Νέα

Τυνησία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nefilim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
ʼκουσα το εξής που παίζει στην Τυνησία και θέλω επιβεβαίωση αν έχει κανείς γνώση:

1500 ευρώ
1 εβδομάδα σε καλύβα
1 μάγειρας για κάλυψη φαγητού
2 μουνάκια για κάλυψη προσωπικών αναγκών

Μου φάνηκε κάπως και ρωτάω την επικράτεια για τυχόν γνώση/ επιβεβαίωση/ πληροφορίες
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Δύσκολο να είναι αλήθεια, συνάδελφε. Η Τυνησία δεν είναι ακριβή χώρα, αλλά όχι τόσο φθηνή. Για το βόρειο τμήμα, που είναι πιο 'δυτικότροπο', το βλέπω πολύ δύσκολο να ισχύει κάτι τέτοιο σε τέτοια τιμή. Για το νότιο τμήμα, που ενδεχομένως οικονομικά κολλάει με το σενάριο... είναι αρκετά συντηρηρικοί μουσουλμάνοι στο Νότο (εκεί βρίσκεται μία από τις 5 ιερές πόλεις του Ισλάμ). Ακόμα και να ισχύει η τιμή, μάλλον για την κάλυψη των προσωπικών σου αναγκών θα χρειαστείς και πλαστικό χειρούργο: αν σε πάρουν πρέφα, την γ... ;)
 
OP
OP
N

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
ίσως να έχεις δίκιο ljsilver ακόμη κι αν ισχύει μπορεί να γίνουμε παϊδάκια...πάντως θέλει λίγο ψάξιμο η πληροφορία και γιαυτό την postara εδώ μέσα.

Αν θελει κανείς να το κρατήσει low profile, ας στείλει pm
 

polpasa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
δεν ξερω για τυνησια αλλα προσοχη, σε ισλαμικα κρατη μπορεις να μπλεξεις.
 

salvano

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
επειδη εχω παει τυνησια 2 φορες
δεν παιζει τιποτα τετοιο.
εκτος αυτου πολυ βρωμα ρε παιδια...
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Θα θελα αν γνωριζει καποιος φιλος,πληροφοριες για την τυνησια.Θα την επισκευτω 10 φλεβαρη,3 μερες για δουλεια.Οποια πληροφορια εχετε καλοδεχουμενη.....παμε που παμε,να περασουμε οσο πιο καλα γινετε.Ευχαριστω.

edit_antisthenis: θέμα για Τυνησία υπήρχε οπότε συγχωνεύτηκε το thread σου.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
22
Πόντοι
1
Σευχαριστω antisthenis και συγνωμη για την παραληψη να το τσεκαρω πριν ανοιξω καινουργιο.
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
καλησπερα τωρα γυρισα απο τηνυσια και προσπαθησα να μαθω τα καθεκαστα.ποιος ειπε οτι και αν μουσουλμανικη πολη δεν παιζει κατι;καταρχας εμεινα για 3 μερες στο ξενοδοχειο vinci στο port el kantaoui.το βραδυ που εκατσα λιγο στο μπαρ πηρε το ματι μου δυο μωρα με πλουσια προσοντα.καθοτι δεν ηξερα ομως δεν επειχηρησα κατι.αργοτερα εμαθα οτι πληρωνονται για να αναιβουν σε δωματια βεβαια η τιμη παιζονταν αφου παντου κανεις παζαρια.ηταν και η μονη ελευθερη μερα μου αφου ολες τις αλλες ετρεχα μ το group.παντως εμαθα σε μια βολτα κοντα στην sooshe πολη κοντα στο ξενοδοχειο οτι παιζουν και μπουρδελα.ετσι περασα μια βολτα οποιος παει ειναι στη medina(παλια πολη)στην sooshe διπλα απο το φρουριο.σπιτακια σαν τα δικα μας περιπου.ωραιες κοπελες που ομωςαπλα καθονται για να κανεις εσυ την ολη δουλεια.5 διναρια για τους ντοπιους 20 για εμας(περιπου 12ευρω).βεβαια α εδινες κανενα 50 ευρω και σας λεω οτι ειναι παρα πολλα η κοπελα ερχονταν για ολο το βραδυ στο δωματιο.αυτα εμαθα για την πολη κατι αναλογο συμβαινει και στην τυνιδα πρωτευουσα δηλαδη αλλα επειδη εμεινα πολυ λιγες ωρες δεν μπορεσα να δω απο κοντα.
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
....Ακόμα και να ισχύει η τιμή, μάλλον για την κάλυψη των προσωπικών σου αναγκών θα χρειαστείς και πλαστικό χειρούργο: αν σε πάρουν πρέφα, την γ... ;)
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
και ομως δεν υπηρχε προβλημα.πληροφοριες ξεραν μεχρι και οι ρεσεψιονιστ.ο βορρας προσπαθει να εξελειχθει σε αντιθεση με τον νοττο που ακομα ειναι πολυ πισω.καμια σχεση επειδη οντως τα ειδα.αφησα φιλο κατω για να παει και να μας πει λεπτομεριες μολις γυρισει.ολα αυτα που ανεφερα ομως χωρις φοβο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Στο κεντρο της Τυνηδα υπαρχει το ABDEL AGISH ενα μεγαλο μπουρδελο Γαλλικου τυπου αλλα ολο γριες ειναι.ο πατερας μου πηγε απο κει οταν ειχε παει Τυνησια και δεν του αρεσε καθολου μου ειπε οτι ουτε μια καλη δεν ειχε.φανταστειτε κατι σαν τις γριες του μεταξουργειου
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
δεν παίζει τυνήσια σε μπουρδέλο. τουλάχιστον ζωντανή. το μόνο τυνησιακό που είδα να εκδίδεται στο δρόμο ήταν 2 κατσαρίδες το καλοκαίρι που είχα παει. να και η φώτο που έβγαλα. ήταν και κάτι σαν σαύρες πάλι. θα πσάξω για φώτο τους
 

Συνημμένα

  • HPIM0381.JPG
    HPIM0381.JPG
    181,3 KB · Εμφανίσεις: 65

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
να τα. μεσα σε μια όαση.
 

Συνημμένα

  • HPIM0169.JPG
    HPIM0169.JPG
    206,6 KB · Εμφανίσεις: 79

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
βασικα οι πιο πολλες πουτανες στην Τυνησια και την Αλγερια ειναι Μαροκινες.και στην Ισπανια ειναι γεματο Μαροκινες που το παιζουν Βραζηλιανες.αν μιλας λιγα Πορτογαλεζικα ειναι ευκολο να της ξεσκεπασεις αφου δεν ξερουν λεξη!στο Αμπντελ Αγκις παντος ειναι χαλια!κατι σκατογριες εχει.ακομα και οι ιδιοι οι Τυνησιοι το παραδεχονται που ειναι μεγαλοι σαβουρογαμηδες!φανταστητε τι σκατα εχει!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
ημουν τυνισια 22-29 μαη.Στο hammamet yasmine,1 ωρα απ το monastir
Σεξοιστοριες δεν εχω να παραθεσω διοτι πηγα μετα συζυγου που δεν μ αφησε ουτε λεπτο.
Μπουρδελα εμαθα πως εχει στην τυνιδα και στο σους,χωρις αλλες πληροφοριες.
Αυτο που ευδοκιμει ειναι η ανδρικη πορνεια.....γιαυτο ¨ :pipa3:πατσαβουρες,γριες,προχωρημενα μιλφ,αγαμητες,χοντρες,μπαζα¨ετοιμαστε βαλιτσες για εκει :fuck2:
να ζησετε τον ερωτα σας με νεαρα αγορια εως 25 χρονων ,που θα σας κραταν τρυφερα απτο χερακι.....ειδα 70αρα με 30αρη,ειδα νεαρη 150κιλα να την προσεγκιζει νεαρος ττυνισιος ,δινοντας της ενα τριανταφυλλο.....
Εγω πλεον αποκαλω την τυνισια ως ¨ο παραδεισος της γιαγιας¨
Αυτο που ,επαθα πλακα και δυσκολευτηκα να πιστεψω ειναι οι γυναικες της τυνισιας,οι οποιες ειναι πολλοι απελευθερωμενες και παρολο που το κρατος ειναι μουσουλμανικο και περιμενα να δω (η μαλλον να μην δω) γυναικες με μαντηλες μονο,γυναικοπαρεες με καλυμενα προσωπα,
αντι αυτου ειδα (σε κλαμπ βεβαια και οχι στους δρομους) κοπελες σχεδον σαν πορνες ντυμενες,πολυ προκλητικα (σουπερ μινι,ανοιχτο ντεκολτε,κολαν με 10ρια στιλετα γοβες κτλ),και με εντονο μακιγιαζ να καπνιζουν και να πινουν....
Πιστευω,αν και δεν εκανα,απολυτως τιποτα,λογω συνοδειας απο συζυγο ,πως οι γκομενες εκει ΔΕΝ ειναι ιδιαιτερα δυσκολες,και με ενα σωστο ψηστηρι και με κανα παραμυθι πως θα την παρεις στην ευρωπη,μπορει και να καλογαμησεις
Ααα,οι γκομενες ΔΕΝ λενε και πολλα απο εμφανιση....
Εγω πιστευω πως θα πηδουσα την Λειλα ,την σερβιτορα στο καφε που πηγαιναμε ,αν με αφηνε εστω και 3-4 ωρες μονο η δικια μου......

απο κει και περα  πολλες ευκαιρειες με τουριστριες γιατι (δεν ξερω αλλαα) μαζευει πολυ γυναικοτουρισμο, κυριως το βραδυ μετα τα μπαρακια ,που εχει μισοσουρωμενες βορειοευρωπαιες,
απο αγορες αξιζουν τα χειροποιητα κεραμικα και τα δερματινα ειδη απ καμηλα
ΠΡΟΣΟΧΗ στις τιμες,βαραν στο κεφαλι οι επιτηδιοι,Μπορεις να παρεις κατι στο 1/5 απο την αρχικη τιμη.ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΑΖΑΡΕΜΑ.
Καλο ειναι ,αν θελεις να ψωνισεις,να μην το κανεις απ την πρωτη μερα,αλλα να δεις τις τιμες πρωτα και γενικα ολο το παζαρεμα πως γινεται ,και την επομενη να ξαναπας.
πιστευω πως ειναι ενας παρεξηγημενος προορισμος η τυνισια,γιατι ,ενω εχω ακουσει πολλα ασχημα λογια,εγω περασα καταπληκτικα....
εχει ευρωπαιους ,μονιμους κατοικους,ειδα αυτοκινητα με γερμανικες,γαλλικες,ιταλικες,νορβηγικες πινακιδες...,ανθρωποι που εχουν τις μπιζνες τους εκει και γενικως απολαμβανουν τον ηλιο (κλιμα κρητης) ,την θαλασσα,τις τουριστριες,το υπεροχο φαγητο και την υπεροχη μουσικη της τυνισιας,ζωντας σε εναν φορολογικο παραδεισο παραλληλα ;) ;)
Ηζωη ειναι παμφτηνη και η ποιοτητα ζωης καλυτερη απτην δικη μας (αποψη μου)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τασο καταρχην συγχαρητηρια για την πολυ ωραια ενημερωση.ολα ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.οι γυναικες εκει τρελαινονται για Ευρωπαιους οπως σε ολα τα Αραβικα κρατη.και εχουν πολυ καλητερη ανατροφη απο της Ελληνιδες.η γνωμη μου ειναι οτι οποιος θελει να παντρευτει Ελληνιδα.ας παρει καποια Τουρκαλα ή απο αυτα τα Αραβικα κρατη.οσο για τους αντρες τους ειναι πολυ ζωα!ολο κομουνται!ειναι πολυ αγαμιτοι και οπως ειπες σαβουρογαμηδες.ηταν εδω ενα Τυνησιος που ειχε μια γκομενα 35 χρονη περιπου με μια καμπουρα και ενα μπαστουνι!γελαγα μολις την ειδα :2funny: :2funny: :2funny:σιγουρα αυτην του μπαρ θα την  :knockinb:αν δεν ειχες τη γυναικα σου μαζι!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
234
Πόντοι
36
Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που έχει επισκεφθεί την χώρα το τελευταίο διάστημα ; Θέλω να μάθω αν μπορεί κάποιος να συναντήσει γυναίκα, να βγει βόλτα μαζί της και να μείνει σε ξενοδοχείο μαζί της.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
Kaνενσς να έχει πάει σόλο στην Τύνιδα και στο νησί Τζέρμπα ( η Μύκονος τους )
Ανέβηκε πολύ τουριστικά η Τυνησία κ είμαι κοντά σε ένας
Επίσης επειδή Μαρόκο είχα κακά vibes με μουνετα αραβισσες υποθέτω ότι κ τυνιαια θα έχει κανένα ξεροκομμματο κ για εμάς ..

Κάνεις να έχει πάει;;:helpplea::mati:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
Kaνενσς να έχει πάει σόλο στην Τύνιδα και στο νησί Τζέρμπα ( η Μύκονος τους )
Ανέβηκε πολύ τουριστικά η Τυνησία κ είμαι κοντά σε ένας
Επίσης επειδή Μαρόκο είχα κακά vibes με μουνετα αραβισσες υποθέτω ότι κ τυνιαια θα έχει κανένα ξεροκομμματο κ για εμάς ..

Κάνεις να έχει πάει;;:helpplea::mati:
Τίποτα;:confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom