Νέα

Κωλόμπαρα στην Πάρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα J_K
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 13K
  • Ετικέτες
    πάρος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες μηπως ξερετε αν εχει κανενα καλο μπαρ με κονσομασιόν στην παρο...

 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
σορρυ που θα στο πω αλλα θα πας παρο και σκεφτεσαι τα κωλομπαρα εκει ο τοπος μυριζει μουνιλα πιπινολαγνων εκ πειρας δες το λιγο καλυτερα μεγαλε :) :) :)
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
σορρυ που θα στο πω αλλα θα πας παρο και σκεφτεσαι τα κωλομπαρα εκει ο τοπος μυριζει μουνιλα πιπινολαγνων εκ πειρας δες το λιγο καλυτερα μεγαλε :) :) :)
:2funny: :2funny: :2funny: τυπε το ξερω οτι εχει γαμω τα μουνια αλλα ρωταω για καβατζα...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
3 φορές έχω πάει Πάρο κωλόμπαρο δεν έχω δει πάντως  :)

Χώσου σε καμια Γαλλίδα! έχει και φέτος πολύ ξένο κόσμο όπως πέρσυ τύπε?
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
3 φορές έχω πάει Πάρο κωλόμπαρο δεν έχω δει πάντως  :)

Χώσου σε καμια Γαλλίδα! έχει και φέτος πολύ ξένο κόσμο όπως πέρσυ τύπε?
την αλλη εβδομαδα θα παω...στην πουντα εχει πολυ πραγμα...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
την αλλη εβδομαδα θα παω...στην πουντα εχει πολυ πραγμα...

Άσε τη πούντα ρε τύπε...σ αυτά τα μέρη δε βρίσκεις γκόμενα!!! μιλάμε για πολύ ακόντιο.Αυτά τα μέρη κινούνται με την φήμη που χει απομείνει απο την χρυσή δεκαετία των 90's.

 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Άσε τη πούντα ρε τύπε...σ αυτά τα μέρη δε βρίσκεις γκόμενα!!! μιλάμε για πολύ ακόντιο.Αυτά τα μέρη κινούνται με την φήμη που χει απομείνει απο την χρυσή δεκαετία των 90's.

τυπε μια χαρα ειναι απ οτι βλεπω δεν με ενδιαφερει να βγαλω γκομενα απ την παρο...απλως για μια γρηγορη ολες καλες ειναι εκει..τιγκα στα πιπινια ειναι..ετσι και αλλιως εγω δεν εχω περασει τα 21...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
τυπε μια χαρα ειναι απ οτι βλεπω δεν με ενδιαφερει να βγαλω γκομενα απ την παρο...απλως για μια γρηγορη ολες καλες ειναι εκει..τιγκα στα πιπινια ειναι..ετσι και αλλιως εγω δεν εχω περασει τα 21...

α) είναι τίγκα στο ακόντιο όπως βλέπεις στο βίντεο
β) αν είσαι 21 οκ πήγαινε  :2funny:

καλά να περάσεις τύπε...
 
OP
OP
J_K

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
καλά κάνεις και πας πάρο , τι να πουμε και εμεις , μέσα στην ξενέρα ...  :jerking:
τυπε οπου και αν πας η παρέα παίζει ρόλο..αν οι άλλοι ειναι μαλακες και σου κανουν χαλαστρα τοτε δεν αξιζει...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Άσε τη πούντα ρε τύπε...σ αυτά τα μέρη δε βρίσκεις γκόμενα!!! μιλάμε για πολύ ακόντιο.Αυτά τα μέρη κινούνται με την φήμη που χει απομείνει απο την χρυσή δεκαετία των 90's.


στο βίντεο που είδα μόνο πούτσος έχει ... είναι αυτό που λέει σε ενα αλλο θρεντ , οι καλές πιασμένες και οι υπόλοιπες χεσμένες , έτσι και δω , οι καλοί πιασμένοι και οι υπολοιποι ( στην παρο ) χεσμενοι
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
στο βίντεο που είδα μόνο πούτσος έχει ... είναι αυτό που λέει σε ενα αλλο θρεντ , οι καλές πιασμένες και οι υπόλοιπες χεσμένες , έτσι και δω , οι καλοί πιασμένοι και οι υπολοιποι ( στην παρο ) χεσμενοι

Γι αυτό το βαλα τύπε,Πούντα = πουτσαρίλαααααααα

το λέω επειδή έχω πάει πάνω απο 10 φορές , αλλά και όποιο βίντεο και να δείτε , η εικόνα είναι 1000 ορκς να φωνάζουν Pundaaaaaaaaaa και να κοιτάνε τις μούνες που χορεύουνε στη μπάρα.

ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΙΔΡΩΤΙΛΑ!! και δίπλα στην χρυσή ακτή της γαλλίδας το πανηγύρι.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Γι αυτό το βαλα τύπε,Πούντα = πουτσαρίλαααααααα

το λέω επειδή έχω πάει πάνω απο 10 φορές , αλλά και όποιο βίντεο και να δείτε , η εικόνα είναι 1000 ορκς να φωνάζουν Pundaaaaaaaaaa και να κοιτάνε τις μούνες που χορεύουνε στη μπάρα.

ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΙΔΡΩΤΙΛΑ!! και δίπλα στην χρυσή ακτή της γαλλίδας το πανηγύρι.

εκεί είναι η φάση με τις ξένες ... αλλά έχω καταλάβει ότι μόνο από κοινούς φίλους μπορείς να κάνεις κάτι με καμία , έτσι στο άσχετο είναι δύσκολο έως αδύνατον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom