Νέα

Ξενοδοχείο για πήδημα αλλά και παραμονή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alths_epi_kyrias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μάγκες θα ήθελα τη βοήθειά σας...Θα μείνω Αθήνα για δουλειά κάποιο 3ημερο αλλά θέλω να παραγγείλω κάποια στιγμή και ένα callgirl...Δε θέλω να δώσω τα μαλλιοκέφαλά μου και θέλω να είμαι και κοντά στη Φυλής καθώς αν δε μου κάτσει η φάση με την delivery να οργιάσω στην πιάτσα...Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να είναι καθαρό, όχι φθαρμένες πορτες- ντουζιέρες κτλ, wifi για να μπαίνω στο bou να ανεβάσω καμιά ενημέρωση ή κριτική από τη μάχη live και να βρω τα πράγματά μου όταν γυρίσω.Αν ακούγονται και ξεσκίσματα από το διπλανό δωμάτιο ακόμα καλύτερα...Ερωτήσεις:

1:Το brazil πάνω στη Φυλής το έχει επισκεφθεί κανείς;Τι λέει;
2.To Filoxenia hotel  είναι γαμιστρώνας;
3.Το xenophon hotel είναι γαμιστρώνας έστω light;Δηλ. αν παραγγείλω γυναίκα θα με κοιτάνε κάπως ή θα μου κάνουν φασαρία;
4.το τι τηλέφωνο έχει καθώς αυτό που έχει το παίρνω και έχει καταργηθεί.

Και φυσικά είμια ανοιχτός σε νέες προτάσεις!!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
απο οτι μου ερχεται στο μυαλο...το χοτελ brasil inn στη φυλης ,ειναι μια χαρα γαμιστρωνας και για να μεινεις καλο ειναι δεν θα χεις κανενα προβλημα ;)
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
απο οτι μου ερχεται στο μυαλο...το χοτελ brasil inn στη φυλης ,ειναι μια χαρα γαμιστρωνας και για να μεινεις καλο ειναι δεν θα χεις κανενα προβλημα ;)

Έτσι λέω κι εγώ αλλά δεν έχει wifi και καημό το έχω να ανεβάσω μια κριτική ή μια ενημέρωση live!!!Εκτός αν έχει πουθενά σε καμια καφετέρια εκεί κοντά wifi...Ή έστω internet cafe
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Έτσι λέω κι εγώ αλλά δεν έχει wifi και καημό το έχω να ανεβάσω μια κριτική ή μια ενημέρωση live!!!Εκτός αν έχει πουθενά σε καμια καφετέρια εκεί κοντά wifi...Ή έστω internet cafe
δεν εχει?χλωμο το κοβω ρωτησες?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.181
Like
66.771
Πόντοι
12.756
σε όλα τα site κρατησεων λέει ότι δεν έχει.Τώρα είναι αργά να πάρω τηλ έτσι κι αλλιώς ..θα πάρω αύριο.

Ποτε δεν ειναι αργα για να παιρνεις στα ξενοδοχεια , τα απλα ξερουν να στα πουν ολοι οσοι ειναι στην ρεσεπτιον , ή νομιζεις οτι τετοια ξενοδοχεια εχουν αλλους υπαλληλους για τις κρατησεις .... ολα ενας τα κανει .

Παρε και ρωτα μην μασας
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

Από τις πολύ καλές επιλογές ομολογουμένως..αλλά πολυ μακρια από μετρό και κυρίως από της πιάτσα!!!

Αν είναι έτσι μένω και στο xenophon hotel που έχει και δωρεάν πρωινό...Βέβαια δεν ξε΄ρω αν παραγγέλνω γυναίκα εκεί
:( :( :( :( :(
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
αγορασε 1 πακετακι των 500mb στην τιμη των 5 ευρω και εισαι αρχηγοπουλο...
δεν σε νοιαζει καν αν εχει wifi το ξενοδοχειο...
τα 500 mb απλα δεν τελειωνουν (μονο αν βλεπεις μεγαλα βιντεο η ταινια ναι θα τελειωσουν καποια στιγμη)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
στο πριαμος πηγαινε
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
29
Like
175
Πόντοι
2.007
Από τις πολύ καλές επιλογές ομολογουμένως..αλλά πολυ μακρια από μετρό και κυρίως από της πιάτσα!!!

Αν είναι έτσι μένω και στο xenophon hotel που έχει και δωρεάν πρωινό...Βέβαια δεν ξε΄ρω αν παραγγέλνω γυναίκα εκεί
:( :( :( :( :(
ανετοτατα παιρνεις!!ειχα παρει παλιοτερα βεβαια!!!εκει παλια εμεναν ολοι οι οτετζηδες οταν ερχοταν αθηνα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
A

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
ανετοτατα παιρνεις!!ειχα παρει παλιοτερα βεβαια!!!εκει παλια εμεναν ολοι οι οτετζηδες οταν ερχοταν αθηνα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Επειδή είμαι λίγο άσχετος με τη φάση callgirl πως γίνεται το σκηνικό;Κανονίζεις με την κοπέλα, της στέλνεις το δωμάτιο που είσαι και αυτή έρχεται έτσι απλά;Δε θα παέι στη ρεσεψιον να πει δωμάτιο τάδε με περιμένουν;Πρέπει να πω κάτι στο ρεσεψιονίστα του στύλ περιμένω κόσμο για να την αφήσει να μπει;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.181
Like
66.771
Πόντοι
12.756
Επειδή είμαι λίγο άσχετος με τη φάση callgirl πως γίνεται το σκηνικό;Κανονίζεις με την κοπέλα, της στέλνεις το δωμάτιο που είσαι και αυτή έρχεται έτσι απλά;Δε θα παέι στη ρεσεψιον να πει δωμάτιο τάδε με περιμένουν;Πρέπει να πω κάτι στο ρεσεψιονίστα του στύλ περιμένω κόσμο για να την αφήσει να μπει;

ναι πες περιμενω την προσωπικη μου αστρολογο να ερθει πανω για συνεδρια γιατι εχω κατι πλανητες αναδρομους ...  :cheesy:

Μην ανυσηχεις , οι ρεσεψιον των ξενοδοχειων εχουν ακουσει πολλα περιεργα , πες περιμενω μια φιλη μου
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
66
Athens City Crystal
Πλατεία Καραϊσκάκη
Όχι μπουρδελοξενοδοχειο
Καθαρό, υπόγειο πάρκινγκ, δίπλα στο μετρό Μεταξουργείο
35 ευρώ το 4ωρο, κάτι παραπάνω η διημέρευση
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
εγω παω συχνα στο prive σκαραμαγκα..απομερα και εχει parking..εχει κ αλλα εκει,δεν εχω περασει απο καποιο αλλο..
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
τελικα πηρεσ τηλεφωνο ρωτησες?
 

judge75

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
αγορασε 1 πακετακι των 500mb στην τιμη των 5 ευρω και εισαι αρχηγοπουλο...
δεν σε νοιαζει καν αν εχει wifi το ξενοδοχειο...
τα 500 mb απλα δεν τελειωνουν (μονο αν βλεπεις μεγαλα βιντεο η ταινια ναι θα τελειωσουν καποια στιγμη)
σωστος
 

judge75

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Athens City Crystal
Πλατεία Καραϊσκάκη
Όχι μπουρδελοξενοδοχειο
Καθαρό, υπόγειο πάρκινγκ, δίπλα στο μετρό Μεταξουργείο
35 ευρώ το 4ωρο, κάτι παραπάνω η διημέρευση
ΙΟΝΙΣ 3 ΑΣΤΕΡΩΝ ΠΛ ΒΑΘΗς ΜΕ ΜΠΡΕΚΦΑΣΤ Κ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΙΠΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
30Ε
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Hotel Christiana


20 ευρω η μερα


οδος σωκρατους-ομονοια :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom