Νέα

Νέο τσοντοσινεμά στην πιάτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aaa+
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Σινέ Κηφισός το όνομα του και είναι στα ΚΤΕΛ Κηφισού με 2 αίθουσες straight-gay  5 ευρώ είσοδο και η έκπληξη 3 ευρώ!!! για άνεργους-φοιτητές-φαντάρους και πωλήσεις dvd από 2 ευρώ!!
Αυτά για την ώρα θα επανέλθω με περισσότερες πληροφορίες.
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
θα ενημερώσω πάραυτα και μάλιστα σύντομα
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Της ανωμαλιας θα γινεται εκει μεσα
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπόν αυτό το νέο σινεμά βρίσκεται στην πίσω μεριά των ΚΤΕΛ παραδίπλα από τα εκδοτήρια εκεί είναι και το κεντρικό πάρκινγκ του σταθμού για τα Ι.Χ η διεύθυνση είναι δράκοντος 74 αλλά αυτό είναι λίγο ασαφές γιατί κατ' ουσία είναι στο ύψος της δράκοντος 74 και όχι ακριβώς σε αυτό το νούμερο. Πάντως σαν επιχείρηση αυτοί λένε Δράκοντος 74 και Παππού (έλα στο παππού σσσ.. λαϊκών άσμα). Από έξω έχει αυτοκόλλητα κόκκινα με επαναλαμβανόμενη γραφή XXXmovies-XXXdvd. Το σημείο διακριτικό την νύχτα και μετά τις 10,30 που το επισκέφτηκα άπλετος χώρος για στάθμευση εάν και τις εργάσιμες ώρες είδα τους τιμοκαταλόγους των πάρκινγκ ότι η στάθμευση είναι 1,00 ευρώ για 3 ώρες στο ένα πάρκινγκ και 1,80 στο άλλο το οποίο όμως μετά τις 10,00 που κλείνει μπορείς και παρκάρεις ελεύθερα μέσα. Επίσης το σινέ έχει μπροστά στην είσοδο μια πρασιά που είναι χώρος στάθμευσης των πελατών αλλά εγώ δεν θα το έβαζα ποτέ εκεί για ευνόητους λόγους. Τώρα στα ενδότερα μια άχρωμη μάλλον θα έλεγα είσοδο με αρκετά dvd στους τοίχους περιμετρικά. Η υπάλληλος του ταμείου μια πολύ ευγενική κοπέλα (με πολύ ωραία μάτια) και μάλλον έπεσα στην αλλαγή βάρδιας γιατί ήταν και ένας κύριος μαζί τον οποίο τον είδα και μετά φεύγοντας. Το εισιτήριο 5 ευρώ αλλά για φαντάρους, άνεργους, και φοιτητές είναι 3 ευρώ!!! Περνώντας μέσα υπάρχει ένας διάδρομος μακρύς και στα αριστερά 2 αίθουσες η μία μετά την άλλη όπου η μία έπαιζε str ταινία και η άλλη gay. Στο τέρμα του διαδρόμου τουαλέτες και ακριβώς δίπλα από τις τουαλέτες είσοδο προς dark room. Η μια αίθουσα είναι μικρή αλλά ζεστή με 2 ωραίες καβάντζες  :bigdick:  :pipa1: και η άλλη αρκετά μεγαλύτερη με πάρα πολύ χώρο για παιχνίδι :knockinb: :2on1: :fuck2: :pipa3: στην γαλαρία. Η προβολή αρκετά καλή και ο φωτισμός ιδανικός. Το dark room έχει επίσης ένα ωραίο διακριτικό μπλε φωτισμό και περνάς από ένα λαβύρινθο για να μπεις μέσα και αυτό σε φτιάχνει πλην όμως με χάλασε ο χώρος που ήταν άδειος και αρκετά μεγάλος. Μέσα στο σινέ ήμασταν όλοι και όλοι 2 άτομα και φυσικά φεύγοντας ρώτησα πότε άνοιξε και μου είπε ο ταμίας ότι είναι εντελώς καινούργιο οπότε έτσι εξηγείται ότι ήμασταν 2 άτομα όπως επίσης ρώτησα το ωράριο και μου είπε καθημερινά 10.00 με 1.00 και Παρασκευή, Σάββατο Κυριακή 24ωρο!!! Πάντως οι εντυπώσεις ήταν αρκετά καλές και νομίζω ότι λόγω του σημείου θα διαφοροποιηθεί και σε κόσμο. Στα hot spot για εμένα είναι το 3ευρώ το 24ώρο και οι 2 αίθουσες.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.496
Κριτικές
9
Like
1.314
Πόντοι
216
εισαι ο κύριος μετοχος της επιχειρησης ή απλά, παιρνεις ενα χαρτζηλικι για τα γυρω γυρω?
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καμία σχέση με την επιχείρηση παρότι θα το ήθελα.
Όμως αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι σε κάνει να το πιστεύεις αυτό? Σαν νέος (στο site όχι ηλικιακά) δεν έχω το δικαίωμα να ποστάρω κάτι? Εάν εσείς σαν πιο παλιοί δεν αφήνετε τους νεώτερους στο site να πάρουν βήμα τότε τι κίνητρο να έχει κάποιος να γράψει κάτι. Όπως επίσης την πρώτη μέρα που το έγραψα κάποιος king_ με ρώτησε για αυτό και του απάντησα ότι θα ενημερώσω πάραυτα σύντομα και έκτοτε διέγραψε τις ερωτήσεις του και φάνηκε σαν να κάνω μονόλογο. Εγώ σέβομαι όλα τα μέλη και ειδικά τους παλαιότερους και ποτέ δεν θα δεις ούτε εσύ ούτε κανένας εδώ μέσα προσωπικές επιθέσεις από εμένα.
Με σεβασμό προς όλους σας και εάν κάτι έκανα λάθος απλά πέστε το μου.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.363
Κριτικές
3
Like
3.169
Πόντοι
786
Σινεφίλ Ηρακλής. :grin:
 

kopernikos34

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
εισαι ο κύριος μετοχος της επιχειρησης ή απλά, παιρνεις ενα χαρτζηλικι για τα γυρω γυρω?
Μερικες  φορες, αρκετοι απο εσας προσπαθωντας να παιξετε τους ξερολες εκτος απο γραφικοι, γινεστε και πολυ εως εξαιρετικα μαλακες...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
στα κτελ κηφισσου υπηρχε παλια ενα μαγαζι που πουλουσε ερψτικα dvd και βιντεοκασσετες (τοτε) μαλιστα ειχε μεγαλη ποικιλια σε θεματα ....λογικα ο ιδιοκτητης της εταιριας το εκανε τσοντοσινεμα.....σωστος ο τυπος
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
εισαι ο κύριος μετοχος της επιχειρησης ή απλά, παιρνεις ενα χαρτζηλικι για τα γυρω γυρω?

Ακόμη και ο ιδιοκτήτης να είναι, εσένα τι σε χαλάει σε αυτό. Το forum έχει φτιαχτεί για να ενημερώνει τα μέλη. Ο Ηρακλής, ακόμη και αν έχει σχέση με το σινεμά, απλώς ενημερώνει. Αν σε ενδιαφέρει, πας εκεί, το τσεκάρεις και ανεβάζεις μια κριτική. Αλλιώς το αφήνεις και πας παρακάτω. Να τελειώσουν λοιπόν τα σχόλια τέτοιου τύπου, που δεν βοηθούν καθόλου στην ενημέρωσή μας.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Πέρασα μια βόλτα από το τσοντοσινεμά. Αν και δεν μπήκα πρέπει να είναι πολύ ρομαντικά μέσα. Είναι από την πίσω μεριά του σταθμού και στι ίδιο κτίριο.
Να και μερικές φώτο που τράβηξα.



:pipa3:
 

kopernikos34

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Ακόμη και ο ιδιοκτήτης να είναι, εσένα τι σε χαλάει σε αυτό. Το forum έχει φτιαχτεί για να ενημερώνει τα μέλη. Ο Ηρακλής, ακόμη και αν έχει σχέση με το σινεμά, απλώς ενημερώνει. Αν σε ενδιαφέρει, πας εκεί, το τσεκάρεις και ανεβάζεις μια κριτική. Αλλιώς το αφήνεις και πας παρακάτω. Να τελειώσουν λοιπόν τα σχόλια τέτοιου τύπου, που δεν βοηθούν καθόλου στην ενημέρωσή μας.
Δεν καταλαβες? οποιοσ μαλακας εχει προβλημα με την ζωη του,βλεπει παντου φαντασματα και ολοι ειναι κλωνοι ή μετοσχοι σε σινεμα μπουρδελα και λοιπα. Κατα τα αλλα οι μοντερειτορς κοιμουνται τον υπνο του δικαιου...
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι δεν πειράζει πάντως δεν  ήθελα να δημιουργήσω  χαμό απλά ενημέρωση, εμένα λοιπόν μου έδωσαν ένα διαφημιστικό flyer στο φανάρι Π. Ράλλη & Κηφισού για το συγκεκριμένο σινέ και σαν λάτρης των συγκεκριμένων χώρων και όχι μόνο, το ανέβασα προς ενημέρωση των μελών του site δεν έγινε κάπως αλλιώς ούτε και είχα έμπνευση. Πρέπει να σας πω επίσης ότι όπως και κάποιοι άλλοι εδώ μέσα είμαι παιδί του Ελίτ και μάλιστα επί εποχής του μεγάλου Γκουσγκούνη που έκανε τα live και γινόταν ο χαμός, και μετά κλασσικά μπουρδελότσαρκα στο Μεταξουργείο τότε δεν υπήρχε ακόμα η φυλής σαν πιάτσα. Όπως επίσης αντί της Σόλωνος υπήρχε πιάτσα στην Βουκουρεστίου, όποιος είναι της εποχής μου θα την θυμάται.
Και  για να επανέλθω στο θέμα, προσωπικά χαίρομαι που σαν δραστηριότητα, αρχίζει έστω και δειλά να ανακάμπτει και που κάποιοι επιχειρηματίες έχουν το σθένος  να το επιχειρήσουν σε τόσο δύσκολες εποχές.  Διότι είχε επέλθει μαρασμός και γκετοποίηση, ιδίως από αλλοδαπούς κακής ποιότητας, (αυτό το λέω χωρίς ίχνος ρατσιστικής διάθεσης) και που κράταγε μακριά όλους τους υπόλοιπους καθώς και τον ομιλόντα.  Επίσης θα ήθελα να κάνω μνεία στο Adult Theater όσο αφορά τους νέους κινηματογράφους, όπως στο Atraxx και στο Video Show σε καμπίνες, που επίσης είναι φρέσκοι χώροι, και αξίζουν συγχαρητήρια οι ιδιοκτήτες τους για την προσπάθεια τους. Από εκεί και πέρα μπορούμε να κάνουμε κριτική ουσιαστική ώστε να βελτιώνονται τα πράγματα χωρίς να απαξιώνουμε τα πάντα και τους πάντες.
Σας ευχαριστώ που με ανέχεστε, και συγνώμη αν σας κούρασα με την φλυαρία μου. Στο μέλλον θα είμαι πιο σύντομος, απλά ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ σήμερα κάποια πράγματα μαζί σας.
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Μάλλον τελικά ενδιαφέρει λίγους η ενημέρωση και τους πολλούς η χυδαία διατύπωση σχολίων και η ανούσια αντιπαράθεση μεταξύ μελών του σαιτ κοινώς το ξεκατίνιασμα. Γιατί ρε παιδιά αυτό?
Από τα 10 θέματα που ανοίγονται στα 7 βγαίνουν εκτός θέματος (όπως και σε αυτό άλλωστε) από το 5ο κιόλας σχόλιο, και μετά σφαγή ο ένας κράζει τον άλλο. Γιατί άραγε?
Ευχαριστώ τους προλαλήσαντες για την υποστήριξη αλλά ειλικρινά ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως λειτουργεί η κατάσταση εδώ μέσα.
 

hliasp69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχει καθολου κόσμο το μαγαζί ή θα πάμε και θα είμαστε εμείς κι ο ταμίας;
 
OP
OP
A

aaa+

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
hliasp69 έχω πάει άλλες 2 φορές την μία ήμουν εγώ και ένας ακόμη και την δεύτερη είχε 4 άτομα που σημαίνει ότι το μαθαίνουν σιγά-σιγά. Το θέμα είναι ότι είδα και καινούριες φάτσες που δεν έτυχε να τους έχω τσεκάρει σε άλλο αντίστοιχο χώρο.
 

axilleas40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Tι ώρα  κσι ποια μέρα είχες πάει Ηρακλή?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:cum:Φιλαράκο, καλά κάνεις και ενημερώνεις. Άσε μερικοί, κομπλεξικοί κάνουν ότι δεν τους ενδιαφέρει το θέμα. Αλλά,  οι περισσότεροι εκεί καταλήγουν. Εγώ είμαι λάτρεις, του Τσοντοσινεμα! Με έναν τρόπο θα  ξεκαυλώσω. Θα το επισκεφτώ.. :bigdick: :pipa3:
 

aunanas

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
κανένας χάρτης παίζει παίδες;  :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom