Νέα

Πουτάνες στα Σκόπια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stek

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας , συντομα θα επισκεφτω τα Σκοπια , πιθανοτατα στην Γευγελη .Ηθελα να ρωτησω που θα βρω τηλεφωνα απο πουτανες εκει ? αν μπορει να βοηθησει καποιος με τηλεφωνα και πληροφοριες ας στειλει ! ευχαριστω    :fuck1:  :fuck2:
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
10
Like
33
Πόντοι
11
καλησπερα..ειχα παει στα σκοπια 1.5 χρονο πριν,στο στιπ..ειναι ενα χωριο καμια 100 χιλιομετρα απο συνορα..και στην στρουμιτσα..γενικα πουτανες δεν παιζουν πολλες...παιζουν ομως πολλα γκομενακια που αν βρεις κανενα δικο τους και τους πει αν θελουν..αλλιως στα μπαρακια θα βρεις σιγουρα..παιζει τετοια φτωχια και κακομοιρια..
 

Mimis75

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
hornystrip69, συγνωμη για οτι εγινε νωριτερα,σε φεραμε και εσενα σε δυσκολη θεση...τελος παντων,κοιτα να περασεις καλα εκει που θα πας και ριξε εναν πουτσο και για εμενα..
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
88
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα σας , συντομα θα επισκεφτω τα Σκοπια , πιθανοτατα στην Γευγελη .Ηθελα να ρωτησω που θα βρω τηλεφωνα απο πουτανες εκει ? αν μπορει να βοηθησει καποιος με τηλεφωνα και πληροφοριες ας στειλει ! ευχαριστω    :fuck1:   :fuck2:
φιλαρακο οταν πας σε ξενη χωρα ενα να ξερεις ! μονο οι ταξιτζιδες εχουν τηλεφωνα ! εγω πρωσοπικα πηρα ενα στο γευγευλη !
 
  • Like
Αντιδράσεις: tremor

mpimpikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
παιδιά θα πάω γευγελη μεσα στη βδομαδα.εχει κανεις καμια καλη πληροφορια να περασω καλα?
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Αν δεν εχεις γνωστο με ακρη μην ψαχνεσαι αδικα δεν παιζει τιποτα....Φοβουνται υπερβολικα πολυ την αστυνομια!Εχει ενα νταβα με πουτανες που ερχονται μονο τα ΣΚ αλλα και παλι ειναι πολυ ζορικο και δυσκολο σου λεω υπαρχει πολυς φοβος για την αστυνομια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αν δεν εχεις γνωστο με ακρη μην ψαχνεσαι αδικα δεν παιζει τιποτα....Φοβουνται υπερβολικα πολυ την αστυνομια!Εχει ενα νταβα με πουτανες που ερχονται μονο τα ΣΚ αλλα και παλι ειναι πολυ ζορικο και δυσκολο σου λεω υπαρχει πολυς φοβος για την αστυνομια.
λοβερδοπογκρομ και εκει τυπε? :S
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Αστα και μη χειροτερα.Βεβαια το τι πραμα κατεβαινει δε λεγεται για διακοπες και παιζει και πολυ ανετα μπορεις να κανεις κατασταση....Εχει κατι σερβιδες μπουμπουκια!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: tremor

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Καλή συμβουλή είναι οι ταξιτζήδες ..αυτοί αν πετύχεις σωστό μπορεί να σε φτιάξει ...τέλος αυτό που αξίζει να δοκιμάσεις είναι στο καζίνο φτιάξε μάρκες 10€ και πήγαινε στα φρουτάκια εμείς βαρεθήκαμε να παίζουμε στο τέλος αλλά αυτό που θυμάμαι ήταν ότι οι σερβιτόρες χαζογελούσαν και μπορούσε να γίνει παιχνίδι ακόμη είδα 2-3 που ψαχνόντουσαν βίζιτούδες αλλά δεν μπορούσα να το διερευνήσω περαιτέρω.
1. Ταρίφες
2. Καζίνο - μέτρ ;)
3. Καζίνο τις κοπελίτσες εκεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: tremor

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Σερβιτορες με τιποτα δεν υπαρχει περιπτωση να φας.Υπαρχει σαφη εντολη οποιος-α κανει τετοια δρομο κατ ευθειαν οποτε χλωμο το βλεπω...
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Αρχισαμε  και στα καζινο δηθεν βραδυα με βρεγμενο μπλουζακι  :tits2: σε λιγο θα λενε κουλοχερι με πιπα.....
 

kanarini(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
κριμα και λεγαμε για γευγελη..καζινο κ μετα στο ξενοδοχειο να παρουμε κατι με φιλαρακια αλλα αποτι διαβασα απογοηρευση :(
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Αν δεν εχεις καποιον που ξερει αστο μην ασχολεισαι...
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
876
Like
592
Πόντοι
86
Εγω χρειαστικε πρην κανα 6μηνο να παω 2 φορες στο Πριλεπ να στησω κατι γεννητριες σε ενα εργοστασιο
Την πρωτη φορα στο ξενοδοχειο επιδη δεν ειχε δωματια, τον ενα απο τους μηχανικους που ειχα μαζι μου του εδωσαν την νυφικη σουιτα
το βραδυ πηγα στα ισα στην ρεσεψιονηστρια και της λεω (μιλουσαμε αγκλικα) -Εδωσες στο συνεργατη τη νηφικη σουιτα αλλα δεν του εδωσες νηφη  
- τι ενοεις? με ρωτα  -κανα κοριτσι για μενα, και για αυτους που μπορουμε να βρουμε?  -Εγω δεν ξερω απο αυτα, ρωτηστε το σερβιτορο, μου λεει.
Ο μαγκας εκανε ενα τηλεφωνο και μετα απο μιση ωρα ηρθε ταξι με 3 γιαβρακια μεσα, δωσαμε απο 30Ε και τα ειχαμε ολο το βραδυ,κοιμηθηκαν και μαζι μας.
την δεύτερη φορα ηταν αλλος σερβιτορος και δεν ηθελε να μας εξυπηρετισει, οποτε πηγαμε σε μια πιατσα ταξι, του λεω του ταριφα -Women :tits: hotel :fuck2:, μας ακολουθησε για να δει το ξενοδοχειο πηρε κια 10Ε απο τον καθενα μας και πηγε εφερε 3 κοπελιτσες, που για 20Ε  η μια τις ειχαμε κανα 2ωρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrJ

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλησπερα συναδερφοι.σκοπευω το σκ να επισκεφτω τα σκοπια για καζινο αλλα δεν εχω καταφερει να βτω κατι αξιολογο σε οτι αφορα το θεμα all girls.εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν εχει καποιο site poy na παραπεμπει σε κατι.θα με ενδιεφερε και μασαζ.γνωριζει καποιος κατι?αν υπαρχει καποιο site καποιες πληροφοριες εστω και σε π.μ ευχαριστω εκ των προτερων.καλη τσικνοπεμπτη σε ολους!!!!
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Εγω παντως τοσα χρονια δεν καταφερα να εντο[ισω κατι.....Κανα 2-3 σελιδες πιο πισω εχει κατι σχετικα με ενα τηλεφωνο γαιτι δεν δοκιμαζεις να μας πεις τις εντυπωσεις σου?
 

tremor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
79
Κριτικές
11
Like
400
Πόντοι
290
φιλαρακο οταν πας σε ξενη χωρα ενα να ξερεις ! μονο οι ταξιτζιδες εχουν τηλεφωνα ! εγω πρωσοπικα πηρα ενα στο γευγευλη !
Ταρίφες μονο φιλε, ταρίφες οπως πολυ σωστα λενε και οι συντροφοι εδω !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom