Νέα

Η ψυχολογία του αγαπούλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 294
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Επαναλαμβάνω......ο άλλος έδωσε 40€ για να πάρει περισσότερο χρόνο,μέσα στο δωμάτιο χωρίς να γαμήσει! Ο στόχος ήταν ο πυρφορο/αγαπούλης,να ζητήσει ραντεβού για ποτό κτλ....από την κοπέλα!!! Πόσο μαλάκας παίζει να ήταν ρε.....επικροτείς τέτοιες ενέργειες δηλαδή?  :S :S :S :S :S :S :S :S :S

Αφού ξέρεις ότι συμβαίνουν τέτοιες καταστάσεις!Τι ψάχνεις;
Εγώ, πριν 10 περίπου ημέρες σε απογευματινή τσάρκα, είδα μπουρδελιάρη να μπαινοβγαίνει στα μπουρδέλα με ανθοδέσμη με κόκκινα τριαντάφυλλα και διάφανη νάυλον σακούλα με κουτί από ζαχαροπλαστείο!!!!!!!
Αυτός, κατά την γνώμη σου, δεν ήταν μ@λ@κ@ς με περικεφαλαία;
YΓ:Ήταν τυχερός, γιατί η Φυλής ήταν έρημη από κόσμο και δεν τον έκραξε κανείς!

Ετυχε να διαβασω τα παραπανω σχολια και μου εκανε εντυπωση το επιπεδο αγαπουλοσυνης ορισμενων συναγωνιστων. Θα ηθελα στο θεμα αυτο να δωσουμε το βημα σε πρωην και νυν αγαπουληδες και να μας αναλυσουν την ψυχολογια του αγαπουλη.

Τι ειναι αυτο που κανει τον αγαπουλη να ερωτευεται μια πουτανα, να της κανει δωρα και να της ζητα ραντεβου? Γιατι αισθανεται την αναγκη να κανει δικια του μια γυναικα δημοσιας χρησης? Κυριως θα με ενδιαφερε η αποψη ατομων που εχουν απεξαρτηθει πλεον απο την αγαπουλοσυνη, να μας περιγραψουν αν ο αγαπουλης εχει συναισθηση της καταστασης του. Και στο τελος πως καταφεραν να ξεπερασουν την αγαπουλοσυνη τους?

Παρακαλω τα υπολοιπα μελη να δειξουν κατανοηση και να μη γιουχαρουν τους αγαπουληδες που τολμησουν να ποσταρουν. Αλλωστε η αγαπουλοσυνη ειναι μια ασθενεια και καποιοι ισως βοηθηθουν απο τις θεραπειες πρωην αγαπουληδων.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Ο πυρφορο/αγαπούλης,είναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Έλληνας.... Είναι αυτός πού κόβει κάθε ελπίδα,Στο Ελλαδιστάν...να γίνει κάποτε Ελλάδα...... :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι θελετε να σας αναλυσω αγορια μου? τον αγαπουλη της ελληνιδας? η τον αγαπουλη των πουτανων?


το δευτερο το  εχω περασει, αλλα μονο στα λογια...



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χαρακτηριστικα αγαπουλη πουτανων περιληπτικα..


1.κανει δωρα ακριβης αξιας σε πουτανες
2.Πιστευει στα πουτανιστικα τερτιπια... και χουρια δηλαδη εαν του πει η πουτανα οτι ειναι θυμα τραφικινγκ ενω αυτη το κανει επι θεληση αυτο θα την πιστεψει και θα βαλει τα κλαματα..
3. Ζηταει προσωπικα στοιχεια ιεροδουλων, πχ τηλ,διευθηνση,και επεισης ζηταει προσωπικα ραντεβου εκτος δουλειας με την ελπιδα οτι θα την πιασει γκομενα...  :S :S
4.Εχει αφησει τα μαλλια της κεφαλης του για μια και συγκεκριμενη πουτανα δηλαδη την μονη που εχει καψουρευτει..
5.Συμπεριφερεται στην ιεροδουλη τρυφερα και οχι σαν προιον, δεν λεμε να της συμπεριφερεσαι σαν ζωο,αλλα ειπαμε,οχι χαδια και γλυκολογα
6. Ειναι σε αγνοια νομιζοντας ο ιδιος οτι θα κανει κατι με την ιεροδουλη ενω ο σκοπος της ιεροδουλης δεν ειναι να παει να βρει γκομενο σε αυτα τα μερη αλλα να βγαλει λεφτα αλλα ο ιδιος ο αγαπουλης λογω αγνοιας και καψουρας δεν το καταλαβαινει...
7.Εαν γραψει καποιος μια κακη κριτικη για την συγκεκριμενη ιεροδουλη αντιδρα και την υπερσαπιζεται..
8.την ενοχλει με τηλεφωνιματα εν ωρα εργασιας της..
9.Πιστευει στα ψεματα των ιεροδουλων διοτη πολλες λενε λογω δουλειας..
10. Ειναι ο μαλακας της υποθεσης


το τελευταιο ειναι απλο... διοτη τα λεφτα των αγαπουληδων πανε στους νταβαδες ... ποσους αγαπουληδες εχει η Α.....Α ???
Δεν λεω ονομα, ξανθια,πολυ ομορφη γνωστη πουτανα, πασιγνωστη... ποσους αγαπουληδες εχει η συγκεκριμενη? εχει νταβα φιλαρακια..
πηγαιντε σκαστετα εσεις να τα κονομαει ο νταβας της..

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
39
Πόντοι
16
Ετυχε να διαβασω τα παραπανω σχολια και μου εκανε εντυπωση το επιπεδο αγαπουλοσυνης ορισμενων συναγωνιστων. Θα ηθελα στο θεμα αυτο να δωσουμε το βημα σε πρωην και νυν αγαπουληδες και να μας αναλυσουν την ψυχολογια του αγαπουλη.

Τι ειναι αυτο που κανει τον αγαπουλη να ερωτευεται μια πουτανα, να της κανει δωρα και να της ζητα ραντεβου? Γιατι αισθανεται την αναγκη να κανει δικια του μια γυναικα δημοσιας χρησης? Κυριως θα με ενδιαφερε η αποψη ατομων που εχουν απεξαρτηθει πλεον απο την αγαπουλοσυνη, να μας περιγραψουν αν ο αγαπουλης εχει συναισθηση της καταστασης του. Και στο τελος πως καταφεραν να ξεπερασουν την αγαπουλοσυνη τους?

Παρακαλω τα υπολοιπα μελη να δειξουν κατανοηση και να μη γιουχαρουν τους αγαπουληδες που τολμησουν να ποσταρουν. Αλλωστε η αγαπουλοσυνη ειναι μια ασθενεια και καποιοι ισως βοηθηθουν απο τις θεραπειες πρωην αγαπουληδων.


Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά.


 Οι πουτάνες είναι για όλους τους άντρες. Όχι για έναν μόνο.


Εξ ου και τα ρητά.

" Κόβει η πουτάνα το γαμήσι;"  " Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρα΄δεν την αφήνει"


Τώρα για τα δώρα διαφωνώ. Κι εγώ κανω δωράκια στα "κορίτσια" που επισκεπτομαι. Μικρά δωράκια να τους φτιάξω τη διάθεση και τίποτα παραπάνω.


Τώρα ανθοδέσμες και γλυκά.... παραείναι.... οι γκόμενες θα τους παίρνουν στο ψιλό τους τύπους αυτούς...


  :think:

 Με έχουν πει και εμένα αγαπούλη εδω με΄σα... Δεν είχα καταλάβει τι εννοούν μάλλον...


  :think: :think: :think:

 Τώρα να ερωτευτείς πουτάνα.... μαλακία δεν είναι;

Να πηδάς γυναίκα που χει φάει 40.000 ψωλές;....

 Όσο και μεγαλόψυχος να σαι.... δεν καταπίνεται...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Τα έχεις κάνει εσύ αυτά,stam_90; :s&m_2:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
μηπως συμπιπτουν αγαπουλης με κλαρινογαμπρος ως προς την συμπεριφορα αναφερομαι:think: :think: :think: :think:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
τρελά πράγματα....
αν και δεν πιστεύω να είναι τόσο συχνό φαινόμενο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δεν τον εχω για τετοιον τυπο δικε μου  ;)
κοιτα...στα 19-20

οταν πηγαινα με κανα 2 ρουμανες συνεχεια...ειχαμε φτασει στο σημειο μεα απο 5-6 συνευρεσεις να μου λεει η μια οτι με ερωτευτηκε  :S :S

και η αλλη να μου λεει οτι θα με παρει ρουμανια να μενουμε μαζι οταν σταματησει..

εγω τσιμπαγα να ξερεις  ;)

πλεον οχι.. δεν χαμπαριαζουμε απο αυτα..  :birdman: ειπαμε  :birdman:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν ξερεις τον Αγιο των αγαπουληδων, Ορεστη;
:2funny:
τυπε ο ορεστης ειναι πολυ κουλ πλεον ουτε αγαπουλης...

ειχε αφησει εποχη με την δεσποινα...αλλα νταξι.. τσιμπησε ο καημενουλης..  :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
κοιτα...στα 19-20

οταν πηγαινα με κανα 2 ρουμανες συνεχεια...ειχαμε φτασει στο σημειο μεα απο 5-6 συνευρεσεις να μου λεει η μια οτι με ερωτευτηκε  :S :S

και η αλλη να μου λεει οτι θα με παρει ρουμανια να μενουμε μαζι οταν σταματησει..

εγω τσιμπαγα να ξερεις  ;)

πλεον οχι.. δεν χαμπαριαζουμε απο αυτα..  :birdman: ειπαμε  :birdman:

πάντως δεν είναι και λίγοι έλληνες παντρεμένοι με ρουμάνες πρώην κολοτόυρια και μπουρδέλοκόριτσα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ετυχε να διαβασω τα παραπανω σχολια και μου εκανε εντυπωση το επιπεδο αγαπουλοσυνης ορισμενων συναγωνιστων. Θα ηθελα στο θεμα αυτο να δωσουμε το βημα σε πρωην και νυν αγαπουληδες και να μας αναλυσουν την ψυχολογια του αγαπουλη.

Τι ειναι αυτο που κανει τον αγαπουλη να ερωτευεται μια πουτανα, να της κανει δωρα και να της ζητα ραντεβου? Γιατι αισθανεται την αναγκη να κανει δικια του μια γυναικα δημοσιας χρησης? Κυριως θα με ενδιαφερε η αποψη ατομων που εχουν απεξαρτηθει πλεον απο την αγαπουλοσυνη, να μας περιγραψουν αν ο αγαπουλης εχει συναισθηση της καταστασης του. Και στο τελος πως καταφεραν να ξεπερασουν την αγαπουλοσυνη τους?

Παρακαλω τα υπολοιπα μελη να δειξουν κατανοηση και να μη γιουχαρουν τους αγαπουληδες που τολμησουν να ποσταρουν. Αλλωστε η αγαπουλοσυνη ειναι μια ασθενεια και καποιοι ισως βοηθηθουν απο τις θεραπειες πρωην αγαπουληδων.
το οτι δεν μπορουν να αποχτησουν μια γκομενα κανονικη και πανε στισ παουτανες για να βρουν γκομενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom