Νέα

Ξενοδοχείο - Σουίτες για μπάτσελορ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Arrwstos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

Υπάρχει πρόταση για ξενοδοχείο εντός Αττικής που να έχει μεγάλη σουίτα για να ικανοποιήσει σε μέγεθος :

6 μαντράχαλους και 4-5 κορίτσια που θα έρθουν;

στο μυάλο μου φαντάζομαι σουίτα που να σπάει σε δύο μέρη κλπ...

ευχαριστώ.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ο πριαμος  εχει σουιτα για παρτι
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
ο πριαμος  εχει σουιτα για παρτι

Σιγά τη σουίτα! Ένα μεγάλο δωμάτιο με δυο μπάνια είναι και εσωτερικό, δεν έχει ούτε παράθυρο! Άσε που τη χρεώνει κανένα 250άρι νομίζω για τόσα άτομα.
Πως πηδάτε σ' αυτό το κωλοχανείο ρε σεις;

Δεν πάνε καλύτερα στο Λουτράκι, στο Καζίνο, να κλείσουν μια σουίτα με τα ίδια λεφτά πάνω κάτω (υπάρχουν διαφόρων μεγεθών και αντιστίχων τιμών και διατίθενται και για day use) να έχουν και τζάμπα πισίνες, ζακούζια, σάουνες, ιδιωτική πλαζ και θέα στον Κορινθιακό! 
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
brasil house στη γλυφαδα διπλα απο το crystal blue
 
OP
OP
A

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις.

Το Λουτράκι ήταν στον αρχικό σχεδιασμό (καζίνο,κορίτσια και θάλασσα) μιας και το Vegas μας έπεφτε μακριά, θα γυρνούσαμε τη δική μας εκδοχή του hangover.

Ο λόγος που το γειώσαμε είναι γιατί θεωρήσαμε δύσκολο να κανονίσουμε τα κορίτσια για εκεί; είχαμε δίκιο σ αυτό;

ο Πρίαμος από μια απλή ιντερνετική έρευνα, είδα πως ήταν το μόνο που πρόσφερε κάτι κοντά σ αυτό που ψάχνουμε για δωμάτιο αλλά χωρίς να πείθει πολύ.

θα τσεκάρω το brazil house.

Όποιος άλλος μπορεί να βοηθήσει θα του είμαι υπόχρεως..

ευχαριστώ και πάλι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Καλησπέρα παιδιά,

Υπάρχει πρόταση για ξενοδοχείο εντός Αττικής που να έχει μεγάλη σουίτα για να ικανοποιήσει σε μέγεθος :

6 μαντράχαλους και 4-5 κορίτσια που θα έρθουν;

στο μυάλο μου φαντάζομαι σουίτα που να σπάει σε δύο μέρη κλπ...

ευχαριστώ.

:rockon: :rockon: :rockon:

URL]]
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
Όντως το Brasil είναι μια πολύ καλή εναλλακτική πρόταση του Λουτρακίου. Ώπως το θέλεις, δίχωρο, διακριτικό κλπ. Προσωπικά για απλή διανυκτέρευση το έχω χρησιμοιποιήσει αρκετές φορές, μια φορά είχα κάτσει κι ένα τρίο (2Γ-1Α) και πρόβλημα δεν είχα. Τώρα για 10 άτομα δεν ξέρω αν φτάνει η σουίτα του, αλλά μάλλον στριμωξίδι θα θέλετε. :grin: 

Για ρίξε μια ματιά και στο Μπλέιζερς, λίγο παραδίπλα. Επί της παραλιακής στη Βούλα. (Κ. Καραμανλή λέγεται η Ποσειδώνος στη Βούλα, ως γνωστόν.)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Πως πηδάτε σ' αυτό το κωλοχανείο ρε σεις;

Δεν πάνε καλύτερα στο Λουτράκι, στο Καζίνο, να κλείσουν μια σουίτα με τα ίδια λεφτά πάνω κάτω (υπάρχουν διαφόρων μεγεθών και αντιστίχων τιμών και διατίθενται και για day use) να έχουν και τζάμπα πισίνες, ζακούζια, σάουνες, ιδιωτική πλαζ και θέα στον Κορινθιακό! 

Γιατί ο Πρίαμος είναι 10 λεπτά από το γραφείο μας παίχτη!

;)
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606
Γιατί ο Πρίαμος είναι 10 λεπτά από το γραφείο μας παίχτη!

;)

Δεκτόν!
Εγώ έτσι κι αλλιώς από μακριά έρχομαι, οπότε και στην Κηφισιά με βολεύει και στο Φάληρο ακόμα.
Τώρα όντως στο κέντρο δεν έχει σοβαρές εναλλακτικές σοβαρές. Πάντως αν δεν σου πέφτει άβολα δες μια φορά το "Αρεως" επί της Μπουμπουλίνας και Αλεξάνδρας. Η μέρα με τη νύχτα, με τα ίδια λεφτά. ;)
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.777
Like
4.500
Πόντοι
606

Το πήγες στο πολύ ακριβό! Επίσης ο Αστέρας έχει πολύ αυστηρή πόρτα και ενδέχεται να υπάρξουν προβλήματα, αν αρχίσουν και πλακώνουν δέκα νοματαίοι.

"Απέναντι" όμως υπάρχει το "Vouliagmeni Suites" το οποίο έχει και δύο τρίχωρες σουίτες. Ένα μεγάλο υπνοδωμάτιο, ένα μικρό κι ένα σαλόνι. Από τον Αστέρα πιο φτηνά σίγουρα, αλλά καλοκαίρι είναι ακριβά θα είναι στη Βουλιαγμένη anyway.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Δεκτόν!
Εγώ έτσι κι αλλιώς από μακριά έρχομαι, οπότε και στην Κηφισιά με βολεύει και στο Φάληρο ακόμα.
Τώρα όντως στο κέντρο δεν έχει σοβαρές εναλλακτικές σοβαρές. Πάντως αν δεν σου πέφτει άβολα δες μια φορά το "Αρεως" επί της Μπουμπουλίνας και Αλεξάνδρας. Η μέρα με τη νύχτα, με τα ίδια λεφτά. ;)
Το έχω δοκιμάσει, μικρά δωμάτια όμως, άσε που είναι και μέσα στην εμπόλεμη ζώνη.

Ενδιαφέρον είχε παλιά το προεδρικόν, αλλά είναι πλέον ρουστικάλ.

Για πρωινά στα πεταχτά, ο Πρίαμος βολεύει super, με τα πόδια σε 10 από το γραφείο του προέδρου ;), και η party suite σηκώνει εύκολα 4άδα+.

Το ίδιο (επίσης 10 λεπτά από την 2η βάση) και ο Μίδας για σκαστές το βραδάκι, golden για να νιώθουν οι κυρίες αλά julia. :grin:

Ακριβές επιλογές άπειρες, και επάνω και κάτω.

Είναι κυρίως θέμα χρόνου και προετοιμασίας όμως που δεν βολεύει IMHO. Άσε που για 2-3 ώρες δεν λέει να σκάσεις τόσα.

Π.χ. Gallery επάνω, Lagonisi για κάτω (αν είναι να τρέχω σαν τον μαλάκα μέχρι αστέρα...)

 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.218
Κριτικές
45
Like
3.559
Πόντοι
4.365
Σου εχω την λυση.. αρρωστε... :grin:
Hotel Carol.. στο μικρολιμανο...
ακριβως πανω απο την reception, ειναι η 'μεγαλη' σουιτα...
Εχει ενα κρεβατι........τσσσσσ.... τουμπανο.....  KING-SIZE....  :2funny:
Mιλαμε για πολλα παιχνιδια...  :grouphug: :knockinb: :2on1: :pipa3:
Δοκιμασμενο... :sunglasses:
Σου παραθετω κ φωτογραφια.....
αλλα για να καταλαβεις το μεγε8ος σου λεω οτι ειναι σαν 4 διπλα κρεβατια..ενωμενα.... :new_shocked:
4_1.jpg



Α!Το συγκεριμενο δωματιο εχει και τεραστια στρογγυλη μπανιερα με υδρομασαζ...
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αστέρας και λοιπά αντίστοιχα ξενοδοχεία δεν αφήνουν 10 άτομα στη σουίτα ούτε για πλάκα

άντε βαριά βαριά καμιά καμπάνα σε λαγονήσι, να μην σας δουν ομάδα ποδοσφαίρου

αλλά το κόστος καραξεφεύγει

και το blazer suites ακριβό για μεγάλα, σουίτες, κλπ.

το brazil στη γλυφάδα που είπε ο φίλος, πολύ καλή επιλογή και ωραίο μέσα, δεν έχει θέα βέβαια αλλά δεν σε νοιάζει

από γαμιστρώνες, το mary plaza στο μοσχάτο (παλαιά παραλιακή) έχει λέει σουίτα, αλλά όταν πήγα να την κλείσω προ 2 ετών περίπου για αντίστοιχη φάση (φαντάσου, και λιγότερα άτομα) είπε δεν βάζει πάνω από 4 (?!)

εναλλακτικά, βρείτε κανένα γαμιστρώνα που σας αρέσει, κλπ., και κλείστε όλο τον όροφο,να παίζετε κρυφτό και κυνηγητό στους διαδρόμους

 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.738
Like
26.426
Πόντοι
5.906
το νεφελη,κοντα στην αλιμου εχει τρει σουιτες,ολες στον τελευταιο οροφο με εκπληκτικη θεα θαλασσα,φτηνα ποτακια και τιμη 40ευρο εκαστη
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Παντου αφηνουν αν κανεις την αναλογη ζημια και τους παιξεις με ωραιο τροπο
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αστερα δεν αφηνουν επιμενω
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η γνώση μου στο συγκεκριμένο αντικείμενο χρονολογείται από την εποχή της δραχμής
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
btw δεν (μας) τό δίνανε τότε για ημι, μόνο για βραδιά ολόκληρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom