Νέα

Κριτική του συζυγικού κρεβατιού και γιατί πάμε, συμπληρωματικά, στα μασάζ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digit_ten
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Ανοίγω ένα δύσκολο και λεπτό στον χειρισμό, θέμα, που αφορά κυρίως παντρεμένους.
Επίσης, καλοδεχούμενες και οι απόψεις ατόμων που υπήρξαν παντρεμένοι και έχουν χωρίσει.

Το βασικό στοιχείο, της συζήτησης πρέπει να επικεντρωθεί στο τι ακριβώς ζητάμε από τα μασατζίδικά, και δεν "λαμβάνουμε" από το συζυγικό μας κρεβάτι.

Προσωπικά, είμαι λάτρης των μασαζερί, όχι όμως για to sex.

Η προτίμησή μου περιορίζεται στε ένα καλό μασάζ, αισθησιακό μετά, και προς το τέλος μία καλή εκτόνωση (handjob)..

Η επίλυση αποριών και το επίπεδο της συζήτησης σε υψηλό standard, είναι βασικό για την κουβέντα μας.
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Μάλλον το πρέπον είναι να ξεκινήσω πρώτος...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Καλό φαί το "σπιτικό", αλλά που και που ορέγεται κανείς και κανένα "βρώμικο".
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Είμαι παντρεμένος, δέκα χρόνια, και είμαι 49, η γυναίκα μου αρκετά εμφανίσημη, 11 χρόνια νεότερη.

Πρόβλημα στο συζυγικό κρεβάτι νομίζω πως έχω, αν και τα τελευταία χρόνια παρατηρώ πως το σεξ γίνεται με αραίωμα των ημερών.

Δηλαδή τα πρώτα χρόνια ήταν επί καθημερινής βάσης και μερικές φορές πάνω από δύο φορές την ημέρα, ενώ στο σήμερα έχει κατέβει η "απόδοση" σε εβδομαδιαία χρονική περίοδο.

Για τις επισκέψεις στα μασατζίδικά, έγραφα στο θέμα.
Γινονται αποκκλειστικά και μόνο για handjob. Επίσης δεν σας κρύβω πως όσο νεότερη η λαδοκόρη, τόσο καλύτερο το αποτέλεσμα...
 
OP
OP
D

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Καλό φαί το "σπιτικό", αλλά που και που ορέγεται κανείς και κανένα "βρώμικο".

Δεν νομίζω πως τίθεται θέμα απιστίας...

Δεν γίνεται για αυτό. Η επααγγελματική μου δραστηριότητα, είναι τέτοια που η απιστία θα ήταν πολύ εύκολη, αλλά και ο πειρασμός μεγάλος...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ειναι λογικο οταν εισαι με την ιδια γυναικα 10 χρονια να μη την πηδας 5 φορες την ημερα οπως στην αρχη.

πηγαινε να σε λαδοτριψουν και μη το σκεφτεσαι.

το προβλημα ειναι αμα δεν πηδας καθολου τη γυναικα σου.εκει συνηθως θα βρει αλλον  να το κανει  :grin:  
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.802
Κριτικές
90
Like
31.422
Πόντοι
24.700
Δεν νομίζω πως τίθεται θέμα απιστίας...

Δεν γίνεται για αυτό. Η επααγγελματική μου δραστηριότητα, είναι τέτοια που η απιστία θα ήταν πολύ εύκολη, αλλά και ο πειρασμός μεγάλος...

Ποίος αναφέρθει είς απιστίες;

Εγώ έγραψα περί ορέξεως και μόνον.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Μπορεί να σου έχει τύχει και το γεγονός να έχεις παντρευτεί σχετικά σε νέα ηλικία να μην έχεις βιώματα και σχέσεις με άλλες γυναίκες με αποτέλεσμα να θες να εξερευνήσεις όλες τις πτυχές μιας συνεύρεσης με άλλην χωρίς αυτό να σημαίνει ότι προδίδεις το στεφάνι σου.
Είναι προτιμότερο να συνευρίσκεσαι έτσι χωρίς πολλές ιστορίες παρά να έχεις κρυφή σχέση με ότι συνεπάγεται με αυτήν.
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απλό είναι.
Γοητεύεσαι.. Νιώθεις ότι η μικρή που στον παίζει σε γουστάρει, ενώ σε χαμογελάει καυλιάρικα.. Και αυτό σε κολάζει...
Αισθάνεσαι πως η μπογιά σου περνά ακόμα. ;)
 

spintex

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
27
Like
14
Πόντοι
0
Γιατι βαρεθήκαμε...και τελικα όλα είναι μέσα στον εγκέφαλό μας....
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Όχι βέβαια, λατρεύουμε την παραδοσιακή ελληνική κουζίνα της μαμάς μας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Είμαι παντρεμένος, δέκα χρόνια, και είμαι 49, η γυναίκα μου αρκετά εμφανίσημη, 11 χρόνια νεότερη.

Πρόβλημα στο συζυγικό κρεβάτι νομίζω πως έχω, αν και τα τελευταία χρόνια παρατηρώ πως το σεξ γίνεται με αραίωμα των ημερών.

Δηλαδή τα πρώτα χρόνια ήταν επί καθημερινής βάσης και μερικές φορές πάνω από δύο φορές την ημέρα, ενώ στο σήμερα έχει κατέβει η "απόδοση" σε εβδομαδιαία χρονική περίοδο.
images
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Γιατι βαρεθήκαμε...και τελικα όλα είναι μέσα στον εγκέφαλό μας....
Σωστό. Δεν ξέρω αν ισχύει για όλους αλλά εγώ το οικιακο σεξ το ψιλοβαρεθηκα . Δεν ζητώ αγάπες αλλά ένα ωραίο πήδημα με μια νόστιμη κορασιδα το γουστάρω πολύ. Και το ίδιο κάνουν πολλοί φίλοι παντρεμένοι.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
μη ξεχνατε μαγκες οτι οπως βαριομαστε εμεις την ιδια γυναικα ετσι βαριεται κι αυτη την ιδια ψωλη  :2funny:

οπως εγω γουσταρω μια καβλιαρα 30αρα κι εχω βαρεθει να γαμαω τη γυναικα μου ετσι και αυτη μπορει να βρει εναν 25ρη με την πουτσα καγκελο ολη μερα να τη γαμαει και να με κλασει εμενα τον κωλογερο  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16


  Το πρόβλημα αγαπητέ ξεκινάει από τις γυναίκες. Μία έχουν πονοκέφαλο, μία βαριούνται, μια το ένα μία το άλλο....


 Ο τελευταίος καυγάς πριν χωρίσω με τη γυναίκα μου ήταν για το σεξ.

" Ειμαι πολύ κουρασμένη σήμερα!!!"


  ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΑ; Μήπως θες να σου έχουμε και παραδουλεύτρα συνέχεια για να μην κουράζεσαι;

 Καθαρίστρια δυο φορές την εβδομάδα για τις " χοντροδουλειές ", " Αχ δεν μπορώ να καθαρίσω γύρω από την πισίνα, κάντο εσύ", "μπορείς να πεταχτείς να πάρεις το παιδί από το σχολείο;"  

 Και το βράδυ, την ώρα που εχουν κοιμηθεί τα μούλικα, " Αχ όχιιιι, πάλι σεξ; Χτες δεν κάναμε;"


 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
  Το πρόβλημα αγαπητέ ξεκινάει από τις γυναίκες. Μία έχουν πονοκέφαλο, μία βαριούνται, μια το ένα μία το άλλο....


 Ο τελευταίος καυγάς πριν χωρίσω με τη γυναίκα μου ήταν για το σεξ.

" Ειμαι πολύ κουρασμένη σήμερα!!!"


  ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΑ; Μήπως θες να σου έχουμε και παραδουλεύτρα συνέχεια για να μην κουράζεσαι;

 Καθαρίστρια δυο φορές την εβδομάδα για τις " χοντροδουλειές ", " Αχ δεν μπορώ να καθαρίσω γύρω από την πισίνα, κάντο εσύ", "μπορείς να πεταχτείς να πάρεις το παιδί από το σχολείο;"  

 Και το βράδυ, την ώρα που εχουν κοιμηθεί τα μούλικα, " Αχ όχιιιι, πάλι σεξ; Χτες δεν κάναμε;"


 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:
Καλα ρε,με κοιλιακους πετρα,ποντικια που θα ζηλευε και ο Χιου Τζακμαν,ομορφια ανωτερη του Τομ Κρουζ,και σου αρνιοταν;Αδυνατω να το πιστεψω,με συγχωρεις.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
δε ξεκιναει παντα απ τις γυναικες φιλε.αμα εσενα δε σου σηκωνεται ας πουμε ποσο να αντεξει η γυναικα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom