φιλο μου (ειμαστε 19 χρονων) και ημασταν σαν τη μυγα μεσα στο γαλα. μας κοιτουσαν ολοι σαν να ημασταν εξωγηινοι μιας και ημασταν μακραν οι μικροτεροι εκει μεσα.

παντως σαν χωρος ειναι μεγαλος, καθαρος και μοντερνος. εχει σαουνα, χαμαμ και υδρομασαζ (τζακουζι), 3 επιπεδα, roof garden και αρκετά πριβε δωματιακια. ειναι καθαρα χωρος για crusing. φαινεται να ειναι σαουνα ευρωπαικων προδιαγραφων και αξιζει τον κοπο να την επισκεφτειτε.

 

aver

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος μπορεί να δώσει περισσότερες πληροφορίες? Η αν κάποιος έχει πάει ας μου στείλει ενα πμ ευχαριστώ
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
49
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι κ γω...όποιος πηγε να δώσει πληροφορίες, εμπειρίες. Θα παω με την πρώτη ευκαιρία
 

tinadialakso

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Όσες φορές έχω πάει, έχει κόσμο. Αλλά εξαρτάται και ποια μέρα πηγαίνεις.
Γενικά είναι ωραία και έχω κάνει αρκετές ωραίες φάσεις.
 

alexxenia12

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
58
Like
36
Πόντοι
0
Πολύ ωραία η σάουνα έχουν φτιάξει κ σκοτεινό θάλαμο στο χαμάμ είναι ωραία εμπειρία κ ο κόσμος οκ και οι εργαζόμενοι πολύ καλά εξυπηρετικα παιδιά...
 

Ppeos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα μετά τις 10 το βράδυ θα είμαι στο Splash Sauna για να χαλαρώσω το κορμί μου οποίος ενδιαφέρεται ας πάρει τον φίλο του και ας έρθει
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.064
Like
1.259
Πόντοι
216
Επίσκεψη το Σάββατο. Πολύς κόσμος από όλες τις ηλικίες. Με το που μπαίνω ήταν ένας Κινέζος 35άρης. Τον πλησιάζω και του λέω πάμε πάνω. Πήγαμε στο roof garden, και με γάμησε μπροστά σε 10 άτομα. Μικρή πούτσα, αλλά μια χρά γάμησε. Χύνει καθώς με γαμάει και φεύγει. Μένω εκεί δέκα λεπτά να συνέλθω και πάω στα ντους. Βγάινοντας από τα ντους μου χαμογελάει ένας τον πλησιάζω ήταν Ιταλός 30άρης. Δεν ήθελε roof garden και πήγαμε σε καμπίνα. Πολύ μεγάλη πούτσα, ευτυχώς ήξερε να γαμάει και δεν με πόνεσε κθόλου. Ξαφνικά τραβιέται και λέει θέλω να σε χύσω στο στόμα. Γονατίζω και με χύνει στο στόμα. Ξανά στα ντους γιατί είχα γεμίσει χύσια και εκεί που έχει την οθόνη με πλησιάζει ένας κοντός και χοντρός 50άρης Έλληνας. Αρχίζω πίπα, μέτρια πούτσα, του λέω να γαμήσει και λέει όχι, προτιμούσε μόνο πίπα.  :think: Τον πιπώνω κανά τέταρτο και χύνει. Ντους κλπ. Μετά ένας πάλι 50 - 55 άρηςπολύ εμφανίσιμος μου λέει πάμε στην καμπίνα. Ξεκινάω πίπα, είχε πολύ ωρίο καβλί και κάνω να του βάλω προφυλκτικό. Εκεί με ξενερώνει και μου λέει δεν γουστάρω να γαμήσω :think: Ξαναξεκινώ πίπα και χύνει σε ένα δεκάλεπτο...
Δυο γαμήσια και δυο πίπες. Καλύτερα από ότι περίμενα. Βέβαια, το γεγονός ότι οι ξένοι γάμησαν και οι Έλληνες ήθελαν να του πάρω μόνο πίπα ίσως χρήζει κοινωνιολογικής μελέτης... Θα ξαναπάω, μάλλον την Παρσκευή 30/8...  :fuck2: :fuck2:
 

Bob45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Ρε παιδια να ρωτήσω κατι. Κυκλοφορουνε τιποτα ωραια, νεα παιδια, γυμνασμενα; και αν ναι ποιες μερες και ωρες
 

Ppeos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος έχει πάει τελευταία να μας πει τη παίζει λέω να πάω την Τετάρτη
 

mitsos1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
447
Like
4.171
Πόντοι
441
Τι ειδους μαγαζι ειναι αυτο;πρωτη φορα το ακουω και το αλλο σκ θα ειμαι θεσσαλονικη..ειναι καθαρα gay μαγαζι;γυναικες παιζουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom