Νέα

Συγγρού Αριστοτέλους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thanossssssss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanossssssss

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα..........ανεβηκα αθηνα σημερα μετα απο πολυ καιρο και ειπα να κανω μια βολτα απο συγγρου (δυστυχως χωρις λεφτα πανω μου)
ειδα μια καινουρια υπαρξη στην αριστοτελους γωνια και αλ.παντου,ειναι στη συγγρου στο πισω μερος της βοηθητικης κατω απο το σημα της mersedes...........αν και δεν ηταν προκλητικα ντυμενη ( με ενα απλο τζιν και μπλουζα) ηταν πολυ θυληκη........γνωριζει κανεις τιποτα??  η εν λογω κυρια ειναι καστανοξανθη
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλαδη, αν εβλεπες και καμμια αλλη, θα ανοιγες κι αλλο θρεντ για να ρωτησεις;;;
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
καλησπερα..........ανεβηκα αθηνα σημερα μετα απο πολυ καιρο και ειπα να κανω μια βολτα απο συγγρου (δυστυχως χωρις λεφτα πανω μου)
ειδα μια καινουρια υπαρξη στην αριστοτελους γωνια και αλ.παντου,ειναι στη συγγρου στο πισω μερος της βοηθητικης κατω απο το σημα της mersedes...........αν και δεν ηταν προκλητικα ντυμενη ( με ενα απλο τζιν και μπλουζα) ηταν πολυ θυληκη........γνωριζει κανεις τιποτα??  η εν λογω κυρια ειναι καστανοξανθη

Την εχω δει!!Πολυ καλο μωρο
 
OP
OP
T

thanossssssss

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλό παίχτουρα !
Ήθελε να το δουν όλοι για να έχει πιθανότητες απάντησης.



δεν υπηρχε κατι τετοιο στο μυαλο μου.....ουτε το ειχα σκεφτει....αν δειτε εχω μιλησει πολυ λιγες φορες........δεν ηξερα οτι δεν πρεπει να ανοιγουμε θρεντ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom