Νέα

Ελίζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pezaxa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pezaxa

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2012
Μηνύματα
285
Like
10
Πόντοι
1
Πειτε δυο λογια παιδια.....ποιοι εχουν δοκιμασει....

http://[URL unfurl="true"]www.studio37gr.com/images/pictures/eliza/01.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.studio37gr.com/images/pictures/eliza/03.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.studio37gr.com/images/pictures/eliza/16.jpg[/img[/URL]]
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
τυπε μετα τις καινουριες φωτογραφιες νομιζω ολοι θα δοκιμασουν  :grin:
το παρακανε με τις πλαστικες βεβαια,αλλα νομιζω οτι της παει
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
τυπε πραγματι,μια τελευταια κριτικη ηταν αρνητικη,αλλα οι προηγουμενες ηταν γενικα καλες,απο ολα τα μαγαζια που δουλεψε

Γενικά καλές όχι και οι καλύτερες...Κάποιο διάστημα ήθελα να την επισκεφτώ αλλά δημοσιεύτηκε μία κριτική και την απέρριψα...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Γενικά καλές όχι και οι καλύτερες...Κάποιο διάστημα ήθελα να την επισκεφτώ αλλά δημοσιεύτηκε μία κριτική και την απέρριψα...

τυπε σ'αυτο το χομπυ,το κασκαντεριλικι ειναι στην ημερησια διαταξη,ολα στον βωμο της ενημερωσης των μπουρδελιαρηδων.εγω δυστυχως δεν την προλαβα πριν τις πλαστικες,αλλα μια ψωλη που ειναι να βγει,ας βγει  :grin:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
τυπε σ'αυτο το χομπυ,το κασκαντεριλικι ειναι στην ημερησια διαταξη,ολα στον βωμο της ενημερωσης των μπουρδελιαρηδων.εγω δυστυχως δεν την προλαβα πριν τις πλαστικες,αλλα μια ψωλη που ειναι να βγει,ας βγει  :grin:

Θα την δοκιμάσω κι εγώ αλλά αργότερα...! ;)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
η γκομενα ειναι θηριο αλλα αμα ειναι τοσο πλαστικη ξενερωνω...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
η γκομενα ειναι θηριο αλλα αμα ειναι τοσο πλαστικη ξενερωνω...

τυπε εννοεις οτι ειναι γκανιαν στο κρεβατι;  :think:

τυπε δεν τρεχει τιποτα,αγαπαμε πλαστικες,ειμαστε ματαιοδοξοι  :grin:

 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
πριν ένα χρόνο που δοκίμασα ήταν κομοδίνο. μουνάρα μεν αλλά από συμμετοχή τίποτα. ελπίζω να βελτιώθηκε γιατί τη γουστάρω τρελά
 

Djole_7

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Και στα χειλια εκανε πλαστικη?
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
καλη για μια φορα,απλα για να λες οτι πηδηξα και ενα τετοιο μουνακι-ξεκολακι-πουτανακι

περυσι που την ειχα επισκευθει μειναμε απλα στα τυπικα χωρις να εχω μεινη τρομερα ενθουσιασμενος απο την περιπτυξη απλα ενα ξεφορτωμα και καταθεση 50-αρικου και τιποτα παραπανω
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
καλη για μια φορα,απλα για να λες οτι πηδηξα και ενα τετοιο μουνακι-ξεκολακι-πουτανακι

περυσι που την ειχα επισκευθει μειναμε απλα στα τυπικα χωρις να εχω μεινη τρομερα ενθουσιασμενος απο την περιπτυξη απλα ενα ξεφορτωμα και καταθεση 50-αρικου και τιποτα παραπανω

ας είναι, εγώ θα την ξαναπήδαγα
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
αρκετα καλή  απλά θυμίζει ρομποτ θα κανει συγκεκριμενα πραγματα στο προγραμμα της χωρις να ξεφευγει .... νομιζω για μια περιοδο το ειχε γυρισει και στο call-girl αλλα προφανως χωρις μεγαλη επιτυχια οποτε ξαναγυρισε στα στουντιο
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

Τα πέντε links υπογραμμίζουν την ανάγκη για σελίδες των κοριτσιών που δουλεύουν σε σπίτια. Έτσι θα μπορούμε να βρίσκουμε κριτικές των κοριτσιών ανεξάρτητα απο το που σπίτι/στούντιο.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Τα πέντε links υπογραμμίζουν την ανάγκη για σελίδες των κοριτσιών που δουλεύουν σε σπίτια. Έτσι θα μπορούμε να βρίσκουμε κριτικές των κοριτσιών ανεξάρτητα απο το που σπίτι/στούντιο.

Σωστός ο συναγωνιστής! Ας το λάβουν υπ' οψιν οι διαχειριστές.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Παρεμπιπτόντως -αφού το thread είναι για την ΕΛίζα- πολύ καλό παιδί, χαμογελαστή, καλές υπηρεσίες, εξαιρετικό σώμα (η πλαστική είναι τέλεια). Ένα από τα στανταράκια μου.
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
μάλλον θα βελτιώθηκε. όπως είπα έχω 1 χρόνο να την πάρω, αλλά ως προς τα υπόλοιπα συμφωνώ με τον ανέστη
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
καλη για μια φορα,απλα για να λες οτι πηδηξα και ενα τετοιο μουνακι-ξεκολακι-πουτανακι

περυσι που την ειχα επισκευθει μειναμε απλα στα τυπικα χωρις να εχω μεινη τρομερα ενθουσιασμενος απο την περιπτυξη απλα ενα ξεφορτωμα και καταθεση 50-αρικου και τιποτα παραπανω
Παιδιά για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου και να μην πάρω και κανέναν στο λαιμό μου: Το κάθε κορίτσι έχει το δικό του χαρακτήρα και συγκεκριμένο τρόπο "δουλειάς", πέρα από το πρόγραμμα που πληρώνουμε. Πχ αλλή γλύφει @@δια άλλη όχι, άλλη δίνει γλωσσόφιλα άλλη όχι κτλ κτλ. Αναλόγως τι ψάχνει κανείς, αναλόγως θα αξιολογήσει. Εμένα δε με ενδιαφέρουν τέτοιες υπηρεσίες. Γι' αυτό όταν λέω παραπάνω για καλές υπηρεσίες, αναφέρομαι στη καλή συμπεριφορά, το χαμόγελο, την ομορφιά της κοπέλας. Και νομίζω πως η συγκεκριμένη από θέμα ομορφιάς και συμπεριφοράς είναι από τις πολύ καλές. Τώρα ότι υπάρχουν άλλες που από θέμα υπηρεσιών τα δίνουν και τα κάνουν ΟΛΑ, υπό αυτή την άποψη η αξιολόγηση αλλάζει... Αλλά για εμένα το Ελιζάκι είναι κορυφή σύμφωνα με τα δικά μου γούστα και απαιτήσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom