Νέα

Συνοδοιπόροι με αυτοκίνητο για Ρουμανία ή Μολδαβία από 10 Μάη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα balkanexpress77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
γεια χαρα φιλοι κ γενικα
ανεβαινω μετα το πασχα με γκολφ4 σε αριστη κατασταση,2004 μοντελο,γα ρουμανια εως μολδαβια
παιρνω μαζι μου εως 2 ατομα,για να ελλατωσω τα εξοδα
50ε συμετοχη εκαστος
μεχρι ρουμανια,αλλα 20ε εαν παμε μολδαβια για να πληρωθει μια διανυκτερευση και παρκινγκ που θα χρειαστει
ακτινα δρασης απο κραιοβα εως και γαλατσι για ρουμανια,κισιναου η πιο νοτια για μολδαβια,εννοω μπορω να σας αφησω καπου εκει
επιστροφη περιπου σε 15 μερες,ιδιες συνθηκες,με την ανοδο
οποιος ενδιαφερεται επικοινωνει με πμ στελνοντας σκαιπ η τηλ
δεν θα μεινουμε μαζι στην χωρα,εχω δικο μου προγραμα.
μοιραζομαστε την "φαση" της οδικης αναβασης απο βουλγαρια, ρουμανια και τα ξαναλαμε γυρισμο,χωρι ναναι υποχρεωτικο αν καποιος θελει να ξανακατεβει πιο νωρις και δεν θελει να περιμενει 15 μερες
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΤΡΟΛΑΡΑΣΜΑΤΑ ΚΙ ΑΤΑΚΕς ΤΥΠΟΥ "ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ",,,,
μονο επι της ουσιας,,
ντανκε,,, :grin:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ειδικά για το κομμάτι Μολδαβία, βάλε αλεξίσφαιρα τζάμια στο γκολφ, δεν είναι μεγάλη επένδυση.

το ιδανικό βέβαια είναι να αντέχει και σε επίθεση με RPG (Rocket Propelled Grenade), το κόστος όμως ανεβαίνει τότε.
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ειδικά για το κομμάτι Μολδαβία, βάλε αλεξίσφαιρα τζάμια στο γκολφ, δεν είναι μεγάλη επένδυση.

το ιδανικό βέβαια είναι να αντέχει και σε επίθεση με RPG (Rocket Propelled Grenade), το κόστος όμως ανεβαίνει τότε.
κοψτε τις μαλακιες συνντροφοι βραδιατικα,, :jerking:
δεκα φορες εχω παει
παιδικη χαρα ειναι η φαση.... :)το χειροτερο που μουχει τυχει να με χτυπησουν 2 φορες με ρανταρ,εδωσα απο 5 δολαρια την φορα...
αυτο,,,
 

Επισκέπτης
ειδικά για το κομμάτι Μολδαβία, βάλε αλεξίσφαιρα τζάμια στο γκολφ, δεν είναι μεγάλη επένδυση.

το ιδανικό βέβαια είναι να αντέχει και σε επίθεση με RPG (Rocket Propelled Grenade), το κόστος όμως ανεβαίνει τότε.

χααχχααχαχχαχχα
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
:jerking: :jerking: :jerking:
το  καψαμε ηδη το θεμα συντροφια.........................
 

Επισκέπτης
ρε τρελέ εγώ μια απορία έχω μόνο ...

όταν γράφεις ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΜΗΤΟ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΑΠΟ 10 ΜΑΗ ...

οδηγάς και κοιμάσαι ταυτόχρονα ?
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
ρε τρελέ εγώ μια απορία έχω μόνο ...

όταν γράφεις ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΜΗΤΟ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΑΠΟ 10 ΜΑΗ ...

οδηγάς και κοιμάσαι ταυτόχρονα ?
τρελλος απο που?
ο τιτλος εμπεριεχει κ λιγο χιουμορ..εξ ου και το "συνοδοιποροι"
τωρα την μαλακια δεν την καταλαβα,,,ειπαμε η διαδρομη περιλαμβανει κ μια διανυκτερευση....ολο μαζι απο αθηνα βουκουρεστι ειναι 12-13 ωρες
κι αλλες 6-7 για κισιναου
τι "οδηγας κ κοιμασαι"???
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ρε τρελέ εγώ μια απορία έχω μόνο ...
όταν γράφεις ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΜΗΤΟ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΑΠΟ 10 ΜΑΗ ...
οδηγάς και κοιμάσαι ταυτόχρονα ?

έλα ντε, και εμένα αυτά τα λάθη στους τίτλους των θεμάτων πολύ μου την δίνουν, ούτε εκεί δεν προσέχουν λίγο, αυτό θα μείνει για πάντα.

σκέψου τι κάνει η σκέψη και η προσμονή για τα απίστευτα ρουμανομολδαβικά θεόμουνα που θα συναντήσεις, σου φέρνουν blackout.
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
έλα ντε, και εμένα αυτά τα λάθη στους τίτλους των θεμάτων πολύ μου την δίνουν, ούτε εκεί δεν προσέχουν λίγο, αυτό θα μείνει για πάντα.

σκέψου τι κάνει η σκέψη και η προσμονή για τα απίστευτα ρουμανομολδαβικά θεόμουνα που θα συναντήσεις, σου φέρνουν blackout.
μην κανετε τους σπουδαιους συντροφια,,,
ειπαμε, για χαβαλε τοβαλα
και το "σφαλμα" ειναι στο "συνοδοιποροι",οχι στο "αυτοκινητο"... ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
μαζι απο αθηνα βουκουρεστι ειναι 12-13 ωρες
κι αλλες 6-7 για κισιναου

Θεσσαλονίκη Βουκουρέστι το έκαμνα 10 ώρες μεταξύ 2003-2006 με Ford Focus 1,4, οδηγώντας συντηρητικά και με βάση τους δρόμους που είχε τότε.

Αθήνα Βουκουρέστι σε 12 με 13 ώρες μόνο αν έχεις 7άρα μπέμπα και οδηγάς στα όρια.

άποψη μου.
 

Επισκέπτης
Θεσσαλονίκη Βουκουρέστι το έκαμνα 10 ώρες μεταξύ 2003-2006 με Ford Focus 1,4, οδηγώντας συντηρητικά και με βάση τους δρόμους που είχε τότε.

Αθήνα Βουκουρέστι σε 12 με 13 ώρες μόνο αν έχεις 7άρα μπέμπα και οδηγάς στα όρια.

άποψη μου.

θα του κλείσει και κανένα μουνί το μάτι στον δρόμο , θα φάει άλλες 2-3 ωρίτσες να την χαμουρεύει ..

17-18 ώρες στην ξεφτίλα η όλη φάση εκεί το κόβω.
 
OP
OP
balkanexpress77

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
θα του κλείσει και κανένα μουνί το μάτι στον δρόμο , θα φάει άλλες 2-3 ωρίτσες να την χαμουρεύει ..

17-18 ώρες στην ξεφτίλα η όλη φάση εκεί το κόβω.
nai ,και τι?ειναι πολυ 8-9 ωρες οδηγημα την μερα???και με τους καφεδες σου και τα ωραια σου σε βουλγαρια και ρουμανια?? :tits2:
δεν πας για υπνο αντι να γραφεις μαλ..ες?
σορρυ αλλα,δεν βλεπω καποιο ποιντ στα ποστ σου εδω,,μονο τρολαρισμα.. :(
 

Επισκέπτης
nai ,και τι?ειναι πολυ 8-9 ωρες οδηγημα την μερα???και με τους καφεδες σου και τα ωραια σου σε βουλγαρια και ρουμανια?? :tits2:
δεν πας για υπνο αντι να γραφεις μαλ..ες?
σορρυ αλλα,δεν βλεπω καποιο ποιντ στα ποστ σου εδω,,μονο τρολαρισμα.. :(

η ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει !! δεν την σκιάζει φοβέρα καμία !!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πουλησε ολες της κοτες και της παπιες και πιρε εργαλιο μιλαμεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  2004 μιλαμε φυυλ τεζα προτος γκομενος!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  δεν θελει τους αλους μαζι στην ρουμανια γιατι εχει να φορτοσει πολα πουλερικα απο τα κοτετσια εχει και εργαλιο γριγοροο!!!! πιος τον πιανει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρεντ και πασης ελλαδας ναουμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  ελπιζο να αντεχετε της κοτοψιρες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 2222.jpg
    2222.jpg
    243,4 KB · Εμφανίσεις: 59

Επισκέπτης
πουλησε ολες της κοτες και της παπιες και πιρε εργαλιο μιλαμεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  2004 μιλαμε φυυλ τεζα προτος γκομενος!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  δεν θελει τους αλους μαζι στην ρουμανια γιατι εχει να φορτοσει πολα πουλερικα απο τα κοτετσια εχει και εργαλιο γριγοροο!!!! πιος τον πιανει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ρεντ και πασης ελλαδας ναουμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  ελπιζο να αντεχετε της κοτοψιρες  :2funny: :2funny: :2funny:

ΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ !! ωραίος !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom