Νέα

ts-Gabrielle

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nikitas7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Ωραιο μπαμπατσικο μωρο δεν το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει και απο δουλια το γηνετε...; :fuck2:
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Ωραιο μπαμπατσικο μωρο δεν το εχει δοκιμασει κανεις να μας πει και απο δουλια το γηνετε...; :fuck2:

Λοιπόν αυτή εδώ τύπε πρέπει ή 1)Να είναι από φραγκάτο και open minded μαλακοdaddy ή 2)Να έχει αρπάξει χοντρές μπάζες και βίζιτες από πολύ μικρή. Δεν εξηγείται στα 23 της (με ή χωρίς τα καλοκαίρια) να έχει τόσο Σιλικονάτο στήθος. Μιλάμε για ένα από τα πιο πληθωρικά για τρανς στήθη που υπάρχουν στην πιάτσα να'ούμε τύπε... :grin: :grin: :grin:

 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Οντως φοβερες :tits2: και ομορφο προσωπακι για :pipa1:
 
OP
OP
Nikitas7

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
472
Like
1.719
Πόντοι
201
κάποιος συναγωνιστής που να το έχει δοκιμάσει;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.094
Πόντοι
606
δεν ξετρελαθηκα ωταν την ειδα απο κοντα την εχω παρει καπου στο κολονο μετρια πραγματα με ανεση χρωνου για μια φορα καλη απο κει και περα αλλος με μεγαλητερη εμπηρεια ας μας πει...
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Τι να σας πω συναγωνιστες εγω πηγα μαζι της...μετα απο πολυ ψαξιμο και με διαφορους συναγωνιστες που την ειχαν επισκεφτει για να μην κλαψω τα λεφτα μου....λοιπον πιο χαλια δεν γινεται ειναι πολυ χοντρη απορω καποιοι πως πατε εκει...προφανως θα ειστε κι εσεις καπως χαλια,δεν εχω να πω κατι αλλο,αν τωρα σε καποιους θυμιζει θυληκο αυτη η μπουλντοζα οκ παω πασο τοτε εγω σας στελνω μνμτα απο το φεγγαρι...η πιπα της δε με ξετρελανε,στον Κολωνο μενει το μπετατζοκοριτσο...60 ευρω εδωσα και τα κλαιω ακομη...δεν θελω να την δυσφημισω αλλα καποιοι την εχουν κανει θεα εδω μεσα...δε θα ξαναπηγαινα ποτε μαζι του-ης...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
Τι να σας πω συναγωνιστες εγω πηγα μαζι της...μετα απο πολυ ψαξιμο και με διαφορους συναγωνιστες που την ειχαν επισκεφτει για να μην κλαψω τα λεφτα μου....λοιπον πιο χαλια δεν γινεται ειναι πολυ χοντρη απορω καποιοι πως πατε εκει...προφανως θα ειστε κι εσεις καπως χαλια,δεν εχω να πω κατι αλλο,αν τωρα σε καποιους θυμιζει θυληκο αυτη η μπουλντοζα οκ παω πασο τοτε εγω σας στελνω μνμτα απο το φεγγαρι...η πιπα της δε με ξετρελανε,στον Κολωνο μενει το μπετατζοκοριτσο...60 ευρω εδωσα και τα κλαιω ακομη...δεν θελω να την δυσφημισω αλλα καποιοι την εχουν κανει θεα εδω μεσα...δε θα ξαναπηγαινα ποτε μαζι του-ης...

τοσο χαλια ηταν ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Τι να σας πω συναγωνιστες εγω πηγα μαζι της...μετα απο πολυ ψαξιμο και με διαφορους συναγωνιστες που την ειχαν επισκεφτει για να μην κλαψω τα λεφτα μου....λοιπον πιο χαλια δεν γινεται ειναι πολυ χοντρη απορω καποιοι πως πατε εκει...προφανως θα ειστε κι εσεις καπως χαλια,δεν εχω να πω κατι αλλο,αν τωρα σε καποιους θυμιζει θυληκο αυτη η μπουλντοζα οκ παω πασο τοτε εγω σας στελνω μνμτα απο το φεγγαρι...η πιπα της δε με ξετρελανε,στον Κολωνο μενει το μπετατζοκοριτσο...60 ευρω εδωσα και τα κλαιω ακομη...δεν θελω να την δυσφημισω αλλα καποιοι την εχουν κανει θεα εδω μεσα...δε θα ξαναπηγαινα ποτε μαζι του-ης...
Και γιατι εκατσες;
 
OP
OP
Nikitas7

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
472
Like
1.719
Πόντοι
201
Τελικά είναι όπως στις φωτό, ωραίο και καθαρό σπίτι, το ραντεβού κλείστηκε άμεσα όταν τηλεφώνησα,
Για καμία ώρα κουβεντούλα στο σαλόνι για διάφορα θέματα
Στη συνέχεια σε ένε υπνοδωμάτιο όπου τα δίνει όλα για να σε ικανοποιήση
Το στήθος μεγάλο και με καλή αίσθηση και τα παραπανίσια κιλά τοποθετημένα όπως σε γυναίκα
Διάρκεια περίπου 30 λεπτά όπου αρκέστικα μόνο σε γλυψίματα και παιχνίδια με ις βυζάρες της
καθώς αποφεύγω την καθεαυτη συνουσία με ιερόδουλες κάθ τύπου
Εργαλείο σηκωμένο περίπου σαν το δικό μου στα 15cm,
Πρώτη μου εμπειρία σε κατοίκον επίσκεψη τραβεστί και ήταν αρκετά καλή για να την προτιμήσω ξανά
Αυτά
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
Τελικά είναι όπως στις φωτό, ωραίο και καθαρό σπίτι, το ραντεβού κλείστηκε άμεσα όταν τηλεφώνησα,
Για καμία ώρα κουβεντούλα στο σαλόνι για διάφορα θέματα
Στη συνέχεια σε ένε υπνοδωμάτιο όπου τα δίνει όλα για να σε ικανοποιήση
Το στήθος μεγάλο και με καλή αίσθηση και τα παραπανίσια κιλά τοποθετημένα όπως σε γυναίκα
Διάρκεια περίπου 30 λεπτά όπου αρκέστικα μόνο σε γλυψίματα και παιχνίδια με ις βυζάρες της
καθώς αποφεύγω την καθεαυτη συνουσία με ιερόδουλες κάθ τύπου
Εργαλείο σηκωμένο περίπου σαν το δικό μου στα 15cm,
Πρώτη μου εμπειρία σε κατοίκον επίσκεψη τραβεστί και ήταν αρκετά καλή για να την προτιμήσω ξανά
Αυτά

και ποσο εδωσες nikita μονο για γλυψιμο ?
 
OP
OP
Nikitas7

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
472
Like
1.719
Πόντοι
201
Τηλεφωνικά μιλήσαμε για 60 για ολοκληρωμένη επαφή
Φεύγοντας ρώτησα τι οφείλω και μου είπε 40 αλλά άφησα 50
καθώς δεν είχα ακριβώς αλλά δεν με πείραξε γιατί πέρασα αρκετά καλά
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Και γιατι εκατσες;
γιατι εκατσα: εκατσα γιατι εβλεπα τις κριτικες τισ και οτι κανει καλη πιπα και μοιαζει με γυναικα και ειναι μουναρα...πηγα εκει ειπα να τα δω λιγο πιο διαφορετικα απ'οτι την εβλεπα,λεω θα ειναι καλη στο κρεβατι θα της δωσω την ευκαιρια,ισως και να μου αλλαξει γνωμη...τωρα αν θελετε τραβατε κι εσεις κι ελατε γραψτε,εγω δε ξαναπαω και δε την συστηνω παντως...εχω λιγο υψηλα γουστα μπορει να ειμια λαθος,αλλα ειναι η αποψη μου απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει για τον εαυτο του...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom