Νέα

Έυ ζήν |( Β. Ολγας )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
ΕΥ αυνανίΖΗΝ

" Άκουσα ειδήσεις το πρωί, η φωνή που λέει τα νέα είπε πως σήμερα η ζωή στη γη θα είναι πολύ ωραία..."
Μ αυτο το τραγουδι ξεκινησα για μια βολτα που θα κατεληγε σε Live στον Μυλο , Παυλος Παυλιδης και B Movies
στην τελευταια χειμερινη τους συναυλια για φετος παιξανε δυναμικα οπως και πριν κανα εξαμηνο στον ιδιο χορο
Πολυς νεος κοσμος μπροστα και αρκετα Μιλφακια και Φιλφακια παραπισω. Εγω σαν πιπινι επιασα πρωτο τραπεζι, χοχο.

Πριν απ ολα αυτα ομως προηγηθηκε επισκεψη σε μασαζερι - ανακουφιστηριο , ελαιοτριβειο ή οπως αλλιως λεγεται.
Κατοπιν προτροπης φιλου που το επισκευθηκε προ ολιγων ημερων εγινε η επισκεψη και βασικο κριτηριο για την επιλογη
ηταν η ευκολια συνενοησης η μη απαραιτητη χρηση συστασεων και η ελειψη προσκομησης διαφορων δικαιολογητικων
( πιστοποιητικο γεννησεως, πολιτικων φρονιματων, χαρτι απο τον παπα της ενοριας κλτ ) που εχουν ακουστει για αλλου.
Τρεις κορασιδες παρουσσες, ενω στο συνολο εργαζονται 5 ή 6 ( Ειδα Ρανια - Σύλβια - Aλικη? ) ολες GR.
Τιμες που συγκρατησα 50 ευρω για 40 λεπτα μασαζ με φραπε, 100 για 2 κορασιδες μαζι 70(?) για ωραιο μασαζ
τιμες για εκτωνωσεις αλλου τυπου δεν ανακοινωθηκαν ουτε με ενδιεφεραν ομως.

Στα του δωματιου , ντουζακι , Κανα τεταρτο μασαζ στο πισω μερος του σωματος μετα γυρισα και ακολουθησε
πληρες λαδωμα του μοριου και της ευρητερης περιοχης και για αλλο ενα τεταρτο περιπου και κατοπιν εκτονωσης.
η κορασιδα ητω φιλικη γενικα ομως στον τομεα του σερβις ειναι μαθητευομενη με οτι καλο η κακο συνεπαγεται αυτο.
το μασαζ το περιμενα ποιο "ιατρικο" - μυοχαλαρωτικο κλτ, μαλλον πολλα περιμενα , παρα λιγα πηρα.
Δεν εχω πολλες μασαζο-εμπειριες αυτη ηταν μολις η 4η αν θυμαμαι καλα και η ποιο "σεμνοτυφικη" αφου κατα την διαρκεια του μασαζ η νεαρα
ητω ντυμενη με εφαρμοστο φορεματακι, ενω θωπευτηκαν (ιατρικα) οι γοφοι της κατοπιν ερωτησεως. Εδω η πρωτη μου Hi light .Μολις μου επιασε τα μπαλακια , απο το ραδιο ακουστηκε μια γνωστη μελωδια, ταραραμ-ταμ , ταραραμ-ταμ Radio lolipop ! χαχαχα
Τρελη η συμπτωση με το τραγουδι ουτε μπανιστηρι να εκανε ο dj του 104.9 fm. Τελικα αν το πιστεψεις συμβαινει , η ζωη στη γη ηταν ωραια σημερα :)


Αναμνηστικες φωτογραφιες
EY_ZHN.jpg


Και τραγουδακι , τι αλλο ...  Radio Lolipop :p

Bonus track live videακι by Jo, αφιερωμενο στις παλιοσειρες...


ΥΓ
Η παραπανω ιστορια ειναι φανταστικη :rolleyes: Ημουν πραγματι στην Β.Ολγας και πηγαινα σε μια θεια μου  αλλα επεσα απο το αστικο
και ξυπνησα στο νοσοκομειο οπου ειχα μεταφερθει με παραισθησεις. Τελικα το εσκασα και πηγα στην συναυλια ...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.825
Κριτικές
379
Like
5.137
Πόντοι
10.647
ητω ντυμενη με εφαρμοστο φορεματακι, ενω θωπευτηκαν (ιατρικα) οι γοφοι της κατοπιν ερωτησεως

τι σημαινει θωπευτηκαν.??  :think: να υποθεσω χουφτωμα.??  :think: το γκουγκε δεν βγαζει τιποτις...

σε πατησε δηλ καλα η κοπελια..!
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
!!! να τα και τα θωπεύματαααααα ... εσύ γκαρντάς έχεις ξεφύγγγγ  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
προσωπικη αποψη ειναι πως στο συγκεκριμενο χωρο χανεις απλα τα λεφτα σου, τη στιγμη που με 30 εουρος παραπανω μπορεις να  :fuck2:
ασε που οι κοπελιτσες εχουν τουπε, λες και ειναι και εγω δεν ξερω ποιες. τα παιδια που ειχαν καποτε το μαγαζι ηταν οκ, μια χαρα, αλλα οι κοπελιτσες...
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
προσωπικη αποψη ειναι πως στο συγκεκριμενο χωρο χανεις απλα τα λεφτα σου, τη στιγμη που με 30 εουρος παραπανω μπορεις να  :fuck2:
ασε που οι κοπελιτσες εχουν τουπε, λες και ειναι και εγω δεν ξερω ποιες. τα παιδια που ειχαν καποτε το μαγαζι ηταν οκ,  μια χαρα, αλλα οι κοπελιτσες...
Διαφωνώ κάθετα στο σημείο αυτό. Τα 'παιδιά' (τα οποία νομίζω ότι εξακολουθούν να έχουν το μαγαζί- ή κάνω λάθος?) ακριβώς στηρίχθηκαν και καλλιέργησαν τις προσδοκίες στους πελάτες ότι κάποια στιγμή, κάτι παραπάνω θα πάρουν. Εξέλιξαν σε επιστήμη το 'καλώς τους μαλάκες που ξανάρχονται ελπίζοντας και περιμένοντας, αλλά θα πάρουν σταθερά τ' αρχίδια τους'. Και μέσα στη λογική και το στυλ αυτό, δημιούργησαν και το αντίστοιχο προφίλ εργαζομένων, μέρος του οποίου είναι και το αφ' υψηλού και η υποβόσκουσα (ενίοτε και έκδηλη) ειρωνεία. Το θράσος έφτασε στο σημείο να πάνε τις τιμές στα 60(!!) ευρώ για το.. μασάζ. Η κρίση τους έκανε προς στιγμήν να εντάξουν και κλαρίνο στο πρόγραμμα (στα 80 βεβαίως, βεβαίως), αλλά φαίνεται ότι το παλιό τροπάριο δουλεύει (ακόμα?  :headbang:) καλά. Απλά το ξαναγύρισαν στα 50 Ευρώ.

Στα υπόλοιπα προφανώς συμφωνούμε...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ναι για ένα διάστημα καθιερώθηκε και επίσημα το στοματικό,αλλά βγήκε μετά από απαίτηση των....κοριτσιών,αφού δεν είναι πουτάνες για να κάνουν τέτοιο πράγμα.
φυσικά από κάποιες γίνεται ακόμα

ΥΓ Επίσης δέχονται-κοροιδεύοντας πάλι τον κόσμο-κουπόνια από αυτές τις εταιρείες τύπου Groupon,Deal κλπ με 25 ευρώ!που περιλαμβάνει μόνο μασάζ και τίποτα άλλο

Βασικά είναι καθαρά θέμα των γυναικών
από το μαγαζί έχουν το ελεύθερο να κάνουν ό,τι θέλουν
εφόσον δεν το κάνουν,σημαίνει πως αρκούνται σε χαμηλές εισπράξεις(για τον εαυτό τους)και είναι ευχαριστημένες
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
(...)
Βασικά είναι καθαρά θέμα των γυναικών
από το μαγαζί έχουν το ελεύθερο να κάνουν ό,τι θέλουν
εφόσον δεν το κάνουν,σημαίνει πως αρκούνται σε χαμηλές εισπράξεις(για τον εαυτό τους)και είναι ευχαριστημένες
Δεν νομίζω ότι είναι έτσι απλά 'αθώο' το μαγαζί για ό,τι γίνεται. Το μαγαζί δίνει τη γραμμή. Υποτίθεται ότι ΠΑΝΤΟΥ οι κοπέλλες είναι ελεύθερες να αποφασίσουν (ακόμη και σε full μπριζολάδικα υπήρξαν και υπάρχουν ακόμη περιπτώσεις από κορίτσια που δεν προχωρούσαν/ούν). Αλλά η επίσημη γραμμή δεν μπορεί να είναι 'ό,τι θέλει κάνει η κοπέλλα', για τον απλούστατο λόγο ότι αυτές που θα προχωρούσαν θα παίρναν και όλους τους πελάτες. Και δεν θα μπορούσε να σταθεί το μαγαζί έτσι, την στιγμή που υπάρχουν πολλά μαγαζιά με μεγαλύτερη επιλογή κοριτσιών, φθηνότερες τιμές, και (δυνητικά τουλάχιστον) καλύτερες υπηρεσίες.

Κατά τη γνώμη μου, είναι ξεκάθαρο:
Το μαγαζί αυτό (και το δίδυμο του φυσικά) ΨΑΡΕΥΕΙ ΣΕ ΘΟΛΑ ΝΕΡΑ. Βασίζεται στην καλλιέργεια και συντήρηση της προσδοκίας ότι 'κάτι θα γίνει'. Το οποίο γενικά δεν γίνεται, διότι μετά θα χαθεί (ή έστω θα ατονήσει) το όποιο ενδιαφέρον του πελάτη

Για να μην σας κουράζω άλλο:
ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ρε συ κάνεις λάθος με το "κάτι θα γίνει",αφού έχει ήδη γίνει!!!!
εγώ προσωπικά το έκανα με σχεδόν όλες
συν οτι αυτές που δεν κάνουν,σου το λένε στα ίσια,οπότε δεν τις ξαναπαίρνεις "μήπως και γίνει κάτι"
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ κάνεις λάθος με το "κάτι θα γίνει",αφού έχει ήδη γίνει!!!!
εγώ προσωπικά το έκανα με σχεδόν όλες
συν οτι αυτές που δεν κάνουν,σου το λένε στα ίσια,οπότε δεν τις ξαναπαίρνεις "μήπως και γίνει κάτι"
Δεν απέκλεισα το ενδεχόμενο κάτι να γίνει με κάποιαν και κάποιον. Αυτό ναι, μπορεί ενίοτε να γίνει. Απλά δεν είναι ξεκάθαρο και λειτουργεί παραπλανητικά. Αν είναι ξεκάθαρο, πες μας ότι αυτές που το κάνουν είναι η τάδε και η τάδε, ενώ αυτές που δεν το κάνουν είναι αυτή κι αυτή. Και θα δούμε τι θα επακολουθήσει...
Ξεκάθαρα πράγματα
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Κι από καθαριότητα μέτρια τα πράγματα...
Αυτές οι ντουζιέρες έχουν πιάσει 2 δάχτυλα μπίχλα η καθεμιά.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Δεν απέκλεισα το ενδεχόμενο κάτι να γίνει με κάποιαν και κάποιον. Αυτό ναι, μπορεί ενίοτε να γίνει. Απλά δεν είναι ξεκάθαρο και λειτουργεί παραπλανητικά. Αν είναι ξεκάθαρο, πες μας ότι αυτές που το κάνουν είναι η τάδε και η τάδε, ενώ αυτές που δεν το κάνουν είναι αυτή κι αυτή. Και θα δούμε τι θα επακολουθήσει...
Ξεκάθαρα πράγματα

Η Νάνσυ κάνει στάνταρ.Η Κάτια το ίδιο,αλλά μιλάμε για τραγική πίπα.Η Νεφέλη σίγουρα (έφυγε όμως).
Αυτές είναι στο άλλο μαγαζί αλλά πηγαινοέρχονται εναλλάξ.
Στο ΄σεβεν τώρα οι πιο πολλές λένε δεν κάνουν,κάποιες παλιότερες έκαναν όπως η Ρένα.
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Η Νάνσυ κάνει στάνταρ.Η Κάτια το ίδιο,αλλά μιλάμε για τραγική πίπα.Η Νεφέλη σίγουρα (έφυγε όμως).
Αυτές είναι στο άλλο μαγαζί αλλά πηγαινοέρχονται εναλλάξ.
Στο ΄σεβεν τώρα οι πιο πολλές λένε δεν κάνουν,κάποιες παλιότερες έκαναν όπως η Ρένα.
Φυσικά μιλάμε για το τελευταίο περίπου εξάμηνο, όταν τα μαγαζιά αυτά επανήλθαν στην προτεραία κατάσταση όπως περιγράψαμε προηγουμένως.
Οκ, ας το έχουμε λοιπόν υπ' όψιν μας. Όσοι ενδιαφέρονται να επισκεφθούν αυτά τα μαγαζιά και προσδοκούν κάτι παραπάνω, ας αναζητήσουν τις κοπέλες που ανέφερε ο palermo. Οι υπόλοιποι, είτε θα αρκεστούν  στο όποιο μασάζ και τη :jerking:, είτε θα ελπίζουν ότι θα τους καθήσει, είτε θα αναζητήσουν την τύχη τους αλλού.

 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
9
Like
3.335
Πόντοι
736
μήπως κάποιος από τα λαγωνικά του σάιτ ξέρει αν σταμάτησε η που δουλεύειτώρα η Λέλα απο το μασαζοθεραπευτήριο της Όλγας;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Τη Λίλα εννοείς; Δεν ξέρω. Κι εγώ την ψάχνω.. :think:
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.083
Κριτικές
9
Like
3.335
Πόντοι
736
καμμια ενημέρωση για καινουργιες θεραπεύτριες η προγραμμάτων στο εν λόγω θεραπευτήριο η στο παρόμοιο του στην Όλγας;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Η Λίλα πού είναι ρε παιδιά;; ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom