Νέα

Σρι Λάνκα Hotel Cinnamon

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lime Soda
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Το 2011 γεύτηκα ένα αξιολάτρευτο Ινδικό 18χρονο μουνάκι την ημέρα που γύριζα από ταξίδι. Έξω από το Hotel Cinnamon έρχεται νταβατζής κανονικά και με 18χρονα, ακόμα και ανήλικα έχει ο νταβάς. Στην είσοδο του ξενοδοχείου και αφού τακτοποίησα τα πράγματά μου, έφαγα του σκασμού στον μπουφέ του ξενοδοχείου και κατόπιν συννενόησης με τον νταβά του είπα να στείλει λίγο αργότερα το καυλάκι στο δωμάτιό μου. Πλήρωσα 15 $ και γάμαγα ασταμάτητα 1 ώρα το πουτανί στο δωμάτιο μου. Από κωλάρα έσκιζε η μικρή, μαλλί πλούσιο μαύρο και μακρύ μέχρι τη μέση. Δυστυχώς την άλλη μέρα η πτήση μου ήταν πρωϊ πρωϊ και δεν είχα χρόνο ούτε για μια μέρα να γευτώ κανά ακόμα... Της έδωσα και φιλοδώρημα ένα 2ευρω (χουβαρντάς κι έτσι) και μου είπε ότι στην Σρι Λάνκα δεν δέχονται κέρματα, κάτι τέτοιο... Της είπα κράτα το για ενθύμιο και σαν κλασσικός Ελληναράς της είπα και στα Ελληνικά "Ή βάλτο στον κώλο σου!". Χαμογέλασε και πήρε το μπούλο. Κοιμήθηκα σαν πουλάκι και χάθηκα την άλλη μέρα μια και καλή από αυτό το άθλιο μέρος...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
Lime Soda

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
τυπε τα νεφρα σου τα τσεκαρες? :grin:

Χαχαχαχα πολύ καλό. Αν googl-άρεις το Cinnamon Hotel θα δεις ότι δεν είναι κωλοξενοδοχείο. Ήταν κερασμένο από την εταιρεία που ήμουν τότε, διαμονή κτλ. Είμαι φοβερά καχύποπτος σε αυτά. Έχεις επισκεφτεί Ασιατική χώρα και είχες κάποια παράτολμη εμπειρία κτλ.? Σε αυτές τις χώρες απλά ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΤΕ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΕΥΚΟΣ! Λευκός=λεφτά εκεί κτλ. κτλ. κτλ.  :grin: :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Χαχαχαχα πολύ καλό. Αν googl-άρεις το Cinnamon Hotel θα δεις ότι δεν είναι κωλοξενοδοχείο. Ήταν κερασμένο από την εταιρεία που ήμουν τότε, διαμονή κτλ. Είμαι φοβερά καχύποπτος σε αυτά. Έχεις επισκεφτεί Ασιατική χώρα και είχες κάποια παράτολμη εμπειρία κτλ.? Σε αυτές τις χώρες απλά ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΤΕ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΛΕΥΚΟΣ! Λευκός=λεφτά εκεί κτλ. κτλ. κτλ.   :grin: :grin: :grin:
οχι τυπε τα νεφρα μου θελω να τα παρει το ελληνικο κρατος χωρις να με ρωτησει
κατι παρομοιο που κανουν και στην ασια δηλαδη :grin:
 
OP
OP
Lime Soda

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
οχι τυπε τα νεφρα μου θελω να τα παρει το ελληνικο κρατος χωρις να με ρωτησει
κατι παρομοιο που κανουν και στην ασια δηλαδη :grin:

Άκουσα ότι αποσύρθηκε ο νόμος τώρα με την Κυβέρνηση Σαμαρά, και ότι μόνο με την συγκατάθεση πρώτου βαθμού συγγένειας προσώπων θα επιτρέπεται... Επειδή πέρασα και από Ινδία δεν έχεις και άδικο αλλά είναι τόσο κανίβαλοι φιλαράκο που δεν νομίζω να έχουν όρεξη για εμπόριο οργάνων εκεί κάτω και γιατρό διαθέσιμο... Συνήθως σε τέτοιες χώρες γίνονται πολλές εξαφανίσεις προσώπων, φήμες λένε και αναφέρουν ότι τους τρώνε λόγω πείνας σε σπίτια... Φρίκη. Προτείνω σε όποιον περάσει από τέτοιες χώρες Τεταρτοκοσμικές να ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ και να κανονίζει με τον Ρεσεψιονίστ για τα περαιτέρω και για κονέ με τοπικούς νταβάδες και πορνίδια που ανεβαίνουν ΜΟΝΟ σε δωμάτια! ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΗ, ΕΙΝΑΙ ΙΝΔΙΑ, ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΚΤΛ.  :grin: :grin: :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Άκουσα ότι αποσύρθηκε ο νόμος τώρα με την Κυβέρνηση Σαμαρά, και ότι μόνο με την συγκατάθεση πρώτου βαθμού συγγένειας προσώπων θα επιτρέπεται... Επειδή πέρασα και από Ινδία δεν έχεις και άδικο αλλά είναι τόσο κανίβαλοι φιλαράκο που δεν νομίζω να έχουν όρεξη για εμπόριο οργάνων εκεί κάτω και γιατρό διαθέσιμο... Συνήθως σε τέτοιες χώρες γίνονται πολλές εξαφανίσεις προσώπων, φήμες λένε και αναφέρουν ότι τους τρώνε λόγω πείνας σε σπίτια... Φρίκη. Προτείνω σε όποιον περάσει από τέτοιες χώρες Τεταρτοκοσμικές να ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΑ και να κανονίζει με τον Ρεσεψιονίστ για τα περαιτέρω και για κονέ με τοπικούς νταβάδες και πορνίδια που ανεβαίνουν ΜΟΝΟ σε δωμάτια! ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΗ, ΕΙΝΑΙ ΙΝΔΙΑ, ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ ΚΤΛ.  :grin: :grin: :grin:
σοβαρα τον απεσυραν τον νομο τυπε?
και ειχα σκεφτει να το παιξω στεφος στον γυρο του θανατου οταν θα ερχοταν η ωρα μου :grin:

το αρπαγμα ειδικα νεφρων ειναι το εθνικο σπορ της ινδιας τυπε
χωρια ολοκληρα πουλαν τα νεφρα τους
 
OP
OP
Lime Soda

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
σοβαρα τον απεσυραν τον νομο τυπε?
και ειχα σκεφτει να το παιξω στεφος στον γυρο του θανατου οταν θα ερχοταν η ωρα μου :grin:

το αρπαγμα ειδικα νεφρων ειναι το εθνικο σπορ της ινδιας τυπε
χωρια ολοκληρα πουλαν τα νεφρα τους

Κι ένας από την Βέροια 30χρονος ήθελε να το πουλήσει 100.000 για να σωθεί από τα χρέη αλλά τον σταμάτησε ο δικηγόρος του. Γάμα τα... Από τις πιο πιο χαρακτηριστικές Cult ταινίες των 80s' με την χαρακτηριστική τάση οι Δραματικές ταινίες να βγάζουν πιο πολύ γέλιο από τις Κωμωδίες της ίδιας εποχής... Στην ταινία πιστεύω ότι το μόνο σφάλμα ήταν η υπερβολή. Πούλησε μέχρι και τ'αρχίδια του ο κλασσικός Ελληναράς-πρόγονος και πρόδρομος της Μιλέννιουμ δεκαετίας των πιστωτικών καρτών, η Μαρία Τσακαλίδου η ΕΝΣΑΡΚΩΣΗ της μέσης πεινασμένης Ελλεϊνίδας. Αχόρταγη, αδίστακτη και καριόλα του τα'φαγε και τον είπε και Ανίκανο στο τέλος...  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Lime Soda

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6

Λοιπόν δεν θα το πιστέψεις αυτό που θα πω τώρα. Βλέπω πολλά Θρίλερ, πολλά όμως και Horror... Σπάνια να με τρομάξει κάτι, η συγκεκριμένη ταινία με τρόμαξε με τον τρόπο μιας ομάδας ανθρώπων και την ψυχρότητα του κόσμου. Της γκόμενας το καθαρά συμφεροντολογικό τουπέ μέχρι και το ότι είχαν περιορισμένο (υπερβολή θα μου πεις ταινία ήταν) έναν άνθρωπο που πούλησε μέχρι και τα αρχίδια του. Αποκορύφωμα για γέλια και κλάματα όταν τον πηγαίνουν σηκωτό στον βαθύπλουτο κωλόγερο (Φύριο) και τον ακουμπάει κυριολεκτικά όπως ακουμπάμε καμμια ντομάτα, κανά λάχανο στον Μανάβη για να δει αν είναι καλά τα αρχίδια που θα του πάρει γιατί στα 110 του έχει ανάγκη να γαμήσει επειδή έχει λεφτά... Με συγκλόνισε μα τον Άγιο Ψεύτη, χαχαχα  :grin: :grin: :grin:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.074
Like
440
Πόντοι
36
Φίλε άραξε στην ποντικότρυπά σου και φάε κανά πιτόγυρο και πιες και την μπυρίτσα σου γιατί για να γαμάς δεν μου φαίνεσαι. Μάλλον για ζηλιάρα αδέρφω μου φαίνεσαι...  :thefinge: :thefinge: :thefinge:
δικε μου περιμενουμε να μας ανοιξεις τα ματια εδω περα θελουμε εγω και αλλα 10000 ατομα.
αντε γραψε καμια ιστοριουλα να γουσταρουμε.
σε κανενα παρτυ του συλβιο εχεις σκασει μυτη τυπε?
στο καταρ σε κανενα παρτυ επαιξες μπαλα?
δωσε μας τα φωτα σου δικε μου.σε χρειαζομαστε.
 
OP
OP
Lime Soda

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
δικε μου περιμενουμε να μας ανοιξεις τα ματια εδω περα θελουμε εγω και αλλα 10000 ατομα.
αντε γραψε καμια ιστοριουλα να γουσταρουμε.
σε κανενα παρτυ του συλβιο εχεις σκασει μυτη τυπε?
στο καταρ σε κανενα παρτυ επαιξες μπαλα?
δωσε μας τα φωτα σου δικε μου.σε χρειαζομαστε.

Και Qatar έχω πάει έννοια σου τύπε... :grin: :grin: :grin:
 

Tomhet

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
τελικα γαμας τοσο φθηνα σρι λανκα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom