Νέα

Ανοιξιατικες καυλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ισχυει οντως ρε τυποι οτι την ανοιξη μας πιανουν οι φουσκοτσουτσουνιες μας? Εγω προσωπικα τις τελευταιες εβδομαδες, απο οταν ανοιξε ο καιρος τα εχω παιξει, ολο να γαμαω θελω... Δεν μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο. Μου εχει τυχει να ξυπναω το πρωι, να με πιπωνει η γκομενα μου, να πηγαινω δουλεια, μετα τη δουλεια να πηγαινω στην αλλη γκομενα να της τραβαω δυο μανικια, μετα να βγαινω με φιλους για ρακομελα και στο γυρισμο σπιτι να περναω κι απο Μεταξι για παρακμιακη ηδονη  :S

Ειναι φυσιολογικο ή μηπως ειναι αρχες πριαπισμου  :think:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
6
Ισχυει οντως ρε τυποι οτι την ανοιξη μας πιανουν οι φουσκοτσουτσουνιες μας? Εγω προσωπικα τις τελευταιες εβδομαδες, απο οταν ανοιξε ο καιρος τα εχω παιξει, ολο να γαμαω θελω... Δεν μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο. Μου εχει τυχει να ξυπναω το πρωι, να με πιπωνει η γκομενα μου, να πηγαινω δουλεια, μετα τη δουλεια να πηγαινω στην αλλη γκομενα να της τραβαω δυο μανικια, μετα να βγαινω με φιλους για ρακομελα και στο γυρισμο σπιτι να περναω κι απο Μεταξι για πρακμιακη ηδονη  :S

Ειναι φυσιολογικο ή μηπως ειναι αρχες πριαπισμου  :think:
Να αρχισεις να ανησυχεις αν σε πιασουν οι καυλες οταν πινεις ρακομελα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ισχυει οντως ρε τυποι οτι την ανοιξη μας πιανουν οι φουσκοτσουτσουνιες μας? Εγω προσωπικα τις τελευταιες εβδομαδες, απο οταν ανοιξε ο καιρος τα εχω παιξει, ολο να γαμαω θελω... Δεν μπορω να συγκεντρωθω σε τιποτε αλλο. Μου εχει τυχει να ξυπναω το πρωι, να με πιπωνει η γκομενα μου, να πηγαινω δουλεια, μετα τη δουλεια να πηγαινω στην αλλη γκομενα να της τραβαω δυο μανικια, μετα να βγαινω με φιλους για ρακομελα και στο γυρισμο σπιτι να περναω κι απο Μεταξι για πρακμιακη ηδονη  :S

Ειναι φυσιολογικο ή μηπως ειναι αρχες πριαπισμου  :think:

Είσαι και κυνηγός μήπως ?

 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Να αρχισεις να ανησυχεις αν σε πιασουν οι καυλες οταν πινεις ρακομελα  :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε δεν το ξερεις πως το μελι ειναι φυσικο διεγερτικο? Το εχει πει και ο Δημητρακης ο πορνομεταναστης.


Είσαι και κυνηγός μήπως ?

Κυνηγος και ψαρας απο χομπι. Στο επαγγελμα ταριφας  :grin:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Πάντα υπάρχουν καύλες .. ε κάτι η άνοιξη , οι ψώλες ντύνονται πιο ελαφρά οπότε είναι λογικό να υπάρχει ζόρι .
Εγώ στο γραφείο μου όλη μέρα το πήδημα σκέφτομαι , είμαι σχεδόν συνέχεια κορδωμένος .
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Πάντα υπάρχουν καύλες .. ε κάτι η άνοιξη , οι ψώλες ντύνονται πιο ελαφρά οπότε είναι λογικό να υπάρχει ζόρι .
Εγώ στο γραφείο μου όλη μέρα το πήδημα σκέφτομαι , είμαι σχεδόν συνέχεια κορδωμένος .

Μεγαλη αληθεια αυτη ρε τυπε, εχουμε γεμισει με ψωλιτσες, οπου και να κοιταξεις βλεπεις βυζακια και μπουτακια  :cum:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Και με το κολαν δλδ  παλι προβλημα.....και με το τζιν επισηs

φιλαράκι, θυμάμαι προπέρσινη τσικνοπέμπτη έχουμε βγει ζευγάρια Αθήνα..είναι στην δίπλα παρέα ένα καραξεκώλι...άσπρο κολάν με κουνελοουρά για να είναι και στο κλίμα της ημέρας το τοπ σταματούσε κάτω από τη ρώγα....από τις κάβλες, που χορεύαμε δίπλα-δίπλα ακουμπούσα λίγο πολύ στα κωλομέρια της στην αρχή καταλάθος βέβαια, πήρα την δικιά μου έξω και της έκατσα ένα γρήγορο.. προχωράει η ώρα και είχε τιγκάρει το μαγαζί, ήμουν με το μωρό ούτε χιλιοστό λέμε..αγκαλιά.. δεν άργησα κι εγώ να στροφάρω και είχα παίξει το χουφτίδι της ζωής μου..βάλε και στο τέλος που τσίμπησα τηλ και βγάλαμε και φώτοζ..με την δικιά μου παραδίπλα...που της την σύστησα σαν φίλη...κι εκείνη στον δικό της αντίστοιχα..
 

Επισκέπτης
Ειναι η άνοιξη που έχει καύλες, ανθίζουν ολα, ανθίζουν και οι πούτσες μας. Ειδικά το μεσημέρι κάτι παθαίνω.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
αφου τα χουν πεταξει ολα τα καυλομουνα τα κατα'ι'φομουνα τους εξω μελωμενα τι περιμενες να παθεις,ολες οι καυλομουνες εξω και σε κοιτανε κιολας στα ματια με αυτο το βλεμα τις πουτσας,ρουφοκωλια ολες θελουν... :grin:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Τα πουτανακια φορανε λιγοστα ρουχα και ειναι καυλα τα ατιμα...
Τα βλεπω κιολας οταν βγαζω τον σκυλο εξω στο κεντρο παραλια...
Ασχετως που οταν ειναι μεταξυ τους βριζουνε και μιλανε σαν νταλικερηδες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom