Νέα

Σχέση με γαλλίδες της γαλλικής επαρχίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Νομιζω θα αξιζε τον κοπο να γινει ενα θεμα για τις γαλλίδες, κυρίως της γαλλικής επαρχίας(του παρισίου νομιζω ειναι άλλη κατηγορία).
Με βασική αναφορά στην κουβέντα, την σχέση με γαλλιδα, που νομίζω δεν εχει συζητηθει σε αλλο θεμα εδω στο forum,  και όχι περι μπουρδέλων, call girls κλπ

Έχει κάνει κανείς σχέση με γαλλίδα από την γαλλική επαρχία, να πει εμπειρίες;
Υπαρχουν dating sites που να συχναζουν γαλλίδες;
Τι πρέπει να προσεξει κανείς στην προσέγγιση; Πως ειναι μέσα στη σχέση, σε γενικές γραμμές;
Επίσης όποιος θέλει να κάνει και μια σύγκριση με άλλες εθνικότητες/φυλές (πχ σλάβες, ή ελληνίδες κλπ) και γνωρίζει σχετικά, ας πει.
Ελπίζω να γίνει μια αξιόλογη συζήτηση για το θέμα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ρε παπαρα μονο για σχεση με εξωγηινη δεν εχεις ρωτησει ακομη πως θα κανεις.Αλλα και αλιεν να σου πετυχει,πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σε φαει παρα να το γαμησεις.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Νομιζω θα αξιζε τον κοπο να γινει ενα θεμα για τις γαλλίδες, κυρίως της γαλλικής επαρχίας(του παρισίου νομιζω ειναι άλλη κατηγορία).
Με βασική αναφορά στην κουβέντα, την σχέση με γαλλιδα, που νομίζω δεν εχει συζητηθει σε αλλο θεμα εδω στο forum,  και όχι περι μπουρδέλων, call girls κλπ

Έχει κάνει κανείς σχέση με γαλλίδα από την γαλλική επαρχία, να πει εμπειρίες;
Υπαρχουν dating sites που να συχναζουν γαλλίδες;
Τι πρέπει να προσεξει κανείς στην προσέγγιση; Πως ειναι μέσα στη σχέση, σε γενικές γραμμές;
Επίσης όποιος θέλει να κάνει και μια σύγκριση με άλλες εθνικότητες/φυλές (πχ σλάβες, ή ελληνίδες κλπ) και γνωρίζει σχετικά, ας πει.
Ελπίζω να γίνει μια αξιόλογη συζήτηση για το θέμα.
Ξερεις γαλλικά;
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Ρε παπαρα μονο για σχεση με εξωγηινη δεν εχεις ρωτησει ακομη πως θα κανεις.Αλλα και αλιεν να σου πετυχει,πιο πολλες πιθανοτητες εχεις να σε φαει παρα να το γαμησεις.

Ενω εσυ, πιστός στις ελεεινίδες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Οι Παριζιάνες είναι λίγο ως πολύ ψυλομύτες,αντίθετα οι επαρχιώτισσες πιο καταδεκτικές και cool τύπισσες.Νομίζω πάντως πως οι Ελληνίδες είναι γενικά πιο πιστές !
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.074
Like
440
Πόντοι
36
Νομιζω θα αξιζε τον κοπο να γινει ενα θεμα για τις γαλλίδες, κυρίως της γαλλικής επαρχίας(του παρισίου νομιζω ειναι άλλη κατηγορία).
Με βασική αναφορά στην κουβέντα, την σχέση με γαλλιδα, που νομίζω δεν εχει συζητηθει σε αλλο θεμα εδω στο forum,  και όχι περι μπουρδέλων, call girls κλπ

Έχει κάνει κανείς σχέση με γαλλίδα από την γαλλική επαρχία, να πει εμπειρίες;
Υπαρχουν dating sites που να συχναζουν γαλλίδες;
Τι πρέπει να προσεξει κανείς στην προσέγγιση; Πως ειναι μέσα στη σχέση, σε γενικές γραμμές;
Επίσης όποιος θέλει να κάνει και μια σύγκριση με άλλες εθνικότητες/φυλές (πχ σλάβες, ή ελληνίδες κλπ) και γνωρίζει σχετικά, ας πει.
Ελπίζω να γίνει μια αξιόλογη συζήτηση για το θέμα.
τυπε σε παρεσυραν η γαλλικες τσοντες παρα πολυ.
γυρνα το λιγο στις γερμανικες.
εχει και γερμανιδες χωριατοπουλες.
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Νομιζω θα αξιζε τον κοπο να γινει ενα θεμα για τις γαλλίδες, κυρίως της γαλλικής επαρχίας(του παρισίου νομιζω ειναι άλλη κατηγορία).
Με βασική αναφορά στην κουβέντα, την σχέση με γαλλιδα, που νομίζω δεν εχει συζητηθει σε αλλο θεμα εδω στο forum,  και όχι περι μπουρδέλων, call girls κλπ

Έχει κάνει κανείς σχέση με γαλλίδα από την γαλλική επαρχία, να πει εμπειρίες;
Υπαρχουν dating sites που να συχναζουν γαλλίδες;
Τι πρέπει να προσεξει κανείς στην προσέγγιση; Πως ειναι μέσα στη σχέση, σε γενικές γραμμές;
Επίσης όποιος θέλει να κάνει και μια σύγκριση με άλλες εθνικότητες/φυλές (πχ σλάβες, ή ελληνίδες κλπ) και γνωρίζει σχετικά, ας πει.
Ελπίζω να γίνει μια αξιόλογη συζήτηση για το θέμα.

Εχει παντρευτει μια συναδελφος γαλλο.... στην ερωτηση τι παιζει με γαλλιδες... μου εχει απαντηση οτι γουσταρουν να βρισκονται στο επικεντρο της προσοχης του αντρα... και θελουν ρομαντζα (να ανοιγει ο αντρας την πορτα αυτοκινητου, να κραταει την ομπρελα σε βροχη.....)... αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι βασιζονται στο πορτοφολι του αντρα... αντιθετα ειναι μορφωμενες....και θελουν να ειναι οικονομικα ανεξαρτητες... σαν σωματοτυπως πρεπει να ειναι κοκκαλιαρες παντα σε σχεση με τις ελληνιδες
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Ρε φίλε τι εννοείς Γαλλίδες?Ποιος από δω μέσα θα έχει γνωρίσει πάνω από 1-2 Γαλλίδες, εκτός αν μένει μόνιμα εξωτερικό?Και γω έχω γνωρίσει μία, μπορώ να σου πω στοιχεία που έμαθα γι' αυτήν στις λίγες μέρες που έγινε οτι έγινε, αλλά από κει και πέρα πως αυτό μπορεί να σε βοηθήσει στο να μάθεις τον χαρακτήρα της μέσης Γαλλίδας?
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Ρε φίλε τι εννοείς Γαλλίδες?Ποιος από δω μέσα θα έχει γνωρίσει πάνω από 1-2 Γαλλίδες, εκτός αν μένει μόνιμα εξωτερικό?Και γω έχω γνωρίσει μία, μπορώ να σου πω στοιχεία που έμαθα γι' αυτήν στις λίγες μέρες που έγινε οτι έγινε, αλλά από κει και πέρα πως αυτό μπορεί να σε βοηθήσει στο να μάθεις τον χαρακτήρα της μέσης Γαλλίδας?

Το ποστ γραφει "γαλλικη επαρχια"....προφανως δεν εννοει τις γαλλιδες των πολεων λιον, μασσαλια και παρισι... αλλα τις βλαχο-γαλλιδες...
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Οριστε μια επικαιρη και σχετικη ειδηση

Δεν περιμενα, οτι στη σημερινη Γαλλία, θα υπηρχε τόσο καλό υλικό από 'προσγειωμένες' γυναίκες αντιφεμινίστριες. Μπράβο τους. :)
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
1
Οι γαλλίδες της ζωής μου.
Πάνε κάτι αιώνες τώρα, καλοκαιράκι στην Παλαιά Επίδαυρο, ελεύθερο κάμπινγκ και δίπλα ένας Γάλλος με τρεις γκομενίτσες ο μπαγάσας, οι δύο ψαχνόντουσαν για γκρικ καμάκι. Εγώ με μονή σκηνή φουσκωτό στρώμα και υπνόσακο. Μου ζητήσαν το στρώμα να παίζουν στη θάλασσα, σιγά μην έλεγα όχι. Στο δεκάλεπτο πάω και εγώ κοντά και την πέφτω μισός πάνω στο στρώμα ανάμεσα στα μπούτια της μαντάμ γαλλίδας. Χαδάκια φιλάκια στα μπουτάκια και μεσημεριάτικα λιώσαμε μέσα στο σκηνάκι. Περάσανε πέντε πανέμορφες μέρες και ακόμα καλύτερες νύχτες. Και την ώρα του αποχαιρετισμού πήρα διεύθυνση και τηλέφωνο, δεν είχα τι να κάνω, διαβατήριο μόλις είχα βγάλει και την έκανα με ωτοστόπ για Λίλλη βόρεια Γαλλία. Την βρήκα και τρελάθηκε που με είδε μπροστά της. Με κράτησε μισό χρόνο, μου έβγαλε άδεια παραμονής και εργασίας και δούλευα στον φούρνο που είχε μαζί με τον Γάλλο. Ίσως η καλύτερη περίοδος της ζωής μου, μέχρι που κάνω την μαλακία και την πέφτω στην κολλητή της. Η τσουλίτσα με το που το κάναμε επιτόπου παίρνει τηλέφωνο την δικιά μου και με δίνει για να καμαρώσει. Για πότε βρέθηκα στο δρόμο δεν το κατάλαβα. Πήγα να τα βρω με την άλλη και μου το έπαιξε ότι δεν ήξερε τίποτα.
Έτσι κατά πως τα λέει και το τραγούδι τα είχα όλα και ήθελα περισσότερα και έχασα και όσα είχα. Γύρισα λίγο δεξιά αριστερά αλλά μην γνωρίζοντας καλά την γλώσσα δεν μπορούσα να σταθώ και την έκανα πίσω. Καλά ήτανε τα θυμάμαι όλα....
Άλλη φορά θα σας πω για τις Γερμανίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom