Νέα

Κωλόμπαρα Βέροιας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 12K
  • Ετικέτες
    βέροια
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Βλεπω δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο για την Βεροια, οποτε μιας και βρεθηκα χτες βραδυ στο συγγεκριμενο μαγαζακι, ας πως την εμπειρια μου, το μαγαζι βρησκετε μεσα στο Μακροχωρι, ειναι το τελευταιο χωριο ερχομενος απο την παλαια εθνικη οδο Θεσσαλονικης βεροιας, πανω σε μια στροφη, και πισω απο ενα βενζιναδικο με κοκκινα γραμματα δεν συγγρατησα επωνυμια, μεσα στο στενο. Το μαγαζακι ειναι σχετικα μικρομεσαιο με καμια 10αρια καναπεδακια, σε μια γωνια εχει στυλο, αλλα σοου δεν προσφερε καμια κοπελα χτες, φωτισμος λαιτ, εισοδο δεν εχει, τα ποτα πανε 5€ το τεμαχιο οτι πιεις, το ποτο της κοπελας ειναι 10€ και καθετε αρκετα μαζι σου, γενικα για καθημερινη που δεν ειχε κοσμο, περασανε ολες απο το τραπεζι μας, συνολικα ειχε καμια 10αρια κοπελες, ευχαριστες χαμογελαστες, και δεν σπαζοντουσαν οταν δεν της κερνουσες, μαλιστα καθοντουσαν κανα 3-5 λεπτα πριν σου ζητησουν ποτο, οχι σαν σαλονικα με το καλημερα ΄΄κερασει ποτο.??΄΄  :2funny: εχει πριβε σε ενα χωρο σαν παραβαν, με 20€, δεν μπηκαμε για να δουμε τι παιζει και ποση ωρα καθονται εκει, αλλα οι κοπελες λεγανε οτι καθονται αρκετα, απο κοπελες το επιπεδο ηταν ανεβασμενο, μεσο ορο θα εβαζα 8-9, εθνικοτητες βουλγαρες και ρουμανες, μια ρωσιδα, εντυπωση μου εκανε μια μαυρουλα ονοματος Ναομι πανεμορφη για μαυρη, μουναρα ΓΑΖΕΛΑ.! μια βουλγαρα μπιμπελο Βανεσα αν θυμαμαι καλα και αλλη μια βουλγρα τουμπανιαρα Φανη στο ονομα, απο βιζιτες οι ποιο πολες αρνηθηκαν οτι κανουν, λογικο μιας και δεν μας ξερανε, μερικες απο οτι εμαθα πηδιονται εκει μεσα με 60-80€  :headbang: παρα πολυ ανεβασμενο το κομιστρο...γενικα ειναι καλη η φαση, και η ποιοτητα των κοριτσιων ανεβασμενη.
Οποιος ντοποιος εχει περισοτερη εμπειρια, θα βοηθησει πολυ...γιατι με την 1η ευκαιρια θα ξαναπαω.!!  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μεχρι εκει εφτασε η χαρη σου ρε χαμενε ?  :cheesy:
Το καταστημα ειναι γνωστο στεκι ρεμαλιων στην περιοχη  και δεν κανω λαθος ανοιγει και μεσημερι , δεν ειναι μονο κωλομπαρο δηλαδι  ειναι κωλοκαφε :tooth:
δεν ξερω αν ειναι το ιδιο παντως κατι τετοιο ειχα μαθει για ενα μαγαζι εκει , γενικα το μακροχωρι πρεπει να μετονομαστει σε κωλοχωρι ( με την καλη ενοια  ;) )
Ολο και καποιος θα ξερει κατι παραπανω , αναμενουμε...

Εσυ αν καταλαβα καλα δεν εκανες τιποτα δηλαδι ?  :think: Απο Εραστης, Κ-εραστης ?  :2funny: :2funny: :2funny: ου να μου χαθεις  :grin:
 

Συνημμένα

  • Screen 02406.jpg
    Screen 02406.jpg
    70,8 KB · Εμφανίσεις: 116
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Ηταν αφθορμητη απρογραμματιστη επισκεψη, το ηξερα το μαγαζι αλλα δεν ετυχε να παμε να δουμε τι παιζει, οποτε μπουκαραμε, κερασαμε απο 2 ποτα ποιασαμε λιγο κωλαρακι, λιγο βυζακι, λιγο μπουτακι, γενικα ολα απο λιγο και πηγαμε σπιτι και καναμε νανακια...λεμε τωρα.!!  :2funny:

Τα κοριτσια λενε σε περιμενουνε να πας απο εκει να τα ταξινομησεις.!!  :2funny: :2funny:

Περα της πλακας, εχω καιρο να παω σε κωλομπαρο-στριπτιτζαδικο, τελευταια φορα σε μπαρτσελορ στο καλιγουλα, και η κατασταση ηταν επιεικως δραμα, και με την χτεσινη εικονα εντυπωσιαστηκα, μην περημενει ομως κανενας να παει και να δει καποιον χωρο λουξ, ενα απλο μαγαζι κωλαδικο ειναι.
 

Επισκέπτης
Ηταν αφθορμητη απρογραμματιστη επισκεψη, το ηξερα το μαγαζι αλλα δεν ετυχε να παμε να δουμε τι παιζει, οποτε μπουκαραμε, κερασαμε απο 2 ποτα ποιασαμε λιγο κωλαρακι, λιγο βυζακι, λιγο μπουτακι, γενικα ολα απο λιγο και πηγαμε σπιτι και καναμε νανακια...λεμε τωρα.!!  :2funny:

Τα κοριτσια λενε σε περιμενουνε να πας απο εκει να τα ταξινομησεις.!!  :2funny: :2funny:

Περα της πλακας, εχω καιρο να παω σε κωλομπαρο-στριπτιτζαδικο, τελευταια φορα σε μπαρτσελορ στο καλιγουλα, και η κατασταση ηταν επιεικως δραμα, και με την χτεσινη εικονα εντυπωσιαστηκα, μην περημενει ομως κανενας να παει και να δει καποιον χωρο λουξ, ενα απλο μαγαζι κωλαδικο ειναι.

Το μαγαζί το ξέρω, έχω πάει 5-6 φορές την τελευταία δεκαετία, νομίζω τοπικά είναι πιο γνωστό ως "Λάζος"
Ίσως πάλι και όχι γιατί στο Μακροχώρι έχει 2-3 κωλόμπαρα
Αν λέμε το ίδιο (εγώ πάντως για το Λάζο μιλάω πάντα) είχε ανέκαθεν πολύ καλή ποιότητα κοριτσιών (από Θεσσαλονίκη τις φέρνει καθημερινά) και ωραία, φιλική ζεστή ατμόσφαιρα.
Τα κορίτσια πάντως μόνο κομοδίνα δεν τα λες εκεί, καθότι άμα κερνάς σε καβαλάνε το πουλί (πάνω απ το παντελόνι  :grin: ) χωρίς να ξεσελώσουνε μέχρι πρωίας...
Γενικά κέφι και χαβαλές.
Να προσέχετε μόνο στο λογαριασμό γιατί όπως και σε πολλά άλλα μαγαζιά, γίνονται συχνά...λάθη
Καλύτερα να πληρώνετε κάθε γύρα ποτών επί τόπου.
Αν τ αφήσετε για το τέλος σούμα να αναμένετε...καπελάκι

Δεν ξέρω αν πιο πάνω είναι ακόμη ανοιχτός ο "Κούρτης" (δε θυμάμαι το όνομα του μαγαζιού)
Αν είναι να πάτε οπωσδήποτε, για ακόμη πιο καλτ καταστάσεις...

Άρε τι μου θυμίσατε τώρα

Αθάνατη, Μακεδονία...
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
12
Πόντοι
1
παιζει ομως ενα αλλο μαγαζι στο μακροχωρι μεσα . πως θα πας εκει ; παιρνεις απο βεροια τον δρομο για μακροχωρι . μπαινεις μεσα στο μακροχωρι ( το ανω γιατι εχει και κατω ) . Μολις στα δεξια σου συναντησης ενα βενζιναδικο ( οχι το 1ο που ειναι στο δημαρχειο ) εχει εναν δρομο λοξα δεξια . με το που παρεις αυτον τον δρομο ακριβως στα 50μ δεξια ειναι ενα μπαρακι . εχει μεσα ( τοτε που πηγα πριν ενα μηνα ) 14 γυναικες . το ποτο απλο 5 και το σπεσιαλ 10 ( αν θυμαμε καλα για τα ποτα ) . Ταριφα 100 και σε βαζει σε ενα δωματιακι . τοτε που πηγα με εναν φιλο μου πληρωσαμε 70 ο καθενας . διαθεσιμες κ για τριο φυσικα ειπε το αφεντικο . για να την παρεις εξω απο το μαγαζι δεν ξερω ποσο .

Γενικά στη Βέροια και στη γύρω περιοχή το παιχνίδι το παιχνίδι παίζεται στα κωλόμπαρα. Γιατί τα μπουρδέλα της περιοχής είναι για σφαλιάρες.
 

Επισκέπτης
Γενικά στη Βέροια και στη γύρω περιοχή το παιχνίδι το παιχνίδι παίζεται στα κωλόμπαρα. Γιατί τα μπουρδέλα της περιοχής είναι για σφαλιάρες.

Η Βέροια είχε ανέκαθεν όνομα στα κωλόμπαρα, ειδικά τη δεκαετία του 80 που έρρεαν οι επιδοτήσεις απ τα ροδάκινα

Barbarella, Romantica κ.α. μαγαζιά που άφησαν ιστορία

Το Romantica δουλεύει και σήμερα σε τελείως παρακμιακό στυλ (το πιο πιθανό είναι αν πάτε να δείτε μόνο τον μπαρμαν με μια πουτάνα. Νομίζω ότι μπορείς να την τεμαχιάσεις στο πίσω μέρος του μαγαζιού (πριν λίγα χρόνια μπορούσες σίγουρα με 60-80 ευρώ
Βρίσκεται στο δρόμο από Βέροια προς Νάουσα, στο αριστερό χέρι κοντά στο χωριό πατρίδα

Για μέσα στην πόλη πολύ γνωστό είναι το "Mυστικό" και ακριβώς δίπλα σ αυτό ο "Τσίφτης" όπως είναι γνωστό. Βρίσκονται ψηλά στην οδό κεντρικής.
Τέλος ιστορία έχει γράψει και το μαγαζί της Σβέτλας με πλήθος όμορφων κοριτσιών να έχουν παρελαύσει ενίοτε από εκεί. Δυστυχώς το περαιτέρω παιχνίδι είναι σχεδόν ανύπαρκτο, ωστόσο θα σας αποζημιώσει η πανοραμική θέα από μέσα προς τα έξω της φουμέ βιτρίνας του μαγαζιού...
 

Επισκέπτης
Έχει μπόλικο υλικό και πολλές ιστορίες να διηγηθούν οι ντόπιοι συναγωνιστές από την αμαρτωλή τούτη πόλη που η ΕΡΤ το 1986 είχε αφιερώσει ειδική εκπομπή (3 στον αέρα με τη Σεμίνα Διγενή) για τα ναρκωτικά, τα κωλόμπαρα και γενικά την αμαρτωλή νύχτα της περιοχής  :grin:
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Εστηλα μυνημα, αν μπορει να αλαχτει ο τιτλος,
Παντως εχει αρκετα μαγαζια η βεροια, και ειναι και διασπαρτα, μια βολτα που καναμε με το αμαξι απο εξω πρεπει να περασαμε γυρω στα 5-6,
και ενα καινουριο πανω στην πιεριων playboy λεγετε.? αν δεν μου λεγανε οτι ειναι κωλομπαρο δεν τα το προσεχα ποτε.
 

Επισκέπτης
Εστηλα μυνημα, αν μπορει να αλαχτει ο τιτλος,
Παντως εχει αρκετα μαγαζια η βεροια, και ειναι και διασπαρτα, μια βολτα που καναμε με το αμαξι απο εξω πρεπει να περασαμε γυρω στα 5-6,
και ενα καινουριο πανω στην πιεριων playboy λεγετε.? αν δεν μου λεγανε οτι ειναι κωλομπαρο δεν τα το προσεχα ποτε.

στην Πιερίων έχει σίγουρα ένα τέρμα κάτω (κοντά στον Μαρινόπουλο)  δε θυμάμαι όνομα
πριν 2-3 χρόνια που είχα πάει είχε 2-3 γύφτισσες απ την Αλεξάνδρεια
εκ των οποίων η μία τελείως φαφούτα  :tooth:

που ήταν ο απόλυτος εκείνο το βράδυ να πάθει έρωτα  :grin:
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
12
Πόντοι
1
Εστηλα μυνημα, αν μπορει να αλαχτει ο τιτλος,
Παντως εχει αρκετα μαγαζια η βεροια, και ειναι και διασπαρτα, μια βολτα που καναμε με το αμαξι απο εξω πρεπει να περασαμε γυρω στα 5-6,
και ενα καινουριο πανω στην πιεριων playboy λεγετε.? αν δεν μου λεγανε οτι ειναι κωλομπαρο δεν τα το προσεχα ποτε.

Υπάρχει κι άλλο θέμα για κωλόμπαρα της Βέροιας, που ασχολείται κυρίως με την Αννα τη γνωστή. Αυτή τα έχει κλείσει τα μαγαζιά της;

Στο Playboy δεν εχω πάει, δεν ξέρω τι παίζει. Υπάρχει και το Μοτίβο στην Κεντρικής (κωλομπαρικής πρέπει να λέγεται) έχει μια Βουλγαρίτσα καλή άκουσα.
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Υπάρχει κι άλλο θέμα για κωλόμπαρα της Βέροιας, που ασχολείται κυρίως με την Αννα τη γνωστή. Αυτή τα έχει κλείσει τα μαγαζιά της;

Στο Playboy δεν εχω πάει, δεν ξέρω τι παίζει. Υπάρχει και το Μοτίβο στην Κεντρικής (κωλομπαρικής πρέπει να λέγεται) έχει μια Βουλγαρίτσα καλή άκουσα.

η αννα τα δουλευει ακομα, ειχα μαθει παλαιοτερα οτι εσπρωχνε καποιες δικες της στην βιζιτα, αλλα δεν ξερω αν υσχηει.
 

Επισκέπτης
Υπάρχει κι άλλο θέμα για κωλόμπαρα της Βέροιας, που ασχολείται κυρίως με την Αννα τη γνωστή. Αυτή τα έχει κλείσει τα μαγαζιά της;

Στο Playboy δεν εχω πάει, δεν ξέρω τι παίζει. Υπάρχει και το Μοτίβο στην Κεντρικής (κωλομπαρικής πρέπει να λέγεται) έχει μια Βουλγαρίτσα καλή άκουσα.

Στην Κεντρικής χαμηλά πρέπει να έχει 2-3. Τις προάλλες είδα κι ένα γωνιακό απέναντι και πίσω απ τον Αγιο Αντώνιο. Κωλόμπαρο είναι η απλό μπαράκι;
Επίσης ένα ακόμη άξιο αναφοράς είναι και απέναντι από το Πολυκλαδικό.
Τέλος μην ξεχάσουμε αυτό που είναι στα παπάκια απέναντι από τον Κωσταλάρ

Πείτε καμιά Ιστορία από μέσα ρε παίδες...
 

profis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Στην Κεντρικής χαμηλά πρέπει να έχει 2-3. Τις προάλλες είδα κι ένα γωνιακό απέναντι και πίσω απ τον Αγιο Αντώνιο. Κωλόμπαρο είναι η απλό μπαράκι;
Επίσης ένα ακόμη άξιο αναφοράς είναι και απέναντι από το Πολυκλαδικό.
Τέλος μην ξεχάσουμε αυτό που είναι στα παπάκια απέναντι από τον Κωσταλάρ

Πείτε καμιά Ιστορία από μέσα ρε παίδες...
απο Αλεξανδρεια καμια πληροφορια? παλια ηταν η πρωτευουσσα του "ειδους"... αν ειναι ευκολο μαγαζια και ποιοτητα...
 

lineman

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
eida οτι ανοιξε το βενους . μετα τις γραμμες δεξια . ξερει κανεις τπτ ;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
789
Κριτικές
3
Like
505
Πόντοι
306
εχει μονο ποτα η και σεξ?
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
σε λάθος θέμα γράφεις, το βένους είναι στούντιο
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
παντως εκει γυρω βεροια πηγαινοντας προς σκυδρα εσφυζε παλαιοτερα απο εντονη κωλομπαροζωη ειδικα σ ενα χωριο εκει που το ονομα του ξεκινουσε με γραμμα καπα δεν θυμαμαι ακριβως
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
παντως εκει γυρω βεροια πηγαινοντας προς σκυδρα εσφυζε παλαιοτερα απο εντονη κωλομπαροζωη ειδικα σ ενα χωριο εκει που το ονομα του ξεκινουσε με γραμμα καπα δεν θυμαμαι ακριβως
"Κοπανός" ίσως;
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
δεν θυμαμαι αδερφε, αν εισαι απο κεινα τα μερη ομως ολο και κατι θα γνωριζεις παραπανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom