Νέα

απιστευτο γραμμα χωρισμου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hippoaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κοιταξτε η τυπησα τι γραμμα χωρισμου εστειλε οταν επιασε τον γκομενο της να την απατα μεσω φεισμπουκ


Δημιούργησε ένα κυνήγι θησαυρού για τον άπιστο άντρα

Το γύρο του διαδικτύου κάνει το γράμμα χωρισμού που άφησε μια γυναίκα στον καλό της, αφού κατάλαβε ότι την απατά.

Στο γράμμα που πολλοί χαρακτηρίζουν την «καλύτερη επιστολή χωρισμού», η γυναίκα περιγράφει πώς μέσω του Facebook κατάλαβε ότι ο αγαπημένος της διατηρούσε επαφή με μια άλλη γυναίκα με το όνομα Kelsi.

«Μάντεψε ποιος άφησε το Facebook του ανοιχτό στον υπολογοιστή και έλαβε μήνυμα από την Kelsi; Ναι! Εσύ!» γράφει η γυναίκα στην αρχή της επιστολής.

«Μην ανησυχείς δεν έσπασα τίποτα. Μάλιστα, με μεγάλη μου χαρά πακετάρισα τα πράγματα σου! Μάλιστα, επινόησα ένα παιχνίδι, μιας και ξέρω πως σου αρέσει γενικά να ψάχνεις (όπως για παράδειγμα άλλα κορίτσια)», γράφει ειρωνικά η εξαπατημένη γυναίκα,

Στη συνέχεια παραθέτει μια λίστα με τις τοποθεσίες που ο άπιστος άντρας θα πρέπει να αναζητήσει τα πράγματά του, θυμίζοντας ένα ιδιότυπο «κυνήγι του θησαυρού».

«-Τα ρούχα σου είναι εκεί που συναντηθήκαμε για πρώτη φορά!
-Τα ηλεκτρονικά σου παιχνίδια είναι εκεί που φιληθήκαμε για πρώτη φορά!
-Το laptop σου είναι εκεί που αγοράσαμε το πρώτο μας ηλεκτρονικό παιχνίδι μαζί.
-Η τηλεόρασή σου είναι εκεί που "πηγαίναμε συνήθως".
-Και όλα τα υπόλοιπα, συμπεριλαμβανομένων των φωτογραφιών από τα 2 τελευταία χρόνια της ζωής μας, είναι στο σπίτι της Kέλσι».

«Καλά να περάσεις! Α, και ενώ εγώ δεν έσπασα ή κατέστρεψα τίποτα από τα πράγματά σου, δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι κάποιος άλλος δεν θα τα βρει... Καλό κυνήγι!»


επειδη δεν ξερω να ανεβαζω εδω φωτο μπορει να μπει καποιος στο σαιτ και να δει την φωτο του γραμματος

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δεν ειδα πουθενα να γραφει το μαστιγιο και ο δονητης ειναι εκει που πρωτογαμηθηκαμε πρωτη φορα......γιαυτο μαλλον χωρισαν  :grin: :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαα καλα του εκανε !!!!!!!!!!!!!!!!
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
καλύτερη απάντηση θα ήταν ..........



στα αρχιδια μου θα πάρω άλλα .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
δεν ειδα πουθενα να γραφει το μαστιγιο και ο δονητης ειναι εκει που πρωτογαμηθηκαμε πρωτη φορα......γιαυτο μαλλον χωρισαν  :grin: :grin:

Του αφησε ενα γριφο, για να τον λυση μονος του !!!  :grin: :grin: :grin:
 

ioannisp71

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
346
Κριτικές
20
Like
1.624
Πόντοι
1.661
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!
 

Swtlu

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα, παλιο και καλο... ;)
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
δυνατο χιουμορ η τυπισσα.

Εαν ηταν Ελλεηνιδα ? Θα αντιδρουσε ετσι ?

Οεο ?
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύποι μου αρέσει που την επικροτείτε. Ο σημερινός άνδρας έχει ξεπέσει σε απίστευτα επίπεδα ξεφτίλας.
 

Phill_69

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Χαχαχα αυτή δεν πρόκειται θα την ξεχάσει ποτέ!
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
ρε παλικαρε αυτό έχει γίνει χρόνια τώρα
Και δεν ήταν Ελληνίδα
μπαγιάτικο
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
36
κοιταξτε η τυπησα τι γραμμα χωρισμου εστειλε οταν επιασε τον γκομενο της να την απατα μεσω φεισμπουκ


Δημιούργησε ένα κυνήγι θησαυρού για τον άπιστο άντρα

Το γύρο του διαδικτύου κάνει το γράμμα χωρισμού που άφησε μια γυναίκα στον καλό της, αφού κατάλαβε ότι την απατά.

Στο γράμμα που πολλοί χαρακτηρίζουν την «καλύτερη επιστολή χωρισμού», η γυναίκα περιγράφει πώς μέσω του Facebook κατάλαβε ότι ο αγαπημένος της διατηρούσε επαφή με μια άλλη γυναίκα με το όνομα Kelsi.

«Μάντεψε ποιος άφησε το Facebook του ανοιχτό στον υπολογοιστή και έλαβε μήνυμα από την Kelsi; Ναι! Εσύ!» γράφει η γυναίκα στην αρχή της επιστολής.

«Μην ανησυχείς δεν έσπασα τίποτα. Μάλιστα, με μεγάλη μου χαρά πακετάρισα τα πράγματα σου! Μάλιστα, επινόησα ένα παιχνίδι, μιας και ξέρω πως σου αρέσει γενικά να ψάχνεις (όπως για παράδειγμα άλλα κορίτσια)», γράφει ειρωνικά η εξαπατημένη γυναίκα,

Στη συνέχεια παραθέτει μια λίστα με τις τοποθεσίες που ο άπιστος άντρας θα πρέπει να αναζητήσει τα πράγματά του, θυμίζοντας ένα ιδιότυπο «κυνήγι του θησαυρού».

«-Τα ρούχα σου είναι εκεί που συναντηθήκαμε για πρώτη φορά!
-Τα ηλεκτρονικά σου παιχνίδια είναι εκεί που φιληθήκαμε για πρώτη φορά!
-Το laptop σου είναι εκεί που αγοράσαμε το πρώτο μας ηλεκτρονικό παιχνίδι μαζί.
-Η τηλεόρασή σου είναι εκεί που "πηγαίναμε συνήθως".
-Και όλα τα υπόλοιπα, συμπεριλαμβανομένων των φωτογραφιών από τα 2 τελευταία χρόνια της ζωής μας, είναι στο σπίτι της Kέλσι».

«Καλά να περάσεις! Α, και ενώ εγώ δεν έσπασα ή κατέστρεψα τίποτα από τα πράγματά σου, δεν μπορώ να σου εγγυηθώ ότι κάποιος άλλος δεν θα τα βρει... Καλό κυνήγι!»


επειδη δεν ξερω να ανεβαζω εδω φωτο μπορει να μπει καποιος στο σαιτ και να δει την φωτο του γραμματος


μιας και ειναι ΑΓΓΛΙΑ Η ΑΜΕΡΙΚΑ ΚΑΠΟΥ . Δηλαδη καπου που μιλανε αγγλικα αρα και το νομικο συστημα κατι τετοιες μαγκιες τις δεν τις χαριζει θα την πηγαινα κατευθειαν δικαστικα με το ιδιο το γραμμα
Να βγαλεις και κατι . Αμα ηταν Ελλαδα αστα να πανε.
Το γραμμα  και η γκοεμνα για τον πουτσο


 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
572
Like
338
Πόντοι
26
Παλιοπουτανα σιχαμενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom