Νέα

18α Γενέθλια - Θεσσαλονίκη Strip Club - Βοήθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stelios11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stelios11

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σύντροφοι!
Σε λίγες μέρες έχω τα γενέθλιά μου, και σκέφτομαι να τα γιορτάσω σε κάποιο στριπτιτζάδικο της Θεσσαλονίκης.
Η παρέα αποτελείται από 6 άτομα και μάλλον θα ανοίξω μπουκάλι. Τι λέτε αξίζει;

Και ακόμα, αν μπορείτε βοηθήστε σε ποιο μέρος να πάω.. γιατί ξεκίνησα με σκοπό το Platinum (Σφαγεία) και τώρα διάβασα ότι θα είναι κλειστό. Γνωρίζετε τίποτα επί του θέματος; Κάποιο άλλο το ίδιο καλό μπαρ υπάρχει;

Εκπέμπω S.O.S γιατί οι μέρες περνούν!  :idiot: :idiot:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ελα σε λιγες μερες που θα εισαι 18...
πολυχρονος απο εμενα  :)
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.633
Πόντοι
4.895
Μην ανοίγεις τίποτα και με τα λεφτά του μπουκαλιού+prive πάνε και ρίξε 4-5 γαμήσια στα μπουρδέλα ;)
αν και δεν σε καταλαβαίνω μιας και τα πουτανάκια γαμιούνται πλέον από πολύ μικρά
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
αν κ εχω καιρο να παω... θα σου ελεγα το PLATINUM!

Καλα να περασεις μικρε οπου κ αν πας
 
OP
OP
S

Stelios11

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον παιδιά!

Αρχικά, φίλε gagarin θα θέλαμε να το κάνουμε περισσότερο για χαβαλέ.. ούτως ή άλλως κοριτσάκια για ξεπέτα στην ηλικία μου υπάρχουν πολλά.

Νομίζω πως το Platinum (σφαγεία) είναι κλειστό και έχει ανοίξει το θερινό το Dreams στο αεροδρόμιο. Εκεί ξέρουμε τι φάση παίζει από τιμές; Κάτι άλλα με όνοματα Calingula και Le cabaret να τα απορρίψω;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.633
Πόντοι
4.895
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον παιδιά!

Αρχικά, φίλε gagarin θα θέλαμε να το κάνουμε περισσότερο για χαβαλέ.. ούτως ή άλλως κοριτσάκια για ξεπέτα στην ηλικία μου υπάρχουν πολλά.

Νομίζω πως το Platinum (σφαγεία) είναι κλειστό και έχει ανοίξει το θερινό το Dreams στο αεροδρόμιο. Εκεί ξέρουμε τι φάση παίζει από τιμές; Κάτι άλλα με όνοματα Calingula και Le cabaret να τα απορρίψω;
caligula ούτε καν να το σκεφτείς...μεγάλη μούφα...dreams είναι λίγο ξεπέτα φάση...ίσως στο blue iguana αν κ έσω να πάω αιώνες παίχτη
 
OP
OP
S

Stelios11

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Οκ! Επειδή δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μαγαζί, να πάμε με το που θα ανοίξει ή προς τις 3-4 το ξημέρωμα;; Παίζει ρόλο η ώρα από τα κέφια που θα έχουν τα κορίτσια μας;
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Οκ! Επειδή δεν έχω ξαναπάει σε τέτοιο μαγαζί, να πάμε με το που θα ανοίξει ή προς τις 3-4 το ξημέρωμα;; Παίζει ρόλο η ώρα από τα κέφια που θα έχουν τα κορίτσια μας;
Να πας αργά.
Και να πληρώνεις για ότι κάνεις(χορό,κέρασμα)προκαταβολικά αλλιώς έχασες τη μπάλα.
Είσαι πρωτάρης και θα την πατήσεις αν βάλεις τον λογαριασμό στο τέλος.
θα ψάχνετε για φραγκοδίφραγκα και θα χαλάσει η βραδυά σας.
Γι'αυτό, ότι κάνεις το πληρώνεις αμέσως.
 
OP
OP
S

Stelios11

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έγινε παιδιά!
Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια που μου δώσατε..
Να περνάτε καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom