Νέα

μασατζιδικο στην βουδαπεστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
λοιπον μετα απο 2 μερες βουλγ για σαβ/κο ημουν πανω στη βουδαπεστη για δουλεια και οπως παντα απογοητευμενος απο την ουγγαρια νστα σεξουαλικα μαγαζια-γενικα πιστευω οτι ειναι πιο πολλυ ερωτικη πολη και κυριως για ζευγαρια
σαν γυναικες ειναι προστυχες και γενικα εχει καλα καλοκαιρινα κλαμπακια γυσω κατω απο τον δουναβη στις προβλητες που ομως εχει κινηση το καλοκαιρι κια πανε εκει ουγγαρεζες για να ψωνιστουνε αλλα σαν στριπτιτζαδικα ειναι μαπα η πολη και γενικα δεν εχω ανακαλυψυ που κανουν πιατσα εξω απο το κεντρο η ντανες αλλα μου εχουν πει μια περιοχη που ειναι ολες αραγμενες εκει κατα και κανουν πιατσα με 10000 φιορινια καπως σαν βεστσες την λεγανε την περιοχη αλλα καπως μακρυα απο το κεντρο
ετσι λοιπον ο συνεργατης μου ο ουγγρος με εστειλε σε ενα μαγζι μασσατζιδικο λιγο βορεια απο την βουλη τους καμια 500 μετρα και διπλα στο ποταμια φου πηρε αυτος τηλεφωνο σαν μαγυαρος με κανονησε να παω το βραδι αφου την προηγουμενη φορα ειχα φυγεια πο βουδαπεστη απραγος :headbang: :headbang:
τωρα πηγα εκει και με περιμενε στο ισογειο μιας κανονικης πολυκατοικιας μια κυρια που με σπαστα ρωσσιακ με υποδεχτηκε σσ οι παλιοι γνωριζουν ρωσσικα
με ανεβασε πανω και εκει μεταξυ 3 κοριτσιων πηραα= μια αλιζια  νομιζω ειναι αυτη
την πηρα γιατι ηταν κοντη και καυλιαρα εδωσα 50 εθρο και περασα ο χωρος αστραφτει και γενικα ειναι συχρονος χωρος και απο οτι καταλαβα απο τον ουγγρο συνεργατη μου εκει παει η αφαν γκατε των μαγιαρων
αφου περασα στο δωματιο και αναμονης μου 5 λεπτα σκαει μυτι η αλιζια με κομπινεζον και αρχιζει αν μου μιλαει καλα αγγλικα οτι οι ελληνες ειναι καλοι ευγενικοι και ερωτικοι ενω οι μαγιαροι ειναι βαρβαροι και χωρις συναισθηματα οταν παν σε τετοια μαγαζια και οτι εμεις οι ελληνες  ειμαστε πιο sensual sto sex :grin: :grin: :grin: :grin: να τα βλεπουν οι ελληνιδες
μολις μου κανει ενα καλο μασαζακι φορωντας ντεκλιζε και αληβοντας με με καστορελαιο και αλοε παρακαλω μου ετριβε τα στηθια της στο προσωπο μου και για να ειμαι ηλικρινης δεν πηγα για μασσαζ αλλα για :zfuck: :zfuck:  :grin: :grin: :grin: και στο 5 λεπτο την ανεβασα στο κρεβατι αφου τις εβγαλα το ντεκλιζε  της εδωσα τον μικρο μου :pipa2: :pipa2: :pipa2: η κοππελα ιναι σαν χελι ξεγλιστρουσε δεξια και αριστερα καθως εκανε πιπα και αν και μινιον ειχε πιασιματα εκει που επρεπε μετα για να μην τελιωσω την βαζω κατω και αρχιζω ιεραποστολικο οπου με τα νυχια της εσκιζε την πλατη μου και ελεγε κατι στα μαγιαρικα που δεν καταλαβαινα  μετα μου εδωσε στα τεσσερα σσ στην τιμη συμπεριλαμβανει και κωλο αλλα δεν πηρα διοτι δεν ειμαι φαν του πισινου παρα μονο σε μιλφες ;) ;) ;)
αφου ανεβηκε ορθια και το καναμε ορθιοι τελειωσα στα λακακια τυ κωλου που καλοσχηματιζονταν αλλα δεν εμεινε το χυσι πολυ εκει αφου ημασταν στο ορθιο κια εσταζε  στα μπουτακια της και με βλεμμα λαγνο με κοιταζε οτι και καλα ηθελε και αλλο και οτι λυπαται που το χυσι εσταζε κατω-------ειναι γενικα προστυχες και εκφυλες γυναικες ξερουν μονο με νοηματα να σε καυλωνουν οι μαγιαρισσες (και του συνεργατη μου η κορη ειναι προστυχατζα σκετη :grin: :grin:)αφου σκουπιστηκμε στο μπανιο εβαλα τα ρουζα και με ρωτουσε για τα ντελα και τα μασατζιδικα στην ελλαδα η τσα2-ιδιοκτητρια και οτι θελει πολυ να ερθει ελλαδα και αγαπαει την θαλασσα μας.
γενικα ειναι καλο μαζγαζι και απο ενα ακομη που ειχα παει το καλοκαιρι πολυ ανωτερο ακισ το κεντρο της πολης αλλα και αστραφτει και γενικα εχει πιπινακια που μονο με το βλεμμα τους σε κανουν να χυνεις
αυτα τα ολιγα :grin:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ωραίος ο Σεξοηφαίστιος! αυτές είναι ενημερώσεις  :rockon: :rockon: :rockon:    :thumbsup:

δώσε κι άλλες πληροφορίες για τη Βουδαπέστη!

το άλλο μαγαζί που αναφέρεις στο τέλος ποιό είναι; Αν θυμάσαι... 
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.306
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
Ωραίος ο Σεξοηφαίστιος! αυτές είναι ενημερώσεις  :rockon: :rockon: :rockon:     :thumbsup:

δώσε κι άλλες πληροφορίες για τη Βουδαπέστη!

το άλλο μαγαζί που αναφέρεις στο τέλος ποιό είναι; Αν θυμάσαι...  
to αλλο ειανι sthn blaja lujza square νοτια απο τον κεντρικο πλακοστρωτο αλλα δεν μου ειχε αρεσει η συμπεριφορα των κοριτσιων ενω σε αυτο που πηγα ηταν θεσπεσια μαγιαρικα πιπινακια
παντως για εναν αθηναιο δεν ειναι τπτ να παρει το αεροπλανο με 150 ευρω =3 νυχτες χ 20 ευρω διαμονη και να μεινει με 350 ευρω ενα τετραημερο στην βουδαπεστη για μασσαζ αλλα να δει και την πολη ειδικα το καλοκαιρι αξιζει πολυ
και κατι που αξιζει κξαι μολις ειναι το 666μασαζ ειναι αλυσιδα με 3-4 μασατζιδικα στην βοθδα αλλα και στην πεστη και εχει μοντελα μεσα αλλα δεν ειχα χρονο ,παντως το εχω στο προγραμμα αφου ειναι το διασημοτερο ισως μασσατζιδικο με πτυχιουχους κοπελες οπως μου ειπε ο γδικος μου εκει
 

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
Yπάρχει site με μασαζ στη Βουδαπεστη μέχρι και με βάρδιες τηλεφωνο κλπ δεν θυμαμαι γμτο το site οι περισσοτερες δεν γνωρίζουν Αγγλικά
 

valkirios

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Sex Volcano παραμυθα η ιστορία σου από το Pestimassage και την Aliz ήμουν χθες εκεί (ομολογουμένως ωραίος ο χωρος) αλλά ούτε  :fuck2: ειχε και η Aliz δεν έκανε τιποτε αλλο παρα μόνο κανονικό μασαζ ούτε B2B ...
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
Αλανια, ριχτε οτι καινουριο και φρεσκο ξερετε για βουδαπεστη.
Μονο ντομπρες και σταρατες κουβεντες!!!
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
Τοσο καιρό, ένας χριστιανός δεν αξιώθηκε να επισκεφθεί την Βουδαπέστη να μας φέρει φρέσκιες πληροφορίες?

:idiot:
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
λοιπον μετα απο 2 μερες βουλγ για σαβ/κο ημουν πανω στη βουδαπεστη για δουλεια και οπως παντα απογοητευμενος απο την ουγγαρια νστα σεξουαλικα μαγαζια-γενικα πιστευω οτι ειναι πιο πολλυ ερωτικη πολη και κυριως για ζευγαρια
σαν γυναικες ειναι προστυχες και γενικα εχει καλα καλοκαιρινα κλαμπακια γυσω κατω απο τον δουναβη στις προβλητες που ομως εχει κινηση το καλοκαιρι κια πανε εκει ουγγαρεζες για να ψωνιστουνε αλλα σαν στριπτιτζαδικα ειναι μαπα η πολη και γενικα δεν εχω ανακαλυψυ που κανουν πιατσα εξω απο το κεντρο η ντανες αλλα μου εχουν πει μια περιοχη που ειναι ολες αραγμενες εκει κατα και κανουν πιατσα με 10000 φιορινια καπως σαν βεστσες την λεγανε την περιοχη αλλα καπως μακρυα απο το κεντρο
ετσι λοιπον ο συνεργατης μου ο ουγγρος με εστειλε σε ενα μαγζι μασσατζιδικο λιγο βορεια απο την βουλη τους καμια 500 μετρα και διπλα στο ποταμια φου πηρε αυτος τηλεφωνο σαν μαγυαρος με κανονησε να παω το βραδι αφου την προηγουμενη φορα ειχα φυγεια πο βουδαπεστη απραγος :headbang: :headbang:
τωρα πηγα εκει και με περιμενε στο ισογειο μιας κανονικης πολυκατοικιας μια κυρια που με σπαστα ρωσσιακ με υποδεχτηκε σσ οι παλιοι γνωριζουν ρωσσικα
με ανεβασε πανω και εκει μεταξυ 3 κοριτσιων πηραα= μια αλιζια   νομιζω ειναι αυτη
την πηρα γιατι ηταν κοντη και καυλιαρα εδωσα 50 εθρο και περασα ο χωρος αστραφτει και γενικα ειναι συχρονος χωρος και απο οτι καταλαβα απο τον ουγγρο συνεργατη μου εκει παει η αφαν γκατε των μαγιαρων
αφου περασα στο δωματιο και αναμονης μου 5 λεπτα σκαει μυτι η αλιζια με κομπινεζον και αρχιζει αν μου μιλαει καλα αγγλικα οτι οι ελληνες ειναι καλοι ευγενικοι και ερωτικοι ενω οι μαγιαροι ειναι βαρβαροι και χωρις συναισθηματα οταν παν σε τετοια μαγαζια και οτι εμεις οι ελληνες  ειμαστε πιο sensual sto sex :grin: :grin: :grin: :grin: να τα βλεπουν οι ελληνιδες
μολις μου κανει ενα καλο μασαζακι φορωντας ντεκλιζε και αληβοντας με με καστορελαιο και αλοε παρακαλω μου ετριβε τα στηθια της στο προσωπο μου και για να ειμαι ηλικρινης δεν πηγα για μασσαζ αλλα για :zfuck: :zfuck:  :grin: :grin: :grin: και στο 5 λεπτο την ανεβασα στο κρεβατι αφου τις εβγαλα το ντεκλιζε  της εδωσα τον μικρο μου :pipa2: :pipa2: :pipa2: η κοππελα ιναι σαν χελι ξεγλιστρουσε δεξια και αριστερα καθως εκανε πιπα και αν και μινιον ειχε πιασιματα εκει που επρεπε μετα για να μην τελιωσω την βαζω κατω και αρχιζω ιεραποστολικο οπου με τα νυχια της εσκιζε την πλατη μου και ελεγε κατι στα μαγιαρικα που δεν καταλαβαινα  μετα μου εδωσε στα τεσσερα σσ στην τιμη συμπεριλαμβανει και κωλο αλλα δεν πηρα διοτι δεν ειμαι φαν του πισινου παρα μονο σε μιλφες ;) ;) ;)
αφου ανεβηκε ορθια και το καναμε ορθιοι τελειωσα στα λακακια τυ κωλου που καλοσχηματιζονταν αλλα δεν εμεινε το χυσι πολυ εκει αφου ημασταν στο ορθιο κια εσταζε  στα μπουτακια της και με βλεμμα λαγνο με κοιταζε οτι και καλα ηθελε και αλλο και οτι λυπαται που το χυσι εσταζε κατω-------ειναι γενικα προστυχες και εκφυλες γυναικες ξερουν μονο με νοηματα να σε καυλωνουν οι μαγιαρισσες (και του συνεργατη μου η κορη ειναι προστυχατζα σκετη :grin: :grin:)αφου σκουπιστηκμε στο μπανιο εβαλα τα ρουζα και με ρωτουσε για τα ντελα και τα μασατζιδικα στην ελλαδα η τσα2-ιδιοκτητρια και οτι θελει πολυ να ερθει ελλαδα και αγαπαει την θαλασσα μας.
γενικα ειναι καλο μαζγαζι και απο ενα ακομη που ειχα παει το καλοκαιρι πολυ ανωτερο ακισ το κεντρο της πολης αλλα και αστραφτει και γενικα εχει πιπινακια που μονο με το βλεμμα τους σε κανουν να χυνεις
αυτα τα ολιγα :grin:

μεγαλε, ειπες σε αλοιψε με Καστορελαιο?  εισαι 2STROKE δηλαδη?  μη μου πεις ο,τι σου εβαλε κ σπρεϋ αλυσσιδας μετα?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
Sex Volcano παραμυθα η ιστορία σου από το Pestimassage και την Aliz ήμουν χθες εκεί (ομολογουμένως ωραίος ο χωρος) αλλά ούτε  :fuck2: ειχε και η Aliz δεν έκανε τιποτε αλλο παρα μόνο κανονικό μασαζ ούτε B2B ...
Φίλε Valkirios εμένα τα σχόλια του sex volcano μου φαίνονται αληθινά, και γιατί να γράψει "παραμύθια" δηλαδή;
Άλλωστε στο site του μασατζίδικου που έγραψε το αναφέρει καθαρά:

Our program is a full body professional but pampering erotic massage and at the end of the program you can enjoy the original eastern technique genital Lingham massage, what is part of the Tantra, while You are getting happy end.
Our programs include the body to body (B2B) massage for free.
The masseuse can be naked without extra fee.


Τώρα αν βάλεις ότι ο φίλος πήγε και συστημένος εεε δεν είναι δύσκολο το happy ending να γίνει κανονικό παιχνίδι. Τρόπο θέλει...  ;)
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
Πολυ σωστος ο συναγωνιστης!
Προσυπογραφω.
Την αλλη παρασκευη θα εχετε νεα.
:fuck2:
 

rambo22

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
79
Like
2
Πόντοι
0
τι εγινε τελικα...δεν εχουμε νεα?????? :2on1: :2on1:...
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ξεθαυω παλιο θεμα αλλαα....πηγα σε μασατζιδικο στην βουδαπεστη γιατι με β΄λεπω να με τρωει η μαλακια εδω με τις ντοπιες, massage666....μην πατε ποτε...εδωκα 75 ευρα για να μου τραβηξει μαλακια,,, αυτα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ξεθαυω παλιο θεμα αλλαα....πηγα σε μασατζιδικο στην βουδαπεστη γιατι με β΄λεπω να με τρωει η μαλακια εδω με τις ντοπιες, massage666....μην πατε ποτε...εδωκα 75 ευρα για να μου τραβηξει μαλακια,,, αυτα
ελα ρε ελλαδαρα!!!!...60 ευρω πληρες μενου.. :orchestra: :orchestra:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
λοιπον μετα απο 2 μερες βουλγ για σαβ/κο ημουν πανω στη βουδαπεστη για δουλεια και οπως παντα απογοητευμενος απο την ουγγαρια νστα σεξουαλικα μαγαζια-γενικα πιστευω οτι ειναι πιο πολλυ ερωτικη πολη και κυριως για ζευγαρια
σαν γυναικες ειναι προστυχες και γενικα εχει καλα καλοκαιρινα κλαμπακια γυσω κατω απο τον δουναβη στις προβλητες που ομως εχει κινηση το καλοκαιρι κια πανε εκει ουγγαρεζες για να ψωνιστουνε αλλα σαν στριπτιτζαδικα ειναι μαπα η πολη και γενικα δεν εχω ανακαλυψυ που κανουν πιατσα εξω απο το κεντρο η ντανες αλλα μου εχουν πει μια περιοχη που ειναι ολες αραγμενες εκει κατα και κανουν πιατσα με 10000 φιορινια καπως σαν βεστσες την λεγανε την περιοχη αλλα καπως μακρυα απο το κεντρο
ετσι λοιπον ο συνεργατης μου ο ουγγρος με εστειλε σε ενα μαγζι μασσατζιδικο λιγο βορεια απο την βουλη τους καμια 500 μετρα και διπλα στο ποταμια φου πηρε αυτος τηλεφωνο σαν μαγυαρος με κανονησε να παω το βραδι αφου την προηγουμενη φορα ειχα φυγεια πο βουδαπεστη απραγος :headbang: :headbang:
τωρα πηγα εκει και με περιμενε στο ισογειο μιας κανονικης πολυκατοικιας μια κυρια που με σπαστα ρωσσιακ με υποδεχτηκε σσ οι παλιοι γνωριζουν ρωσσικα
με ανεβασε πανω και εκει μεταξυ 3 κοριτσιων πηραα= μια αλιζια  νομιζω ειναι αυτη
την πηρα γιατι ηταν κοντη και καυλιαρα εδωσα 50 εθρο και περασα ο χωρος αστραφτει και γενικα ειναι συχρονος χωρος και απο οτι καταλαβα απο τον ουγγρο συνεργατη μου εκει παει η αφαν γκατε των μαγιαρων
αφου περασα στο δωματιο και αναμονης μου 5 λεπτα σκαει μυτι η αλιζια με κομπινεζον και αρχιζει αν μου μιλαει καλα αγγλικα οτι οι ελληνες ειναι καλοι ευγενικοι και ερωτικοι ενω οι μαγιαροι ειναι βαρβαροι και χωρις συναισθηματα οταν παν σε τετοια μαγαζια και οτι εμεις οι ελληνες  ειμαστε πιο sensual sto sex :grin: :grin: :grin: :grin: να τα βλεπουν οι ελληνιδες
μολις μου κανει ενα καλο μασαζακι φορωντας ντεκλιζε και αληβοντας με με καστορελαιο και αλοε παρακαλω μου ετριβε τα στηθια της στο προσωπο μου και για να ειμαι ηλικρινης δεν πηγα για μασσαζ αλλα για :zfuck: :zfuck:  :grin: :grin: :grin: και στο 5 λεπτο την ανεβασα στο κρεβατι αφου τις εβγαλα το ντεκλιζε  της εδωσα τον μικρο μου :pipa2: :pipa2: :pipa2: η κοππελα ιναι σαν χελι ξεγλιστρουσε δεξια και αριστερα καθως εκανε πιπα και αν και μινιον ειχε πιασιματα εκει που επρεπε μετα για να μην τελιωσω την βαζω κατω και αρχιζω ιεραποστολικο οπου με τα νυχια της εσκιζε την πλατη μου και ελεγε κατι στα μαγιαρικα που δεν καταλαβαινα  μετα μου εδωσε στα τεσσερα σσ στην τιμη συμπεριλαμβανει και κωλο αλλα δεν πηρα διοτι δεν ειμαι φαν του πισινου παρα μονο σε μιλφες ;) ;) ;)
αφου ανεβηκε ορθια και το καναμε ορθιοι τελειωσα στα λακακια τυ κωλου που καλοσχηματιζονταν αλλα δεν εμεινε το χυσι πολυ εκει αφου ημασταν στο ορθιο κια εσταζε  στα μπουτακια της και με βλεμμα λαγνο με κοιταζε οτι και καλα ηθελε και αλλο και οτι λυπαται που το χυσι εσταζε κατω-------ειναι γενικα προστυχες και εκφυλες γυναικες ξερουν μονο με νοηματα να σε καυλωνουν οι μαγιαρισσες (και του συνεργατη μου η κορη ειναι προστυχατζα σκετη :grin: :grin:)αφου σκουπιστηκμε στο μπανιο εβαλα τα ρουζα και με ρωτουσε για τα ντελα και τα μασατζιδικα στην ελλαδα η τσα2-ιδιοκτητρια και οτι θελει πολυ να ερθει ελλαδα και αγαπαει την θαλασσα μας.
γενικα ειναι καλο μαζγαζι και απο ενα ακομη που ειχα παει το καλοκαιρι πολυ ανωτερο ακισ το κεντρο της πολης αλλα και αστραφτει και γενικα εχει πιπινακια που μονο με το βλεμμα τους σε κανουν να χυνεις
αυτα τα ολιγα :grin:
[/quote μετα θες να σε περναμε για σοβαρο και κραζεις τον κμαν!μονο μασαζ κανουν εκει
και με 50 με 60 ευρο ετσι λεει και πιστευω το παιδι πιο κατω οτι λεει αληθεια παρα εσενα.
εισαι τελικα και εσυ οπως ολοι που εγραφαν για ουκρανια αλλα οταν τους συναντησα
απο κοντα επεσαν οι μυθοι τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αυτα δεν γινωντε ουτε στην κυπρο που δινουν 150 με 200 μονο μασαζ και παιξιμο!
τωσα ζητανε ρουμανες και σλοβακες για μονο μασαζ και δες να πιστεψουμε
στην πολη της απατης και εκμεταλευσης βουδαπεστη γινωντε αυτα με 60 ευρο!
εχω παει απο 1996 μεχρι 2012 βουδαπεστη αυτα γινωνταν μεχρι 2000 τελος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom