Νέα

ts blondebigcock

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα brycen23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
της εστειλα στο what's app και μου απαντησε μαλον δεν ειναι σε καποιο απο τα γνωστα γκρουπ γιατι μενει σε ξενοδοχειο μαζι με μια κοπελλα
που ειναι και αυτη εμφανισημη αλλα δεν λεει και πολλα για τριο με 200 ευρο τη μιση ωρα που ζητανε.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
της εστειλα στο what's app και μου απαντησε μαλον δεν ειναι σε καποιο απο τα γνωστα γκρουπ γιατι μενει σε ξενοδοχειο μαζι με μια κοπελλα
που ειναι και αυτη εμφανισημη αλλα δεν λεει και πολλα για τριο με 200 ευρο τη μιση ωρα που ζητανε.
που χαθηκες εσυ ρε? :think: :think:
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
δεν χαθηκα παρακολουθω απλα δεν γραφω.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
της εστειλα στο what's app και μου απαντησε μαλον δεν ειναι σε καποιο απο τα γνωστα γκρουπ γιατι μενει σε ξενοδοχειο μαζι με μια κοπελλα
που ειναι και αυτη εμφανισημη αλλα δεν λεει και πολλα για τριο με 200 ευρο τη μιση ωρα που ζητανε.

Η φίλη της (η γυναίκα) πάντως είναι τούμπανο...
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Για όσους έχουν καλή μνήμη ή πήγαν μαζί της:

Τη θυμάστε μια ξανθιά τρανς (για αυτήν για την οποία ανοίχτηκε αυτό το θρεντάκι, της οποίας βέβαια το προφίλ δεν υπάρχει πια..)
με παραπανίσια κιλά που είχε έρθει Αθήνα και Θεσσαλονίκη πριν 1 μήνα και ήταν μαζί  με μια φίλη της (γυναίκα), προσφέροντας και παρτούζες?

Ρε σεις αυτή δεν είναι????

Η οποία όντως είναι πορνοστάρ από τις γνωστές και λέει ότι έρχεται Ελλάδα για πρώτη φορά....?

Οκ μπορεί να κάνω λάθος, αλλά το περιθώριο λάθους είναι +_1%, γιατί αυτή που αυτοοναμαζότανε blonde23cm είχε στο προφίλ της και φωτό από την πορνοστάρ...
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Για όσους έχουν καλή μνήμη ή πήγαν μαζί της:

Τη θυμάστε μια ξανθιά τρανς (για αυτήν για την οποία ανοίχτηκε αυτό το θρεντάκι, της οποίας βέβαια το προφίλ δεν υπάρχει πια..)
με παραπανίσια κιλά που είχε έρθει Αθήνα και Θεσσαλονίκη πριν 1 μήνα και ήταν μαζί  με μια φίλη της (γυναίκα), προσφέροντας και παρτούζες?

Ρε σεις αυτή δεν είναι????

Η οποία όντως είναι πορνοστάρ από τις γνωστές και λέει ότι έρχεται Ελλάδα για πρώτη φορά....?

Οκ μπορεί να κάνω λάθος, αλλά το περιθώριο λάθους είναι +_1%, γιατί αυτή που αυτοοναμαζότανε blonde23cm είχε στο προφίλ της και φωτό από την πορνοστάρ...
Και εγω απο την φωτο την πατησα και δεν έχει καμία σχεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom