Νέα

ποιες και σε ποια σπιτια κανουν την καλυτερη handjob?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
]

ας πουμε οτι πιο κοντα σε κατι τετοιο...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
σοβαρα τωρα περιμενεις σοβαρη απαντηση? :think: :think: :think:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Υπάρχει και λέξη (δεν την ξέρω τώρα πάντως θυμάμαι πως τείνει στην αρχαίζουσα διάλεκτο) που χαρακτηρίζει αυτόν που έχει το βίτζιο να μην γαμάει την πουτάνα αλλά να του τον παίζει.

Εάν μου έπεζαν κι εμένα ετσι όπως στο βίντεο θα το προτιμούσα απο να την γαμήσω
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
18
Πόντοι
366

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
18
Πόντοι
366
Εάν μου έπεζαν κι εμένα ετσι όπως στο βίντεο θα το προτιμούσα απο να την γαμήσω

:thumbsup:

ανάλογη τεχνική μου είχε εφαρμόσει πριν 2-3 χρόνια μια μασέζ που είχα πάρει σπίτι σε κασκαντεριλίκι (η γνωστή ηλέκτρα, όσοι ασχολούνται με το σπορ θα την έχουν ακουστά), μπαζοελληνίδα ήταν και τελικά πρόσφερε μόνο φραπέ, όμως το έκανε εκπληκτικά καλά :P :P
 
OP
OP
G

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
αν εχει καποιος αλλος παρομοια εμπειρια...ας πει!
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
637
Like
475
Πόντοι
26
νεκρανασταινω το νημα,υπαρχει κοπελα να στον τρομπαρει οπως αυτη στο βιντεο?σιγα σιγα μεχρι να χυσεις το καταπετασμα?
 

diogenes

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
δε λέω καλλιτέχνημα στο βίντεο, αλλά για προκαταρκτικό.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.011
Πόντοι
2.836
Εγώ δεν μπωρο.. θέλω να τον βάλω κανονικά..γαμιση κανονικό..
Αλλιως θα μου πει η κοπελιά κάτι τρέχει.
Δεν είμαι παντρεμένος αλλά το φαντάζομαι να είμαι με την νομιμη γυναίκα μου να μην  μπωρει να κάνει sex λόγω κάποιων προβλημάτων υγείας κ να μου το παίξει μια φορά έχει καλώς..
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
γλαυκου 120 η ρουμανα η αμαλια το καλυτερο handjob.με το ένα χερι επαιζε το πουτσο και με το άλλο το εβαβε κατω από τα αρχιδια και τα μαλαζε ταυτόχρονα.εχυνα τονους κάθε φορα αλλα τωρα σταματησε η εν λογω κορασιδα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
Υπάρχει και λέξη (δεν την ξέρω τώρα πάντως θυμάμαι πως τείνει στην αρχαίζουσα διάλεκτο) που χαρακτηρίζει αυτόν που έχει το βίτζιο να μην γαμάει την πουτάνα αλλά να του τον παίζει.

Εάν μου έπεζαν κι εμένα ετσι όπως στο βίντεο θα το προτιμούσα απο να την γαμήσω
ορισμενοι δεν εισχωρουν ποτε στον κολπο η στον πρωκτο πουτανας ειτε επειδη φοβουνται οτι μπορει κατι να κολλησουν ειτε επειδη εμαθαν οτι καποιος γνωστος τους αρρωστησε επειτα απο συνουσια με πορνη

.......για το λογο αυτο περιοριζονται σε handjob, blowjob, cum in mouth η body cumshot που μαλλον ειναι πιο ακινδυνες πρακτικες  
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
ορισμενοι δεν εισχωρουν ποτε στον κολπο η στον πρωκτο πουτανας ειτε επειδη φοβουνται οτι μπορει κατι να κολλησουν ειτε επειδη εμαθαν οτι καποιος γνωστος τους αρρωστησε επειτα απο συνουσια με πορνη

.......για το λογο αυτο περιοριζονται σε handjob, blowjob, cum in mouth η body cumshot που μαλλον ειναι πιο ακινδυνες πρακτικες 

Δηλαδή στο μυαλό αυτών των ατόμων φαντάζει πιο επικίνδυνο να εισχωρήσουν στον κόλπο με καπότα από το να κάνουν cum in mouth δηλαδή ακάποτο στοματικό;;;
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
Δηλαδή στο μυαλό αυτών των ατόμων φαντάζει πιο επικίνδυνο να εισχωρήσουν στον κόλπο με καπότα από το να κάνουν cum in mouth δηλαδή ακάποτο στοματικό;;;
Ναι. Θεωρουν oτι ακομα και με τη χρηση προφυλακτικου, ο κινδυνος να ερθεις σε επαφη με επικινδυνα κολπικα υγρα της κοπελας σε σημεια που δεν καλυπτονται απo το προφυλακτικο (πχ στην βαση του πεους, στους ορχεις η στο κατω μερος της κοιλιας) ειναι μεγαλος και πιστευουν οτι το στοματικο σεξ ειναι πιο ασφαλες….. ακομα και αν γινεται χωρις προστασια   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom