Νέα

Γυφταριά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Angel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Εντάξει, το παραδέχομαι, είμαι στερημένος άνθρωπος από τη ζωή (τις χαρές της δηλαδή). Δεν έχω τον τρόπο και το λέγειν, ή μπάρμπα στην Κορώνη. Ευτυχώς, απέχω αρκετά από το να με έχουν πάρει τα χρόνια, κι από εμφάνιση μέτρια πράγματα, δεν είμαι κανένα τέρας. Όμως, είμαι στα πρόθυρα της ξενιστικωμάρας και της απόγνωσης. Κι επειδή διαβάζω Online διάφορα "νέα" κι ειδήσεις, παρατηρώ πως τελευταία, ολοένα και περισσότερο, αυξάνεται το Gypsy Trafficking. Και πως εκτός από πολύ οικονομικά (διάβασα άρθρα σύμφωνα με τα οποία κάθονται για ελαφριές φάσεις όπως τσιμπούκια και χουφτώματα, μέχρι και για 5 ευρώ), είναι και λίγο παράνομα (δεν σχολιάζω, δεν επεκτείνομαι).

Μήπως ρε παιδιά, λέω μήπως, θα μπορούσα να βολευτώ με Gypsy κορίτσια μεριά; Έχει πάει κανείς; Ξέρει να μου πει που και πως τις βρίσκει; Διάβασα κάτι λίγα για διπλές καπότες και τριπλά μπάνια από κάτι... "συναγωνιστές", αλλά κάτι πιο συγκεκριμένο ίσως;
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
προσεξε το επομενο βημα σου ειναι να θες να νταλαβεριστεις με πρεζουδες :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Εντάξει, το παραδέχομαι, είμαι στερημένος άνθρωπος από τη ζωή (τις χαρές της δηλαδή). Δεν έχω τον τρόπο και το λέγειν, ή μπάρμπα στην Κορώνη. Ευτυχώς, απέχω αρκετά από το να με έχουν πάρει τα χρόνια, κι από εμφάνιση μέτρια πράγματα, δεν είμαι κανένα τέρας. Όμως, είμαι στα πρόθυρα της ξενιστικωμάρας και της απόγνωσης. Κι επειδή διαβάζω Online διάφορα "νέα" κι ειδήσεις, παρατηρώ πως τελευταία, ολοένα και περισσότερο, αυξάνεται το Gypsy Trafficking. Και πως εκτός από πολύ οικονομικά (διάβασα άρθρα σύμφωνα με τα οποία κάθονται για ελαφριές φάσεις όπως τσιμπούκια και χουφτώματα, μέχρι και για 5 ευρώ), είναι και λίγο παράνομα (δεν σχολιάζω, δεν επεκτείνομαι).

Μήπως ρε παιδιά, λέω μήπως, θα μπορούσα να βολευτώ με Gypsy κορίτσια μεριά; Έχει πάει κανείς; Ξέρει να μου πει που και πως τις βρίσκει; Διάβασα κάτι λίγα για διπλές καπότες και τριπλά μπάνια από κάτι... "συναγωνιστές", αλλά κάτι πιο συγκεκριμένο ίσως;


μην τις υποτιμάς, υπάρχουν και τσιγγάνες αστέρια....   (που πολλές δουλεύουν και σε μπουρδέλα η στούντιο και δεν τις έχει πάρει γραμμή κανείς)
όπως και μαύρες...
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
ωραίο θέμα, και εγώ ψήνομαι για γύφτισσες. Μου έκατσε μια ευκαιρία πριν από καιρό, αλλα επεκράτησε η μαλακισμένη η σύνεση μου. :-
 

Επισκέπτης
διαλεξε τυπε
 

Συνημμένα

  • imagesCA5E7K41.jpg
    imagesCA5E7K41.jpg
    14,3 KB · Εμφανίσεις: 133

Επισκέπτης
Εντάξει, το παραδέχομαι, είμαι στερημένος άνθρωπος από τη ζωή (τις χαρές της δηλαδή). Δεν έχω τον τρόπο και το λέγειν, ή μπάρμπα στην Κορώνη. Ευτυχώς, απέχω αρκετά από το να με έχουν πάρει τα χρόνια, κι από εμφάνιση μέτρια πράγματα, δεν είμαι κανένα τέρας. Όμως, είμαι στα πρόθυρα της ξενιστικωμάρας και της απόγνωσης. Κι επειδή διαβάζω Online διάφορα "νέα" κι ειδήσεις, παρατηρώ πως τελευταία, ολοένα και περισσότερο, αυξάνεται το Gypsy Trafficking. Και πως εκτός από πολύ οικονομικά (διάβασα άρθρα σύμφωνα με τα οποία κάθονται για ελαφριές φάσεις όπως τσιμπούκια και χουφτώματα, μέχρι και για 5 ευρώ), είναι και λίγο παράνομα (δεν σχολιάζω, δεν επεκτείνομαι).

Μήπως ρε παιδιά, λέω μήπως, θα μπορούσα να βολευτώ με Gypsy κορίτσια μεριά; Έχει πάει κανείς; Ξέρει να μου πει που και πως τις βρίσκει; Διάβασα κάτι λίγα για διπλές καπότες και τριπλά μπάνια από κάτι... "συναγωνιστές", αλλά κάτι πιο συγκεκριμένο ίσως;
....μακρια φυλακουρη τοτη....ολο και κατι θα υπαρχει στο ευρυτερο φιλικο σου περιβαλλον...καποιος θα μπορει να σε μπασει σε καμια παρειτσα...και απο μια ''ευρυτερη'' γνωριμια ολο και κατι προκυπτει...ομως ΜΑΚΡΙΑ απο ρομά μπορει να μπλεχτεις πολυ ασχημα απο το πουθενα...(και το παρακατω ειναι το πιο σοφτ)>>>
 
OP
OP
W

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
....μακρια φυλακουρη τοτη....ολο και κατι θα υπαρχει στο ευρυτερο φιλικο σου περιβαλλον...καποιος θα μπορει να σε μπασει σε καμια παρειτσα...και απο μια ''ευρυτερη'' γνωριμια ολο και κατι προκυπτει...ομως ΜΑΚΡΙΑ απο ρομά μπορει να μπλεχτεις πολυ ασχημα απο το πουθενα...(και το παρακατω ειναι το πιο σοφτ)>>>

Ωραίο και κατατοπιστικό άρθρο. Δεν είμαστε για τέτοια (ή άλλα, παρόμοια) μπλεξίματα. Όπως λέει και ένας σχολιαστής εκεί, Europe Deserves Better. Ξαφνικά μου κόπηκε μαχαίρι η όρεξη για ρομά.
 

Επισκέπτης
Ωραίο και κατατοπιστικό άρθρο. Δεν είμαστε για τέτοια (ή άλλα, παρόμοια) μπλεξίματα. Όπως λέει και ένας σχολιαστής εκεί, Europe Deserves Better. Ξαφνικά μου κόπηκε μαχαίρι η όρεξη για ρομά.
...καλλιο κάντονα σφεντονα με γιουφτους μακρια και αλαργα...σε θελει το σπιτακι σου..δεν ειναι ολα Ερατω-Παπαχαραλαμπους..ουτε ΠΟΤΕ τζιπσι θα κανει φαση μαζι σου και δε θα βγεις ζημιωμενος...ειναι πανουργοι...κι ολοι εμεις οσο και περπατημενοι..ειμαστε αρνια αντικρυ τους...  
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
πανε νοτια ROMANIA
CARACAL GIURGIU CRAIOVA!!!!νασαι κι οριτζιναλ τζιπσυ φακερ μαν!!!! :grin: :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Τουs ελκει το ...... μιγαδερον του θεματοs , αλλα  νομιζω οτι ειναι καλο να αποφευγονται τετοια μπλεξιματα
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Τουs ελκει το ...... μιγαδερον του θεματοs , αλλα  νομιζω οτι ειναι καλο να αποφευγονται τετοια μπλεξιματα

ποιο μιγαρερόν βρε ? :grin:
υπάρχουν ρουμάνες τσιγγάνες άσπρες σαν το γάλα...και ξανθιές  :)
που δεν το καταλαβαίνεις καν ότι παίζει κάτι τέτοιο ..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.357
Κριτικές
31
Like
12.068
Πόντοι
5.097

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
ποιο μιγαρερόν βρε ? :grin:
υπάρχουν ρουμάνες τσιγγάνες άσπρες σαν το γάλα...και ξανθιές  :)
που δεν το καταλαβαίνεις καν ότι παίζει κάτι τέτοιο ..

Ε μα τοτε,  δεν λεs οτι σταμπαρησα μια τσιγγανα........
Το καταλαβαινειs  αργοτερα,  οταν θαρθει το ντατσουν με το σοι  σπιτι σου  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.357
Κριτικές
31
Like
12.068
Πόντοι
5.097
Ε μα τοτε,  δεν λεs οτι σταμπαρησα μια τσιγγανα........
Το καταλαβαινειs  αργοτερα,  οταν θαρθει το ντατσουν με το σοι  σπιτι σου  :grin:
δεν εχουν ντατσουν πια
βιτο η χιατσε κωλοφτιαγμενα  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.357
Κριτικές
31
Like
12.068
Πόντοι
5.097

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom