Νέα

Έχει κινέζες στη Θεσσαλονίκη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Angel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Γνωρίζω πως η πόλη, δυτικά, έχει αρκετό κόσμο από Κίνα. Επίσης, εκεί δυτικά, διαβάζω για μια μεγάλη, ενδιαφέρουσα πιάτσα (τρένα ως Σιτυ Γκεητ), στην οποία διαβάζω για μαύρες και γύφτισσες( ; ). Η απορία μου είναι, έχει ρε παιδιά τίποτε ασιάτισσες/ανατολίτισσες (ας είναι κι ό,τι θέλει, ασία, κορέα, ταϊβάν, φιλιππίνες, βιετνάμ, τάι πέι, σιγκαπούρη, αρκεί να είναι της φυλής); Ξέρει κανείς αν και πού μπορείς να βρεις μια εκδιδόμενη κοπέλα από κείνες;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
Γνωρίζω πως η πόλη, δυτικά, έχει αρκετό κόσμο από Κίνα. Επίσης, εκεί δυτικά, διαβάζω για μια μεγάλη, ενδιαφέρουσα πιάτσα (τρένα ως Σιτυ Γκεητ), στην οποία διαβάζω για μαύρες και γύφτισσες( ; ). Η απορία μου είναι, έχει ρε παιδιά τίποτε ασιάτισσες/ανατολίτισσες (ας είναι κι ό,τι θέλει, ασία, κορέα, ταϊβάν, φιλιππίνες, βιετνάμ, τάι πέι, σιγκαπούρη, αρκεί να είναι της φυλής); Ξέρει κανείς αν και πού μπορείς να βρεις μια εκδιδόμενη κοπέλα από κείνες;
ειναι η μυα και η ντιανα απο ταιλανδη που δουλευαν σε μπουρδελα του βαρδαρη και ισως ειδικα την πρωτη την πετυχεις και σε καμια πιατσα....περισσοτερα ρωτα πατσινο και πιατσοβιο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
μαν, ο πιατσοβιος- προς το παρων- αποσυρθηκε απο την ενεργο δραση. ;)
Ελπιζουμε να ξαναγυρισει.Το θρεντ της Λαρισας τον εχει αναγκη. :-
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Γνωρίζω πως η πόλη, δυτικά, έχει αρκετό κόσμο από Κίνα. Επίσης, εκεί δυτικά, διαβάζω για μια μεγάλη, ενδιαφέρουσα πιάτσα (τρένα ως Σιτυ Γκεητ), στην οποία διαβάζω για μαύρες και γύφτισσες( ; ). Η απορία μου είναι, έχει ρε παιδιά τίποτε ασιάτισσες/ανατολίτισσες (ας είναι κι ό,τι θέλει, ασία, κορέα, ταϊβάν, φιλιππίνες, βιετνάμ, τάι πέι, σιγκαπούρη, αρκεί να είναι της φυλής); Ξέρει κανείς αν και πού μπορείς να βρεις μια εκδιδόμενη κοπέλα από κείνες;
γουσταρεις yellow flesh δικε μου? :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Τελικα   ειμαστε  πολλοι............... :rockon: :rockon: :rockon:

Αν  βρεθει  τιποτα  στη  σαλλονικη  μας  βλεπω  απολυτε  να  πορνομεταναστευουμε.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε στην πατρα εχω ακουσει οτι παιζει πολυ φιλιππινεζα πουτανα
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τυπε στην πατρα εχω ακουσει οτι παιζει πολυ φιλιππινεζα πουτανα

Εχω  παρει  μια  φιλιπινεζα  που  ειχα  βρει  πριν  χρονια  στην  τροφωνιου.......δεν  ειναι
το  ιδιο  με  τα  κινεζακια.......αυτες  ειναι  πιο  σκουρες  .....σα  γυφτισες........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Εχω  παρει  μια   φιλιπινεζα  που  ειχα  βρει  πριν   χρονια  στην  τροφωνιου.......δεν  ειναι
το  ιδιο  με  τα  κινεζακια.......αυτες  ειναι  πιο  σκουρες  .....σα  γυφτισες........
μια κοντοχοντρη δεν λες τυπε?
σαν πιθηκακι ηταν αυτη ρε δικε μου :grin:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
μηπως την γαργαλαγες τυπε? :fuck2:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σημερα  το  πρωι  κατεβηκα  αχαρνων  και  μπηκα  σε  πολλα  κινεζικα  που  πουλανε  ρουχα......
Εχει  κατι  κιτρινιαρικα  για  πολυ :fuck1: :fuck1:  αλλα  ρε  τυπε  κωλωσα  να  περασω  στο
παρασυνθημα...........ισως  την  επομενη  να  την  κανω  την  κινηση............
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.158
Πόντοι
4.895
ειναι η μυα και η ντιανα απο ταιλανδη που δουλευαν σε μπουρδελα του βαρδαρη και ισως ειδικα την πρωτη την πετυχεις και σε καμια πιατσα....περισσοτερα ρωτα πατσινο και πιατσοβιο
εχει καιρο να εμφανιστει στην πιατσα
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
περιμένουμε πως και πως τη πτώση του μεγάλου ηγέτη για να ξαμωληθούν τα ασιατικά
τεμάχια προς πάσα μεριά  :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Kim.jpg
    Kim.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 82

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
η μυα και η νταιανα ειναι το ιδιο προσωπο
 
OP
OP
W

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Άχχ... Yellow Flesh. Και την ψυχή μου θα έδινα για ένα όμορφο βράδυ με κάποια κιτρινούλα. Πέρα από την πλάκα όμως. Φαίνεται ζητάνε πολλοί. Στην πάτρα να πάω για κανά 3ήμερο κάποια στιγμή, όμως που θα βρω τις κοπελιές; Δεν πειράζει, ας είναι και φιλιπινέζες, καλές είναι (από όσα ακούω και διαβάζω, τουλάχιστο).

Τί στεγνωμάρα και ξεραΐλα είναι αυτή ρε σεις; Θεσσαλονίκη λένε είναι η πόλη του έρωτα, και εγώ ούτε τον αγοραίο βλέπω, ούτε τον δωρεάν (εδώ γελάνε με το δωρεάν). :s&m_3:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.965
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
36
ειναι η μυα και η ντιανα απο ταιλανδη που δουλευαν σε μπουρδελα του βαρδαρη και ισως ειδικα την πρωτη την πετυχεις και σε καμια πιατσα....περισσοτερα ρωτα πατσινο και πιατσοβιο
απο μπουρδελα δεν σκαμπαζω τπτ αλλα τοσα χρονια στην πιατσα λογο ειδικου ενδιαφεροντως γιατρε, κινεζες στην γιαννιτσων μονο σε μια αποθηκη απεναντι απο το city gate που κατεβαζουν κατι κιβωτια θα πετυχεις που και που :grin: :grin:
βιζιτα κινεζοειδης στην πιατσα δεν υπαρχει :grin:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
περιμένουμε πως και πως τη πτώση του μεγάλου ηγέτη για να ξαμωληθούν τα ασιατικά
τεμάχια προς πάσα μεριά  :rockon: :rockon:




αυτό το γκομενάκιτου βορειοκορεάτη προεδρου, τι καβλακι είναι αυτό πάλι..εκεί δεν είναι που ψοφάνε από την πεινα? υπάρχει περίπτωση να έρθει εδώ ως εκδιδομενη σε μπουρδέλο? τι πούτσα θα φάει δεν λέγεται. :2on1:

Επί του ζητήματος, μάλλον χλομό το βλέπω για salonika. Γενικά αυτές δεν ανοίγονται και πολύ.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.158
Πόντοι
4.895
απο μπουρδελα δεν σκαμπαζω τπτ αλλα τοσα χρονια στην πιατσα λογο ειδικου ενδιαφεροντως γιατρε, κινεζες στην γιαννιτσων μονο σε μια αποθηκη απεναντι απο το city gate που κατεβαζουν κατι κιβωτια θα πετυχεις που και που :grin: :grin:
βιζιτα κινεζοειδης στην πιατσα δεν υπαρχει :grin:
τόσα χρόνια άρχοντα και δεν πέτυχες ποτέ τη Μία?
ίσως η ηλικία να σου στερεί την καλή όραση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom