Νέα

Πιάτσα στο Μοσχάτο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinger

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
2.965
συναγωνιστες έπειτα απο έξοδο στην περιοχη του Μοσχάτου κατά την επιστροφή στην παραλιακή απο το BOOM-BOOM εως τον πρίαμο 3 τεμάχια Ρουμανικής καταγωγής σουλατσάρουν...κόστος συνευρεσης 30 ευρώπουλα για αυτοκίνητο η χοτέλ.εντυπωσιακά όλα τους.ετιμήθηκε 22χρονο ρουμανακι ψηλο (175-180) αδυνατο μοντελε κορμι με προηγουμενη θητεια σε στριπτιτζάδικο κατα τα λεγόμενα της.αστεράκι!!!καινούργια πιάτσα με αξιόλογα κομμάτια...ΟΡΜΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Εχει πιατσα στο Μοσχατο  :think:
 
OP
OP
dinger

dinger

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
2.965
ΟΔΗΓΙΕΣ
Κατεβαινουμε την ελευθεριου βενιζέλου (θησεως) προς παραλία.στο τερμα της στριβουμε δεξια και στον δρομο αυτο (παράδρομος παραλιακης δεν θυμαμαι ονομα) μετα το βενζιναδικο και μεχρι το ξενοδοχειο Πριαμος βρίσκονται τα τεμάχια  ;) ;) ;)
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
οχι καινουργια πιατσα εχω δει κατι τεμαχια και μαυρες και ρουμανες πανω απο 6 μηνες.τι ωρα ρε φιλε τις ειδες και τι μερα?γιατι 3,4 φορες που εχω παει τωρα αυτο το διαστημα εξαφανισμενες ολες.λεω τις μαζεψανε?πες κριτικη για το ρουμανακι..
 
OP
OP
dinger

dinger

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
2.965
οχι καινουργια πιατσα εχω δει κατι τεμαχια και μαυρες και ρουμανες πανω απο 6 μηνες.τι ωρα ρε φιλε τις ειδες και τι μερα?γιατι 3,4 φορες που εχω παει τωρα αυτο το διαστημα εξαφανισμενες ολες.λεω τις μαζεψανε?πες κριτικη για το ρουμανακι..
το ρουμανακι που πηρα μου ειπε δουλευει 22:30-02:30. οποτε λογικα τετοιες ωρες.εγω κατα τισ 23:30 την πηρα...αστερακι το μωρο απο εμφανιση διαθεση εδειξε αλλα ειμαι τυποσ που θελω ξενοδοχειο οποτε δεν ευχαριστιεμαι σε αμαξι για να πω περισσοτερα.προθυμη παντως
 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
ειναι πολύ καιρο,μπορεί κ χρονος.εχει ανφερθςι κ απο εμενα παλαιοτερα,μετα απο το τελος της θησεως δεξια κ μετα απο το φθηνο βενζινάδικο ξεκινανε τα τεμάχιο με τέρμα διαδρομης φορτωματοσ τη πλατη του κλειστού γηπέδου μπάσκετ του μοσχατου..
 

Επισκέπτης
ΟΔΗΓΙΕΣ
Κατεβαινουμε την ελευθεριου βενιζέλου (θησεως) προς παραλία.στο τερμα της στριβουμε δεξια και στον δρομο αυτο (παράδρομος παραλιακης δεν θυμαμαι ονομα) μετα το βενζιναδικο και μεχρι το ξενοδοχειο Πριαμος βρίσκονται τα τεμάχια  ;) ;) ;)
σωστα τα λεει ο τυπος απλα ειναι και θεμα τυχης η πιατσα  :)
 

Επισκέπτης
το ρουμανακι που πηρα μου ειπε δουλευει 22:30-02:30. οποτε λογικα τετοιες ωρες.εγω κατα τισ 23:30 την πηρα...αστερακι το μωρο απο εμφανιση διαθεση εδειξε αλλα ειμαι τυποσ που θελω ξενοδοχειο οποτε δεν ευχαριστιεμαι σε αμαξι για να πω περισσοτερα.προθυμη παντως
...ενα πολυ στεγνο δε λες ?...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
συναγωνιστες έπειτα απο έξοδο στην περιοχη του Μοσχάτου κατά την επιστροφή στην παραλιακή απο το BOOM-BOOM εως τον πρίαμο 3 τεμάχια Ρουμανικής καταγωγής σουλατσάρουν...κόστος συνευρεσης 30 ευρώπουλα για αυτοκίνητο η χοτέλ.εντυπωσιακά όλα τους.ετιμήθηκε 22χρονο ρουμανακι ψηλο (175-180) αδυνατο μοντελε κορμι με προηγουμενη θητεια σε στριπτιτζάδικο κατα τα λεγόμενα της.αστεράκι!!!καινούργια πιάτσα με αξιόλογα κομμάτια...ΟΡΜΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειπες τιμη πες και τι σκ@τ@ υπηρεσιες προσφερουνε γιατι εδω μεσα ειναι πολυ που εχουνε και τα βιτσια τους !!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.300
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
as βαλει καποιος στο γοογλε map που ειναι περιπου!!
 

Επισκέπτης
as βαλει καποιος στο γοογλε map που ειναι περιπου!!
παραλιακη προς πειραια...τι πιο ευκολο...μετα την ντισκοτεκ boom boom οπως συνεχιζεις εχει ενα μεγαλο θολωτο κτηριο ειναι το παγοδρομιο...και μια γεφυριτσα που ειναι το ποταμι του μοσχατου...εκει ξεκινανε...μεχρι την αρχη των ξενοδοχειων...για να μην το βρεις ή να χαθεις ειναι αθλος...
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
εγω πριν κανενα 4μηνο ειχα πετυχει δυο τρεις.
2 μαυρες και ενα ρουμανακι.
οντως 30 το ρουμανακι και 20 οι μαυρες.
με μαυρες δεν παω δεν γουσταρω αλλα ρωτησα..20 σε αμαξι.λεω πιπα 15 ευρω.ναι μου λεει παμε.αλλη φορα να εχω λεφτα της ειπα θα σε εχω υποψιν.
μετα σταματησα στο ρουμανακι.αν ειχα λεφτα το φορτωνα ευκολα.30 ευρω.της λεω σπιτι ερχεσαι.οκ μου λεει.καλο γκομενακι μετριο υψος μαυρο μαλλακι μινι τακουνι κτλ.τοτε ειχα και γκομενα και πεθαινα στο σεξ.τωρα δεν τις εχω ξαναπετυχει..οτι μαθαινεται ενημερωνετe το κοινο παιδακια.thanks...
 

only greek

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΟΔΗΓΙΕΣ
Κατεβαινουμε την ελευθεριου βενιζέλου (θησεως) προς παραλία.στο τερμα της στριβουμε δεξια και στον δρομο αυτο (παράδρομος παραλιακης δεν θυμαμαι ονομα)
Ποσειδωνος
 

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
κατεβαινεις την θησεως η ελευθεριου βενιζελου.το ενα ρευμα παει για αθηνα και το αλλο για πειραια.πας για πειραια.στο τελος της θησεως εχει διασταυρωση αριστερα πας για γλυφαδα δεξια για πειραια (παλια πωσειδωνος).να πας αλλου δεν γινεται φιλε. αυτοι οι 2 δρομοι υπαρχουν.μολις πας δεξια στα 100 μετρα εχει ενα βεντζιναδικο στο δεξι σου χερι.απο εκει την στηνουν.το boom που σου λενε τα παιδακια ειναι ακριβως στο φαναρι στο τελος της θησεως.
 

Επισκέπτης
παραλιακη προς πειραια...τι πιο ευκολο...μετα την ντισκοτεκ boom boom οπως συνεχιζεις εχει ενα μεγαλο θολωτο κτηριο ειναι το παγοδρομιο...και μια γεφυριτσα που ειναι το ποταμι του μοσχατου...εκει ξεκινανε...μεχρι την αρχη των ξενοδοχειων...για να μην το βρεις ή να χαθεις ειναι αθλος...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
παραλιακη προς πειραια...τι πιο ευκολο...μετα την ντισκοτεκ boom boom οπως συνεχιζεις εχει ενα μεγαλο θολωτο κτηριο ειναι το παγοδρομιο...και μια γεφυριτσα που ειναι το ποταμι του μοσχατου...εκει ξεκινανε...μεχρι την αρχη των ξενοδοχειων...για να μην το βρεις ή να χαθεις ειναι αθλος...

ειναι αθλος... στην μαλακια !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Καθε μερα ειναι εκει τα τεμαχια εκει?
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
όλοι σωστά τα λέτε

εκεί τα 3 τεμάχια, στην κοίτη του ιλισσού, αμέσως μετά την βενζίνα

τέρμα θησέως δεξιά, προς πειραιά, δεν χάνεσαι και να θες

συνήθως τα 2 κάθονται παρέα και το ένα μόνο του

για τιμές-service-εθνικότητα, κλπ., δεν έχω άποψη (δεν ψωνίζω από δρόμο) αλλά εμφανισιακά φαίνονται καλά, και πιτσιρίκια

ενημερωτικά, είναι όλα τόσο αδύνατα, σε σημείο ανησυχίας

πιο παλιά, έξω από το κλειστό γήπεδο (10 μέτρα μετά) είχε και μαυράκια αργά το βράδυ, τώρα έχω καιρό να τα δω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom