Νέα

Ηγουμενίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα junio18m
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junio18m

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια στην Ηγουμενιτσα υπαρχει τιποτα??
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καραβι για ιταλια.. να δουμε τι παιζει και εκει!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Κολομπαρο πιστευω οτι έχει σίγουρα πάντως.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
loipon exei 6 kolobara kai pezei na fortoseis kiolas.ta kalitera mora ta exei to prive sto limani!
Όντως ισχύει αυτό που έγραψε ο φίλος,παίζει και φορτώ σ'αυτά τα μαγαζιά...
Δεν ξέρω αν παίζει φορτωτική στο Prive αλλά στο Αμόρε (επίσης κάτω στο λιμάνι) όπως και στο Μaxim που είναι έξω στη Ν. Σελεύκεια παίζει σίγουρα.Εκεί μάλιστα έχει και δωμάτια από πάνω για...ευνόητους λόγους :knockinb:!!!Το κακό όμως είναι ότι συνήθως το Μαξιμ δεν έχει αξιογαμήσιμα μωρά... :think:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Επισκεψη σε μερικα πονηρα μαγαζια της Ηγουμενιτσας.

ΑΜΟΡΕ
Μπηκα και εφυγα αμεσως.Με μια γρηγορη ματια ειδα μονο ενα καλο στοιχειο.Οι αλλες χαλια.

ΠΡΙΒΕ

7 γκομενες μεσα ντυμενες με καυλιαρικα ρουχα.Τουλαχιστον οι 5 ειναι για :knockinb: :knockinb:.Λενε πως ειναι Ρωσιδες αλλα εμενα για Αλβανιδες μου κανουν.Τεσπα...Ο χωρος για την πλακα με καθολου καλη διαρυθμιση στους καναπεδες (σε βλεπει ολο το μαγαζι).Δεν εχει αυτη την ατμοσφαιρα που πρεπει να εχει το σωστο κωλαδικο ποσο μαλλον αυτο που λεει το ονομα του μαγαζιου."ΠΡΙΒΕ" :jerking: .Επισης εχει και μια σιδεροβεργα στη μεση -σαν αυτη που εχει η γιαγια μου για να μαζευει τα σταφυλια- οπου μερικες φορες καποιες κοπελες κανουν στριπτιζ.

Ανδρικο ποτο 5 ευρω
Γυναικειο    15 ευρω

Φιλοι που πηγαμε μαζι μου ειπαν πως μπορεις να παρεις γκομενα για 1-2 ωρες στο ξενοδοχειο μετα απο συννενοηση με τη μανταμ αλλα ειναι πανω απο 100 ευρω.


ΜΑΞΙΜ
3 κοπελες μεσα.Οι 2 ηταν για οποιον ητανε λιγο πριν την αυτοκτονια.Η μια χοντρη και ασχημη,η αλλη απλα τερας.Το τριτο ομως το μωρο ηταν απιστευτο ξανθο ρωσιδακι που κουνιοταν σε εναν μπαρμπα στη γωνια ολο το βραδυ.  :P
Τιμες ιδιες με το ΠΡΙΒΕ.Και εδω μου ειπαν πως μπορεις να φορτωσεις και γι' αυτο εχει και τα δωματια πανω.
Παντως αυτη η Ρωσιδα που ηταν και η μονη καλη περιπτωση μου ειπαν πως ειναι η γκομενα του αφεντικου και δεν κανει τπτ.

Αυτα προς το παρον.Αν πεταχω και μαθω κι αλλα θα ενημερωσω. :sunglasses:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.488
Πόντοι
15.465
Χθες το βραδυ εκστρατευσαμε στην Ηγουμενιτσα με τους αξιους συναγωνιστες botofilos kai chrispimp. :rockon:

ΠΡΙΒΕ
------
Ανανεωμενο ροστερ με 7-8 κοπελες απο τις οποιες οι 3-4 ειναι γκομεναρες.Επειδη δεν ειχε δουλεια οι γκομενες κινουταν αρκετα και ερχοταν συνεχεια στο τραπεζι.
Πιστευω πως το καλυτερο που μπορει να κανει καποιος ειναι να παρει ποτο με την κοπελα στον χωρο του πριβε οπου κοστιζει μεν 30 ευρω αλλα θα βιωσει απιστευτα σκηνικα καυλας απο ενα απο τα προστυχα μωρα του μαγαζιου.
Ηταν απιστευτο πως γινοταν χθες να πηγαινουν στον μποτοφιλο μονο τα μποτομωρα ,λες και τον αναγνωριζαν.Μαλιστα η μια που φορουσε και ζαρτιερες και μποτες εκανε τετοιο πουτσοτριψιμο στον μποτα που κοντεψε να σκασει :P
Στο μαγαζι παραμενει το υποτυπωδες στριπ σοου οταν δν υπαρχει πολυ κινηση.

Τιμη ανδρικου 5
Τιμη Γυναικειου 15
Τιμη Γυναικειου στο πριβε πισω 30

ΜΑΧΙΜ
--------
Στο μακρινο ΜΑΧΙΜ οπου ο δρομος και το μαγαζι θυμιζουν καταστασεις θριλερ,το θριλερ ζωντανευε μεσα στο λιγοστο φως αυτου του κωλομπαρου-μπουρδελου. :new_shocked: :new_shocked:
2 γκομενες χαλια μεσα.Ιδιως η μια ητανε να αρχισεις να τρεχεις και να φυγεις κολυμπωντας για Κερκυρα.

Ανδρικο 5 ευρω
Γυναικειο 15
Γαμησι απο 150 και πανω στα δωματια αλλα με ποιες ρε παιδια?Για κοροιδα ψαχνουν? :idiot:

ΑΜΟΡΕ
----------
3 γκομενες εκεινη την ωρα που πηγαμε.
Η μπαργουμαν που ηταν και η ντιβα του μαγαζιου ηταν αυτη που κινουταν πολυ δυναμικα και εστηνε την κωλαρα της καθε λιγο για να τραβηξει τα ανδρικα βλεμματα-ποτα :2funny:
Μια Βουλγαρα με προστυχες πιποχειλαρες αγγιζε τη μετριοτητα και μια κοπελα απο Γεωργια που ειχε κατι το διαφορετικο μπορω να πω.
Οχι απο αποψη εμφανισης αλλα απο συμπεριφορα.Δεν της ταιριαζε η δουλεια στο κωλομπαρο με τπτ :huh: :huh:

Ανδρικο 5
Γυναικειο 15.

Μετα πηραμε τον δρομο της επιστροφης οπου και καταληξαμε στο ΜOULIN ROUGE !!! :rockon:
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Στην Πέρδικα παίζει γαμώ τα κρυφομπουρδέλα, αλλά πρέπει να είσαι από εκεί για να γευτείς την σούπερ-Λετονέζα που τα καταπίνει όλα!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
δεν γνοριζω απο μπαρακια βραδυνα... Αλλά το καλοκαιρακι γινεται του μουνιου το πανηγυρι εκει.. Ειναι κ μικρη η πολη κ τα βλεπεις ολα μαζεμενα σε ενα μερος
 

tzinos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει διευθύνσεις από τα προαναφερθέντα κωλόμπαρα; thnx
 

corfiatis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι είμαι από Κέρκυρα, είχα πάει πριν λίγες μέρες για λίγες ώρες Ηγουμενίτσα και μάλλον τον επόμενο μήνα θα χρειαστεί να ξαναπάω, αυτή τη φορά με διανυκτέρευση. Γιαυτό θα ήθελα όποιος μπορεί να με ενημερώσει για τη κατάσταση εκεί. Περνώντας από παραλιακό είδα κάτι καφε-μπαρ Αμορε και Πριβε, μπαίνοντας ποιο μέσα στην πόλη είδα στα γρήγορα μία ταμπέλα που έλεγε πριβε και είχε τη φιγούρα μίας κολονάτη κυρίας για μαρκίζα. Τι παίζει με αυτά; Υπάρχουν άλλα και που; Τιμές και μετέπειτα καταστάσεις  :fuck2: ;

Γιατί αυτό το "θέμα" είναι στους οίκους ανοχής επαρχίας και όχι στο κωλόμπαρα επαρχίας;

Ευχαριστώ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Παίδες SOS! Είμαι για τριήμερο στην Ηγουμενίτσα με τη δουλειά και θέλω ένα απ' αυτά τα βράδια να σκάσω τα ωραία μου λεφτά σε ένα από τα μαγαζιά που αναφέρατε... Δίπλα από εκεί που μένω είναι το "Hamam" το οποίο όμως μου φάνηκε ότι δε λειτουργεί πλέον... Σε κοντινή απόσταση είναι και το "Amore", λειτουργεί ακόμα αυτό; Ρωτάω γιατί το thread έχει να ενημερωθεί καιρό και κάποια απ' τα μαγαζιά που αναφέρετε μπορεί να έχουν κλείσει πλέον τώρα με την κρίση... Μόνο το "Prive" δεν πήρε πουθενά το μάτι μου, πού βρίσκεται; Λειτουργεί ακόμα;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Λοιπόν μιας και δε μου απαντούσε κανείς σας, αποφάσισα να βγω απόψε μόνος μου για μπαρότσαρκα ρισκάροντας. Πλησιέστερο μπαρ στο ξενοδοχείο​ μου το (ολίγον "τρομακτικό") απ' έξω "Χαμάμ". Σχεδίαζα να πάω, πλην όμως 3-4 αδέσποτα λιμανίσια σκυλιά που ήταν απ' έξω και γάβγιζαν σαν λυσσασμένα μ' έκαναν να αναθεωρήσω. Το "ΑΜΟΡΕ" είχε ανοιχτή την πινακίδα του δρόμου αλλά η παντελής έλλειψη άλλων φώτων με έκανε να πιστέψω ότι είναι κλειστό (τελικά επιστρέφοντας διαπίστωσα ότι έκανα λάθος, δούλευε κανονικά). Οπότε εν τέλει κατέληξα στο "Prive" που ήταν κι ο αρχικός μου στόχος εξαιτίας αυτών που είχα διαβάσει εδώ μέσα. Στο μαγαζί αρκετός κόσμος. Οι μοναδικές γυναίκες της "προσφοράς" ήταν η μπαργούμαν, μια αδύνατη αδιάφορη και μια γυναικάρα Κολομβιανή ώριμη - proGILF με τρελό σώμα, βυζιά 2,5άρια, ατελείωτες ποδάρες και φυσικά κωλάρα λόγω καταγωγής. Μετά την πρώτη γνωριμία την οδήγησα χωρίς πολλά - πολλά στο prive σαλονάκι του μαγαζιού όπου την κέρασμα 5 διπλά ποτά... Τί κάναμε μ' αυτά; Όποιος ενδιαφέρεται να στείλει inbox γιατί αυτά δε γράφονται δημοσίως ☺️
 

preosd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
197
Πόντοι
281
Λοιπον ...
κατρχιν συγνωμη για την γλωσσα νεος γαρ
Σε επισκεψη στην ηγουμενιτσα πριν 2-3 εβδομαδες και μετα απο αρκετο ψαξιμο το μονο που παιζει σοβαρα, 7- 8 τσουπες
διαφόρων εθνικοτητων  ειναι το <<ελξις>> καπου στην αρχη της παραλιακης
ποτο 5
γκομενα 15
παιρνεις αν θελεις και για εξω 100€ αλλα τελειως ξεπετα η κατασταση



 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Λοιπον ...
κατρχιν συγνωμη για την γλωσσα νεος γαρ
Σε επισκεψη στην ηγουμενιτσα πριν 2-3 εβδομαδες και μετα απο αρκετο ψαξιμο το μονο που παιζει σοβαρα, 7- 8 τσουπες
διαφόρων εθνικοτητων  ειναι το <<ελξις>> καπου στην αρχη της παραλιακης
ποτο 5
γκομενα 15
παιρνεις αν θελεις και για εξω 100€ αλλα τελειως ξεπετα η κατασταση

Απ' το "Prive" πέρασες και δεν άξιζε η φάση ή δε σ' έβγαλε ο δρόμος σου καν;
 

preosd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
197
Πόντοι
281
PRIVE όχι δεν πέρασα ελπίζω στην επόμενη εξόρμηση
βεβαία σε κουβέντα με κάποιους ντόπιους μου είπαν ότι αυτό είναι το καλύτερο
αν δεν δεις όμως δεν μπορείς να πεις

επίσης στο εν λόγο μπαρ κάποιες τσούπες από την προηγούμενη φουρνιά <<έβγαιναν >> και μόνες τους
έδιναν τα τηλέφωνα τους για απογευματινες επισκέψεις σε καλύτερες τιμές
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Λογο δουλειάς βρέθηκα χθες Ηγουμενιτσα! Πέρασμα απο privec πολυ ξενερα δυο-τρεια κοριτσια, ξενέρωτες ολες μονο ποτο ουτε χουφτωματΑ ουτε τιποτα,
Μετα παμε στο έληξις, πολλες γυναικες μπαλαμουτι παρα πολυ περάσαμε πολυ Ωραια!
Και στα δυο μαγαζια 5€ το ποτο, γυναικείο νερο 10€
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Λογω δουλειάς βρέθηκα χθες Ηγουμενιτσα! Πέρασμα απο Prive πολυ ξενερα δυο-τρεια κοριτσια, ξενέρωτες ολες μονο ποτο ουτε χουφτωματα ουτε τιποτα...
Μετα παμε στο έληξις, πολλες γυναικες μπαλαμουτι παρα πολυ περάσαμε πολυ Ωραια!
Και στα δυο μαγαζια 5€ το ποτο, γυναικείο νερο 10€

Μου κάνει εντύπωση αυτό, το Μάιο που είχα πάει και μάλιστα ημέρα Πέμπτη είχε μεν μόνο δυο κοπέλες αλλά με τη μία απ' αυτές που πήρα έγινε χαμός στην καβάτζα...
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
Μου κάνει εντύπωση αυτό, το Μάιο που είχα πάει και μάλιστα ημέρα Πέμπτη είχε μεν μόνο δυο κοπέλες αλλά με τη μία απ' αυτές που πήρα έγινε χαμός στην καβάτζα...
Θυμάσαι ονομα φιλαρακι; Σε εμενα ηταν τρεις Ρωσίδες ειπαν, δυο μελαχρινές την μια νατασα την ελεγαν, ηταν η πιο Ωραια και μια ξανθιά ακομη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom