Νέα

Στουντιο και Ντουζακι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
Για να δουμε, ποια στουντιο προσφερουν πετσετουλα για μπανακι  :shower: πριν το ματσακι  :knockinb:...αναφερετε ποια στουντιο εχουν ωστε να ξερουμε, αν παμε δηλ. καμια μερα απλητοι, πατημενοι απο το γυμναστηριο ενοητε.!!  :2funny:, να ετοιμαστουμε ωστε να υποδεχτουμε την κοπελα οπως πρεπει...

Οσο ξερω...
Φριξου 9, και Κοροβαγκου, εχουν πετσετες 2 μεγεθων μεσα στα δωματια ετοιμες προς χρηση, σαμπουαν κλασικα, αλλα και ζελε για οποιον βρεξει και το....κεφαλι.!!
Α.Γεωργιου 34, αν ζητησεις η τσατσα σου δινει πετσετα...τουλαχιστων ετσι ηταν, αλλα σαμπουαν δεν θυμαμαι να ειχε.
Μινωταυρου, εχει πετσετα μεσα σε ναυλον σακουλα και πατους μιας χρησης για τις σαγιοναρες, κλασικα σαμπουαν...
Α.Γεωργιου 50, ειχε πετσετες κρυμενες μεσα στην κεντρικη συρταροθηκη, αλλα δεν ξερω αν μπορουμε να της χρησημοποιησουμε χωρις αδεια απο την υπερεσια, που δεν νωμιζω να υσχυει, σαμπουαν μεσα στο τζακουζι...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.546
Κριτικές
178
Like
38.959
Πόντοι
21.896
απο αλεξανδρουπολη και το στουντιο23 και το ερος νικολ και πετσετουλα και σαμπουαν με το απλο των 40 και 30 ευρω αντιστοιχα
και σαν χωροι φιλε ειδικα το στουντιο23 μονο με το στουντιο τηε μινωταυρου συγκρινονται
απο εξωτερικης εμφανησης το στουντιο23 ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ελλαδα αλλα ισως το χαλαει το εσωτερικο δωματιο λιγο
νομιζω στο απλο σε βαζουν και μασαζ πολυθρονα αλα δεν ειμαι σιγουρος
παντως ισως η τσα2 που ειναι και συμπαθητικη πρεπει να το καθαρισει λιγο περισσοτερο
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ωραίο θεματάκι...

Μου τη σπάνε στούντιο που έχουν δωμάτια χωρίς ντουζιέρα ή τζακούζι...Δεν διαφέρουν από Βαρδάρη σε τπτ.

Οπως Νικηφόρου Ουρανου 26 (και μικρό το δωμάτιο), Φριξου 15 το ένα από τα τρια, τουλάχιστον όμως είναι ευρύχωρο και Αν. Γεωργίου 50 επίσης το 1 σίγουρα δεν έχει τιποτα.

Φρίξου 14 την τελευταία φορά που πήγα υπήρχε πετσέτα στο δωμάτιο και παντοφλίτσα!


Αν και πολλά τα 40 στις Βίλλες, χαίρομαι όταν γαμάω στη Βίλλα Ερώτικα ειδικά... Νιώθω ότι είμαι σε 5άστερο και με όλα τα κομφόρ.
Τελευταία μου επίσκεψη στη Αντριάννα με μπανάκι πριν και μετά είχα κάτσει 40 λεπτά στο δωμάτιο με πρόγραμμα των 50 ευρώ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το επομενο βημα στουντιο με πισινα..... :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Τουλαχιστον πλενονται................τζαμπα  :grin: :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
καπου πρεπει να πλυθεις μετα τις κοπριες απο την στανη και το αρμεγμα.....δεν μπορεις να γαμησεις ετσι.... :zfuck:

Ελα ντε!!!!....Να παρακαλαμε να μην κλεισουν
Θα βγει παλι δυο δαχτυλα πετσα στο σωμα  :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Η λυση ειναι μια παιρνεις μαζι την ατομικη ντουζιερα και εισαι κυριος
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
απο αλεξανδρουπολη και το στουντιο23 και το ερος νικολ και πετσετουλα και σαμπουαν με το απλο των 40 και 30 ευρω αντιστοιχα
και σαν χωροι φιλε ειδικα το στουντιο23 μονο με το στουντιο τηε μινωταυρου συγκρινονται
απο εξωτερικης εμφανησης το στουντιο23 ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ελλαδα αλλα ισως το χαλαει το εσωτερικο δωματιο λιγο
νομιζω στο απλο σε βαζουν και μασαζ πολυθρονα αλα δεν ειμαι σιγουρος
παντως ισως η τσα2 που ειναι και συμπαθητικη πρεπει να το καθαρισει λιγο περισσοτερο
έφτασε η χάρη σου και στην Αλεξανδρούπολή ;;;;;; :sunglasses:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
ε οχι και καθε 15 γαμησι μαν;τι με περασες ;για καμια σεξμασιν; :birdman:
Α γεια σου!!!!   Του τοπα εγω με προσχημα ντε και καλα με το νερο ταχα μου, μπαs και τον τρομαξω αλλα .....
Δεν ηθελα να θιξω την ποσοτητα των συνευρεσεων
Ο κοσμοs ειναι κακοs.....δεν υπαρχει εμπιστοσυνη
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Να προσθεσω το Ανδρ.Γεωργιου 32.(Πορνομελισσες)
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
φτου σου με τσακωσες :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
αντε να βγω παραλια τωρα κια να με δεις :headbang: :headbang: :headbang:
με τι προσωπο θα σε αντικρυσω?????
έλα ρε μωρό δεν σε μαρτυράω  :P..με ξέρεις!είμαι καλό κορίτσι! :cheesy:απλά δεν είναι από κει ο δρόμος σου...
Καλά κάνεις και ενημερώνεις τα παιδιά για ό,τι καλό παίζει πάνω..
σε φιλώ :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom