Νέα

Kωλόμπαρα στη Λάρισα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Δεν υπάρχει θέμα "κωλόμπαρα" για την Λάρισα;Ας ανοίξω ένα :2funny:

Λάρισα!Μια πόλη η οποία έχει ακόμα χρήμα,λόγω αγροτιάς,λόγω πορνείας,δεν ξέρω...
Το καταλαβαίνεις αυτό από οτιδήποτε έχει σχέση με πουτάνες.Δεν έχει ιδρώσει κανενός
το αυτί,δεν έχουν αλλάξει τιμές-παροχές-συμπεριφορές τίποτα.Τες πα...

Χθες πήγα σε ένα "στα Γούστα" λέγεται και είναι γωνία Μανωλάκη και Ηφαίστου.Πρώην 'Τουνελ'
το οποίο έκλεισε από την παλιά του διεύθυνση και πήγε στην παραπάνω οδό.20 ευρώ το πριβέ
της κοπέλας στο οποίο δεν συμβαίνει και τίποτα αλλά το κατάστημα διαθέτει και τέτοιο.10 ευρώ
το ποτό της τάνας και 5 ευρώ το ανδρικό.

Το καλύτερο θα ΄ταν να βαζα ονόματα αλλά δεν θυμάμαι εκτός από αυτό μιας τούμπανης η οποία
είχε τατού σ΄όλο το δεξί της βυζί  :boobies: Γιούλα νομίζω,άκου όνομα για ρωσίδα τάνα  :uglystupid:
Εγώ πήρα για πριβέ μια άλλη Αναστασία την λέγανε,τρελό μωράκι αλλά σε 1 λεπτό-άντε 2 το πολύ το κλασσικό
"μουράκι πάρει άλλου ιένα πουτό" αν πάρεις και τ αρχίδια μου στο στόμα σου πάρε αλλιώς,πούλο.Η Γιούλα όμως
άφησε υποσχέσεις,χωρίς να την κεράσω τίποτα έκατσε κάνα 10 λεπτο και μ έβαλε σε πειρασμό να ξαναπάω για πάρτυ
της  :headbang: .Πάει το επίδομα ανεργίας αν ξαναπάω  :rolleyes:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Επίσκεψη στο κωλόμπαρ ΕΔΕΜ στο δέκατο χλμ νομίζω :think: λάρισας αμπελώνα.Σχετικά καλός χώρος πολύ κάψιμο αλλά ευτυχώς
παίζανε κάποια καλά μουνιά.Το καυλίτερο "Κατερίνα" σφιχτό κορμί η κάρια δεν μπορούσες ούτε να την τσιμπήσεις  :rockon:
Όλες όμως μου δώσανε μια εντύπωση μαστούρας και όχι από ποτό  ;) Τες πα!Η καύλα μου μεγάλη,η τσέπη μου γεμάτη και πρωτού
κεράσω ποτό,ρωτάω τον "γαμάω" του καταστήματος,αν γίνεται φορτωτική.Και μα και μου,στο τέλος και καλά δέχτηκε.Έτσι έφυγα
φορτωμένος με την Χριστίνα.

Ένα πορνίδιο 29 χρονών,ξανθό με μάτια που (τα) χύνεις.Σαν χάσκυ (και με την μαστούρα της,σίγουρα έχασκε).Τες πα,ντύνεται
το φορτώνω,ένας μίνι πρόλογος κατά τη διάρκεια του πηγαιμού στο χοτέλι,μου ΄λεγε "μου αρέσεις" εγώ το να χέρι στο τιμόνι
και τ΄άλλο στο μουνί.Τες πα.Επίσκεψη σε ωραίο ξενοδοχείο 30 ευρά με ποτό για γαμησάκι μια χαρά το κοψα.Το κακό ήταν
(να τα λέμε αυτά)οτι δεχόταν μόνο ένα χύσιμο και μου θύμισε μπουρδέλο  :headbang: αλλά,μπανάκια γλυψίματα,κουλούρι δεν έδωσε,
όλα σούπερ.

Εν κατακλείδι,όποιος το παλέψει με το αφεντικό,δίνει access.
A!!!μην στελνετε πμ.Ούτως ή άλλως δεν έχω κάτι άλλο να πω.Απλά γαμάς στο εν
λόγω μαγαζί :fuck2:
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Ρε παιδια κανενα καλο λωμπαρο με φορτωτικη Λαρισα παιζει?
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Πριν μια εβδομαδα ημουνα Λαρισα, φορτωσα μια αλβανιδα απο το Λας Βεγκας... Κοντοπουτανο, η αληθεια ειναι οτι ενω στο μαγαζι με καβλωσε ασχημα, ξω με τα φωτα δεν μου αρεσε τοσο παντως ηταν τιμια στην δουλεια της .. οχι κουλουρι
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Πριν μια εβδομαδα ημουνα Λαρισα, φορτωσα μια αλβανιδα απο το Λας Βεγκας... Κοντοπουτανο, η αληθεια ειναι οτι ενω στο μαγαζι με καβλωσε ασχημα, ξω με τα φωτα δεν μου αρεσε τοσο παντως ηταν τιμια στην δουλεια της .. οχι κουλουρι
ποσα εδωσες μαν?
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ζηταγε τα αντερα της, τελικα καταληξαμε στα 100 που μαλλον ηταν η τιμη απο την αρχη αλλα εκανε δηθεν παζαρι..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Ζηταγε τα αντερα της, τελικα καταληξαμε στα 100 που μαλλον ηταν η τιμη απο την αρχη αλλα εκανε δηθεν παζαρι..
για Αλβανιδα ακριβα το πουλαει...τεσπα...συνηθως απο κωλομπαρα επαρχιας τοσο παει. :)
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το ξέσκισες το αλβανίδιο;Μια φορά το εκσπερμάτωσες;

Moulen rouge:Το επισκέφθηκα την προπερασμένη βδομάδα.Είχε ένα πιτσιρίκι,άβυζο μεν,αλλά τέλειο.
Είχα πιει και κάτι μπόμπες,της τον ακούμπαγα με μανία παντού,τόσο που αν είχα καπότα θα το ξέσκιζα.
Την ξεβράκωσα και μ έβλεπε στο παραλείρημα και μου χωνε γλωσσόφιλα με πάθος για να με καλμάρει.
Μέσα στο κουπέ,την πετούσα από δω την άρπαζα απ την άλλη,αλλά το πορνίδιο πολύ το διασκέδαζε και
είχε τρελή διάθεση και γελούσαμε.Αν ήταν σε άλλη φάση θα μ έκλειναν οι μπάτσοι στην ψυρρού  :rockon:
 

boob-lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει θέμα "κωλόμπαρα" για την Λάρισα;Ας ανοίξω ένα :2funny:

Λάρισα!Μια πόλη η οποία έχει ακόμα χρήμα,λόγω αγροτιάς,λόγω πορνείας,δεν ξέρω...
Το καταλαβαίνεις αυτό από οτιδήποτε έχει σχέση με πουτάνες.Δεν έχει ιδρώσει κανενός
το αυτί,δεν έχουν αλλάξει τιμές-παροχές-συμπεριφορές τίποτα.Τες πα...

Χθες πήγα σε ένα "στα Γούστα" λέγεται και είναι γωνία Μανωλάκη και Ηφαίστου.Πρώην 'Τουνελ'
το οποίο έκλεισε από την παλιά του διεύθυνση και πήγε στην παραπάνω οδό.20 ευρώ το πριβέ
της κοπέλας στο οποίο δεν συμβαίνει και τίποτα αλλά το κατάστημα διαθέτει και τέτοιο.10 ευρώ
το ποτό της τάνας και 5 ευρώ το ανδρικό.

Το καλύτερο θα ΄ταν να βαζα ονόματα αλλά δεν θυμάμαι εκτός από αυτό μιας τούμπανης η οποία
είχε τατού σ΄όλο το δεξί της βυζί  :boobies: Γιούλα νομίζω,άκου όνομα για ρωσίδα τάνα  :uglystupid:
Εγώ πήρα για πριβέ μια άλλη Αναστασία την λέγανε,τρελό μωράκι αλλά σε 1 λεπτό-άντε 2 το πολύ το κλασσικό
"μουράκι πάρει άλλου ιένα πουτό" αν πάρεις και τ αρχίδια μου στο στόμα σου πάρε αλλιώς,πούλο.Η Γιούλα όμως
άφησε υποσχέσεις,χωρίς να την κεράσω τίποτα έκατσε κάνα 10 λεπτο και μ έβαλε σε πειρασμό να ξαναπάω για πάρτυ
της  :headbang: .Πάει το επίδομα ανεργίας αν ξαναπάω  :rolleyes:

Για Τούνελ τί λές φίλε? Δωστε φώτα και οι υποιλοιποι... Κυριως για πριβέ / πίπα/ φραπεδάκι (γίνονται) και τιμές
Ειμαι νέος και δεν τα ξέρω Tongue Grin...Ακόμα  Cool
Φιλε αυτή΄η Αν. που λες είναι μια ψηλή μελαχρινή?
 

racer_

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2010
Μηνύματα
25
Like
2
Πόντοι
0
πηγα εχτες στο camasutra στην τερψιθεα. δεν ηταν και ασχημα. ειχε καλα μουνια. στο moulen rouge που βρισκετε?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
237
Like
29
Πόντοι
1
στο καινουριο που λεγεται "babylon" που ειναι στο φρουριο πηγε κανεις?
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
κατι καλλό για Λάρισα; με φορτωτική;

στο μουλεν ρουζ προσφατη επισκεψη.. 3 γκομενες η μια ξεπεταγμένη πολλά υποσχόμενη με ωραίο στήθος αλλά ξερακιανή για τα γούστα μου...

Λας βέγκας... δεν έκατσα πολύ μια συμπαθέταστη ξανθούλα αλλά πάλι εκτός των γούστων μου.. αρκετές κοπέλες αλλά ήταν η ώρα δύσκολη και αποχώρησα...

Έχει πάει κανείς σε ένα μαγαζί βιβα; στην παλαμα; έχει κλείσει;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Στην παλιά εθνική,από 110Π.Μ. πρός Αγιο Γεώργιο,στα αριστερά που ήταν παλιά
ένα υποκατάστημα της Bridgestone με τα λάστιχα,άνποιξε ένα κωλόμπαρο.Είναι μια
μουνάρα Τουρκάλα κοντά στα 20 δηλώνει,λόγω νύχτας και σούρας δεν έχω άποψη.
Η κοπέλα είναι κορμάρα και πανύψηλη αλλά με μύτη καραγκιόζη.Φορτώνεται αλλά
δεν ξέρω με πόσα.Σίγουρα στο 100 άρι πάνω κάτω.
 

asterioskar

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
66
Like
15
Πόντοι
0
Τυποι καλησπερα!!Τιποτα νεα απο κωλομπαρα εδω της πολης?το memories στην αεροδρομιου το επισκεφτηκε κανεις?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Έχω ψιλοπαρατησει το σπορ, αλλά η παλιά μου ευχή, να κλείσουν δλδ όλα τα κωλομπαρα, νομίζω έπιασε τόπο :-

Έκανα χθες μια τσάρκα και τα πάντα ήταν κλειστά, ερμητικά όμως.

Τούνελ, Μουλέν Ρουζ,Β-52.Γενικα στο κέντρο δεν παίζει τίποτα.
 

geofak75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλό είναι το padrino στη Μανδηλαρά.Μικρό μεν αλλά με ωραίες κοπέλες και καθαρά ποτά
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.108
Πόντοι
206
υπαρχει και ενα στο δρομο για τρικαλα πριν το villa erotica
ειχε 4-5 αυτοκινητα εξω και αναμμενα φωτακια, δε μπηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom