Νέα

Άννα Λορένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kounoupis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
icemax_926_53db285790d675cdfbe017e44de9db17.jpg

icemax_926_db01da8d033f532a17655dc19a2f20f8.jpg

icemax_926_e9ee2c1a50b97e4549e8345fb4161d39.jpg

icemax_926_d6bc4390a5639b3654a49cda92f6e5b0.jpg

icemax_926_4f69d06ff8123fcfe12ee9fb32732463.jpg

 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.038
Like
3.687
Πόντοι
456
τι ειναι παλι αυτη και ειναι γνωστη?  ωραιος πατος παντως... :happy: :happy:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.492
Like
67.487
Πόντοι
12.756
κωλαρα εχει το πουτανακι , και το σωστο υφος για να μπει στην κατηγορια "θελω να βρω γκομενο με φραγκα να του περνω καμια πιπα για να ξυνω το μουνακι μου ολη μερα , και να με φωτογραφιζουν οταν κανω ψωνια στα μαγαζια " ..

Παντως απ οτι βλεπω με δυσκολια κλεινει το στομα της  , γιατι αραγε ? χαχαχα

Και οταν κλεινει κανει duck face .... μηπως του πρωην της του αρεσε να τριβει την πουτσα του στα χειλια της και της εμεινε κουσουρι την καημενουλας  ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.492
Like
67.487
Πόντοι
12.756
Α τραγουδιστρια ειναι και αυτη η γλυκουλα μας ..

URL]]
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
κωλαρα εχει το πουτανακι , και το σωστο υφος για να μπει στην κατηγορια "θελω να βρω γκομενο με φραγκα να του περνω καμια πιπα για να ξυνω το μουνακι μου ολη μερα , και να με φωτογραφιζουν οταν κανω ψωνια στα μαγαζια " ..

Παντως απ οτι βλεπω με δυσκολια κλεινει το στομα της  , γιατι αραγε ? χαχαχα

Και οταν κλεινει κανει duck face .... μηπως του πρωην της του αρεσε να τριβει την πουτσα του στα χειλια της και της εμεινε κουσουρι την καημενουλας  ?
:2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
κωλαρα εχει το πουτανακι , και το σωστο υφος για να μπει στην κατηγορια "θελω να βρω γκομενο με φραγκα να του περνω καμια πιπα για να ξυνω το μουνακι μου ολη μερα , και να με φωτογραφιζουν οταν κανω ψωνια στα μαγαζια " ..

Παντως απ οτι βλεπω με δυσκολια κλεινει το στομα της  , γιατι αραγε ? χαχαχα

Και οταν κλεινει κανει duck face .... μηπως του πρωην της του αρεσε να τριβει την πουτσα του στα χειλια της και της εμεινε κουσουρι την καημενουλας  ?
Όλες αυτές τις κατέστρεψε η Αντζελίνα τύπε με τις χειλάρες της. Έλα όμως που το φυσικό δεν το πιάνεις με τίποτα.

angelina-jolie-beautiful-black-and-white-young-angelina-Favim.com-151509.jpg
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
κωλαρα εχει το πουτανακι , και το σωστο υφος για να μπει στην κατηγορια "θελω να βρω γκομενο με φραγκα να του περνω καμια πιπα για να ξυνω το μουνακι μου ολη μερα , και να με φωτογραφιζουν οταν κανω ψωνια στα μαγαζια " ..

το eurogroup συνεδριασε για αυτο το τοσο κρισιμο θεμα η οχι ακομα?  :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.884
Like
30.061
Πόντοι
5.006
images

images

Εντυπωσιακή, πληθωρική και μαγκάκι. Ως μότο ζωής έχει: «Το λίγο δεν είναι αρκετό, το πολύ δεν μου φτάνει».

Όμως προσοχή: Το να πληγώνει τους άντρες είναι για εκείνη κάτι φυσιολογικό.


Με τέτοιο κορμί, σίγουρα έχεις πολλούς φανατικούς θαυμαστές στα κέντρα όπου εμφανίζεσαι!
Το να σε θαυμάζουν ή ακόμα και να σε γουστάρουν κάποιοι και να χαλάνε μερικές χιλιάδες ευρώ για πάρτη σου είναι κάτι που σε ανεβάζει και σε κάνει να νιώθεις καλά.

Αν όμως κάποιος χαλάσει πολλά χρήματα, μετά δεν έχει και «απαιτήσεις»;
Να ήξερες τι έχω τραβήξει… Υπάρχουν κι αυτά, δυστυχώς.

Για πες μου, τι κάνουν δηλαδή;
Κοίτα να δεις, υπάρχουν τα λιγούρια, υπάρχουν και οι τζέντλεμεν. Κάποιοι νομίζουν ότι, αν χαλάσουν 3.000 ή 4.000 ευρώ σε λουλούδια, σίγουρα θα σε πηδήξουν. Άσ’ τα! Υπάρχουν όμως και κύριοι, άνθρωποι που δεν περιμένουν αντάλλαγμα.



Αυτούς συνήθως αλλιώς τους αποκαλούν...
Όχι, δεν είναι μαλάκες. Αυτό δεν εννοείς; Απλώς σου δείχνουν το θαυμασμό τους. Πετούν λουλούδια, κάνουν ζημιές και περιμένουν το πρώτο βήμα από μένα.

Το οποίο κάνεις ή το παίζεις ντίβα;
Εξαρτάται. Δεν είμαι δειλή. Αν κάποιον τον γουστάρω, του το δείχνω. Δεν κωλώνω να του πω: «Σε θέλω, ρε μάγκα». Αλλά για να το κάνω πρέπει όντως να είναι μάγκας. Να με φτιάξει εγκεφαλικά, και μόλις φύγει από το οπτικό μου πεδίο να τον θέλω σαν τρελή. Και το σίγουρο είναι ότι, όταν εγώ θελήσω κάποιον, τον έχω.

Σε ακούω πολύ σίγουρη για τον εαυτό σου. Εγωίστρια και κακιά πότε γίνεσαι;
Όταν δεν γίνεται αυτό που θέλω. Σε όλους τους τομείς. Είμαι τσατίλας, αλλά δεν το δείχνω. Πολύ σπάνια ξεσπάω, συνήθως τα κρατάω μέσα μου, κι ό,τι θέλει ας γίνει.



Το ίδιο συμβαίνει και όταν δεν σε ικανοποιεί το σεξ;
Όχι, καλέ! Δεν χάνω το χρόνο μου. Αναλαμβάνω εγώ τα ηνία.

Για λέγε, μ’ αρέσει να ακούω τέτοια.
Τον παθητικό ρόλο στο σεξ τον σιχαίνομαι. Θέλω να τον τρελαίνω τον άλλο, να τον στέλνω αδιάβαστο και να μην μπορεί να με ξεχάσει με τίποτα. Οι γυναίκες πρέπει να είναι επιθετικές στο σεξ, μέχρι παρεξηγήσεως.



Κι αν όντως παρεξηγηθείς;
Όλα στη ζωή είναι ένα ρίσκο. Εγώ δεν αναλώνομαι σε τύψεις και άλλες τέτοιες βλακείες. Όταν δοθώ σε έναν άντρα, το έχω επεξεργαστεί καλά. Ξέρω τι κάνω, ποια είμαι και πού βαδίζω. Στις σχέσεις μου δίνομαι ολοκληρωτικά, χωρίς αναστολές. Μόνο έτσι ζεις πραγματικά την κάθε στιγμή.

Τι άντρες σου αρέσουν;
¶ντρες με αντοχές. Δυνατούς, κατασταλαγμένους και γοητευτικούς, έτσι τους θέλω. Να σε κερδίζουν με κόπο και με θυσίες. Πρέπει να το αξίζουν να είμαι μαζί τους. Είμαι μοναδική και έχω πολύ υψηλά στάνταρ. Με το λίγο και το μέτριο δεν έχω καμία σχέση!

Σου έχει τύχει να αποδειχτεί κάποιος λίγος ή μέτριος στην πορεία;
Σε όλους μπορεί να συμβεί αυτό. Και βέβαια μου έχει τύχει. Τον έστειλα πίσω στη μαμάκα του. Κανονικά. Εγώ δεν παίζω. Όταν κάποιος δεν μου κάνει, τον σχολάω. Σου είπα, δεν αναλώνομαι από δω κι από κει. Αν ο άντρας είναι λίγος ή μέτριος, δεν θα γίνω η ψυχοθεραπεύτριά του όταν αυτός δεν…

Για το σεξ το καταλαβαίνω να μην έχεις καμία διάθεση να υπομείνεις το μέτριο, αλλά αν ο άλλος δεν καταφέρει να είναι τέλειος για σένα, πώς τον διώχνεις; Δεν τον λυπάσαι;
Τι να λυπηθώ; Ακούγομαι κακούργα; Η ζωή είναι πολύ μικρή, και πρέπει συνέχεια να αναζητάς το καλύτερο. Κάποιοι συμβιβάζονται, εγώ δεν μπορώ.

Τα όνειρά σου πού φτάνουν;
¶σ’ τα! Στο άπειρο! Είμαι φιλόδοξη. Έχω φτιάξει ένα πολύ καλό όνομα στη Θεσσαλονίκη και, με αργά αλλά σταθερά βήματα, θα καταφέρω να κάνω και δική μου δισκογραφική δουλειά. Υπομονή θέλει.

Στη Eurovision θα ήθελες να πας;
Μου αρέσει αυτό που γίνεται κάθε χρόνο. Κάποια στιγμή θα ήθελα να έχω γίνει πολύ γνωστή και να πάρω μέρος. Πίστεψέ με, θα έκανα τη διαφορά!

Πώς θα το κατάφερνες αυτό;
Κοίτα να δεις, τραβεστί πήγε, και κέρδισε. Τέρατα πήγαν, και σάρωσαν. Εσύ τι λες; Αν ξαφνικά εκεί που ερμήνευα το τραγούδι έκανα ένα τσαφ και έμενα γυμνή, ποιος δεν θα έβαζε δωδεκάρι; (σ.σ.: Γελάει.)

Στ’ αλήθεια θα έκανες κάτι τέτοιο;
Όπως με γέννησε η μανούλα μου δεν θα έμενα, αλλά κάπως έτσι. Λίγο γυμνό, και όλοι θα έψαχναν για τον δεύτερο. Δεν συμφωνείς;

Τι να πω; Αν γινόταν κάτι τέτοιο…
Θα το ήθελες, έτσι; Πολλοί θα το ήθελαν.
[URL unfurl="true"]http://sarotiko.blogspot.gr/2012/02/blog-post_9236.html[/url]
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.492
Like
67.487
Πόντοι
12.756
Στις τελευταιες φωτο ειναι τοσο διαφορετικη που σε κανει να αναρωτιέσαι ποιες ειναι τελικά οι αληθινές
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Και μονο για τις αποψεις της και για το οτι την εχει "δει" καποια δεν θα της εδινα την παραμικρη σημασια.
Υπαρχουν πολυ ομορφοτερα στουντιοκοριτσα π.χ. Χωρις να εχουν καβαλησει το καλαμι.
Στη γυναικα ομως δεν μετραει μονο η ομορφια, αλλα και ο χαρακτηρας.
Και αυτη απο χαρακτηρα... ειναι πολυ δηθεν!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: Τα ...βλέπω . Τα ρέστα μου  !:rolleyes: :helpplea: :2funny:
 

Συνημμένα

  • moro .jpg
    moro .jpg
    46,6 KB · Εμφανίσεις: 57

latsiali

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για πολυ  :cum: και :knockinb: και :pipa2: η κυρια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom