Νέα

Gay μπουρδέλο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprilis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Κανα μπουρδελο Gay στιν Αθηνα οπου να βρισκι ενας αντρας, αντρες που να γαμιουντε κ να γαμανε μονο αντρες, ξερι κανις να μου πη?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Μάλλον ο Gayboy...  :o

Αν και νομίζω οτι οι Gay δεν έχουν ανάγκη απο μπουρδέλα, γαμάνε και γαμιούνται με όποιον και όπου βρούν...
 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Αν κ δεν νομιζο οτι οι Gay γαμανε με οπιον κ οπου βρουνε...
εγο ΓΟΥΣΤΑΡΟ να πλιρονο τους Γαμιαδες μου...;-)
Εχις προβλημα εσι? Δικα μου τα φραγκα τα χαλαο οπου με καβλονι.... δε χαλαρονετε λιγο ρε μαγκες???
Δε ζιτισα αναγνορισι σιμβουλες κ καταξιοσι εδο μεσα, ξερο καλα τι ιμε κ τι γουσταρο, αν ξερι κανις κανα σχετικο μπουρδελο ροτισα...τα ιπολιπα ινε περιτα που λετε....
 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Οποτε μαλλον πρεπει να το σκεφτο σοβαρα....να ανιξο εγο το προτο Gay μπορντελο.....κ ετσι κ 8α εχο οπιον γουσταρο αφου εγο 8α δοκιμαζο πρωτος το εμπορευμα κ θα αποκατασταθο επαγγελματικα...!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mikext

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Οποτε μαλλον πρεπει να το σκεφτο σοβαρα....να ανιξο εγο το προτο Gay μπορντελο.....κ ετσι κ 8α εχο οπιον γουσταρο αφου εγο 8α δοκιμαζο πρωτος το εμπορευμα κ θα αποκατασταθο επαγγελματικα...!!!!!!!!

θα κονομησεις :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Στείλτε του το(η)ν Νένα.Αλήθεια που χάθηκε αυτή η ψυχή;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μια φωτο απο το gay μπουρδελο του φιλου μας!!!!
 

Συνημμένα

  • untitled1II.jpg
    untitled1II.jpg
    19 KB · Εμφανίσεις: 209

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
σας πληροφορω οτι εχω γνωρισει αρκετους ομοφυλοφιλους και απο το πανεπιστημιο αλλα και απο τη νυχτα οπου δουλευα (bar,clubs κλπ) και ειναι οι καλυτεροι χαρακτηρες οσον αφορα τις φιλικες τους σχεσεις απο οσο ξερω εγω τουλαχιστον. :) για μενα το να τους :uzi: δεν ειναι και το πιο ευγενικο πραγμα .  εγω αρχικα ημουν κατηγορηματικη με το θεμα τον gay  δεν τους πηγαινα με τιποτα και τους κοροιδευα.υπαρχουν ομως και ατομα με σπουδαιο χαρακτηρα και ακομα και επιστημονες που απλα εχουν μια διαφορετικη προτιμηση στο sex.γνωμη μιας 20 χρονης φοιτητριουλας βεβαια αλλα αυτο νομιζω εγω.
 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
...Ενο εσι που ισε πολιασχολος ρε φιλε.... μεσιμεριατικα...βλεπο το φιλοσοφις το πραγμα εδο μεσα....χα χα χα χα χα χα.....τοσο πολι σε χαλαι που ιμε πουστης???? α?

Ρε μπας κ 8ες κ σι απο το φρουτο κ φοβασε??? Ελα να σου χοσο μαθιματα   κ θα τα ξεπερασις ολα.....

Τοσο πολι σας τι χαλαο?...αν ινε να φυγο...Αντρας ιμε κ εγω κ για γαμισια μιλαω....κ εκανα μια ερωτιση απλη...αν ξερη κανις ενα γαμημενο μπουρδελο να πηγαινουμε κ εμεις τα πουστρονια να γαμιομαστε...δεν εβρισα ουτε ειρωνευτικα κανεναν....
 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Αν ηξερες ποσοι αντρες που γαμανε μουνια μετα πηγενουν κ τον αρπαζουν....8α σουφευγε το κλαπετο...

Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....



 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
20χρονη φοιτητριουλα...χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα....χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα.....καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα......πολυ καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....νασε καλα ρε φοιτητριουλα.....χα χα χα χα χα χα χα χα...ηταν το καλιτερο που ακουσα....χα χα χα χα χα χα....
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....

Όπα ρε μεγάλε, ανατρίχιασα !

Σιγά μην σου φύγει κανάς πόντος στο καλτσόν !!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Αν ηξερες ποσοι αντρες που γαμανε μουνια μετα πηγενουν κ τον αρπαζουν....8α σουφευγε το κλαπετο...

Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....

δεν αντιλεγω σ αυτο...
αφου τη βρισκεις ετσι... μαγκια σου...γουστα ειναι αυτα!
τωρα το πως συνδεεις την τεστοστερονη που σου περισευει με τη σουφρα σου που σε τρωει? δεν μπορω να καταλαβω!!!


 
OP
OP
A

aprilis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
....δε φοραο καλτσον....μην ανατριχιαζις τοσο.... δε μαμαο σημερις...κρατισου...-)....
 

Επισκέπτης
Παιδιά, δεν είσαστε ενημερωμένοι. Βεβαίως και υπάρχει γκέι μπουρδέλο στην Αθήνα, εδώ και πολλά χρόνια. Όμως, σε αντίθεση με τους στρέιτ, αν είσαι γκέι δε χρειάζεται να πληρώσεις για να κάνεις περιστασιακό σεξ. Υπάρχουν ένα σωρό άλλα μέρη όπου το μόνο που πληρώνεις είναι την επιχείρηση που διαθέτει το χώρο. Ψωνιστήρι γίνεται επίσης σε δημόσιους χώρους όπου δεν πληρώνεις τίποτα! Οι γκέι που πληρώνουν για σεξ είναι ηλικιωμένοι, χοντροί και γενικά άτομα που δε βλέπονται. Δεν θέλω να γράψω περισσότερα για να μην πονηρέψω αθώα στρέιτ αγόρια όπως λέτε ότι είσαστε οι περισσότεροι εδώ μέσα.
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
χικ χικ...υπαρχει...τα λουτρα στην οδο ξουθου κοντα στην ομονοια..νοικιαζεις δωματιακι 15ε περιμενεις με ανοιχτη τη πορτα,ερχονται αρκετα ''παλληκαρια''για να διαλεξεις(δουλευουν εκει) και σου προσφερουν τις υπηρεσιες τους με 50ε...χικ χικ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
χικ χικ...υπαρχει...τα λουτρα στην οδο ξουθου κοντα στην ομονοια..νοικιαζεις δωματιακι 15ε περιμενεις με ανοιχτη τη πορτα,ερχονται αρκετα ''παλληκαρια''για να διαλεξεις(δουλευουν εκει) και σου προσφερουν τις υπηρεσιες τους με 50ε...χικ χικ
αυτο που λεει ο κολλητος το ειχε κανει και θεμα...ο μανεσης νομιζω στις αποκαλυψεις....
περαστε!!! περαστε!!! το καταστημα διανυκτερευει!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom