Νέα

Οι καλες ειναι πιασμενες κι οι ελευθερες χεσμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:

οχι απαραιτητα τυπε,η δημητρα αλεξανδρακη ειναι μονη της,και το ιδιο η τζουλια μεχρι προσφατα.οριστε,ομορφα κοριτσια,και καταλληλα για σπιτι  :S :S :S
 

Επισκέπτης
Οι μουνάρες δεν είναι ποτέ ελεύθερες.

Τις παίρνεις από τον προηγούμενο
στις παίρνει ο επόμενος.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.319
Κριτικές
9
Like
4.644
Πόντοι
1.830
όσο μεγαλώνουν οι γυναίκες στη παρέα δυστυχώς ισχύει.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ανυπαντρος απελπισμενος τυπε; :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:

Δυσκολη εγγραφη εσυ δεν ησουν που μου ειχες πει οτι σας έχω πρηξει εδω μεσα με τις κοινωνικοποιησεις και τις γκομενες και τους χορους?  :P

τωρα ανοιξεις και θρεντ !!!!
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Οι μουνάρες δεν είναι ποτέ ελεύθερες.

Τις παίρνεις από τον προηγούμενο
στις παίρνει ο επόμενος.

Αυτο σκοπευω να κανω κι εγω.


ανυπαντρος απελπισμενος τυπε; :think:

ανυπαντρος ερωτευμενος τυπε


Δυσκολη εγγραφη εσυ δεν ησουν που μου ειχες πει οτι σας έχω πρηξει εδω μεσα με τις κοινωνικοποιησεις και τις γκομενες και τους χορους?  :P

τωρα ανοιξεις και θρεντ !!!!

Ναι νομιζω πως στο εχω γραψει αυτο, αλλα τι σχεση εχει; Παντως την τυπισσα απο κοινο γνωστο τη γνωρισα  :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
οι γκομενάρες θα έχουν πάντα κάποιον να τις παρηγορήσει  :knockinb: οι φόλες όχι , ΟΜΩΣ , συνήθως αυτές που είναι για σπίτι είναι και φόλες , συνήθως , υπάρχουν μέσα στις φόλες και αξιοπρεπέστατες περιπτώσεις
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
576
Like
36
Πόντοι
6
Συμφωνειτε με την εν λογω ατακα; Δηλαδη πως ολες οι γκομενες που αξιζουν εχουν πιαστει απο μικρη ηλικια και για παιχνιδι μενει μονο η σαπιλα;

Αφορμη σταθηκε μια πολυ καλη περιπτωση που γνωρισα προσφατα και εχει τον ιδιο παπαρα γκομενο απο το σχολειο  :headbang:

Οχι δε σιμφονώ, δεν υπάρχει τέλια γυνέκα. Παντα για να γαμίσομε, να κανουμε σχέση, να.., να.. αναγκαζόμαστε να κάνουμε παραχωρήσεις κι εκπτόσεις. Το ίδιο κι αφτές με μας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Παιδια μην περιμενετε να βγαλετε γκομενα επιπεδου αμα δεν το δουλέψετε πρωτα σε κάποιους τομείς. Τα χουμε ξαναπει.

Και εγω τωρα χωρις γκομενα ειμαι.... θελει προσπαθεια και αυτοβελτιωση. Εσυ βλεπεις εναν στο δρομο με μια ωραια και νομιζεις οτι ειναι παπάρας καλα καποιοι ισως ειναι αλλα οι περισσοτεροι οχι. Αν ηταν δεν θα ειχαν καλες γκομενες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Παιδια μην περιμενετε να βγαλετε γκομενα επιπεδου αμα δεν το δουλέψετε πρωτα σε κάποιους τομείς. Τα χουμε ξαναπει.

Και εγω τωρα χωρις γκομενα ειμαι.... θελει προσπαθεια και αυτοβελτιωση. Εσυ βλεπεις εναν στο δρομο με μια ωραια και νομιζεις οτι ειναι παπάρας καλα καποιοι ισως ειναι αλλα οι περισσοτεροι οχι. Αν ηταν δεν θα ειχαν καλες γκομενες.
για πες τα ρε μπολντη εσυ που εισαι εμπειρος επι του θεματος
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
για πες τα ρε μπολντη εσυ που εισαι εμπειρος επι του θεματος

Θελει να κυκλοφορεις γενικοτερα ... και πρεπει να χεις και παρέες. Ο δυσκολη εγγραφη απο παρεα την γνώρισε οτι λεμε τοσο καιρο δηλαδη και ας κοροιδευουν κάποιοι

Μια φορα ειχα παει σε ενα κλαμπ με φιλους και φιλες και σε κάποια φαση επιασε την κουβεντα μια φιλη μου με κατι αλλες διπλα... περιττο να σας πω ποσο ευκολα χωθηκα εγω μετα αυτο το εμμεσο ειναι το καλυτερο
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Οχι δε σιμφονώ, δεν υπάρχει τέλια γυνέκα. Παντα για να γαμίσομε, να κανουμε σχέση, να.., να.. αναγκαζόμαστε να κάνουμε παραχωρήσεις κι εκπτόσεις. Το ίδιο κι αφτές με μας.

ΟΚ δεν υπαρχει τελεια γυναικα συμφωνω, αλλα δεν ειναι και ολες ιδιες ρε τυπε. Ειναι μερικες που ξεχωριζουν πως να το κανουμε. Και δε μιλαω μονο για εμφανιση.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
ΟΚ δεν υπαρχει τελεια γυναικα συμφωνω, αλλα δεν ειναι και ολες ιδιες ρε τυπε. Ειναι μερικες που ξεχωριζουν πως να το κανουμε. Και δε μιλαω μονο για εμφανιση.

Ουτε τελειος αντρας υπάρχει ουτε τελειος ανθρωπος ολοι εχουν ελαττωματα και ολες.


 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Ουτε τελειος αντρας υπάρχει ουτε τελειος ανθρωπος ολοι εχουν ελαττωματα

να μιλάς για τον εαυτό σου  :birdman:

έντιτ
αυτά είναι δικαιολογίες για να συγχωρούμε τα λάθη των  άλλων η τα δικά μας...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.847
Κριτικές
1
Like
28.693
Πόντοι
8.006
Παιδια μην περιμενετε να βγαλετε γκομενα επιπεδου αμα δεν το δουλέψετε πρωτα σε κάποιους τομείς. Τα χουμε ξαναπει.

Και εγω τωρα χωρις γκομενα ειμαι.... θελει προσπαθεια και αυτοβελτιωση. Εσυ βλεπεις εναν στο δρομο με μια ωραια και νομιζεις οτι ειναι παπάρας καλα καποιοι ισως ειναι αλλα οι περισσοτεροι οχι. Αν ηταν δεν θα ειχαν καλες γκομενες.
Αρα μηπως θελεις να σου προσφερω μερικα μαθηματα?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Αρα μηπως θελεις να σου προσφερω μερικα μαθηματα?

Αμα εχεις ωραια γκομενα ναι... αμα εισαι μπακουρι τι μαθηματα να μου κανεις?

αν εχεις πες μας πως την εριξες και πως την γνωρισες αν και το 2ο το ξέρω ηδη καλα το 1ο οκ
ειναι χρησιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom