Νέα

City Gate: Πιάτσα της τύχης!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν. Η αλήθεια είναι πως πρόκειται για κωλοπεριοχή. Πρέπει να είσαι τυχερός και να διασχίσεις την περιοχή τη σωστή ώρα. Γιατί μετά πλακώνουν τα μπατσικά και τα γκομενάκια εξαφανίζονται. Εγώ έχω περάσει αρκετές φορές (λόγο δρομολογίου, προγράμματος, δουλειάς...), ψώνισα μόνο 1 τεμάχιο, αλλά έχω ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ εντυπώσεις. Μαύρη, καλοντυμένη, περιποιημένη, με τα αρώματά της, καλύτερη κι από ντέλο. 20 ευρώ. Πίπα, μουνί/γαμήσι, όχι κώλο, όχι δάχτυλο, βυζί χωρίς συμμετοχή (δεν έβγαλε καν το σουτιέν).

Όλως περιέργως, με φρόντισε ιδιαίτερα, δεν βιαζόταν, εξαιρετικό το πούρο φλεβάνας που με κέρασε, στο γαμήσι ήταν πολύ εξυπηρετική (έσκυβε κι άνοιγε καλά και κουνιόταν με χάρη κι η ίδια, πισωκολλητό), κι όταν είδε πως δεν τελείωνα, όχι μόνο δεν με έδιωξε όπως το ντέλο που το πληρώνεις 40 ευρώ κι από πάνω, αλλά τα ξαναπήρε όλα από την αρχή, κι όταν είδε πως πάλι δεν τελείωσα, με άφησε να της τρίβω το μουνάκι της (αλλά όχι δάχτυλο, να πάρει) καθώς αυτή μου τον έπαιζε. Το καλύτερο από όλα πάντως, ήταν πως είτε ήταν πολύ μικρούλα, ή απλώς μικρόδειχνε. Εγώ καύλωσα μόνο που την είδα στο πεζοδρόμιο κι ας ήταν ντυμένη με ρούχα, γιατί ήταν μικροκαμωμένη, και το μάτι μου γυάλισε, το μυαλό μου θόλωσε, και σαν καλός σάτυρος εγώ πρώτος τις μίλησα για σεξ πριν καν μου προλάβει να μου πει η ίδια πως εκδίδεται. Και το σημαντικότερο; Όχι μόνο είχε καπότες, όχι μόνο σε υποχρέωνε κι η ίδια να φορέσεις (όπως είθισται), αλλά μου την έβαλε και με το στόμα, πουτανογκαβλιάρικα!

Συμπεράσματα...
1) Τις σωστές ώρες και μέρες, η περιοχή γύρω από το City Game είναι παράδεισος, σωστό χρυσορυχείο.
2) Πρέπει να σκοτεινιάσει πρώτα για να βρεις το φως σου.
3) Κάποια στιγμή, σίγουρα και καθημερινά, κάνουν έφοδο οι κωλόμπατσοι, την έχουν στημένη από νωρίς (συνήθως σε συγκεκριμένες διασταυρώσεις) και κάποιοι μάλιστα παρακολουθούν την ευρύτερη περιοχή, και χαλάν το πάρτυ αγρίως. Αυτή η στιγμή δεν είναι πάντα σταθερή, εγώ πρόλαβα να γαμήσω όμορφα κι ωραία και μετά πέρασαν αυτά τα γουρούνια κάπου στις 10 με 10 μισή, και κλείσαν το μαγαζί.
4) Έχει πολλές, καλές, αλλά μεγάλες σε ηλικία (20-30φεύγα), που ψωνίζονται μόνο μέσα στο αμάξι σου. Πεζός δεν τις γαμάει αυτές.
5) Σχεδόν όλες είναι μαύρες, στην πλειοψηφία καλές, όμως που και που έχει κι από καμμιά χοντρή, άσκημη, ή απλά με σκατόφατσα και ωραίο σώμα. Κάποιες όμως είναι γύφτισσες, προσοχή. Οι γύφτισσες δεν ξέρω τί άρωμα φοράνε και αν κουβαλάνε καπότες πάνω τους (κάτι μου λέει πως θα σκατοβρωμάνε, κι αν τις πεις για "προστασία", θα σε περάσουν για μαφιόζο αντί για προνοητικό!).
6) Έχει κάτι κακιασμένους κωλόγερους ρουφιάνους που φωνάζουν τους αστυνόμους και καταγγέλουν τα μωρά. Αυτούς να τους προσέχετε, και να αποφεύγετε να θεαθείτε, τόσο από αυτούς, όσο και από τους αστυνομικούς, όταν κυκλοφοράτε εκεί γύρω. Αν δουν κίνηση, η σκούπα κινδυνεύει να γίνει γρηγορότερα και να μείνετε με την πούτσα στο χέρι, χάρη στους αστυνόμους.
7) Φημολογείται πως οι αστυνόμοι δεν κυνηγάνε τις δρομόπιατσες γιατί προστατεύουν με ζήλο την υγεία μας (άλλωστε όπως προείπα έχουν καπότες τα κορίτσια πάνω τους), αλλά γιατί προστατεύουν τις επιχειρήσεις κάποιων κυρίων που λειτουργούν "νόμιμα" με "χαρτιά", κι έχουν "ευηπόληπτα" μαγαζιά, στα οποία σου παίρνουν 40 ευρώ, σου σερβίρουν πατσόλες/ελλεεινίδες, σου κάνουν και την αγγαρία τους μαζί με την ξεπέτα, και σε διώχνουν στα γρήγορα και τα μουλωχτά.
8) Η εντύπωση που μου δόθηκε, από την παρουσία της κοπέλας σε μένα και τον τρόπο των υπηρεσιών που μου προσέφερε, είναι πως τις αρέσει και τους προσέχουν τους νεαρούληδες και αυτούς που είναι και λιγάκι εμφανίσημοι. Κάτι που σε κανένα ντέλο (τουλάχιστον από αυτά που έχω πάει εγώ) δεν πρόσεξα, και ακόμη και γκόμενες δεν σου φέρονται καλύτερα πολές φορές αν είσαι νεαρούλης και ομορφούλης, ακόμη και περισσότερο κι από τις ίδιες.
9) Τέλος, αντίθετα με το ντέλο, αυτές δίνουν κινητό και δέχονται Hotel Meeting. Επίσης χρεώνουν την ώρα 50 ευρώ. Καμμιά σχέση με τις επαγγελματίες αγγαροπουτάνες με τα 100 κι 150 ευρώ την ώρα. Μόλις βγάλω λίγα λεφτά περίσσευμα ακόμα, τις δικές μου διακοπές θα τις κάνω στην πόλη μου. Ποιος τη γαμάει και τη θάλασσα...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
αν δεν εγραφες στο <πιατσες Θεσσαλονικης>θα ελεγα πως εχει και αλλου City Gate  :rolleyes:
 

GetYouBarbara

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
88
Like
10.232
Πόντοι
17.815
Νεαρουλης και ομορφος και δεν γουσταρει να πηγαινει για μπανια στην θαλασσα στα beach bar που γαμας και τζαμπα τα κολεγιοπαιδα που γινοντε στουρνα.. κατι δεν μου καθεται καλα εδω.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Άλλος ένας που νομίζει ότι ανακάλυψε την πυρίτιδα, ή άσκησε το δικαίωμα του στα 15 λεπτά δημοσιότητας μέσω του σάιτ....
:jerking: :jerking: :jerking:

Τι κάθεστε και ασχολείστε....
 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε που τη γάμησες; Σε χοτέλι;

Όχι. Σε ένα σκοτεινό στενό. Μου έδωσε όμως τον αριθμό της όταν τον ζήτησα, μου συννενοήθηκε στα αγγλικά, και μου είπε πως αν ήθελα μια ώρα, δεν πάει σε σπίτι, μόνο χοτέλι, και θέλει 50 ευρώ.

Νεαρουλης και ομορφος και δεν γουσταρει να πηγαινει για μπανια στην θαλασσα στα beach bar που γαμας και τζαμπα τα κολεγιοπαιδα που γινοντε στουρνα.. κατι δεν μου καθεται καλα εδω.

Φίλε, η ηλικία και η εμφάνιση σπανίως παίζουν ρόλο στο πόσο εύκολα βγάζεις γκόμενα. Μήπως δεν έχεις δει πιπινάκια να συνοδεύονται από φρίκουλες ή περασμένης ηλικίας κυρίους; Επίσης τώρα με την κρίση, δεν έχουν όλοι τις ανέσεις που είχαν κάποτε, για θάλασσες, bitch-bar, ποτά κι ιστορίες. Εμένα η κρίση και το μνημόνιο δεν μου κάθεται καλά εδώ, για σένα δεν ξέρω, συγγνώμη κιόλας. Χώρια που με το φοιτητόκοσμο είμαι μαλωμένος από καιρό. Δεν γουστάρω. Σιχάθηκα τη μαλακία που τους δέρνει, χειρότεροι κι από σχολιαρόπαιδα γίνονται πολλές φορές. Άσε πια το κλασσικό "Τα έχω ήδη με άλλον" ή "ήρθα εδώ με το αγόρι μου κι είναι στην τουαλέτα", ενώ είναι single σταντέ η τύπισσα και από την τουαλέτα βγαίνουν και 2 φιλενάδες. Λεφτά για πέταμα και νεύρα για ρετάλιασμα, ή υπομονή για χοντρομαλακίες, δεν έχω καθόλου πλέον. Άσε που θέλω οι έξοδοί μου να είναι πετυχημένες, και να αποφεύγω τα τσάμπα κεράσματα και συνοδείες ολόκληρων απογευμάτων πριν. Άσε τα φοιτητοκόριτσα να παίζουν μοναχά τους τις κουμπάρες, ή με γηραιούς κυρίους που είναι (και το θεωρούν κι οι ίδιες πολλές φορές) πιο σικ, ή με τον όποιο μαλάκα τις πετυχαίνει φέσια και τις κάνει ό,τι γουστάρει χωρίς να νιώθουν, πιο ωραία είναι έτσι.

Άλλος ένας που νομίζει ότι ανακάλυψε την πυρίτιδα, ή άσκησε το δικαίωμα του στα 15 λεπτά δημοσιότητας μέσω του σάιτ....
:jerking: :jerking: :jerking:

Τι κάθεστε και ασχολείστε....

Ωραία υποδοχή. Καλά λέει το ρητό, "παντού υπάρχει ένας μαλάκας".
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
10
Like
4.158
Πόντοι
4.895
Άλλος ένας που νομίζει ότι ανακάλυψε την πυρίτιδα, ή άσκησε το δικαίωμα του στα 15 λεπτά δημοσιότητας μέσω του σάιτ....
:jerking: :jerking: :jerking:

Τι κάθεστε και ασχολείστε....
trefle διαφωνώ οριζόνται,κάθετα,διαγώνια και ό,τι άλλο θέλεις μαζί σου...είσαι FOUL
 

Επισκέπτης
Όχι. Σε ένα σκοτεινό στενό. Μου έδωσε όμως τον αριθμό της όταν τον ζήτησα, μου συννενοήθηκε στα αγγλικά, και μου είπε πως αν ήθελα μια ώρα, δεν πάει σε σπίτι, μόνο χοτέλι, και θέλει 50 ευρώ.

Φίλε, η ηλικία και η εμφάνιση σπανίως παίζουν ρόλο στο πόσο εύκολα βγάζεις γκόμενα. Μήπως δεν έχεις δει πιπινάκια να συνοδεύονται από φρίκουλες ή περασμένης ηλικίας κυρίους; Επίσης τώρα με την κρίση, δεν έχουν όλοι τις ανέσεις που είχαν κάποτε, για θάλασσες, bitch-bar, ποτά κι ιστορίες. Εμένα η κρίση και το μνημόνιο δεν μου κάθεται καλά εδώ, για σένα δεν ξέρω, συγγνώμη κιόλας. Χώρια που με το φοιτητόκοσμο είμαι μαλωμένος από καιρό. Δεν γουστάρω. Σιχάθηκα τη μαλακία που τους δέρνει, χειρότεροι κι από σχολιαρόπαιδα γίνονται πολλές φορές. Άσε πια το κλασσικό "Τα έχω ήδη με άλλον" ή "ήρθα εδώ με το αγόρι μου κι είναι στην τουαλέτα", ενώ είναι single σταντέ η τύπισσα και από την τουαλέτα βγαίνουν και 2 φιλενάδες. Λεφτά για πέταμα και νεύρα για ρετάλιασμα, ή υπομονή για χοντρομαλακίες, δεν έχω καθόλου πλέον. Άσε που θέλω οι έξοδοί μου να είναι πετυχημένες, και να αποφεύγω τα τσάμπα κεράσματα και συνοδείες ολόκληρων απογευμάτων πριν. Άσε τα φοιτητοκόριτσα να παίζουν μοναχά τους τις κουμπάρες, ή με γηραιούς κυρίους που είναι (και το θεωρούν κι οι ίδιες πολλές φορές) πιο σικ, ή με τον όποιο μαλάκα τις πετυχαίνει φέσια και τις κάνει ό,τι γουστάρει χωρίς να νιώθουν, πιο ωραία είναι έτσι.

Ωραία υποδοχή. Καλά λέει το ρητό, "παντού υπάρχει ένας μαλάκας".

Τὰ καλὰ τῆς συμπρωτευούσης (ἐμφάνισις γυνῶν) καὶ τὰ κακὰ της (συμπεριφορά - ἀκόμη ἀγενέστεραι καὶ πλέον φιλάργυραι τῶν κορῶν τῶν Ἀθηνῶν).
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Τὰ καλὰ τῆς συμπρωτευούσης (ἐμφάνισις [size=14pt]γυνῶν[/size]) καὶ τὰ κακὰ της (συμπεριφορά - ἀκόμη ἀγενέστεραι καὶ πλέον φιλάργυραι τῶν κορῶν τῶν Ἀθηνῶν).
Καλά, όταν προσπαθούμε να διατηρήσουμε τη μαλακία σε υψηλά επίπεδα, στο τέλος θα την κάνουμε την χοντροπαπάρα....
Άκου 'των γυνών'  :o  :o
:2funny: :2funny: :2funny:

Ελπίζω να μην σε πάρουν χαμπάρι στα πολιτικά thread και γίνεις ρεζίλι....
'Των γυνών'  :2funny: :2funny: :2funny:

 
OP
OP
Α

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Άσχετο, αλλά ποτέ δεν είδα ξανά τα ίδια κορίτσια. Κάθε νύχτα είναι και διαφορετικές! Επίσης, είδα πως οι γύφτισσες σταμάτησαν να εκδίδονται (ευτυχώς). Χολέρα, πανούκλα, πανώλη... Έχω όμως μια απορία να μου λύσετε. Γιατί ποτέ και πουθενά, δεν είδα ούτε μια ασιάτισσα να κάνει πεζοδρόμιο εκεί γύρω ή οπουδήποτε αλλού; Στην εκεί γύρω περιοχή ΠΑΡΑ πολλές μένουν. Έχω την εντύπωση πως η Chinatown της Σαλόνικα Σίτυ είναι μεγαλύτερη σε πληθυσμό από τη μαυρίλα. Τί τρέχει...; :huh:
 

kalamity

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Άσχετο, αλλά ποτέ δεν είδα ξανά τα ίδια κορίτσια. Κάθε νύχτα είναι και διαφορετικές! Επίσης, είδα πως οι γύφτισσες σταμάτησαν να εκδίδονται (ευτυχώς). Χολέρα, πανούκλα, πανώλη... Έχω όμως μια απορία να μου λύσετε. Γιατί ποτέ και πουθενά, δεν είδα ούτε μια ασιάτισσα να κάνει πεζοδρόμιο εκεί γύρω ή οπουδήποτε αλλού; Στην εκεί γύρω περιοχή ΠΑΡΑ πολλές μένουν. Έχω την εντύπωση πως η Chinatown της Σαλόνικα Σίτυ είναι μεγαλύτερη σε πληθυσμό από τη μαυρίλα. Τί τρέχει...; :huh:


που να αντέξουν οι μικροκαμωμένες τις ελληνικές ψωλές ? θα σκιστούνε στην μέση αν κρίνω από τις τσόντες τους όπου συνήθως οι πούτσες των ασιατών είναι μεγέθους μικρού μου δάχτυλου


πέρα από την πλάκα, ίσως και καλύτερα που δεν εκδίδονται. δεν βλέπονται
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Είδα κάτι πράγματα για την πιάτσα κοντά στο City Gate. Και αποφάσισα να περάσω μια βόλτα να τα εξακριβώσω αυτοπροσώπως. Ήταν λίγο νωρίς (7.00 απόγευμα), όμως ήταν 3 κορίτσια, όπως τις είδα, μάλλον βουλγαρόγυφτσες (όμως καθαρές, αποκαλυπτικές, περιποιημένες). Μόνο μία από αυτές εκδίδονταν, ήταν πολύ καλή, μικρούλα (κάπου στα 20 φαινόταν), με χέρι σε επίδεσμο και ρούχα λίγο σκισμένα, παλιά. Ζήτησε 20 ευρώ, πήγαμε παραπέρα κοντά σε κάτι κωλόσπιτα που καλλιεργούν κάτι μαλακίες σαν κήπους, κάτω από τη γέφυρα, δίπλα στις ράγες των τραίνων. Όμως ούτε όρεξη είχε, βιαζόταν κιόλας, και κοίταζε να αποφύγει την επαφή (στο πισωκολλητό έβαζε το χέρι της να εμποδίσει το λέντη να μπουκάρει στη στοά). Πήγα για ελεύθερα πιασίματα, απαίτησε άλλο ένα εικοσάρικο. Μου την έπαιξε λίγο, απαίτησε επιτακτικά άλλο ένα δεκάρικο για στοματικό, το οποίο έκανε χωρίς όρεξη, και θύμωσε/ήθελε να φύγει, γιατί είχα αντοχές και δεν τελείωνα γρήγορα (μετά γκρινιάζουν κάποιες ηλίθιες πως δεν βρίσκουν άντρα με αντοχές που να μην τελειώνει γρήγορα, αλλά από το γράψιμο και το φτύσιμο μας αναγκάζουν να τρέχουμε στις πουτάνες που θέλουν το τελείως αντίθετο από αυτές). Στο τέλος σιχάθηκα και την έδιωξα εγώ μόνος μου.

Ένα χαμένο πενηντάρικο, χωρίς αντίκρυσμα, χωρίς σωστές υπηρεσίες. Αν ήξερα νωρίτερα πως δουλεύει ένα συγκεκριμένο καυτό τεμάχιο σε ένα συγκεκριμένο ντέλο εκεί κοντά, θα πήγαινα κατευθείαν εκεί πέρα εξ' αρχής! Μακρυά! Μαύρες δεν είδα εκεί γύρω. Όμως πρόσεξα κάτι πρόχειρα αυτοκινητοψωνίσματα με νταρντανοαραπίνες, πίσω από το σταθμό των τραίνων, σε εκείνο το αφώτιστο οικόπεδο, που μοιάζει με σχολείο (μπορεί και να είναι, δεν διέκρινα μέσα στη μαύρη σκοτεινιά). Ελπίζω να βοήθησα. Εγώ πάντως σε πιάτσα δεν ξαναπατάω. Αυτό το πενηντάρικο θα το έκανα ένα σπέσιαλ φουλ πρόγραμμα καλού G.L. κοριτσιού σε ντέλο. Ανάθεμα, κατάρα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Εδωσες 50€ για να γαμησεις στα ορθια.??  :headbang:
ρε φιλες απο την στιγμη που σου ζητησε το 2ο εικοσαρικο επρεπε να την στηλεις....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Φίλε Κινέζος, αν είδες επίδεσμο στο χέρι ήταν για να κρύψει τις βελονιές από την ηρωίνη που παίρνει! Το νου σας μάγκες μακριά από πρεζόνια, το λιγότερο που θα αρπάξετε είναι ηπατίτιδα και aids. Οι βουλγάρες και οι ρουμάνες είναι δύσκολοι χαρακτήρες, εγώ προσωπικά ακόμα και σε CT δεν τις έχω ευχαριστηθεί αυτές τις ράτσες. Αν είναι και τσιγγανες τότε μακριά, το μόνο που βλέπουν είναι το πορτοφόλι και όχι η δική σας χαρά!
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Μπα φίλος, είχε καπότα μες στο βυζί, που την έβγαλε και μου την φόρεσε πριν αρχίσει το ψεύτικο, βουλγαρογύφτικο πανηγύρι. Και ούτως ή άλλως, με το κωλόχερο που έβαζε μπροστά στο αυτό της, ούτε καν μέσα μπήκα. Για τα λεφτά, στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα. Φαίνεται με καταράστηκε κάποιος χρυσάφι να πιάνω, σκατά να γίνεται...

Τώρα για τα ναρκωτικά με τρόμαξες. Κι η αλήθεια ήταν πως παραπατούσε και λίγο. Κρίμα όμως, άλλος λέει στην ίδια πιάτσα με 50 ευρώ άλλη μαυρούλα και καλή, θα πήγαινε μια ώρα μαζί του σε ξενοδοχείο. Η θεά τύχη είναι πάντα απρόβλεπτη. Έλεος όμως, πόσο απονήρευτος και "αταξίδευτος" είμαι... Αν είχα γκόμενα, ούτε θα πατούσα στις τάνες. Καμμιά δεν θέλει ούτε καλό παιδί, ούτε με αντοχές να κρατάνε ώρα. Φαίνεται όλες γκρινιάζουν από συνήθεια και μόνο, για νά 'χουν κάτι να πουν!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Μαγκες τι γινεται εχουμε κανα νεο για Σιτι Γκειτ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom