Νέα

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ-BUDVA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.560
Κριτικές
178
Like
38.978
Πόντοι
21.896
λοιπον σ/κ ταξιδι στην μπουτβα-μαυροβουνιο παραθαλασσιο μερος που εινια αναπτυγμενο λογω τουρισμου αλλα και καζιονο οπως την ταινια μποντ καζινο ροαγιαλ
οδικως απο κρυσταλοπηγη τιρανα σκοδρα συνορα κια μετα μπουντβα διοτι μεσω σκοπιων περνας απο κοσοβο και καλο ειναι να αποφευγουμε ρτα μερη αυτα αλλα και κοσοβο θελει διαβατηριο ενω αλβανια μαυρονβουνιο μονο με ταυτοτητα
μαυροβουνιο εχει ευρω οποτε ευκολα οι συναλλαγες και μιλαςν ολοι αγγλικα αλλα ξερω λιγα σερβικα και οποτε συνενοηση καλη περιπου απο θεσσαλονικη 7 ωρες
πολλα ξενοδοχεια πολη με 30 χιλιαδες κατοικουσ οπως μου ειπαν με φανταστικη θαλασσα αλλο λογω δουλειας σε ξενοδοχεια δεν μπορεσε να την απολαυσω και υψηλο επιπεδο τουριστων
παντως εινβαι ευκειρια για ελληνες να εισβαλλουν σε αυτη τη μικρη κι φιλια χωρα αφου ειναι παρθενα η αγορα κια καλη ρατσα ανθρωπων
την πρωτη νυχτα που εφτασα αργα πηγο στον πορτιερη του ξενοδοχειου να κανονησει κανενα κοριτσακι καλο για επανω και πηρε αυτος μεσω του κινητου του μια μαυροβουνια και μου ειπε 100 εθρο για μια ωρα με γυμνο οποτε αν και πτωμα δεν θα αφηνα την ευκαιρια χαμενη μολις ηγα να φυγω αφου κανονηστηκε η ωρα ανεσως χτυπα ξανα το τηλ του πορτιερη και μου την δινει να μιλησω και οπως μου ειπε οτι υπαρχει ενα προβλημα οτι δεν δεχεται καρτες :headbang: :headbang: :headbang:
και φυσικα της ειπα cash afoy πρωτη φορα ακουω να πληρωνουμε ντανα με καρτα :grin: ισως εκει συνηθιζεται απο τους φραγκατους τουριστες αλλα μου φανηκε πολλυ κουφο τσπ
ανεβηκα πανω στο  δωματιο και περιμενα 1 ωρα και ωςπου χτυπα το κουδουνη και ανοιγωτας την πορτα βλεπω εναν αγγελο βγαλμενον απο τα τρελλα ονειρο δεν πιστευα στα ματια μου οτι με 100 ευρω μπορει αυτο το μωρο να εκδιδεται αλλα και για να ειμαι σιγουρος την ξαναρωταω για την τιμη μηπως και δεν καταλαβα εγω με επαναλαμ,βανομενα σερβικα αλλα και αγγλικα
μπαινει μεσα η μιλενα ετων 19-20 το πολυ ευγενικη και χαμογελαστη
με ρωταει πως ξερω λιγα σερβικα και της απαντω λογω σπουδων στην βουλγαρ και μαυ ειπε οτι θελει να ερθει ελλαδα αλλα δεν εχει βγει ποτε απο το μοντενεγκρο
μολις ξεντυνεται βλεπω ενα σμιλεμενο κορμι σαν τις βολλευμπολιστριες 1,80 σιγουρα με μικρο 2αρι βυζι αλλα μια επιδερμιδα σαν μπεμπε καστανη με πρασινο ματη και χαρακτηριστικη σρρβικια καυλιαρικη προφορα
στα του αγωνα λιγη σημασια εχει αλλα το πρωτο εφυγε σε 1 λεπτο απο την παιχνιδιαρικη πιπα αλλα μετα το 2ρο ηταν μια απολαυση στο ιεραποστολικο διοτι ηθελα να βλεποω την θεικη φατσουλα ουτε που το σκεφτηκα να την βωαλω στα 4 :grin: :grin: :grin:  αλα και εκει τελειωσα και μολις τελειωσα με φιλα με ερωτικο γλωσσοφιλω ετσι για τη ανακουφηση που πηρα μετα απο 5 λεπτα χαιδακια σηκωθηκε και μου ειπε μερικα πραματα για την πολη αλλα εγω ταξιδευα στην αγκαλια της ακομα πρωτη φορα ειπα στην χωη μου καλα τι ζηταει αυτη η κοπελα και ειναι ντανα :cheesy: :cheesy: :grin: :grin:
αλλα μετα εφυγε με χαμογελω και επεσα για υπνο κατα τις 3 το βραδυ μετα απο μια κουραστηκη μερα
αν και δεν εκατσε η δουλεια προς το παρον με το ξενοδοχειο παντως στο μελλον εστω και 15αυγουστω θελω να παω για διακοπες εκει διοιτι ειναι μερος που ο αξιζει και εχει πολυ ομορφες κυμπερισσες κοπελες με ευρωπαικο αερα :grin: :grin:
δεν περιμενα τετοια αναπτυξη η πολη
αυτα τα ολιγα

 

dimi4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2005
Μηνύματα
121
Κριτικές
11
Like
66
Πόντοι
11
Φίλε ωραίο το ποστ. ΔΟύλευα και εγώ Podgorica, tivat, kotor και φυσικά budva. στειλε Info με pm.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Καρτες χρησιμοποιουν πολυ αλλα σε πιο ανεπτυγμενες χωρες. Αμερικη πριν απο τουλαχιστον 12-13 χρονια οχι μονο χρησιμοποιουσαν οι τανες καρτες αλλα ειχαν και φυλλαδια που σου ελεγαν ποιες καρτες δεχοντουσαν...αυτα ειναι...και να δει η γυναικα σου τον λογαριασμο της καρτας και να γινει πανηγυρι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom