Νέα

Κωλόμπαρο για χούφτωμα και χέρι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Να ζητήσω τα φώτα σας λοιπόν, για όσους δεν είναι μαλάκες και αρχίδια και ξέρουν πέντε πράγματα, και θα χαρούν να τα μοιραστούν χωρίς να βρίσουν. Ψάχνω στη συμπρωτεύουσα, για κανένα κωλομπαράκι της πλάκας. Όχι με σκοπό να βγάλω γκόμενα ή να γαμήσω, όπως συζητιέται εδώ γενικά. Για λίγα, light, softcore, απλά πραγματάκια. Όπως κανά χούφτωμα, λίγο χεράκι, ξέρετε εσείς. Όχι ιστορίες, μπερδέματα ή πολλά πολλά. Να πάει κάτω το ποτάκι λιγάκι όμορφα κι εύκολα, χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία. Αν γίνεται, χωρίς να ξεπεράσεις το εικοσάευρο. Υπάρχει κανένα τέτοιο μαγαζάκι, που να ομοιάζει στην περιγραφή; Υπάρχει κανένα καλό παιδί, αν ναι, να μου το υποδείξει;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Να ζητήσω τα φώτα σας λοιπόν, για όσους δεν είναι μαλάκες και αρχίδια και ξέρουν πέντε πράγματα, και θα χαρούν να τα μοιραστούν χωρίς να βρίσουν. Ψάχνω στη συμπρωτεύουσα, για κανένα κωλομπαράκι της πλάκας. Όχι με σκοπό να βγάλω γκόμενα ή να γαμήσω, όπως συζητιέται εδώ γενικά. Για λίγα, light, softcore, απλά πραγματάκια. Όπως κανά χούφτωμα, λίγο χεράκι, ξέρετε εσείς. Όχι ιστορίες, μπερδέματα ή πολλά πολλά. Να πάει κάτω το ποτάκι λιγάκι όμορφα κι εύκολα, χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία. Αν γίνεται, χωρίς να ξεπεράσεις το εικοσάευρο. Υπάρχει κανένα τέτοιο μαγαζάκι, που να ομοιάζει στην περιγραφή; Υπάρχει κανένα καλό παιδί, αν ναι, να μου το υποδείξει;

Πρεπει να λιωσεις συναγωνιστη!
Δεν μπορουμε να στα προσφερουμε ολα στο πιατο!

Αν θελεις πληροφοριες με το αντιστοιχο ποσο θα σου πουμε!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πρεπει να λιωσεις συναγωνιστη!
Δεν μπορουμε να στα προσφερουμε ολα στο πιατο!

Αν θελεις πληροφοριες με το αντιστοιχο ποσο θα σου πουμε!
μην παιδευεις τον νεο τυπε ;) ;)
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα. Αφού ξηγιέστε πούστικα, το κόβω εδώ. Μεγάλη αξία σας δίνω που νομίζω ότι ξέρετε κιόλας πέντε πράγματα... Όπως φαίνεται, όλοι σας εδώ, ακριβώς πέντε πράγματα γνωρίζετε, τα 5.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.882
Πόντοι
12.056
Δεν υπαρχει συμπρωτευουσα.....Μια πρωτευουσα εχει η χωρα μας.... :sunglasses:

Με 20ρικακι...μονο Τρουμπα  :sunglasses:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.644
Πόντοι
21.896
ρε φιλε μην βριζεις δεν ειναι σωστο απαξιωσε οποιον δεν κανεις κεφι και go on
οποιος ξερει θα σου απαντησει μην αγχωνεσε
μακαρι να σε βοηθουσα οπως και αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ αλλα και η πλακα αλλα δυστυχως δεν ειμαι απο θεσσαλονικη
keep on
 

Επισκέπτης
ρε φιλε μην βριζεις δεν ειναι σωστο απαξιωσε οποιον δεν κανεις κεφι και go on
οποιος ξερει θα σου απαντησει μην αγχωνεσε
μακαρι να σε βοηθουσα οπως και αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ αλλα και η πλακα αλλα δυστυχως δεν ειμαι απο θεσσαλονικη
keep on

με 20 € δε νομίζω να μπορείς να κάνεις παιχνίδι φίλε

όσο και να κάνει το ποτό, συνήθως στο 20λεπτο η κοπέλα θα ζητήσει δεύτερο, όποια και να είναι

Εγώ θα σου πρότεινα να πας να καθήσεις στο μπαρ και να μην κεράσεις κοπέλα, απλά κάτσε εκεί και μίλα με τη μπαργούμαν χωρίς να κεράσεις. Αλλά κι έτσι αν το μαγαζί έχει κι άλλους πελάτες, θα σε αποξενώσουν και δε θα σε μιλάει καμία, ή θα σου ζαλίσουν τ αρχίδια, κέρνα, κλπ

Αν ήμουν στη θέση σου θα πήγαινα καλύτερα σε κανά καλό μπαράκι (κανονικό) με μεγάλο μπαρ και μια μέτρια μπαργούμαν θα την κερνούσα ένα ποτό και θα την έπιανα συζήτηση. Δεύτερο ποτό δε χρειάζεται.

Με ένα 25ρικο μπορείς να πιεις 4 ποτά (στο τρίτο θα σε κεράσει 1) και θα κεράσεις κι όλας  ;)

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Αυτός ο τύπος εδω ειναι ο μέγας γνώστης της κωλομπαροκατάστασης Θεσσαλονίκης.
Ακολούθησε τα ποστς του και μην ξεχάσεις να διαβάσεις και το  Colobarus guide. AΞΙΖΕΙ. :)
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
ρε φιλε μην βριζεις δεν ειναι σωστο απαξιωσε οποιον δεν κανεις κεφι και go on
οποιος ξερει θα σου απαντησει μην αγχωνεσε
μακαρι να σε βοηθουσα οπως και αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ αλλα και η πλακα αλλα δυστυχως δεν ειμαι απο θεσσαλονικη
keep on
οπως ακριβως τα λεει ο συναγωνιστης...οποιος ξερει θα σου απαντησει..μην δινεις σε σημασια σε αλλα που γρα;φουν
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Να ζητήσω τα φώτα σας λοιπόν, για όσους δεν είναι μαλάκες και αρχίδια και ξέρουν πέντε πράγματα, και θα χαρούν να τα μοιραστούν χωρίς να βρίσουν. Ψάχνω στη συμπρωτεύουσα, για κανένα κωλομπαράκι της πλάκας. Όχι με σκοπό να βγάλω γκόμενα ή να γαμήσω, όπως συζητιέται εδώ γενικά. Για λίγα, light, softcore, απλά πραγματάκια. Όπως κανά χούφτωμα, λίγο χεράκι, ξέρετε εσείς. Όχι ιστορίες, μπερδέματα ή πολλά πολλά. Να πάει κάτω το ποτάκι λιγάκι όμορφα κι εύκολα, χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία. Αν γίνεται, χωρίς να ξεπεράσεις το εικοσάευρο. Υπάρχει κανένα τέτοιο μαγαζάκι, που να ομοιάζει στην περιγραφή; Υπάρχει κανένα καλό παιδί, αν ναι, να μου το υποδείξει;

Κάνε μιά βόλτα απο το Amore στη Λαγκαδά  θα χουφτώσεις και θα σε χουφτώσουν εγγυημένα ! Ευτυχώς έχει πολύ σκοτάδι γιατί τα κορίτσια δεν είναι και για καληστεία , και ενοείται πως το 20αρικο δεν θα σου φτάσει αφού θα προλάβεις να κεράσεις ένα ποτό δηλ. κανένα 10` το πολύ ....
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τον οδηγό, και το μπαρ στη Λαγκαδά. Θα το τιμήσω σίγουρα το τελευταίο, μέσα στο ΣΚ. Και συγγνώμη για το ξέσπασμα. Μέχρι και αδερφίστικο (από επισκέπτη) και προσβλητικό PM δέχτηκα. Αλλά έτσι είναι, ο νέος για τους πάλιουρες είναι παντού και πάντα το πουστόνεο, στρατό θες, όπου σκατά θες...

Έ, και λίγο ασχημούλες να είναι, καλό σωματάκι να έχουνε και τί πειράζει... Σιγά μην τις φορτωθώ και για σχέση κιόλας. Βέβαια κάποιοι λένε πως αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις, αλλά τα θεμέλια τα αφήσαμε προ πολλού (χτίσαμε παλιότερα, αλλά και την σήμερον, ακόμα και τα μπάζα δύσκολα γαμιούνται).
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Μάλιστα. Αφού ξηγιέστε πούστικα, το κόβω εδώ. Μεγάλη αξία σας δίνω που νομίζω ότι ξέρετε κιόλας πέντε πράγματα... Όπως φαίνεται, όλοι σας εδώ, ακριβώς πέντε πράγματα γνωρίζετε, τα 5.
μυρωδιαδες ειναι τυπε μην ασχολεισαι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Ευχαριστώ για τον οδηγό, και το μπαρ στη Λαγκαδά. Θα το τιμήσω σίγουρα το τελευταίο, μέσα στο ΣΚ. Και συγγνώμη για το ξέσπασμα. Μέχρι και αδερφίστικο (από επισκέπτη) και προσβλητικό PM δέχτηκα. Αλλά έτσι είναι, ο νέος για τους πάλιουρες είναι παντού και πάντα το πουστόνεο, στρατό θες, όπου σκατά θες...

Έ, και λίγο ασχημούλες να είναι, καλό σωματάκι να έχουνε και τί πειράζει... Σιγά μην τις φορτωθώ και για σχέση κιόλας. Βέβαια κάποιοι λένε πως αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις, αλλά τα θεμέλια τα αφήσαμε προ πολλού (χτίσαμε παλιότερα, αλλά και την σήμερον, ακόμα και τα μπάζα δύσκολα γαμιούνται).

και καλιγουλα να πας, 10€ εισοδο εχει, ποιοτητα καλη, μεχρι να πιεις το ποτο σου θα τις χουφτωσεις σχεδον ολες, μετα αν θες κερνας ποτακι σε καμια, και συνεχιζεις λιγο παραπανω, πανε με παρεα, μην πας μονος, δηλ, 2 ατομα να ειστε, οχι οτι αν εισαι μονος δεν θα ερθουν...μολις πιεις το ποτο σου και αφου εχεις χουφωσει, αν δεν θες να κερασεις, καλα ειναι να την κανεις, δυσκολα θα περασουν να σε μεταπεισουν για να τις κερασεις, συνηθως σε ολα τα κωλομπαρα ετσι ειναι, αν δεν κερνας δεν καθονται για πολυ μαζι σου, ειναι οπως τα ηλεκτρονικα, οσο χωνεις παιζεις,
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
αυτα τα κολπα μονο στο Σολ γινονταν...πληρωνες 5ε μια μπυρα ή 7ε ενα ποτο και δαχτυλιαζες 15 γκομενες,εγλειφες τα βυζια τους,σου πιαναν την πουτσα προκειμενου να την κερασεις...σου φερνανε και την κωλαρα τους στη μουρη τους αμα λαχει
Και μετα οταν παραεγινε το κακο βαλανε την εισοδο των 10ε...λογικο

τελοσπαντων το συγκεκριμενο θρεντ ειναι μια μαλακια και μιση
 

Επισκέπτης
Να ζητήσω τα φώτα σας λοιπόν, για όσους δεν είναι μαλάκες και αρχίδια και ξέρουν πέντε πράγματα, και θα χαρούν να τα μοιραστούν χωρίς να βρίσουν. Ψάχνω στη συμπρωτεύουσα, για κανένα κωλομπαράκι της πλάκας. Όχι με σκοπό να βγάλω γκόμενα ή να γαμήσω, όπως συζητιέται εδώ γενικά. Για λίγα, light, softcore, απλά πραγματάκια. Όπως κανά χούφτωμα, λίγο χεράκι, ξέρετε εσείς. Όχι ιστορίες, μπερδέματα ή πολλά πολλά. Να πάει κάτω το ποτάκι λιγάκι όμορφα κι εύκολα, χωρίς να πληρώσεις μια περιουσία. Αν γίνεται, χωρίς να ξεπεράσεις το εικοσάευρο. Υπάρχει κανένα τέτοιο μαγαζάκι, που να ομοιάζει στην περιγραφή; Υπάρχει κανένα καλό παιδί, αν ναι, να μου το υποδείξει;
αγορινα με 20 ευρο δεν πασ σε τετοια μαγαζια ουτε για κατουριμα στην τουαλετα.πανε δωστα σε κανα ντελο για 4 λεπτα ειναι αρκετα και θα τον μουλιασεισ κιο
ολασ παρα ενα χαδι στα 5 λεπτα.
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
αγορινα με 20 ευρο δεν πασ σε τετοια μαγαζια ουτε για κατουριμα στην τουαλετα.πανε δωστα σε κανα ντελο για 4 λεπτα ειναι αρκετα και θα τον μουλιασεισ κιο
ολασ παρα ενα χαδι στα 5 λεπτα.

Κατανοητό. Γι' αυτό και έγραφα "ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να μην ξεπερνάει το εικοσάευρο". Αλλά δεν μου αρέσουν τα ντέλα. Καθόλου. Πολύ ξεπέτα και προσποίηση, βαριεστημάρα και έλλειψη ελευθερίας κινήσεων. Επίσης, όπως γράφω, γι' αυτό και άνοιξα θρεντ για "κωλόμπαρα", δεν με ενδιαφέρει το γαμήσι (πρωτίστως τουλάχιστον). Χάδι και χέρι θέλω να περάσω στα κορίτσια μόνο, πίνοντας έτσι ευχάριστα το ποτό μου. Τώρα θα μου πεις "πιάσε γκόμενα". Δεν έχω τις υπομονάρες και την πορτοφόλα να μπω σε τέτοια διαδικασία ξανά, σύντομα. Ζητάω λίγα, απλά, καθημερινά πραγματάκια. Ναι, τί το κακό έχει, ένα χάδι στα 5 λεπτά. Αυτό δεν έχω και αυτό είναι που θέλω.
 

Επισκέπτης
Κατανοητό. Γι' αυτό και έγραφα "ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να μην ξεπερνάει το εικοσάευρο". Αλλά δεν μου αρέσουν τα ντέλα. Καθόλου. Πολύ ξεπέτα και προσποίηση, βαριεστημάρα και έλλειψη ελευθερίας κινήσεων. Επίσης, όπως γράφω, γι' αυτό και άνοιξα θρεντ για "κωλόμπαρα", δεν με ενδιαφέρει το γαμήσι (πρωτίστως τουλάχιστον). Χάδι και χέρι θέλω να περάσω στα κορίτσια μόνο, πίνοντας έτσι ευχάριστα το ποτό μου. Τώρα θα μου πεις "πιάσε γκόμενα". Δεν έχω τις υπομονάρες και την πορτοφόλα να μπω σε τέτοια διαδικασία ξανά, σύντομα. Ζητάω λίγα, απλά, καθημερινά πραγματάκια. Ναι, τί το κακό έχει, ένα χάδι στα 5 λεπτά. Αυτό δεν έχω και αυτό είναι που θέλω.
Ναι, τί το κακό έχει, ένα χάδι στα 5 λεπτά. Αυτό δεν έχω και αυτό είναι που θέλω.    με ελιωσεσ τωρα με αυτο.σε ποιανω.ασ τολιεγιεσ απο την αρχη αυτο,αλλα και αυτο που ζητασ απο αυτεσ σε κολομπαρο παλη ψευτικο θα ειναι.
 

4t4v4

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε, νομίζω πως αυτό που ψάχνεις θα το βρει στο "Ορχιδέα". Οδός Καρακάση στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Πάτα το στο google maps να την βρεις την οδό.
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Χμ. Η ορχιδέα έχει ωραίες κριτικές και φωτογραφίες ανεβασμένες, από άλλο σάητ (όχι για μπουρδέλα, αλλά για αναζήτηση μαγαζιών διασκέδασης [high society κάπως το σάητ εκείνο]). Γιατί όχι...; Ορχιδέα που μπάνισα και Αμόρε που μου προτείναν είναι τα μέρη που θα επισκεφτώ προσεχώς. Έχω όμως και μια έμφυτη, πηγαία περιέργεια για τον πρώην Κόμη στη Νεάπολη, και νυν 69...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom