Νέα

Στούντιο/μπουρδέλο με αυταρχικό πρόγραμμα/στραπ-ον/φετιχ στην Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ilias_thes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ilias_thes

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς εδώ στην Θεσ/νικη αν υπάρχει και που κανένα μπουρδέλο με ωραία γκόμενα που κάνει αυταρχικό προγράμμα όπως "εναλλαγή ρόλων"΄?????
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Κάνω εγώ εναλλαγή ρόλων.
Είμαι ηθοποιός
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
μηπως γνωριζει καποιος studio/οικο ανοχης που να προσφερει αυταρχικο και διαφορα φετιχ(ουρολαγνεια)?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.190
Πόντοι
12.525
μηπως γνωριζει καποιος studio/οικο ανοχης που να προσφερει αυταρχικο και διαφορα φετιχ(ουρολαγνεια)?
Αυταρχικο προσφερει το Μαρινακι στην Τανταλου 8 με 70ε αν θυμαμαι καλα,και καποιες κοπελες στην Κοροβαγκου κατα καιρους.Δε γνωριζω ομως λεπτομερειες.Κυριως στα στουντιο του Μυλου θα ψαξεις για τετοια...
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
τι ειναι  αυτη η ουρολαγνεια ρε να σε κατουρανε η να σε χεζουνε?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
τι ειναι  αυτη η ουρολαγνεια ρε να σε κατουρανε η να σε χεζουνε?
ημαρτον ρε σειρα.
η λεξη ουρα δεν σου λεει τιποτα? να σε  κατουραν ή τουμπαλιν, δεν γνωριζω επακριβως, δεν το κατεχω το αθλημα
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
που ειναι αυτα τα studio al pacino?ξερεις και τι ειδος αυταρχικο προσφερουν?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:piss:τι ανωμαλιες ειναι αυτες ρε παιδια.ακου εκει γουσταρει ουρολαγνεια..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.190
Πόντοι
12.525
που ειναι αυτα τα studio al pacino?ξερεις και τι ειδος αυταρχικο προσφερουν?
Τα στουντιο ειναι στην Ανδρεου Γεωργιου τα περισσοτερα,ο δρομος μπροστα απ'το Μυλο.Δε γνωριζω λεπτομερειες αλλα για τοσο τραβηγμενα πραγματα δε νομιζω να βρεις.κανε μια ερευνα ομως...
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
μηπως γνωριζει καποιος studio/οικο ανοχης που να προσφερει αυταρχικο και διαφορα φετιχ(ουρολαγνεια)?
Περνα μια βολτα απο κωλεττη,εκει νομιζω παιζει αυταρχικο strap-on και πιστευω αυτα πληρωνονται εχτρα.. :think:  μονο το ονομα της δεν θυμαμαι..
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
που ακριβως ειναι αυτο φιλε?πως ειναι η κοπελα απο εμφανισει?
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Μια ξανθια ηταν αδυνατη..Μαρθα νομιζω.Ρωτα κ την Αφρουλα..αυτη σιγουρα ξερει.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
που κοντα ειναι αυτο φιλε?μηπως ξερεις ωρες λειτουργιας?
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω 10.00 με 05.00 δες κ πμ
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
:piss:τι ανωμαλιες ειναι αυτες ρε παιδια.ακου εκει γουσταρει ουρολαγνεια..
μην κρινεις για να μην κριθεις
ειπαμε, σε μπουρδελοσαιτ εισαι, δεν βρισκεσαι εδω για να κρινεις τα βιτσια του αλλου. ουτε εγω την βρισκω με τετοιες καταστασεις,αλλα δεν ειναι σωστο να κατακρινεις τον αλλο
 

ΣΠΥΡΟΣ 177

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
1
μην κρινεις για να μην κριθεις
ειπαμε, σε μπουρδελοσαιτ εισαι, δεν βρισκεσαι εδω για να κρινεις τα βιτσια του αλλου. ουτε εγω την βρισκω με τετοιες καταστασεις,αλλα δεν ειναι σωστο να κατακρινεις τον αλλο
:thumbsup:
σωστος!
 

Επισκέπτης
Εγω παντως παιδια πηγα στο Studio Παρασιου 36 στην Αθηνα, και ζητησα απο την κοπελα νε γαμησει πρωτα  με τον strapon της ( να μου γαμησει τον κωλο μου ) και στην συνεχεια της ζητησα να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα και πραγμα που το δεχτηκε η κοπελα και μου ειπε οτι τις αρεσουν πολυ αυτα τα παιχνιδια και στην συνεχεια το απολαυσα και το ευχαριστηθηκα. Ψαχνω να βρω 2 κοπελες σε studio η Call Girls σε ξενοδοχειο με πολυ μαλλιαρο θαμνος μουνι ( αξυριστο ) και στην συνεχεια να με γαμησουν με το strapon τους και αργοτερα να με κατουρησουν και να με χεσουν. Sorry παιδια. Μου αρεσουν πολυ τα βιτσια και οι ανωμαλιες  το εχω στο αιμα μου. :shit:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Εγω παντως παιδια πηγα στο Studio Παρασιου 36 στην Αθηνα, και ζητησα απο την κοπελα νε γαμησει πρωτα  με τον strapon της ( να μου γαμησει τον κωλο μου ) και στην συνεχεια της ζητησα να με κατουρησει και να με χεσει στο στομα και πραγμα που το δεχτηκε η κοπελα και μου ειπε οτι τις αρεσουν πολυ αυτα τα παιχνιδια και στην συνεχεια το απολαυσα και το ευχαριστηθηκα. Ψαχνω να βρω 2 κοπελες σε studio η Call Girls σε ξενοδοχειο με πολυ μαλλιαρο θαμνος μουνι ( αξυριστο ) και στην συνεχεια να με γαμησουν με το strapon τους και αργοτερα να με κατουρησουν και να με χεσουν. Sorry παιδια. Μου αρεσουν πολυ τα βιτσια και οι ανωμαλιες  το εχω στο αιμα μου. :shit:

φιλε ποια ηταν η κοπελα που σου εκανε αυτα τα βιτσια ονομα θυμασαι?
τα κατουρα ηταν γλυκοπιωτα ? δεν σου κανω πλακα μια και ανοιξες το θεματακι δωσε πληροφοριες στον κοσμο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom