Νέα

Βίκυ Κάβουρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.414
Like
722
Πόντοι
96
Που την βρισκουμε?? Στην Επίδαυρο ή στη Λυρική??
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
ρε γαμώτο ποσες διασημεσ υπάρχουν ειμαστε 10.000.000 ελληνες τα 9 .000.000 διάσημοι///
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
απλα εχουν γινει ολες κωλοτρυπιδιαρες...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
101
Πόντοι
166
Που την βρισκουμε?? Στην Επίδαυρο ή στη Λυρική??

απο τηλεοραση καπουτ μεροκαματο και κανει την personal trainer σε ενα γυμναστηριο....το ειχε δειξει στο σταρ πριν κανα μηνα....
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
δηλαδη και εγω που ειχα κανει τον κομπαρσο σε μια σειρα του mega για 2 λεπτα ειμαι ηθοποιος ???  :think: :think:
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
δηλαδη και εγω που ειχα κανει τον κομπαρσο σε μια σειρα του mega για 2 λεπτα ειμαι ηθοποιος ???  :think: :think:

Ε αυτή δεν έκανε τον κομπάρσο, έπαιξε συμπρωταγωνίστρια....τίποτα σπουδαίο, αλλά ούτε και για κλάματα...απλά αδιάφορη....
Πού έπαιξες ρε θηρίο???
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Ε αυτή δεν έκανε τον κομπάρσο, έπαιξε συμπρωταγωνίστρια....τίποτα σπουδαίο, αλλά ούτε και για κλάματα...απλά αδιάφορη....
Πού έπαιξες ρε θηρίο???

Η ζωη της αλλης....οικογενειακες ιστοριες....10η εντολη, κοκκινος κυκλος...
αλλα μιλαμε για πολυ μικρους ρολους, 2 λεπτα ισα ισα που φαινομαι...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.182
Like
66.777
Πόντοι
12.756
Η ζωη της αλλης....οικογενειακες ιστοριες....10η εντολη, κοκκινος κυκλος...
αλλα μιλαμε για πολυ μικρους ρολους, 2 λεπτα ισα ισα που φαινομαι...

Εσυ σε σχεση με αυτες εισαι φιρμα ,  το νου σου μονο μην σε πετυχει ο Τρυπο
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πρόκειται για τυπική μαλακισμένη Ελληνίδα παλαιού τύπου,δήθεν και με τουπέ !
Χθες ήταν στο Θέμο και το έπαιζε αυστηρών ηθών-όπως λέει έτσι έμαθε απ'τους γονείς της...-λέγοντας μάλιστα ότι το να χωρίζουν τα ζευγάρια είναι κατάντια του γένους μας !!  Αλλά όταν τη ρώτησαν αν θα χώριζε ποτέ η ίδια, δεν το απέκλεισε αφού "ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή" !!      :headbang: :headbang:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Πρόκειται για τυπική μαλακισμένη Ελληνίδα παλαιού τύπου,δήθεν και με τουπέ !
Χθες ήταν στο Θέμο και το έπαιζε αυστηρών ηθών-όπως λέει έτσι έμαθε απ'τους γονείς της...-λέγοντας μάλιστα ότι το να χωρίζουν τα ζευγάρια είναι κατάντια του γένους μας !!  Αλλά όταν τη ρώτησαν αν θα χώριζε ποτέ η ίδια, δεν το απέκλεισε αφού "ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή" !!      :headbang: :headbang:

Δεν άκουσα τη συνέντευξη, αλλά έτσι όπως το λες δεν είναι και παράλογο, ρε φίλε.
Είναι όντως κατακριτέο να παντρεύεσαι επιπόλαια, να χωρίζεις στην πρώτη φουρτούνα και να τα πληρώνουν συνήθως τα παιδιά. Αλλά απ την άλλη αν σου βγει σκάρτος ο άλλος δεν είσαι υποχρεωμένος να τον λουστείς μια ζωή.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Δεν διαφωνώ,αλλά το να λες ότι είσαι τόσο πολύ υπέρ της οικογένειας και να μιλάς για κατάντια αλλά να μην αποκλείες και να το κάνεις...ε,είναι μαλακί
Είναι η γελοία νοοτροπία του "είμαι αυστηρός με τους άλλους,αλλά όχι με τον εαυτό μου"
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Δεν διαφωνώ,αλλά το να λες ότι είσαι τόσο πολύ υπέρ της οικογένειας και να μιλάς για κατάντια αλλά να μην αποκλείες και να το κάνεις...ε,είναι μαλακί
Είναι η γελοία νοοτροπία του "είμαι αυστηρός με τους άλλους,αλλά όχι με τον εαυτό μου"
Ολες οι ελλεεινιδες ετσι ειναι ρε φιλε!
ολες πουλανε αποψη και τουπε και μολις η συζητηση φτασει στα δικα τους,στα γυριζουν..
μια ζωη τα ιδια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom