Νέα

Αναζήτηση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα denkar13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!
Είχα γνωρίσει στο Σύνταγμα μια τράνς με καλό στήθος δεν ξερω αν ήταν ορμόνη η πλαστικό πάντως πολύ στητό με μικρή ρόγα και με είχε καβλώσει πολύ και μου έδωσε το κινητό της και σκόπευα να την επισκεφθώ άμεσα...το πρόβλημα είναι οτι χάλασε το κινητό μου και πρέπει να την βρώ ωποσδήποτε...μου είπε ότι έχει στούντιο που δουλεύει μόνη της στον Κωλονό (σταση μετρο μεταξουργείο) και ήταν ψηλή,ξανθιά με άσπρο δέρμα,φορούσε γυαλιά και είχε ενα τατουάζ κάπου στην μέση η πλάτη δν είμαι σίγουρος
Μεσα στην φασαρία δεν άκουσα καλά το όνομα της αλλα πρέπει να την λένε Ίνο η κάτι εκει κοντά!Σας παρακαλώ πολύ όποιος την ξέρει έστω και διεύθυνση να πεί!
Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Τι κινητο εχεις φιλαρακι;
 
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλο κινητο ρε γμτ.Πως χαλασε;!!!!


Για τρανς δεν εχω να πω κατι καθως δεν με ενδιαφερουν .

Εκεί που μιλούσα καηκε η οθόνη,σιγά σιγά άρχισε να τα παίζει με λάθος  χρώματα κλπ και σε λίγα λεπτά εντελώς...Ντάξει πήρα το S4 τώρα που είναι πολύ καλύτερο!
Αν ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη ας μου πεί!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.419
Like
4.707
Εκεί που μιλούσα καηκε η οθόνη,σιγά σιγά άρχισε να τα παίζει με λάθος  χρώματα κλπ και σε λίγα λεπτά εντελώς...Ντάξει πήρα το S4 τώρα που είναι πολύ καλύτερο!
Αν ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη ας μου πεί!
θα μπορουσε ενας ειδικος να σου δωσει τη λιστα με τα τηλ που ειχε η καρτα....μια Ινα εχει αναφερθει εδω δεν ξερω αν ειναι η στγκεκριμενη..κανε λιγη υπομονη,κατι θα μαθεις
 
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
θα μπορουσε ενας ειδικος να σου δωσει τη λιστα με τα τηλ που ειχε η καρτα....μια Ινα εχει αναφερθει εδω δεν ξερω αν ειναι η στγκεκριμενη..κανε λιγη υπομονη,κατι θα μαθεις
Το προσπάθησα αλλα τζίφος ούτε απο το pc μπορώ να τα πάρω...ηταν στο τηλέφωνο μέσα όχι στην κάρτα...
Αυτή η Ίνα ταιριάζει στην περιγραφή;Κάποιο τόπικ εδω για αυτήν;
Ευχαριστώ πολύ!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.419
Like
4.707
λιγο παρακατω...ελλη χοτ κ ινα
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
βαλε τουλαχιστουν το αναλογο τρειλερ


 
OP
OP
D

denkar13

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά κάποιος να βοηθήσει σοβαρα υπάρχει;Θέλω πολύ να την βρώ...
 

kleftomounis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτα τι θα κανεις, η πας σε σερβις (οχι!) να σου αλλαξουν οθονη η μπαινεις κανα εμπει φαση και παραγγελνεις μια (μερικα μοντελα εχουν μεσα και κατσαβιδια-οδηγιες που χρειαζεσαι) και με 10-20ε το επισκευαζεις, βρισκεις το κιν του πουστη που ψαχνεις και εφοσον πηρες το 4ς το σπρωχνεις κανα 50ευρω+. Οποτε βγαινεις 2πλα κερδισμενος  :dancing:[flash=200,200][/flash]
 

sotsl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
114
Like
2
Πόντοι
1
Με υδραυλικα ειναι ρε παιδες ? λεει τπτ ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom